• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
22. čer 2009 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzik gratulace verunce ke dvoum mesicum :slight_smile: Teda ty porad pises jak je mala hodna :slight_smile: to je dobre :slight_smile: ze zacatku to byl boj a ted uz dobry ze? :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz
Misi fenka je pekna a koukam jste si neodpustili foceni ani u toho :grinning: . Jsem si predstavila jake by to bylo kdyby fotili nas kdyz jsme si delali nase slunicka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzik koukam ze mala uz se zase srovnava tak to je super.
Hrusti cekam na zpravu :wink:
22. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
misi, děkujeme za přání :slight_smile: No, ze začátku to byl boj a někdy i teď jsem na paličku. Hlavně, když nechce spát nebo brečí bez důvodu - to bych nejraději utekla někam pryč :frowning2: Ale ze začátku jsem byla fakt hrozná- to jsem furt jen brečela, teď už je to veselejší a je fakt, že malá je už trošku větší smíšek :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Bobas no jo at ma janinka vsechno zdokumentovane :grinning: Oni tak byli skoro porad tak nebylo nic moc co jineho fotit :grinning:
22. čer 2009 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
od rana přemlouvám pc at se rozjede,je to čím dál horší,takže nas nemyne oprava a ja budu bez koníka,pořad ho braním před manžou,že ješte jede :wink:

hrusti ten apgar neznamená že bude neco v nepořadku pozdej,mi meli 4-7-9 a Elin mela taky tak nejak,byla kříšená a podívej ted na ni,vubec nemej strach,nemáš mít z čeho,Honzík je v pořadku,tohle jsou jen takové muchy,hlídají se preventivne třeba do roku a pak vyřadí a rehabku u vas určite neeee :wink:

vikulko odpočin si u babičky,pomuže ti s Štufkem,odreaguješ se
anitko přibírate teda vzorove,uplne hledím
andy nekecam,vypije ted tak 650ml denne a myslim že k 5 kg mít bude,zítra jdem na vahu tak písnu co a jak
bobásku vy se krasne řehníte,nadherne fotečky,tak at vam dr dopadnou dobře :wink:

holky napište pak co ty vaničky,jooo? my se chcem zeptat zítra neoroložky,jestli mužem plavat taky,budem plavat doma,nevím jestzli jsem to už nepsala,bude ho plavat švagrová,plavala s kojenci

andrei Elij ho mela od porodky,Šimula ho nechce,jen když má hlad potvurka :wink:
22. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
peti vy jste sikulové más moji poklonu :wink:

my dnes máme lakt krizi :frowning2: včera jsem vysala 350ml + kojení a dnes jen 200ml a to jen tak tak takže dokrm :frowning2:
nedá se svítit
22. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
bobas mareček je rozkošnej jak se krásně tlemí
22. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Anit, Mášenka je v pohodě, malé si tedy vůbec nevšímá, ale nezlobí a je rozumná a od incidentu s kočárkem nic neprovedla. Uvidíme, kdy ty dvě začnou spolu kamarádit, ale je fajn, že Maška respektuje okolí Anči, vůbec k ní nejde a když na mě vyskočí, že chce pomazlit a vidí, že už je tam Anče, tak odejde, ale není naštvaná, no prostě…, je rozumná. Ale sousedovic holčička nám Mašku stále honí a chytá za ocas, takže chudáček, no si to Anče slízne, jestli jí bude takhle mučingovat.
22. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Jinak nesmutni z lakt krize, to je normalka, jednou je, jednou není. Mně dneska Anča zase furt bleje mlíko, tak nevim, co se jí na něm nezdá.
22. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holky, já dnes nic nestíhám.. Ráno jsem kmitala na vaničky, ale dnes jsme ještě neplavaly, až příští pondělí. Zhlídla jen vývoj a ten je ready, jen trochu ručky mají ještě větší svalový napětí, ale je to tím, že je menší a proto ještě ani moc nezvedá hlavičku, jinak je šikula :slight_smile: Akorát to celý prořvala, neměla svůj dopol spánek, tak jsme příště objednaný na 13.hod.příště, aby byla dospalá :slight_smile:
Potom jsem rychle si jela koupit nový tel., už jsem ho potřebovala jak sůl a zrovna jsem beruně koupila jednorázový plavky a podložky. Ta měla samozřejmě zase hysterák jak blázen v tý sedačce, až jsem z toho už nervama řvala, nevím co se jí na ní nelíbí. Teď už tu 3hod.spí, takže jdu budit..
U nás byl agpar 10-10-10 :slight_smile: Ale taky si myslím, že na tom moc nezáleží, hlavně, že teĎ jsou prdolky zdravý.
peto, Vy jste šikuli, to my pijem o dost míň. Zkusim ji koupit ještě jednou ten hipp s probiotiky.
bobas, hezký fotečky. Jak připravuješ tn hipp? Mně to přijde takový divný ta příprava. Nalejt něco vody, pak mlíko, zamíchat, dolejt a zase zamíchat..
anitt, určo to bude jen nějaký blbý den a zítra bude zase líp :wink:
22. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
anitt ja jsem tu krizi mela nekolikrat,zatim mam mliko na mrazaku,když už není a ted piju meltu a davam ty homeo,pry se mužou pořad
andy a jak ti pila ten Hipp??
22. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky,

monco vy jste neplavali? My jo - teda byla to sranda. Melinka byla v pohode v pohode ale pak ji instruktorka zavazala do plenky - jsem ji rikala zese ji to nebude libit, tak se zacala vztekat, jelikoz mela svazane rucicky. Pak ji supla do vany a co myslite - Melca koukala a jak mela ponorene nozky tak hysterak blazen - me ji bylo lito, takze tuhle lekci jsme dostali gratis a priste mame opet zkusebni a kdyz bude zase rvat tak jsme asi doplavali. Takze Monco nez tam pujdes tak zkus malou okoupat u vas ve vane - Melinka na to mnozstvi vody moc dobre nereagovala. Nejdriv koukala a pak se bala - jsme si to nahrali i na video - jak to vsechno sestriham tak vam to nekde soupnu. Jo a plavecky nam rekla ze je lepsi kdyz ma normalni elasticke - spodni dil. Ty jednorazovky nechteli aby jsme meli a ty praci nepropousteci zase moc nasaknou vodu - stejne jako jednorazovky. No jinak pani mela problem Melcu unest - rikala ze je teda hodne tezka.

Misi super dokumentace - jsme to s manzou zkoukli a pekne jsme se u toho nasmali - to jsou nejaci vasi znami? Ja si pockam na stenatka. :slight_smile: Sakris jste se mohli stavit na kafco :wink:

Peti zas po preinstalaci to budete mit lepsi - tak at to manza udela pres noc aby jsi mohla byt porad s nami :slight_smile:

Jinak vsechny moc moc zdravim.
22. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpatky od dr. Jsem docela presla, protoze se panu dr. nelibilo, ze prcek drzi pesticky, leka se a nedrzi hlavicku, takze musime na rehabilitace. No, me spis prijde, ze nam to napsal kvuli tomu nizkemu apgaru a ze dohazuje ksefty rehabilitacni sestre, ktera je vedle nej v ordinace. Sestra nam nabidla termin v srpnu, tak na ni manza spustil, ze pan dr nam napsal ko v koncem cervence a chce videt nejake vysledky, tak pak nam nabidla termin 1.7. v 7.3O hod. rano. To bude urcite prcek nevyspaly a protivny a cele to prorve. No, nevim, jsem z toho presla a navic pan dr na me tedy moc nezapusobil. Ale tu rehabku si dame a uvidim, co mi rekne nase prakticka dr.

Anitt, tak das dneska prikrm, svet se nezbori. Vzdyt hezky pribirate :wink:

Peti, ty vanicky jsou pro deti od 3 do 6 mesicu, je to koupani a cviceni ve vanickach, vetsinou to dela sestricka, ktera ti jeste poradi veci ohledne motirickeho vyvoje deti, kojeni atd. Od 6 mesicu se pak chodi s prckam do bazenku.

My od zari budeme chodit na cviceni maminek s detmi a chci zkusit taky ty vanicky. Dneska jsem nas byla prihlasit :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
hrusti, to je nějaký blb dr. my taky držíme pěstičky, sice ne furt a pevně, ale taky občas jo a i se lekáme, když jsme nevyspalý-dnes mi ta sestra říkala, že to je z rozespalosti. jinak u nás jsou vaničky od zahojení pupíka :slight_smile:
jaani, tak to Melča třeba příště zvládne lépe. Já ji pouštím doma hodně vody, cákám na ni a jsem domluvená s mým, že se s ním vykoupe.
peto,pila, nepila, mně přijdfe dost hustý, ale já ji ten nutráč teď dávám vždy o malinko víc než je psáno, tak by to teď třeba už zvládla..
22. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak vidím že všechn yjste nasadili dudlíky už z porodky tak to je fajn,ten můj se na to zprve díval nějak divně,ale teďka mu ten dudel cpe do pusinky sám :grinning: Fakt ho uklidní,teď zrovna spí v košíku s dudlíkem,a je klid.A taky mají vaši prckové pořád škytavku?Vojtík ji má několikrát denně,pomůže ten dudel a a za chvilku je pryč.
22. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Andrejko a je Vojtisek hodny? Spinka pekne?

Moni Melinka ma taky vodu rada, ale je fakt ze v takove hloubce a mnozstvi vody jeste nebyla. Navic ji ta cvicitelka tak jinak drzela - to se ji asi taky nelibilo - nevim, kazdopadne pokud to priste bude spatne tak chodit nebudeme. Nebo to o nejaky mesic posuneme.

Hrusti tohle vam ted dr rekl? Tak to je mazec. Ja chodila na tu manipulaci s pani - jeji maly se taky lekal a mel vsechno co popisujes a ta pani rekla ze ma na vse jeste cas. Ze jej ma davat vic past koniky a mluvit na nej - ze se pak nebude tak lekat - proste ze ma na nej porad nekdo povidat - ze moc neni zvykly na obliceje a pote se tak leka. No a Melinka na konikovi mela pesticky taky krecovite a to me rikala ze zacne prstiky rozevirat az od 4teho mesice a sedi to. Ten dr je peknej blb - zbytecne budete maleho trapit rehabilitacemi - ale zas nez neco zanedbat. Skoda ze to tak dopadlo, ale hlavne aby Honzicek byl v poradku. Tema blbama se netrap. :wink:
22. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
jaaninko Vojtíšek je zlatíčko,spinká a spinká,tak snad mu to dlouho zůstane,mamka říká že je celý po mě,ani já nemusela papat já prý žila ze vzduchu,v porodce jsem neměla ani pomalu mlezivo,byla jsme z toho nešťastná tak jsme dokrmovali,po příchodu domů se to na druhý den zlepšilo a já kojím,ale malému stačí fakt trošku,žádný savec to teda není.
Jinak při koupání pláčeme a ještě nemáme moc rádi přebalováni.To je vždycky křiku.
22. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Hrusti to je ale blbej doktor a nechces jit jeste k jinemu to zkonzultovat? To fakt vypada na ksefty s tou rehabilitacni sestrou :angry: Hlavne aby byl prcek v poradku. Uplne te chapu ja byla tak zdrbla kdyz jsme prijeli z tech kycli. Takze presne vim jak se citis. Zitra bude lip uvidis.
Andrejko me taky prcek furt skytal ze zacatku, ted uz jen kdyz se preji, nebo je mu velka zima. Nam dudlik nepomahal ani nic jineho, museli jsme vzdycky pockat az to prejde.
Jani tak uvidis, treba si Melca zvykne a bude se ji to libit. My jdeme zitra a taky uz budeme plavat. Manza jde kvuli tomu driv z prace aby malyho videl. :slight_smile:
My se urcite stavime az se pojedeme podivat na stenatka. :grinning: Pekne vas vyjime :grinning: Drz palce at je jich minimalne pet. Jedno mame pro nase a tri slibil majitel fenecky znamym jeste nez jsem mu rekla o tobe. A paty je vase. Ten kluk v brylich je majitel fenecky a ten druhy je jeho znamy. Ten majitel je manzuv kolega a kamarad z prace.
22. čer 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, diky za uklidneni. Jeste to musim stravit. Mne prcek neprijde nejaky "opozdeny". Myslela jsem, ze ma mimi drzet hlavicku az tak ve 3 mesicich a ne ve 2 :rolling_eyes: No, podle me stihneme rehabku tak jednu, kdyz ma ta baba plny diar a pak dovcu a uvidime, co nam rekne priste. Jeste to prokonzultuju s moji dr. Dal nam nejaky vitamin B a mam mu pulku davat rano do mlicka.
22. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
hrusti hlavne se nenervuj,juuu? jake ty rehabilitace vam napsal,nevíš?
jani teda to by byla škoda s tím plaváním,třeba to příšte bude v pohode,jsou dobří,že vam to nedají zaplatit,když to nepujde,to se malo vydí
ten pc bude delat znamí a to je na tyden,aspon minule to tak trvalo :unamused: tede jsem se sem nemohla dostat,byla jsem odhlášená a nevím jak je to možné
22. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Peti, no snazim se nenervovat, ale jsem z toho presla :frowning2: Snad se z toho vyspim :wink: Nevim, jake rehabky nam napsal, rikal, ze se mame objednat k sestricce a ta nam ukaze nejake cviky. A mezitim cvicit koniky a pri tech konikach mu soupat ruce dopredu, aby byl nuceny zvedat hlavicku.
22. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peti, jestli vam ten znamy delal neco kvuli netu, tak asi vycistil docasne soubory z netu a to se ti potom smazou veskera prihlaseni a hesla, ktera jsi na netu zadala v tech docasnych souborech a pri prihlaseni se pak musis znovu prihlasit a zadat, ze pri prihlaseni z toho pc ti to automaticky naskoci. Snad jsem to vysvetlila trochu srozumitelne :grinning:

Jani, ja se snazim na prcka mluvit, poustim mu radio, kdyz je vzhuru. Dneska jsem mu pustila k usinani i pohadku O hlupem Honzovi :slight_smile: No nevim kolik toho z te pohadky slysel, protoze uz chrupci :grinning:
22. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jeste mam dotaz k holkam, co jste po cisari, jestli nespinite? Mne skoncily pred tydnem mesicky a od soboty slabounce krvacim a poboliva me brisko. Nevim, jestli je to normalni nebo mam plasit na gynde? Jo a HA neberu, tak nevim :confounded:
22. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
hrusti, já to pro změnu ještě nedostala, dr.říkala, že to dostanu za 14dní, takže už to tento týden očekávám :unamused: Ale od skončení očistků jsem ani jednou nezašpinila :wink: My bychom potřebovaly taky béčko-prý se po něm zvyšuje chuť k jídlu :grinning: Tak to budeš mít co dělat :sweat_smile:
jaani, tak uvidíte příště...
andrei, u nás se škytá, když se říhne a pak, když je zima.
22. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Holky vy uz mate mesicky? :confused:

Ja jeste nic :wink:

Peti zkus se nenervovat.Asi bych taky zkusila jineho dr.Kazde mimco je jine a kdovi jak ten dr vypadal ze se ho Honzicek polekal :grinning: Nejaky starik by se me taky nelibil :grinning:

Misi no tak jak se stenatka narodi tak hned informuj a priste jak pojedete tak pisni - udelame treba ohynek :slight_smile:

Nic jdu se vyvalit k telce :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jani ja taky jeste nee :slight_smile: A pamatujes jak jsi mi doporucovala ten hotel Tatra, tak se nam libi a asi tam pojedeme na dovcu. Holt na Valassko ucarovalo, jen ta zima. Vcera jsme odjizdeli z Hane ja v tilecku a sukynce a prijedeme k vam a kosa jak blazen. A taky ve Zline tech semaforu. Jak jsme jeli zpatky tak malej uz byl trochu hladovej tak sem se modlila at mame porad zelenou, protoze pri kazdem zastaveni na cervene se budil a porvaval :grinning:
Hrusti prcek urco neni opozdeny, kazdy mimi ma svuj cas a uvidis jak bude za rok behat.
Anitt tou krizi se netrap my ji meli nedavno, ja nevim kolik vypije protoze jen kojim, ale po krmeni jeste porvaval. Ale zase se to spravilo.
22. čer 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
tak holky, malá mi tu od osmi chrupčí - dneska je fakt nějaká vyměněná nebo co :grinning: To je tím počasím - tma celej den, prší, zima - fakt léto k pohledání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže jedla naposledy v sedm, takže se za chvíli probere :frowning2:
Hrusti, netrap se. Prober to ještě se svou dr. Já nechápu, jak můžou dr. posoudit, že je mimi opožděný (když v ordinaci třeba nepase koníky), když je vidí pár minut v ordinaci :unamused: Ty si s ním celý den, tak víš, jak na tom je. Takže si z toho hlavu nedělej, uvidíš, že bude vše v pořádku.
Misi, pěkné zdokumentování - hezké fotečky :grinning: Jak psal Bobas, neumím si představit, že by nás někdo fotil při počínání našich prcků :grinning:
Jinak já jsem MS taky ještě nedostala a vůbec se mi nestýská. Ve středu jdu na ko na gyndu po šestinedělí - dřív jsem se tam nedostala, tak snad nebude žádný problém :grinning:
22. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
hrusti ja ms dostala po 3,5 mesíci,mela jsem už injejci,takže by to nemelo a musela jsem jít znovu na další..
zuzí my spíme taky celí den,uplne žasnu,koupali jsme ted před desatou a normalne kolem 19 hodky a pak už spí a dnes ne se zbudit,tak jsem žehlila
22. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
peti, já právě nevím, co mám dělat :slight_smile: Malá furt chrní a já bych si šla k ní, jenže si myslím, že se za chvíli probere a budu otrávená :slight_smile: Nebo jestli ji mám vzbudit. Tohle se mi už dlouho nestalo a jsem z toho taková nesvá :grinning: Už jsem i Petrovi udělala sváču, vykoupala jsem se atd. a malá se furt nechce vzbudit :slight_smile:
22. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.