• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, začínám být čím dál tím víc dojatější, je to krásný, takových šťastných maminek a nových miminek, je to fakt nádhera a zázrak. Bemo, moc gratuluju, zvládla si to krásně.
12. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
Teď jsem koukla na malou Kristýnku od Andy a je tak roztomiloučká a maličká, holky, to je nádhera!!!
12. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
Karca, za chvilku se dočkáme i my :dizzy_face:
12. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
Holky,

jinak vam vsem preji hezké velikonoce!!! Nekteri jsou se svymi velikonocnimi podklady v porodnici :slight_smile:

My dneska jedeme k nasim, tak proklepneme Honzika na D5, a odpoledne oslava tricetin u kamosky. Mrknu na vas vecer. Hezkou nedeli!
12. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Hrusti, užij si den, si aktivec jako blázen :slight_smile:. Já mám dneska uklízecí :confounded:, ale zase přijedou tchánovci, takže taky bude rušno.
12. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Bemo, moc gratuluji k Natálce i k tomu, jak jsi to hezky zvládla!!! Hodně zdravíčka přeji tobě i Natálce.
to jsou krásné zprávy, už se těším, až někomu taky takovou zprávu pošlu :slight_smile:
12. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to se rozjelo parádně :grinning: celou dobu nic a pak skoro 3 najednou :grinning:
Moc vám všem gratuluji holky a držte se .
My včera kurýrovali byt malovali, takže z toho byl bordel, dnes jen vypucuje manža koberec a máme vše hotové a připravené, prý jestli neporodim do velikonoc tak se na mě sjede příbuzenstvo a vymlátí to ze mě na velikonoce :grinning:
Když zuzi já se tak těším na malého že ty dny nám připadají jak věčnost.
Každopádně nejvíc se bojim, aby mě to nechytlo v úterý po cestě do Podolí protože tam jedem sockou , teda táta nás odveze do Dejvic a pak sockou do Podolí a já mám strach aby náhodou to nebylo po cestě .
Manželovi jsem řkla at jde do práce že stejnak neporodim, že se tam maléhmu líbí tak si nebral ani volno.
Tak jsem na to zvědavá :unamused:
12. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, tady je Bemo taťka, pokud chcete vidět nějaké fotky, přidal jsem je do alba. Holky jsou v pořádku a pozdravují vás.
12. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Ju bemo moc gratulujeme k Natalce.Je nadhernucka. Moc krasne miminko a ty vypadas jako by jsi ani nerodila :wink: Tatka si na vas holky bude muset poridit flintu aby vas uhlidal :grinning:
12. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Bemo gratuluju!!!!! To je nadhera, mala je krasna. Krasny fotecky, hezky sem si pobrecela :grinning: To je super jak se to tu rozrusta. Uz se tesim az budete holky vsechny doma.
12. dub 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ju a Kristinka je taky roztomila - uz se tesim na dalsi fotecky :slight_smile:
12. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z nemocnice a gratuluji k novým miminkům všem šťastným maminkám a tatínkům :slight_smile:
Já jsem pořád bez malý, jen mi ji nosí na papání, když teda zrovna neblinká plodovku, jinak na mazleníčko mi ji přinesou vždy. Je to beruška malinká. Zítra už ji budu mít u sebe. Sice jiozva už nebolí tolik, ale táhne jak blázen.
Nedá se pořádně chodit. Snažím se brát, co nejmíň léků, ale nejde to bez nich. V pátek to byl celý den morfium, včera tranal jednou a na noc morfium a dneska se držím zatím jen s kapičkama algifenovýma. Zatím nekojíme, jen mlezivko trochu, tak snad se mlíčko udělá :unamused:
12. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj Andy, to to tak bolí po tom císaři, jo? To jsem nevěděla. Drž se. Beruška je fakt nádherná.

Bemo, teda Vám to sluší, mte krásnou holčičku, já bych je všechny láskou snědla, jak jsou krásný.
12. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky,
bemo a andy, holčičky jsou nááádherňounké, mi ukápla slzička. A bemo, ty jsi tak vysmátá a šťastná, že by jeden člověk nevěřil, že jsi zrovna porodila :grinning: Andy, jsi holka statečná, určitě to bude každý den lepší a Kristinku budeš mít už u sebe :slight_smile: A mlíčko se určitě udělá, ono to u CR trvá dýl nebo ne?
Marek, já vím, že se těšíš, to já taky. Já si dělala srandu :slight_smile:
12. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
Monicko ahoj - to me mrzi ze ta jizva tak boli - ale ono to tak bohuzel po cisari byva. Neboj vse se zahoji a na tu bolest si ani nevzpomenes. Kristinka ti to vynahradi :wink: Mlicko se ti taky urcite udela - me to trvalo 2 dny a neco a po cisari to pry byva dele. Opatruj se - moc na tebe s Melinkou myslime.
12. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
jůůů a další miminka :dizzy_face: :dizzy_face: Andy a Bemo moc moc zdravíčka vám i vašim holčičkám :slight_smile: Bemo ty fakt vypadáš jako bys ani neměla po porodu :grinning: Já vypadala jak kdyby mě převálcovali :grinning:
12. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahojky tak jak holky uzivate krasny vikend? My byli vcera na tom vylete na prehrade. Byla to parada. Krusnou chvilku jsem si prozila kdyz malej uz mel hlad a my byli zrovna v restauraci, tam sem ho fakt kojit nechtela :sweat_smile: Nakonec jsme to vyresili v prirode na lavicce. Teda chudak ma celkem bojovy podminky, uz jedl v prirode, v aute :grinning:
Dneska uklid a ted ma manza malyho s sebou na fotbale tak mam cas pro sebe coz je nadhera. Zitra jedeme k nasim, tak tu nebudu. Uzijte si krasny Velikonocni pondeli s miminky a s brisky :wink:
12. dub 2009 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já si dnes dopřávám zase grilovačku :grinning: miluju grilování tak sem jak maniak.
Jinak zuzik já vím, ale jak už tady je převaha maminek tak už je mi docela úzko že si nemám s kým povídat i když tady moc nejsem , ale anitka v nemocnici a pak já karca a ty a to je snad vše že?
Už aby jsme tady byly všechny maminky a mohli se radovat . :dizzy_face:
12. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
My uz jsme zpátky z návštěvy a oslavy. Karca, neboj, to jsou jen takove posledni zachvaty, ale od zitra uz odpocivam a nabiram sily na porod :slight_smile: Uz dneska jsem toho mela na oslave plne kecky, tak jsme jeli domu jako prvni...

Bemo, moc vam to s Natalkou slusi. Ty vypadas jako kdybys nerodila :slight_smile:

Andy, drz se. Od zitra budes mit berusku u sebe a jizva se casem taky zahoji. Nj, ta rekonvalescence po CR je delsi, ale miminko ti to vynahradi :dizzy_face:

Misi, koukam, ze jste s Eliaskem taky pekne akcni :wink:
12. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
Zdravim vsechny maminy, i ty budouci.
Dle pokynu Bobaska jsem pridal do jejiho alba par fotek naseho miminka. Oba jsou v poradku jen mamina ma po cisari porad jeste bolesti, ale je ji uz mnohem lepe nez vcera. Vsechny vas pozdravuje a uz se tesi az vam bude vse sama vypravet :slight_smile:
12. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
Tatko od Bobaska, pozdravuj od nas maminku i miminko. No, po tom cisari bude rekonvalescence delsi, ale mimi za to urcite stoji :wink:
12. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Jů, děkujeme za fotky. Jak na té třetí fotce chrupká, to je boží. Už se těšim na Bobaska, až nám bude vyprávět.

Já holky dneska podnikla útok na věci, které nepoužívám, nádobí, hrnce, tašky, kabelky atd. a šlo to všechno z domu, jsem vyřízená, ale neměla jsem slitování, protože když to fakt nepoužívám, tak na co to furt skladovat, že jo, i když je to jak nové. Nicméně jsem to nedodělala, bylo toho mraky a pak jsem se taky bála o Anatomíka, jestli jsem mu neublížila, vždycky po větší fyzický námaze mám výčitky, máte to tak taky? Jestli jste tomu svýmu mimíku neublížily? Jinak je fakt, že už je tady tolik maminek, že nás diskutuje maličko, ale už brzy budeme mít taky mimíky u sebe a budeme na tom všichni stejně. Nás teď narychlo pozvali sousedi na grilčo, tak jdeme grilovat nějaké paprikové klobásky, či co. Zítra jedeme na výlet do Slanýho a dáme si oběd v té restauraci, jak to bylo v tom pořadu "Ano, šéfe" :slight_smile:.
12. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Karca, ja se vetsinou po vetsim uklidu nemuzu hybat, takze spis mam vycitky, ze kdybych mela rodit, tak jsem po tom uklidu uplne odrovnana a nezvladla bych to :sweat_smile:
Uzijte si grilovacku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Marecek je fakt rozkosny a souhlasim s tebou Karco ze ta posledni fotka jak chrupka je suprova :grinning:

Ja v tehu taky porad neco delala ale vycitky jsem mela jen na zacatku kdyz to bylo nebezpecne - pak jsem to nejak neresila a rikala jsem si ze mimi si urcite uz zvyklo :sweat_smile:
12. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky maminky a těhulinky :slight_smile: Miminečka jsou fakt krásné a mám radost,že jsou obě v pořádku.Díky Hrusti jsem byla o všem informovaná :slight_smile: Já teď jak je krásně tak nemám moc čas :wink:

Misi a proč nekojíš na veřejnosti??Já stím teda nemám problém a je to normální :wink: Já bych nikam nemohla,protože kojím po 2 hod. :angry: Já si krásné počasí užívám a už má i sluneční alergii :cry: Mám osypané celé ruce :angry:
12. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj Viku,já tada ještě venku nebyla,dnes byla Kačí jen v kočárku na balkoně a vypadala moc spokojeně,ale já taky budu mít asi problém s kojením na veřejnosti,protože malá cucá dost dlouho(1-2 hod než zas usne)a představa že sedím třeba jen na lavičce a odhaluju se mi nedělá moc dobře :unamused: Jak to děláš ty?
12. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz
Buni ahojík,

já si ho přiložím a není nic vidět a pokud jo tak přes malého hodím plenu.Ale jak říkám jak se chytne tak není nic vidět.A cucá tak max 10min.
A co Kačí??Je rozkošná :slight_smile:
12. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdu se kupkat,jsem upocená a na tatíka jde asi jaro :grinning: ALE PŘIJDU pokud se malej nevzbudí :confused:
12. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Kačí,už spí alespon v noci 4 hod,tak je to trošku lepší,ale jsme teda pořád na pozoru :grinning: :grinning: A ona právě cucá dost dlouho a pak u toho usne a pak když jí dám odbrknout tak se zas probere a chce zase a dost ublinkává :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak z té procházky mám docela strach,ale ta plínka je dobrej nápad,se takhle zakrýt :wink: :slight_smile:

Taky rychle skočím do spršky dokud spinká :slight_smile:
12. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak jsem tu a tady nikdo :frowning2: Tak se jdu přitulit za Péťou :slight_smile:
12. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.