• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
tak lehni,ona si te zbudí..nevím když ji zbudíš,bude ti pak spat? Náš malí zas hned spí,takže v tomhle je zlatíčko,ale u Elin jsme si užili jako ted ty a ted spí jak belina,nic netrvá večne,neboj
22. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
tak jak jsem říkala, zalehla jsem a už byly očíčka jako tenisáčky :grinning: Tak jsem přebalila, nakojila a teď se mi tu totálně pokakala :grinning: Tak jdu zase přebalit :slight_smile: Naštěstí nejsem ještě moc ospalá, tak to docela jde :slight_smile: Jsem zvědavá, v kolik zabere :slight_smile:
22. čer 2009 ve 23:55  • Odpověz
ahoj holky
Hrusti ja beru antikoncepci ale je pravda ze me skoncili a za tri dny jsem zacala znova slabe. Ale to trvalo asi jen dva dny :wink:
Jani no tak snad priste uz se to male bude libit :wink:
Peti nech si ho opravit az se ti zhrouti bude to trvat jeste dele. A rekni mu at specha. :grinning: Po manzelovi to chtej vzdycky chlapy do druheho dne. Ale davaji mu to v patek aby mel na to cas :wink:
Misi tak snad se povedlo. A to budou prvni stenata te feny??
23. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
ahojky holčiny tak na štenátka jsem zvedavá taky bych chtela pejska ale do bytu jeste s kočičkou to by byla mela , jestli bbude junior po mně tak stejne nejaký zvíře dotahnee to je jasný :wink:

hrusti já už měla ms a v sobotu bolest břicha jako na ms a trochu špinění tak to je asi normál ho. pořád se čistíme

jiak davídek včera kakal 4x hrozný haldy jako vajíčka ale trochu řidčí tak doufám že je to ok
23. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
anitt me malej na UM kaka 2x denne takze urcite je :wink:
Andy ja ten Hipp pripravuji jako sunar proste ohreju vodu dam mleko a poradne protrepu :wink:
23. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas desna noc. Prcek se vzbudil o pulnoci, hrozny rev, pak ve 4 a v 7.30 hod. Fakt jsem z nej nemohla, celou noc kvival, protoze mel asi ucpanou jednu nosni dirku a hur se mu dychalo a rano ho trapily prdiky.

Dneska asi nikam ven nepujdeme, venku prsi a je fakt hnusne, tak budeme doma.
Nejak porad premyslim nad tim dr. V jedne chytre knizce jsem si precetla, ze deti ve 2m uz nemaji mit porad rucicky v pest a kdyz je zvedas vleze, tak by meli trosku drzet hlavicku, coz nas prcek nedrzi. No, tak uvidime, co nam reknou na te rehabce.

Jinak diky za ty info o spineni, uklidnila jsem se, ze je to normalni, byla jsem z toho trosku zmatena, ze uz zase prisla mrcha... :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
hrusti klid já si myslim že každé mimi má své tempo a proste začne pozdeji, už mu tu hlavičku tolik nepodpírej a dávej ho časteji na bříško at se snaží neboj brzyy se zadaří.

to špinení me taky štve

a co manduca už tam Honzík byl¨???
23. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Anitt, on na brisku hlavicku na brisku udrzi, akorat jsem mu davala rucicky pod nej a dr rikal, ze mu je mam natahovat dopredu. Neudrzi ji sam, kdyz ho zvedas za ruce vleze.
Vcera jsem ho do manducy nedavala, protoze cely den spinkal a odpoledne jsme porad nekde litali. a ted zase na chvilku usnul :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Hrusti kazde ditko je jine a nemuzes ho jen tak vrznout do tabulky. Nam zase rikaji ze nektere veci dela malej brzo.
Holky tady furt bojujete s prdikama, me na to malej moc netrpi. On teda sebou hodne sije. Vsichni me rikaj ze je hrozne akcni a nevydrzi chvili v klidu. Pan doktor na kardiu ho musi ukecavat aby lezel alespon pet vterin na zamereni :grinning: . Naposled mu malej chytl ten kabel od UTZ a moc se mu nechtelo ho panu doktorovi vracet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz aby byl patek vecer a meli jsme uz vysledky s toho kardia a kycli. hned budu o neco klidnejsi.
23. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky!
my dnes zase spinkaly 5,5hod.v kuse, včera 6 :slight_smile: Teď jdem dr., beruna se vykadila a ještě chvilku zabrala-to nechápu, že ji to neva. Tak jde rychle oblíknu a pak ji vzbudím asi. Dneska tipuju váhu tak 4,2kg. Tak uvidíme. Dám pak vědět. Jo a vynadám Vám jako bobas, když jste se posledně bavily o mrše a dostalo to, tak já to dostala dnes :angry: Ale je fakt, že dr, říkala, že tak za 2týdny a bylo to 12dní, je dobrá :grinning: Tak dnes začínám s HA, mám Belaru, je docela drahá, ale prý hodně šetrná, tak jsem zvědavá.
hrusti, a to ani občas nerozevírá ty ručky? má je pořád v pěstičce? A hlavička mu padá pokaždý nebo jen někdy? Právě oni ty miminka to občas i umí jen prostě jsou líní to dělat pokaždý. beruna je taky lenivá. To vidím, hlavu udrží, ale jen když se ji chce a umí se obrátit i na bok, ale musí být nálada. mně včera ta sestr poradila dávat na bříško a ruce ne vedle, ale pod ní a povzbuzovat, za hračkou aby mrkla, nebo já abych si za ní stoupla a mluvila na ní a ať to cvičíme úpně nahý, páč se jim to tak trénuje nejlíp a ony si tím cvikem posouvají těžiště a na svalový napětí stačí nožkama jakoby běhat a ruce dávat nahoru dolu, vždy chvilku u přebalování. Hlavička na jednu stranu je prý dobrý podporovat k tý druhý, ukazovat hračky, obrátit přebalovák, dát na druhou stranu v postýlce, chodit k němu z druhý strany. musí se cvičit nebo prý ty svaly zatuhnou a pak to je opravdu na rehabku.. :unamused:
bobas, právě já koukala, že příprava toho hippu je trochu jiná, tak mi to přišlo zvláštní :astonished:
23. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
hrusti to bude v pohode :wink: prosimte vy jste na nutrilonu? já už zas nevim :unamused:

bobas Mareček určite bude vpohode aspon budete klidní že je pečlivě vyšetřenej :slight_smile:
davi je taky akčnák pořád kopká jako blázen. perina vždy lítá :slight_smile: ted spí na mne.
s tim kakaním včera dostal dokrm ale jinak jen mojje mliko i tak může mít 4x hoví?
23. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Anitt, myapame Bebu :wink: Kojene deti vetsinou kakaji vickrat nez deti na UM. Kamosce kakala mala po kazdem koju :slight_smile:

Andy, nema porad rucicky v pest. Ja ho davam na brisko a pred nej davam hracku, aby se na ni koukal anebo na nej mluvim ze strany, aby se za mnou tocil. no uvidime, asi nema cenu to resit.
23. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Andy ja jim na tu pripravu kaslu stejne se to smicha tak o co jde :wink:
Anitko oni rikaj ze na UM muzou miminka kadit taky jednou za dva dny a malej kadi 2x denne. A co vim tak na materine se ti muze pokadit po kazdem krmeni a je to normalni. :wink:
23. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já včera měla hrůzný telefon od mamky, prej jsou kvůli mě doma na rozvod a mám to dát do pořádku, všechno je moje chyba a zničila jsem mamce život, no holky, bylo to fakt psycho a chudák Anče, od té doby není moc vlídná, určitě ze mě cítí tu negativní energii a je to možná i v mlíce. No každopádně jsme se na konci hovoru dohodly, že na to kašlem, co bylo, to bylo. Ale máma je fakt zlá a sobecká, to je neskutečný, jaký mi připravuje muka. Holt, nikdo to nemá jednoduchý, jak řiká můj taťka. ACHJO, ACHJO, ACHJO. Kéž by si šlo poručit a nemyslet na to a tu negativní energii někam odsunout, chudák Anče, bude na paličku jako já se ségrou, protože máma ten psychickej teror bude prostě provozovat až do smrti a já se tomu neumim bránit, ještě že mám taťku, ten mě vždycky dodá energii.

Hrusti, nedělej si starosti, všechno je v pořádku. Mně moje doktorka zase řekla, když viděla Ančí, jak leží na bříšku a je opřená horko těžko o bradičku, že je nesmírně šiková a že teda čučí a že to takhle malé miminko ještě vůbec nemá umět, takže on je to doktor od doktora, asi kdybych já šla k tvýmu, tak zase dostanu sprďunk za to, že se malá nesměje a hned bysme byly taky opožděný. Ale byla bych z toho taky zdrchaná, člověk se bojí, ale buď v klidu, instinkt Ti řekne, jestli je vše s Honzíkem v pořádku.

K.
23. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Karco vim ze to bude znit blbe, ale musis ji brat telefony??? Ja bych se na ni vyprd a pokud tata stoji pri tobe tak mu klido rekni, ze se do toho nechces plest a jedine ceho tva mama timhle muze dosahnout je ze prijdes o mleko a mala ze bude trpet. A na ferovku bych ji nebrala telefony ani bych na ni nereagovala. Tedd tu jsem hlavne pro malou tak at ti polibi zadek s temahle kecama. :wink: Za vse si clovek muze alespon s pulky sam :wink:
23. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Karci tak to je mazec. Teda proc ty bys to mela resit? To at si vyresi mezi sebou ne? A je pravda ze mimi to vyciti, ja kdyz jsem byla nestastna z tech kycli tak mi taky plakal a byl protivka. Netrap se tim, rodice si holt nevybereme, ale rict ti ze jsi ji znicila zivot to je fakt sila. Ja bych tak vstricna jako ty asi nebyla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bobos jj prvni stenatka.
Malej mel rucky roztazeny strasne brzo, snad uz od 14 dnu, myslela jsem ze to je normal a pak sem cetla ze vetsina mimi je ma v pest :slight_smile: Ale hlavicku pri zvedani taky ve dvou mesich si myslim nedrzel az ted. A zase brzo kecal. Kazdy ma neco.
A mam radost dneska se poprve sam prevratil uplne na bok. Sice se uz mu to povedlo driv na gauci ale tam je to trosku z kopce. Ted na rovne hraci dece :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Misi tak to je super Moc gratulujeme. No tak doufam ze pan majitel je rozumnej a poradi se s veterinarem abyho kdyz tak mel na telefonu kdyby neco. :wink: . Znamej mel takhle kamose a rikal mu ze pokud bude problem a nebo pokud nevi co a jak kdyz je to poprve at me zavola a dal mu moje cislo a ten tulpas prej ze to necha na prirode a malem prisel i o fenu. Fakt moc doporucuju poradit se s veterinarem a mit ho pak ke konci na telefonu. Ja to tak taky mela a ve finale jsem k nemu s cubou musela protoze jsme si nebyli jisti jestli vysla placenta. No a pak jsme zjistila ze ji madam potaji sezrala. Jo a z tech 9 stenat jsem musela dve rozdejchavat. Ale byla to parada, takova mala likvidacni ceta :grinning: . No jednou to stacilo uz vickrat nechci :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Karca, to je tedy psycho ta tvoje mamca. Pokud budes s ni v kontaktu tak to pro tebe znamena dozivotni psycho teror :cry: Poradila bych ti, aby sis s ni v klidu popovidala, ale s takovyma lidma jako tvoje mamca, tohle bohuzel nefunguje, protoze by si porad mlela svou a vsechno by hazela na tebe a vubc by nepremyslela o tom, co ji reknes. Pokud chces byt v klidu, tak opravdu ji nesmis nejakou dobu zvedat telefony a reagovat na jeji vylevy, protoze se potom z toho zbytecne stresujes a Anca to vyciti :frowning2:

Prcek ma dneska od rana hysteraky. Nevim, jestli je to kvuli me nebo co ho trapi. Ted na chvili zabral, ale musela jsem si s nim vlezt do postele :pensive:
23. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
holčiny díky za uklidnění s tím kakanim :slight_smile:

karči prosimte mysli hlavně na sbe a na Ancí to je ted důležité já to fakt nechápu. vím že je to těžké ale máš ted svoji rodinu a tu si hezky pěstuj a hotovo.

já si taky myslím že každý dr. jinej mě futr strašil tenco jsem k němu choidla na začátku že David přibral moc a že bude tlustej a ta nová dr. je super a napravila plno chyb co ten debil nasekal . a uklidnuje mě že přibral akorát a je to v pohodě
23. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Karca, vcera se me dr. ptal, jestli pry mame s mimi socialni kontakt? Jsem premyslela, co tim mysli, kdyz jsem s prckem 24 hod denne :sweat_smile: Tak pry jestli se smeje a neco "povida" atd. Haha, to jsou vyrazy :grinning:
23. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Hrusti mela jsi mu rict ze ne. ze kdyz te vidi tak vyplazne jazyk a otoci se :grinning: . No na blbej dotaz blba odpoved ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . vzdyt jsi s mrnousem 24hodin denne tak je snad logicke ze na sebe koukate a blbnete spolu ne. Asi me tohle rict tak na nej koukam jak na cvoka a rikala si neco o tom ze by si mel zajit na psychynu :grinning:
23. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Bobas, ta odpoved me nenapadla. To by asi koukal, kdybych mu tak odpovedela :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky co varite? Potrebuji inspiraci. Uz jsem upekla babovku a budu delat neco na spagety. Ale na zitra vubec nemam tucha co uvarit a navic bych potrebovala aby to bylo jidlo na dva dny. Protoze vubec nevim jestli stihnu ve ctvrtek uvarit :confounded:
Hrusti no alespon by mel pouceni, ze se nema blbe ptat :grinning:
23. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
bobas já dělám rizoto je to rychlé a můžu to i já když vyberu hrášek :grinning:
23. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak my jsme zpět, za 14dní 270g :unamused: má 4155g, tak aspoň něco, ale dostala ultimátum, buď se do 14 dnů naučí pást nebo jde na neurologii :angry: tak vidíš, hrusti, nejste v tom sami :wink:
bobas, já dělám tuňákový salát s těstovinamy pro sebe a tabulku čokolády :grinning: taky jsem se musela smát nad Tvou odpovědí :grinning:
23. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Bobas, ja delam kureci platky a hranolky :slight_smile:
Andy, dneska prcek nechce moc jist, asi jsme chytili na dalku od vas ten "nepapaci virus" :grinning: :wink:
23. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ja delala rizoto s houbama a tofu :grinning: teda dobra odpoved :grinning:
Bobas diky urco mu to reknu, ale on ji ma jak dite tak na to urco bude myslet. Za chvilku jdeme na ty :grinning: vanicky, jeste musim nakrmit a byt tam driv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
jsem ji dala pást a ona se poblindila :astonished: a pak jak se to má naučit, že? :astonished:
hrusti, neboj, děti maj občas nepapací dny, ale jen u nás je to 5x týdně :angry:
23. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
hrusti klid me dnes taky malej s jidlem drti. Zbasti sice co ma ale je to na vickrat :grinning:
No holky co kdyz se takhle blbe zeptal tak by si nic jineho nezaslouzil :grinning: :grinning: :grinning:
Rizoto me neprojde to jsme teprve meli :slight_smile:
Andy neboj ona zacne bastit jo a nedavej ji na konika po jidle to se u nas taky zvraci ja ho davam pred jidlem :grinning:
23. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jj, jak pise Bobas, na konika pred jidlem. Pry to pomaha i na prdiky :wink: Ja sice si davam prcka na sebe na brisko i po jidle, kdyz si nemuze odkrknout, ale on ma dobry zaludek, ze se nepoblindi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.