• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
karčí a ten rozdíl je jen v barvě myslíš?? asi do toho půjdu davídek už se docela pronese když ho tahnu do toho 4 patra má už 4600g a začíná to být znát. :unamused:
20. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
peti ahojky myslím že mám tučné protože množstevně bych řekla že to až tak slavné není. tak snad ještě nějaký pátek vydrží ale Davídek je zlatíčko hodné a ty kapky baby calm zabraly nejlépe ze všeho takže ani probio nic moc

jak jsem řekla na tabulky už dávno kašlu akorát človka stresuje každé mimi je úplně jiné a má své tempo my jsme taky každá jiná a nikdo to neřeší ne?

ty ženský co můžou ublížit dětátkům bych dala trest smrti mrchy hnusný fuj
20. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky,

mě se taky nic nechce, ale mám tu horu prádla a musím zase jít vycídit byt a pozabíjet bacily. :frowning2: Takže mě to nemine. Na autí se už těším. Je v servisu a páni mi hocelé kontroluje a dává do kupy, aby bylo v bezva stavu a já v něm mohla vozit holky. Sice to ještě něco bude stát, ale hlavně, že bude bezpečné. Jupí, já už se těším. :slight_smile:
Jinak Týnuška kašle pořád, ale snad už je to možná o maličinko lepší. Koukala jsem, že jí natekla dásnička i na druhé straně dole, takže zoubky rostou v plné parádě.
Anitt, mlíčko bude, neboj. Já tomu nevěřila a podívej, malá už bude mít za chvíli pět měsíců a pořád je jen na mateřině. :slight_smile:
A je pravda, že každé mimi je jiné. Některé jí víc, jiné míň. Přece to do nich nebudem cpát jak do husy. :grinning:

Já taky nechápu ty krávy, které dokáží ublížit miminku. To je fakt na elektrické křeslo. Je přeci tolik lidí, kteří by za vlastní mimi dali všechno a takovéhle si toho neváží. :frowning2:

No nic, jdu se nutit do práce. Tak zatím papa aužívejte sobotky.
20. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Petrach, chtěla bych být stejná veš jako ty, to já když vyluxuju a vytřu, tak jsem na sebe hrdá, jak jsem aktivní, jako líná veš funguju tak, že nic nedělám a cpu se.

Anit, rozdíl je 100% jen v barvě, ptala jsem se paní, jestli je to originál a je a i přijel originál, vlastně tu mojí barvu mají i na těch stránkách, kde jsou ty manducy dražší, je to ta přírodní, takže v tomhle směru se neboj.
20. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Peti jj do obeda skoro porad chrni. :grinning: My pujdem ted na prochazku a pak me ceka vyluxovat a vytrit a asi hodim pracku. Dneska jsme polozili podlahu v domecku v predsini tak uz jen pridelat prahy a mame hotovo. Ty jo je tu hnus pocasi ale musime vzit hafana a prcka na vzduch vyvencit :grinning:

Kremco gratuluji k auticku :wink: Auto je vzdy pohodlnejsi zalezitost - hlavne na cestach opatrne - nekteri ridici jezdi jak kreteni tak musis myslet i ze ne :wink: Jinak Mel ma spodni dasna nejake do bila ale otekle ne, tak asi zatim nic nebude :sweat_smile:

Holky vy jste dobre s manducama, ja se o tom dozvedela teprve tady - my mame klokanku ale malou do ni beru jen ven - a je v ni rada. Ted uz kouka ven a je spokojena :grinning:

Moni Melcu natocim ale asi az tak zitra - dneska musim delat pozvanky a neco poupravovat v corelu - se me nechce :unamused:
20. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
jaaninka: Týna má dole tu dáseň normální, ale tam kde jsou trojky, tak nafoukou bílou. Na obou stranách. A fakt všechno drtí zubama, včetně láhve. A když jí tam dám prst, tak má docela silný stisk, že to i občas zabolí. :slight_smile:
20. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska je zase spící den a když se nespí, tak je hodná - nějak ji nepoznávám. Ale nemám strach, v noci se mi určitě vrátí "stará" Verunka a půjdeme spát o půlnoci. Dnes máme dva měsíce, tak jsem si jako bonus pustila DVD z 3D ultrazvuku :slight_smile: Zítra bude grilovačka, tak se těším.
Hrusti, ona v zavinovačce ani v plence být nechce :frowning2: Dneska jsem si ji dala do nosítka od Chicca, ale vůbec se jí v něm nelíbilo :slight_smile: A když jí zpívám, tak se na mě řehtá, ale neusne u toho. Holt asi bude mě, já jsem taky noční pták. Teda byla jsem. Teď bych spala klidně od devíti, kdyby to šlo :slight_smile:
20. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
zuzí přejeme Verunce vše nej k 2 mesícum,hroooozne moc zdravíčka a at te nechá občas vyspat :grinning:

u nas se spí kolem 20 hodky nejpozdej a vstavá kolem 23.30-1.30 jak kdy,ale ted to prodluzuje
anitt s tím mlikem taky pořad bojuju,naštestí ted tak nepije jak dřív,nejak se to ustalilo ,ale jak bude chtít víc,tak jsem v haji ,ten senohnus není tak hrozny,me to přijde jako pomlete šlupky z hrašku :grinning:
voní ti ta pokožka?? me teda ne,asi to flákam :wink:

zuzí ja sem dneska malemu spívala,ale ten pekáč co mi hazel v obličeji,to bys mela vydet,vubec se mu to nerlíbilo,fakt nekecám,teda Bílá ze me nebude,ale že bych byla k pláči??? :grinning:
20. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Peti, děkujeme za přáníčko :slight_smile: No, malé se zpívání docela líbí. Problém je v tom, že já jsem zapomněla skoro všechny písničky pro děti. Takže občas improvizuju a tuhle jsem jí zpívala i koledy :grinning: Ale někdy jsem jí zpívala i o tom, jakej udělá bobeček - prostě improvizace nade vše :grinning: A teď jsem ji nakojila a spinká, tak uvidíme, jak dlouho jí to vydrží. Já musím jít ještě kuchat kapra, co taťka ulovil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
zuzik vse nej ke dvpum mesícům :slight_smile:
peti s tim mlikem je tp jak na houpačce ale co každý den dobrý :wink:
jinak už hnus nepijju nebylo mi po tom dobře tak snad to půjde i bez

jeste k té manduce nevíte jestli je nejaká max doba jak dlouho v kuse se mimčo v manduce může nosit?
20. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
holčiny kolik vám prckové vypijou odsátého mlíka na jednu dávku? nechci přecpávat :unamused:
20. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz
Anitt ahoj,mně vypije Kačka tak 100-110 ml :wink: :slight_smile:

Jinak zdravím kočky.... :slight_smile:
20. čer 2009 ve 23:57  • Odpověz
ahoj bunicko :slight_smile: Říkala jsem si, že jsi tu taky dlouho nebyla :slight_smile: Jak se máte?
Já jdu konečně do hajan. Malá usnula před chvílí, tak teď už to snad nějaký čas zase vydrží. Asi si budu muset zvyknout na to, že dřív než v jedenáct prostě nezabere a když, tak na chvíli... Ještě, že nemusím vstávat do práce :grinning: Tak holky, dobrou noc - i když už asi všechny spinkáte :wink:
21. čer 2009 v 00:11  • Odpověz
Ahoj Zuzi, :slight_smile:
My jsme ted byli pořád někde v trapu(svatba,chalupa,venku)tak jsem trošku nestíhala zavítat :sweat_smile:
Kačenka je úplný zlatíčko,nějak ted víc spinká a skoro nebrečí,jen když je hládek nebo katastrofa v plíně,jinak my spíme krásně, průměrně 8 hod za noc v kuse,většinou tak 20-4 nebo 21-5,což je bezva,snad to nevadí,že se nebudí na jídlo, jinak ve dne kojím co 2 hodiny :slight_smile:

četla jsem o Vikul-ach jo :cry: a že se k tomu ještě vracím.musím za sebe říct úpřímnou soustrast,je mi to moc líto,moje mamka se s tím naštěstí poprala,VIKULKO DRŽ SE! :cry:
21. čer 2009 v 06:35  • Odpověz
ahojky holčiny

buni tak to spinkáte ukázkově a ty jen kojíš? my spíme max těch 5 hodin v kuse a jsem ráda :wink: ale začínám opět nestíhat kapacitu kojení a odsávání, drahoušek vypil tak 70ml a byl klid a najednou chce 90ml takže zase dojde asi občas na příkrm no :unamused:

na Vikulku myslím pořád doufám že ta bolest je den ode dne menší :pensive:
21. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
Anit, nevim jak je doporučovaná doba pro to nošení dětí v klokance, ale taky nikde nepíšou, jak dlouho může člověk miminko chovat a to taky zrovna není nejzdravější poloha pro dítě. V Africe mají ženský děti v šátku celý dny bez přestávky a taky jsou v pořádku, takže myslim, že my to přehnat nemůžeme, on si Davídek sám řekne. Všeho s mírou, miminko by mělo ty polohy během dne střídat a to myslim, že stačí dodržovat, stejně každý 2-3 hoďky krmíme, takže to snad přehnat nemůžeme.

Jenom jsem teď četla nějaký článek, kde nějakej Mudr. doporučuje 30 minut, ale já tedy Ančí nechám klidně 1,5 hoďky a myslim, že jí to rozhodně neškodí, pak jí vyndám, třebas nakrmim, pohrajem si, chvilku leží v lehátku a pak si jí tam třeba zase šoupnu, prostě podle nálady, ona si stejně řekne a když už je moc dlouho v jedné poloze, tak sebou stejně začně mlýt.
21. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Anittko,někdy dám taky příkrm,když vidím že má Kačenka ještě hlad,nebo cítím že je mlíčka málo,a docela pravideně odsávám kolem 23hod. a to jak kdy jí pak dám,bud přidám do mražáku nebo použiju druhý den na dokrmy :wink:
odsaju jak kdy, někdy jen 60ml a včera jsem zatím trhla rekord 125ml :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojte holky, jak se máte při neděli?

My jsme včera byli v restauraci a Natálka byla zlatíčko hodný, akorát musela sedět s námi venku, v kočárku se jí ležet nechtělo.
Ve Slavkově byl festival, tak jsme uvažovali, zda nepůjdeme, ale pak jsme byli rádi, že jsme zůstali doma. Natálka spinkala dnes fakt ukázkově, spinkat šla ve 20:30, kojení v 01:00, 04:00, 06:45 a budíček 09:15
Krásně jsem si odpočinula.

Dnes jedeme už domů a přijedem až za měsíc a mamka je z toho celá nešťastná, no jo, máme toho moc a nebydlíme za rohem.

Já dnes taky odstříkávala z prsa, které Natálka vypila a chtěla jsem vidět, zda se z toho dá ještě něco vytáhnout a dalo, ale jen 30 ml.
Můj rekord byl jen 90 ml z jednoho prsa.
Ale díky odsávání mám mnohem víc mlíčka
21. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj holky,hezkou nedeli :wink:

zuzí ja šla taky pozde,jen tu nikdo nebyl,tak jsem brouzdala po netu..
anittko davame přes den 100ml a v noci 120ml,ma se zvyšovat na noc,říkali dr v porodce..ale pijem ted spíš mín,než by mel dle tabulek,ale když tak přibíra,tak to neřeším,stačí mu to
ja odsala rano 150 a ted jen 40,takže příkrm bude brzo :unamused:

bobasku ty davaš ten Hipp? ja bych do nej chtela jít kvuli tem probiotikum,když mu tak pomahají,dr zas chce nutrilon,už ho mam i koupeny,ale moc nadšená nejsem

buni to je dost,že se ukážeš,dej fotečky princezny ze svadby :wink:
bemo ti veřím,že se ti nechce od vašich,me by se taky nechtelo,příští tyden u nich chceme spat na pout,jupííí
ted jedem na kafčo po obede

dala jsem fotky..tak zatím kočky a hezký den :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera malá usnula před půlnocí a v 0.40hod už byla zase hore a plakala :frowning2: Tak jsem ji nakonec vzala k sobě do postele a spala do půl čtvrté. TO mě při přebalování ohodila, takže radost veliká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak spala do půl sedmý, nakojila jsem ji, ale vytuhla po pěti minutách a v půl devátý byla zase vzhůru, že má jako hlad. Pak jsme ale ještě zabraly do půl dvanáctý a teď tu zase už spinká :slight_smile: Tak aspoň, že spí ráno... Musím se smířit s tím, že se dřív jak o půlnoci do postele nedostanu. Jen doufám, že se to za čas upraví...
Peti, krásné fotečky. Eliška je jako princezna v tom růžovém :slight_smile: Moc jí to sluší!! Už je jí líp?
Buni, tiše závidím, že Ti Kačenka tak krásně spinká :slight_smile: To já si o tom můžu nechat jen zdát :slight_smile:
Bemo, do restaurace bych zašla také. Minule jsme byli a malá byla hodňoučká a celou dobu spinkala :slight_smile: Věřím ti, že se ti od rodičů nechce - já si nedovedu představit, že bych měla naše tak daleko :frowning2:
21. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jo holky, taky se mi nechce od našich, ale na druhou stranu jsem doma taky dlouho nebyla a těším se na kámošky.

Zuzi, to musí být náročné to Verunčino spinkání - nespinkání. Ale určitě se to časem upraví a bude to lepší. Natálka začínáme uspávat kolem osmé a většinou usne kolem půl desátá, ale jsou i vyjímky a usne od kolem jedenácté a místo toho, aby spinkala déle, tak se probudí ještě dřív.
Ale vyzkoušela jsem jednu fintu, když mě vzbudí malá ještě když je v polospánku, tak jí lupnu do pusinky dudlík a většinou se ududlá a spí dál.

Dnes je zase ospalé počasí, usnuli mi tady oba dva - dítě i manžel :grinning:
21. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahojky holčiny tak jsme byli na obědě v pizzerii a super Davídek spinkal v kočárku a my seděli na zahrádce.

já jsem včera odsála svůj rekord a to 140 ml ale odsávála jsem snad hodku a půl. jinak nejvíc vytahnu ráno a večer přes den je toho málo tak většínou dodělám zásoby z večera a pak párkrát trochu přidám nutroš ale řekla bych že 80 procent je mateřina a myslím že se množství zvedá tak doufám že to ještě aspon měsíc vydrží.

jinak jdu do MANDUCY bude to fakt hodně pohodlné :wink:

jinak Davídek včera vážil 4600g takže má 250g hore za 8 dní to jde.

bemo tak to Natálka spinkala uplně jako dávídek :grinning: přesně takhle se budí a usíná taky
21. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak se po vikendu hlasim :slight_smile: Vcera jsme byli cely den u nasich, dneska rano na prochajde a in-linech, pak obed v Ikee a nakup v Globusu. Uz mam skoro abstak :grinning:
Vcera kino bohuzel nedopadlo. Kdyz jsme dorazili do kina, tak nam bylo receno, ze se zacatek odklada, protoze se jim pretrhla paska. Nävic film mel trvat 2,5 hodky, to bysme k nasim dorazili pozde, tak jsme to nakonec vzdali a byli jsme jën posedet na kaficku.

Anitt, vitej v klubu manducaru :grinning:
21. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojky kočinky,

děkuji,že na mě myslíte.Já jsem teď neměla moc času.Včera jsem od rána byla na svatbě kamarádce.Ráno jsem ji líčila a pak jsme jeli na odpolední hostinu a vrátili se až dnes.A pak jsem s Kryštůfkam poprvé vyrazili na brusle a jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak s tatínkem to bolí,ale už je to lepší a tolik nepláču......Možná je to tím,že se teď nepohybuji doma a jsem pořád někde :wink:
Ale vím,že už mu je dobře a netrápí se představou kdy a kde to na něj přijde :frowning2: Muselo to být strašný a je to opravdu hrdina,že byl tak statečnej :slight_smile: Ale stýská se mi a to moc.....

Anitt Davídek je šikulík

Hrusti a co na in-linech??Dobrý??Já mám teda dost,tlačit ještě kočárek je opravdu záhul :confused:
21. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Hrusti krásné fotečky.Krásně se směje a je ti strašně podobný :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Pétí Šimík už je krásnej a buclatej :slight_smile: Je to šikulík.....
21. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Vikul, ja jsem in-liny jeste nezkousela. Manza byl na in-linech a ja jsem prochazkovala s kocarkem. Sice me to lakalo, ale ted me posledni dva dny poboliva ta jizva a zacala jsem zase spinit, tak jsem to nechtela riskovat. Ale je mi jasny, ze az na ne vlezu, tak toho budu mit plny kecky po par metrech :grinning:

Vikul, to je dobre, ze uz je lip :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
A kde jste jezdili???
21. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Vikul, my jezdime na in-liny do Modran a jezdime kolem Vltavy do Zbraslavi.
21. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Hoojky holky
Hrusti ta jizva asi reaguje na pocasi. :angry: Me to taky obcas poboliva :frowning2: .
Petko kalej uz je kus chlapa.
Vikulko drz se jsme tady kdybys potrebovala :wink:
Holky tenhle tyden bude sila. Ve ctvrtek rano jdem na to kardio, odpoledne na vitani obcanku a v patek v jednu musime nakycle. Pak vikend volnej a v pondeli k dr na kontrolu a 4.7. budem odjizdet k me rodime na moravu. Uz se hrozne tesim a doufam ze se do te doby narodi brachovy ta dcerka. Porat hlidam telefon. Uz si prijdu jak prastena, ale nenapadlo by me jim volat. Cekam az daji vedet a kdyz mluvim s mamkou tak se jen optam co a jak. Bydli u nas na baraku :grinning:
21. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.