• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Hrusti tak to jo,my jezdíme v Měcholupech

Bobásku děkuji...¨Jinak to budete mít také pěkně napráskané :astonished: Tak budu držet palečky,aby jste byli ok :slight_smile:

Jedu ke tchýni a tam PC není tak se loučím a zase se tu ukážu

Pusinky Všem :zipper_mouth:
21. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Vikul, my taky obcas jezdime do Mecholup. Je tam min lidi nez v tech Modranech.
Mej se hezky a pozdravuj od nas Stufka :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holky! Vy jste toho na kecaly... My dnes taky byli u tchýňky, můj maká na bytě, co s mámou koupili výhodně a bude se pronajímat. Měli jsme mladýho, ten samozřejmě nastydlej, rýma, kašel a když jsem se ozvala, že se mi to nelíbí, tak jsem byla skoro za hysterku :pensive:
Jinak malá mi dnes zase předvádí nevídané věci, potřebovala bych tabulku čokolády. Skoro vůbec nejí, a když začne jíst, po pár tahách brek jak blázen a už do ní nic nedostanu :frowning2: Jen v noci a jednou denně to je lepší. Taky hodně často ublinkává jen vodu, ale rýma už to asi nebude. Taky teď fakt hodně spí, určitě dá přes těch 15hodin. Když je na bříšku, tak se ani sama nevzbudí, a když jo, hned zase usne, na boku nebo zádech ji vzbudí vždy ručičky.
vikul, dobře, že máš zábavu, aspoň to tolika nebolí. Taky jsem na Tebe myslela :wink:
bobas, hrusti, mě jizva pobolívá, když se hodně namáhám a zvedám težší věci. U orbitrekování ani ne.
peto, šimůnek je baclatej, jéjéj :slight_smile: A ty kecko, takovej žrout a Vy jíte pod plán,jo? Tomu nevěřím.
Zítra jdem na vaničky, tak jsem zvědavá..
21. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky hlasim se po dvou dnech. Tento vikend byl fakt narocny. Vcera jsem byla na svatcich mesta Olomouce, byla jsem tam s kamoskou skoro celej den a zpatky sla az z mesta pesky, tak sem byla pekne utapana. Muj byl na turnaji cely den, tak jsme to s Elim zvladali samy. Akorad me pekne nastvali v jedne kavarne. Objednala jsem si spagety, donesli mi rizoto s porkem. Pry na dalsi musim pockat hodinu. Malej uz pobrekaval mel hlad, fakt me vytocili. Strasna obsluha.
Dneska jsme jeli se Scotackem za nevestou. Vse probehlo jak ma a snad se zadari a budou stenatka. Jani fenecka je trosku svetlejsi. Dam pak fotky na net. Kde vlastne s Petrach bydlite? My byli v Ujezde u Zlina, manza to spletl a rekl mi tu Lhotu :slight_smile:
Vikul to je dobre ze uz je to lepsi, musi to byt fakt tezke.
Hrusti to je skoda ze nevysel ten film, byl moc hezkej. Ale uplne vas chapu, taky bych necekala az navazou film.
Bobasku to budete mit narocne, vitani zavidim, my jsme jeste nebyli :frowning2: Rekla bych ze uz jsou snad vsichni uvitani jen my ne :slight_smile:
Petrach krasny fotecky, malej uz je krasne vypapanej, v tom lehatku je krasavec.
21. čer 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jé my jdeme na vanicky v utery, tak musis napsat jak se vam to libilo :wink:
21. čer 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
vikulko, všechny na tebe moc myslíme! Bude chvíli trvat než to trošku přebolí :frowning2: Drž se!!!
misi, neboj, my budeme mít vítání poslední. U nás totiž probíhá jen jednou ročně a to na den matek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže příští rok 11. května - nevím, jestli to má cenu tam chodit :unamused:
Holky, asi jsem blbka, ale vůbec nevím, co to jsou ty vaničky? To je stadium plavání před bazénem?
21. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Peto-jak bude čásek tak stáhnu fotky a přidám,ale na svatbě jsem spíš fotila svatebčany než Kačenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale před cestou jsem jí vyfotila jak je našňořená,tak to pak sem hodím :wink:

Zuzi-s tím spaním je to fajn,ale mám obavu,aby nestrádala hlady,když se ani nevzbudí,ale na druhou stranu jí budit nechci,když má krásný žlutý kakání a zatím dobře prospívá :wink: Ale taky jsem si první měsíc užila-uff :grinning:
A ty vaničky,jsou pro míma takový malý plavání :wink:

My taky ještě nedostali pozvánku na vítání :unamused:

Tak a jdu odsávat a do hajan :zipper_mouth:
21. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Dobre ranko holky
Tak u nas uz jsme zase od peti vzhuru a to jsme tomu spani do pul ctvrte moc nedali. Ja sem totalne nevyspana a pres den proste neusnu. Ach jo. No doufam ze ten muj poklad zabere alespon kolem te dvanacte na tu hodinu. Ted si povida s kolotocem :grinning:
To plavani bych taky chtela zkusit pro maleho ale nevim jestli ho tady delaji :confounded: . No pokud jo tak ukecam manzu nebo tchyni a oni by pak pohlidali maleho a ja si dala par bazenu sama. Uz sem v nem nebyla ani nepamatuju :grinning: . Vetsinou to jistila nejaka piskovna.
22. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
:wink: Dobre ranko,
tak ja jsem po snidani - prcek chrni tak vam napisu a pujdu varit obidek.

Vcera byla mala teda divna. Kremco nevis jestli to muzou byt ty zoubky kdyz byla cely den protivna, z niceho nic zacala obcas plakal ale prso nechtela takze hlad nemela. Mela to vzdy obcas a pak se z niceho nic zacala smat. Tak nevim jestli si se mnou nehraje. :grinning: Vecer se me zdala teplejsi ale teplotu jsem ji blbec nezmerila. Pres noc 3x budeni s placem ale pak byl klid. Tak ja fakt nevim - od rana zatim klid. Zkusim ji kdyztak koupit ty homeopatika na zoubky pokud to neprejde. Takovou rozmrzelou ji neznam - je to pro me novinka :sweat_smile:

Misi tak to je super ze uz to ma Scoty za sebou. :grinning: Ja pak juknu na fotecky. Posli odkazek. :confused: Jinak ja jsem z Vizovic a Peta z Frystaku, takze to mame od sebe kousek, ale zatim jsme nemeli cest si povykladat a sejit se. No snad se to brzy napravi.

Jinak Peti Simonek je nadherny. Pekny baculka - fakt ke spapani - vubec bych nerekla ze byl predcasne na svete. Asi mas hodne dobre mleko.

Monco my jdeme dneska taky na vanicky. :grinning: Poprve a jde s nama i Peta - si kvuli tomu vzal i pul dne volna - jdeme tam na 15h tak jsem zvedava co na to bude rikat Melinka - vodu ma totiz rada. :slight_smile:

Bobasku Marecek ti taky nejak moc nespinka ze?
22. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Bunicko ahoj holka - jsem rada ze ses ukazala. No a co ty fotecky? Ja chci tu Vasi krasavici videt. :grinning:
22. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Jani on ma sve dny kdy i spinka :grinning: Ale vetsinou ne. A ja jsem rada kvuli tomu srdicku je to pry lepsi :wink:
22. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak jsem koukla na Vaše nové fotečky a je to krása. Hrusti, Honzík se tak strašně moc směje, že furt přemlouvám Anču, aby se taky smála, pro úsměv jde daleko, darebka.
Jinak mi přijde, že když vyrazim s Ančou mimo barák do města, že pak mnohem líp spí a déle, tak s ní asi zase dneska vyrazim, když se jí to tak líbí. Na druhou stranu, jak jsou delší pauzy mezi krmením, tak pak trpim, prsa mám jak kámen a potřebujou vyprázdnit, no jo, ale abych v noci vstala a skočila na odsávačku, na to jsem lenoch.
Co dneska plánujete?
K.
22. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,
my jeste spime, tedy s prestavku ve 2 a 6 hod. na papani :astonished: :astonished: :astonished:
Karca, no jo, prcek je nas smisek, to ma asi po me, protoze manza je takovy bubak :wink:
Jinak ja jdu dneska zapsat prcka na cviceni miminek s maminkami, je to trimesicni kurz v Petrovicich od zari. A pak nas ceka navsteva neurologa :rolling_eyes: , porad doufam, ze to bude v pohode :wink:
Holky, vanicky chci zkusit od zari taky, protoze bazen je az od 6 mesicu, tak mi pak reknete, jak se prckum libilo. Honzula ma taky rad koupani, tak snad se mu to bude libit :confused:

Andy, ty problemy s Beruskou ti fakt nezavidim, ale porad doufam, ze se to spravi. Nemuze mit chudinka nejake problemy se zaludkem, kdyz tak spatne papa. nektere deti maji od narozeni reflux a pak blinkaji a musi mit specialni mlicko- antiblinkaci :wink:

Jinak vcera jsem zkousela tu manducu, ale prcek v ni kvicel. Je pravda, ze jsem to zkousela tesne pred spanim, ze byl protivny, tak to musim vyzkouset v dohledne dobe znovu.
Hezky den!
22. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky holčiny

peti Simonek je nádhernej a fakt kousek je to chlapík to říkam furt :grinning:

Davídek snad po dvou týdnech usnul v postýlce tak jsem zvědavá na jak dlouho to bude. jinak dnes byl už dokrm hrozně mě boleuj prsa z odsávávní a kojení je to hrozně moc a potřebuju pauzu :unamused:

je ja bych taky ráda vaničky pro malého zkusím se poptat
22. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Hrusti proc neurolog? Neco jsem zaspala??
Anitko malemu se taky libi u me v posteli ale to ma chlapec smulu. Pres den ho davam zasadne do postylky kdyz na me usne a vecer ho zkousim po krmeni dat tak do postylky a vcera po dvou tydnech poprve jsem ho od tama musela vzit a dat ho usnout u me v postely. Pak se automaticky prehodil zase do postylky. No a postel ma dovolenou jen od 4 od rana kdy se budi a knoura tak ho beru jeste na hodinku k sobe protoze basti v pet. No a pak na blbnuti s tatou. Nechci ho to ucit abych pak nemela problem ho dat do jeho pokojicku. Ten budem delat pomalu pres zimu. :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
pridala jsem nejeke fotky co nafotil manzel :wink:
22. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Bobas, dr. se nelibilo, jak prcek krouti hlavicku a ma ji sisatou :wink: A taky kvuli tomu, ze jsme pri porodu meli nizke apgar skore, jak byl prcek priduseny. Ale na posledni ko rikala, ze nas tam posila jen pro jistotu, ze si mysli, ze zadne rehabilitace nebudeme potrebovat. Tak snad bude mit dr. neurolog stejny nazor :wink:
22. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Aha tak drzim pesticky. Uvidis bude to dobry a jak rika dr. jen pro kontrolu. :wink: Ja vubec nevedela ze nejake skore je tak jsem koukala a malej mel 9 10 10. Tak snad dobry :slight_smile: Hlavne se poradne oblec je tam pekna zima nebo alespon tady je :frowning2:. Snad nepujdu ani s prckem ven a doma jsem si pritopila. Takze tu mam oblibenejch 23,5 stupne. Nemam rada velke teploty ale tohle je tak nejak akorat :wink:
22. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
My jsme meli apgar skore 3-9-9 :frowning2: Ale na prckovi to tedy neni vubec videt :wink: Teplomer ukazuje 15 stupnu, je tam fakt kosa, to se budeme muset nabalit. To je pocasi, fuj :angry:
Prcek ma novou hraci deku. Ted po 20 minutach hrani totalne vytuhnul. Jsem si delala neco v kuchyni a prijdu a on chrni :grinning:
22. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky chci se zeptat od kdy jste u vás zavedli dudlík?
22. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
hehe to mas super me malej usnul pred pul hodinkou a chrni zatim v postylce no ale pocitam ze mu to vydrzi max jeste pul hodinky :grinning: Pak vyfot tu hraci deku at se taky pokochame. :wink:
22. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Andrei, dudlik jsem zavedla hned po prichodu z porodnice :slight_smile: V porodnici jsme ho meli zakazany.

Bobas, fotecky jsou v albicku :wink:
22. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
hrusti díky,my jsme taky na dudlu,všude píšou že to nedoporučují,ale kašlu na to,než aby mi tady kříčel a strkal celé ruky do pusy tak dostal dudel,u prsu saje,sice toho není moc,máme trošku lenivé dítě,ale hlad nemá.
22. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Hrusti taky máme takovou hrací dečku a ty polodupky má Vojtík taky :wink:
22. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
andrej ja mu ho dala uz v porodnici a melo to tam skoro kazde ditko :wink:.vsude ti reknou ze je lepsi dudel nez ruka. :grinning:
22. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Anrei, hraci deka se u nas osvedcila, tak snad bude Vojtisek taky spokojeny :slight_smile:
Jinak v porodce nechteli dudla kvuli rozbehu laktace, ale sama sestricka mi rekla, ze az prijdu domu, at mu nacpu dudla, at nebreci, ale v porodce to proste maji zakazane. Takze to dopadlo tak, ze jsem mu davala do ruky malicek a mela jsem ho pak skoro rozzuzlany, jak usilovne cumlal :grinning:
22. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Hrusti, tak držim palečky u doktora, to jsou nervy, achjo, ale určitě bude všechno dobré. Manducu ještě zkus, Anče v ní zase dneska vytuhla, tak snad se to u Vás podá.

Andrej, Anča měla dudlík taky už v porodnici.

Bobásku, krásný fotečky.
22. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahojky

Davídek měl dudlík taky už v porodce a v pohode kojím.takže klid

hrusti tak pak dej vědět jestli šmudla tu manducu nakonec přijal

karči a jak se vede vlastně kočičce je v pohodě? naše kačenka je v poho a spinká vkošíku u kočárku takže dva v jednom :wink:
22. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky, my dudlik taky uz v porodnici. Nenecham si od nikoho nic zakazovat. :angry: A kojime v pohode.
Hrusti drzim palecky u dr, bobas hezky fotky.
Malej v manduce taky knoura a pak usne, ale pouzivam ji jen venku.
Jani pres Vizovice jsme jeli :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska se u nás po dlouhé době spalo od půl jedenácté do pěti a od šesti do půl desáté :slight_smile: Takže super!! Teď je malá s tatínkem venku, tak tu trošku poklízím a půjdu ještě vyžehlit věci pro malou :slight_smile: Pak razíme na nákup do Globusu a musíme koupit Veruce nějaký dáreček, prdelince :grinning: Dneska je hrozně hodná, ani v lehátku se nevztekala. Dneska ráno jsme si spolu povídaly a smála se na mě jak měsíček :slight_smile:
Andrejko, my dudáka nasadili hned po příchodu z porodky. V porodce jsem ho nepotřebovala, malá furt spinkala. A kojím taky v pohodě :slight_smile:
Bobásku, Hrusti - krásné fotečky. Já objednala hrací deku dneska, tak jsem zvědavá, kdy dorazí :slight_smile: Hrusti, doufám, že bude Honzík v pořádku!
22. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.