• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Janinko to bud rada ze mas takove zlaticko, Eli je vetsinou taky hodnej ale ne vzdycky se chce zabavit sam, nekdy vydrzi na hraci dece hodinu, nekdy jen pet minut. A tu rodinu doma ti zavidim, ja si taky vzdycky odpocinu kdyz jedu k nasim. Jinak stendo uz mas zamluvene :wink: tu Lhotu musis urcite znat, pry je to nekde za Vizovicemi.
19. čer 2009 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz
Misi ja myslela ze vsechny deti jsou jak Melinka - jako taky obcas zanadava a je protivna - hlavne kdyz jsme na navsteve - to dela pravidlem protoze se ji spatne usina u nekoho ciziho doma, ale jinak si stezovat nemuzu. Tak premyslim jestli mam jit hned do druheho - jestli nebude hodne jak Melinka tak si hodim maslicku :grinning:

Lhota u Zlina je myslim u Malenovic - spis znam Lhotu u Vsetina ale myslim ze vim kde to je. Jen pres to nejezdim. Kazdopadne kdy se zhruba narodi? Uz jste nakryvali? Jsem nejak zapomela jestli uz jste tam byli nebo teprve pojedete. Ja to jeste musim oznamit doma. :grinning: To bude orisek. :grinning: Jinak jsem zase u nasich a davam si zdrave kaficko - ja bez nej nemuzu fungovat. Pak vydrzim cely den az do noci aniz by se me otvirala pusa :grinning:

Jinak tady je taky pekne hnusne - ani se me nechce s hafanem do toho bahna ale musim :unamused:

Bemo tak to mas doma taky super. To ja vcera byla s Melinkou na jedne prednasce a ona se tam prokadila durch - trapas - ja nemela nahradni bodycko tak dostala mikcu a jela domu jen v ponozkach a pampersce - jeste ze to mame domu kousek - tohle me vzdycky dela schvalne - jeste ze bylo horko :grinning:
19. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahoj holky,
kremčo teda vy mate smulu s tema nemocena,veřím že to je težke a jsi hotová,me stačilo par dní a mela jsem už depku,že nemužu ven..jak jste dnes spali? doufam že leky zabrali a bude líp,berušce male

jani máš poklad :wink:
teda ja si taky nestežuju,malí je taky celkem v pohode,pořad nemuže byt hodny..akorat to cvičení nemusí a řadí,ale to musím skousnout

vikul co u vas,ja je????asi moc dobře ne :frowning2:
anitt tak skus tu nosičku a kočarek nezabral? oni jsou potvurky ti prckove,ale budme radi že je máme
19. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
ahoj holky,
tak kašel stále trvá, žádná změna. Ale výsledky z výtěrů a rozborů krve nesvědčí pro alergii. Mudra říkala, že je to prostě viróza a musíme vydržet. No, já vydržím, ale je to žalostný pohled, když se budí a kašlíkuje.
Jo a dneska jsem koupila auto - renault megane. Tak jsem konečně mobilní a nemusím po mudrech jezdit dopravou a chytat další bacily. :slight_smile: Tak aspoň něco pozitivního.

anitt: gratuluji k odsávce :slight_smile: Jen tak dál a za chvíli budeš mít plnej mrazák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaaninka: mně se Týna proka´duje durch pořád, a to má huggies s gumičkou vzadu. Jak jí ale asi rostou ty zuby, tak má kakání řídké a prostě je to všude, jen ne v plíně. Je fakt děsně protivná, pořád všechno hlodá a olizuje. Láhev taky vykusuje místo aby pila. No, zábava. Když ji chci položit na spaní jako dřív, tak bulí, takže ji musím unosit. Už aby byla ty zuby venku.
19. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
peti kočárek je ok ale někdy chce býtjen u mě uplně což je manduca tak uvidím.

kremča díky snažím se jak můžu před chvilkou jsem nakojila a ještě odsála dvacku tak mám nastrádáno na večer pár kapek je to náročny ale fakt je že díky tomu mmám sebevědomí že mlíko jakž takž je a věřím že se tím ta tvorba podpoří a doufám co nejdřív :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
holky, u nás je dneska spací den. Malá spala jak dopoledne, tak teď od dvanácti do tří. Před chvílí jsem dokojila a pojedeme ke tchánovcům - to zas bude ťuťu ňuňu - já to úplně nesnáším, jak ty babičky na ty mimina šišlaj... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi jsem divná :frowning2: Malá tu teď na mě pase koníky, tak se směje, jak jí to jde :slight_smile: Dneska ani nebrečí, ťuk ťuk. Doufám, že si to nenechává na večer :frowning2:
Jinak přejeme Davídkovi od Mareky všechno nejlepší k jeho dnešním dvouměsíčninám.
Holky, Map a Zuzankast tu dlouho nebyly, že?
19. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Kremco a myslis ze uz to jsou fakt zoubky - ja si to teda taky myslim ale radsi bych jeste pockala :grinning: pry kdyz jsou brzy zoubky tak se rychleji i kazi ale kdovi jestli to neni jen povera :wink:

Zuzik treba uz mala dostala rozum a rozhodla se ze uz bude jen a jen hodnucka :wink:

Anitko si sikula ze po koje jeste odstrikavas - ja jsem zdechla - i kdyz kdovi jestli bych jeste neco odstrikala - Melca je zrout a nejspis vsechno vytaha.

Kremco mala me ted zas dala do gati - je mozne ze je to tema zubama - dneska uz kadi tak po 6 urcite. Ja se asi ptam jak jouda ale proste nevim :sweat_smile:
19. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Jani ty si kecka :slight_smile: reaguju na ten predchozi prispevek :slight_smile:
No my bojujeme s kojenim, malej pije jak kdy, ale mam pocit ze mu to nestaci, protoze je pak uknouranej a protivnej. Dopo spal krasne ale ted odpoledne ne a ne zabrat. Pak asi na 20 minut usnul a probudil se s revem, tak jsem mu dala driv cca po dvou hodkach a pak zas chtel driv. Prijde mi ze mam prsa uplne mekky, kdyz jsem zkousela jestli je tam mlicko tak v jednom mi prislo ze uz vubec a to druhe asi trochu.
Kremca gratulace k autiku. My by jsme taky potrebovali novy. Stacila by fabka kombi.
19. čer 2009 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, tak maminka už je zase doma :unamused: koupila nám krásnou hrazdičku :slight_smile:
misi, tak koukám, že každá tu máte na 3měsících problém s mlíčkem, tak snad laktační krize brzy odejde a je mlíčka habaděj :wink:
já pak ještě písnu, mě se na tom notasovi blbě píše :frowning2:
19. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Misi proc kecka? :grinning: Jako manza o psovi vi - ale nasi ne, a zatim bydlime v jednom baraku tak to zas bude kecu ze mame peknou zahradku a pes jim znici stromecky...je znam, ale oni to preziji. :grinning:

To mate dobre ze kojite po dvou hodkach - me uz si casto zacina rikat i po hodce, takze kojim porad a ona porad kadi :sweat_smile:

Holky ja mam dneska kopr to je des. Me se nic nechce. A nejde me stahnout photoshop tak jsem vytocena. 2 hodky to stahuji a pri konci me to odstrihne ze to nejde - bych vrazdila :grinning:

Monco tak nam hrazdicku vyfot - at se pokochame.Manza uz je z prace doma tak lezi s malou na sedacce a cuci na telku - Melinka chrni a smrdi ji nohy jak staremu chlapovi, tak at si to aroma uzije i Peta. :grinning:

Chudinka me bude nenavidet jak ji tady pomlouvam :confused:
19. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
jaaninka: někomu vyrostou zuby, že o tom ani nevíš - viz. moje starší a někoho to děsně bere - viz. Týna. A průjem je častým příznakem i teplota, slintání a zuřivé okusování všeho. Koukni na dásničky. Týna ji má dole nafouklou a bílou - tam, kde vyleze zoubek. Většinou nejprve lezou dvoujky nebo trojky a pak jedničky.
19. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
ty jo, holky, koukáte na tv noviny? Co se stalo tady v LBC? Bych tu ženskou přizabila :angry: A oni ji ještě pustí... :angry: :cry: :pensive:
19. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
kremčo gratuluji k autí,aspon v nečem se ti ulehčí
anitt a kojíš,nebo jen odsavaš?
andy co se stalo? ja tv nestíhám,jdu radši sem :wink:

no map už tu nebyla hrozne dlouho a zuzankast taky ne,už jsem si taky spomela :astonished:
mareka se aspon občas ozve,opravdu toho ma ted moc,tak se nedivím,ale je jí to líto a určite se zase připojí,až bude líp časove

malí mi dnes byl hore od 12 -20 hod :astonished: akle byl hodný
19. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
andy je to pořád něco s těma miminkama v poslední době ach jooo.

petrach kojím i odsávám naštěstímalej nezanevřel na kojení tak je to ok.
19. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
jani to sem myslela na to jaks psala, zes myslela ze kazdy mimi je hodny jako meli :grinning:
Jestli bude stendo po scottym tak vam nic neznici. Veskere nase ztraty byli ozrany roh u botniku a na dvou mistech ohryzene listy na plovoucce. Jo a jeste manzovi zkratil kozene nazouvaky z osmicek tak na sestky :grinning:
Taky doufam ze je to jen 3 mesicni sprut a ze to brzo prejde. Vecer jsem mu zkousela dat nutros ale vubec to z te flasky nechtel. Tak jsem mu nabidla prso a prisal se jak kliste a krasne pil celych 16 minut, asi se bal abych mu zas nenutila flasku. :sweat_smile:
Petrach to vydrzel dlouho. Malej mi dneska taky odpo nespal.
Andy co se stalo v LBC?
Samozrejme sem nedodrzela sve predsevzeti neuklizet sama a dneska uklidila. Manza do toho prisel tak aspon umyl zem. Ale mam dobry pocit ze je tu poradek.
Holky u nas v praci uz vyhodilli tri lidi, si rikam ze mam mimi v pravy okamzik. Je to mazec.
19. čer 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Vám toho napíšu víc...
Holky, nějaká pipka byla těhu, skrývala to a po narození miminku něco udělala :cry: Pitva ukázala, že to je její zavinění :frowning2: Prý nikdo nevěděl, že je těhu ani ten její, ale to mi přijde jako pitomost. Je to fakt hrůza, pak to svedou na poporodní depku a dostane 5let přitom by si zasloužila doživotí. Přitom babybox liberecká porodnice má :pensive:
Holky, mě malá teď taky docela dost spí...Není to nějaký podezřelý? Je teda fakt, že ze spánku ji hodně budí pohyby a jak ji dám na bříško, tak se tak nebudí, protože nemá možnost šermovat. Jinak se ji udělala už v pondělí taková skoro neviditelná vyráška na tělíčku, je vidět jen na světle nebo naomak, je hrubší. Myslíte, že to jsou potníčky? Má to přesně po nedělním pařáku.
Hrazdičku Vám pak s malou vyfotím, přijde mi, že je lepší jak hrací deka, je tam toho na ní víc a deku mám taky :grinning:
jaani, já Ti pořád říkám, že Melinka je zlatíčko, ale určitě druhý mimi bude hodný :wink:
Kdy Vám Ti Vaši prcci začli kecat. Mě občas vydá nějaký to kššš jako skřek a pak jakoby dost piští a kouká a otvírá pusu jakoby chtěla mluvit, ale jinak nic moc a hlavička teda taky nic mo pořád, ale to je asi tím jak spí na bříšku, tak to bere jako spací polohu. Jinak, když s ni chodím po bytě tak už ji docela drží, i když ji přitahuju tak udrží, ale to podle nálady..
19. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
andy pasení neřeš,mate čas
u nas se vykládá hlavne když se zlobí,to je AGÍÍÍÍ a jinak spíš mluví telem,otvíra pusu a občas breptne,dneska mluvil na mojeho a usmíval se,tatka byl uplne hotoví :wink:
19. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Týý jo, to je hodin.. Holky, nechtějte vědět, co já zase četla, ted z toho budu mít depku-se neponaučím :unamused:
peto, díky. Dr.posledně říkala, že ji to zatím takhle stačí to zvedání, ale já jak tady koukám jak už všichni krásně zvedáte... :astonished: Beruna posledně taky koukala na mýho a ona u toho jako piští, takový hrdelní zvuk to je... :grinning:
Jdu koupat se a pak bude bašta a pak spánek :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
tak holky, u nás se stále nespí :frowning2: Ach jo, to je na palici. Vůbec nevím, proč prostě večer nechce spát. Můžu ji krmit v devět, v osm a stejně je prostě vzhůru. Zabere na deset minut po krknutí na mě, ale jakmile ji dám do postýlky, tak bengál. Prsa mám vycuclý, ted jsem dala nutráč, ale moc ho nezbaštila, tak asi z prsou vysála hodně...
Andy, každý mimi je jiný, hlavně se nestresuj. Já byla taky líné miminko :slight_smile: No a nějak mi to v jiné formě zůstalo dodnes :grinning: To v tom Liberci jsem viděla, vůbec to nechápu :frowning2: Takových lidí na mimi čeká a tyhle bestie to zabijí :cry: Je to hnus a já bych tu "matku" zavřela až zčerná!!! Hlavně, když už jsou ty babyboxy :frowning2:
19. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ahoj holky!
Nam se vcera vratil tatka a dneska razime na cely den do Berouna. Mamca ma narozky a jako bonus dostane hlidani Honzika, protoze jsem pres net objednala pro nas s manzou listky do kina na film Andele a demoni. Uz se tesim, ze vypadnu z toho stereotypu, ale je mi jasny, ze se mi za ty dve hodky bude po prckovi styskat :grinning:

Misi, u nas v praci taky zmeny, taky jsem si rikala, ze jsem odesla v pravy cas a jestli se tam vubec vratim :rolling_eyes:

Andy, kazde mimi je individual. Nas prcek hodne otvira pusinku a smeje se, ted se naucil viskat, tak obcas zavresti, ale taky moc nepovida.

Zuziku, nezkousela jsi malou sesnerovat nebo ji vypravet pohadku nebo tak neco. Jestli by se tim nezklidnila?

Vcera prcek dopoledne nespal, tak si to vynahradil odpoledne. On se musi vyspinkat, jinak je pretazeny a protivny a pak s nim neni k vydrzeni.

Holky, hezkou sobotu, mrknu na vas zitra :wink:
20. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno maminky,
tak jsem si myslela, že budu po dlouhé době první, ale Hrusti mě předběhla :slight_smile:

Včera konečně přijel manžel, já se na něho tak těšila. Večer, jak Natálka usnula, tak jsme jeli nakoupit do Makra, tak se s dětmi nemůže a hned jsme tam nechali 3 tis. no jo, to jsou plínky, ubrousky atd. atd. a je to hned.

Využili jsme toho, že hlídá babička a ještě jsme zajeli na večeři do steak house a bylo to super, ale nějak si to nedokážu užívat, furt přemýšlím, co dělá malá, jestli nepláče. No, jsem na palicu.
A už slyším z ložnice, že se někdo probouzí :slight_smile:
20. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Bemo, my jsme dneska vstavali brzo. Tatka dojel v noci, nemohl se nas dockat, tak nas rano brzo vzbudil :grinning:

Jo, Andy, ty pupinky mame taky a asi to jsou potnicky. Pocitam, ze ted pres leto se jich nezbavime, protoze mimi se nehybou a v tom vedru se poti :unamused:
20. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
dobre rano maminecky,

vsem preji peknou sobotu.

Hrusti uzij si s manzou film.

Andy ja to s tou matkou slysela jen okrajove ale taky to nechapu - je to mazec - kdyby ho aspon dala do babyboxu. Ja radeji negativni prispevky moc nectu. Ja mam pak hrozny strach o prcka. Ted jak treba vidim jak ma tu tepnu na hlavicce jeste nezarostlou tak se strasne bojim ze ji nechte do ni bouchnu - jsem magor ale tohle me napada vzdy po tom co zkouknu nejaky negativni clanek, tak uz to radsi nectu :slight_smile:
Jinak mala ma vazne jeste cas. Kamaradky mala vubec nezvedala hlavicku a je to ted velka zdrava holka. Kazde miminko je jine a nesnasim ty dr kteri to berou podle tabulek a ze je hned neco spatne kdyz to dite to neudela v te dobe jak ostatni. Jinak my jsme zacali povidat brzy - kolem dvou mesicu a to zacala drzet i pekne hlavicku. Ted uz dela rostarny. Nejvic kdyz je na rukach a nekdo s ni blbne - to pak uplne vyskakuje a smeje se nahlas. Zkusim to natocit a hodit na youtube - ja se z toho muzu smichy potrhat. :grinning:

Bemo to se zda ale ty plenky je asi nejvetsi cenova polozka. Ale do neceho prcci prdet musi :grinning:

Misi to je jasne ze nejaka ztrata bude. Ja kdyz si poridila Kikinu tak jsem prisla jen o papuce, ale musela jsem se ji hodne venovat - ted kdyz na ni obcas nebyl cas tak me naschval delala louzicky - ale to bylo fakt jen po porodu kdyz jsem byla rada ze lezu :grinning: Ted uz je zase ok - vcera me olizala Melinku - cely oblicej - sem myslela ze me jebne, ale mala se u toho rehnila a nastesti zadny lisaj, jsem se lekla protoze Kikina uz neni nejmladsi a nekdy smrdi jak tchorik. :grinning: Jo Misi a fenka je taky takova dohneda nebo spis zlata? Ja ted zase videla toho cokoladoveho retrivra a byla jsem z nej na mrtvici - jsem ho chtela hodit pres rameno a utikat. :grinning: Ale takova mala holcicka si ho peclive hlidala tak jsem ji to nemohla udelat :sweat_smile:
Jinak u nas v praci se taky vyhazovalo. Dela tam i manza tak jsme cekali jestli nedostane i on, ale zatim nic tak asi uz se to nejak ustalilo. Je fakt ze vsichni rikaji ze to je tou krizi a neco na tom asi bude. Si nedovedu predstavit co by se delo, ale ja to vsechno beru tak ze vsechno zle je k necemu dobre.

Manza s Melcou jeste chrni tak jsem se nadlabla rohlikama s medem a povalim do mesta nakoupit. Dneska asi udelam karbenatky s bram.kasi. Vsem preji krasny vikend. :wink:
20. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky, díky za odpovědi. my dnes taky valíme ke tchýňce.
jaani, natoč melinku, to chci vidět :slight_smile:
u nás v práci se zase přešlo na zpoplatněnou linku, takže to taky bude zajímavý :unamused:
hrusti, já ji teď po koupání 2dny nemazala a je to lepší...
20. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já ráno vstala a udělala spoustu práce, Anču jsem šoupla do manducy a ona tam opět krásně vychrupla, je k sezřání, jak jí má člověk na sobě krásně na prsou a vzájemně se hřejeme.

Kremčo, super že máš autíčko, to je bezvadná věc.

Andy, už ty hrůzy nečti a TV přepínej při smutných zprávách, teď musíme být pozitivně naladěný.

Zuzíku, mně Anča taky usne hezky v ruce, nebo v lehátku, ale jak jí dám do postýlky, tak je za 5 minut vzhůru a protestuje, zjistila jsem, že prostě přes den nechce spát, když tedy náhodou vytuhne někde při hraní, tak ok, ale běda, jak jí přesunu do postýlky, takže už jsem se smířila s tim, že postýlka jen od 21 hod do rána do 7 a jinak je jakoby vzhůru, hrajeme si a tak a ona několikrát denně usne, ale musí si myslet, že ne, hehehe.

Holky, ty pupínky máme taky, nějak neřešim, co to je, protože se s tim stejně nic moc nedělá, snad to přejde, jsem ráda, že je to celkem normalka, dneska jsem totiž přemýšlela, jestli o ní nějak blbě nepečuju… Andy, díky za typ, zkusim jí taky nenamazat.

Krásnou sobotu.

K.
20. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
ahojky holčiny

Davídek tak y přes den spí málo jeho spací doba je od 21-01 a pak do pěti :slight_smile:

přes den chce být mě max v kočárku ale vpostýlce vydrží max půl hodky takže o té manduce hooodně uvažuju karči doporučuješ tedy vřele :grinning: kdyžtak mi prosím hod odkaz kde jsi ji kupovala :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Anit, doporučuju určitě, kor jestli je tvůj Davídek klíšťátko, kupovala jsem to tady, to mi našla Ambret, že jsou tam levnější, ale mají jen 2 barvy:

http://www.babyprofi.cz/wickelkinder-m-143.html

Misi to kupovala tady, tam mají hezčejší barvy, ale zase to stojí víc penízků:

http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?skupina_id=133&volba=zobrazit_skupinu_zbozi
20. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky, já taky o manduce uvažuji. S Natálkou doma skoro nic neudělám, je to moje sluníčko, ale je fakt, že vyžaduje pozornost a hold chce být u maminky.
Nejvíc zatím vydrží v křesílku, ale pak musíme jít na dečku a tam už musím být s ní, aby se nenudila :slight_smile:

Anitt, krásné fotečky, tak Davídkovi už se zalíbilo křesílko?
20. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
karčí díky za tip koukám že jarnáčci skončí všichni hromadně v manduce :grinning:

bemo díky už je to lepší i ty vibrace už se mu líbí předtím na to byl asi moc malinkej :wink:
20. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky,
hezkou sobotu,me se dnes nic nechce,jsem líná jako veš,tatka vaří,ja jsem vytřela a vysála :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy nas ted berou podle tech tabulek pořad a naše RHB říká,že mame moře času,past kone se mají naučit prumerne kolem 3 mesíce pořadne,ale ne každe díte je podle tabulek,my na tech 7 korigovanych pry jsme,ale u pasení šermuje levou rukou,Elin to delala podle fotek taky,jenže byla donošená a nikdo to neřešil..proste všecko pujde,jen to chce čas--ja už se tím taky nechci trapit..bych se zblaznila,aspon nebudem poslední :grinning: nemyslela jsem to zle,tak se neuraz prosím te

anittko teda vy krasne v noci spíte :astonished: dlouho,musíš mít dobre mlíčko,že ti tak spinká
jani mnam dala bych si,my mame filety..taky ti dlouho pospí,že jo?

s tím jak psala andy je to hnus,co na to říct?
holky a co bunička???taky nas fláká :grinning:
20. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.