• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky,

Karco je me to fakt lito ze mas takovou mamku. Asi bych na to psychicky nemela a prestala s ni komunikovat. Hlavne se fakt netrap - vim ze to musi byt tezke ale mysli na Anicku a na mamku se vykasly. Hlavne ze tatka tohle chape a je pri Vas.

Andy neboj - mala zacne past neboj - Melince se taky ze zacatku nechtelo - davala jsem castej a castej a ted pase o sto sest. Nase DR to ani nekontroluje. :unamused: Ted nadava v kolebce jelikoz si ji nikdo nevsima :grinning: Vzteklinka - je to vylozene nucene nadavani. Dneska jsem ji objednala homeopatika na zoubky. Dneska sice docela klid tak ji je budu davat az fakt v nouzi.Jo a na konikovi me taky obcas blinkala - tak ji davam pred jidlem jak bobasek

Bobasku ja mam ze vcerejska spenat a zitra budu delat spagety - jen se kecupem a syrem. Vzdy delam bolonske ale dlouho jsme nemeli obyc tak zitra budou. :slight_smile:

Hrusti kureci masicko s hranolkama bych si taky dala. Jsem dlouho nic kureciho nedelala. No a rizoto co psala Anitka bych taky mohla udelat - jejda ja mam zase zravou a mam chut na vsechno. :grinning:
23. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
no jo, holky, já ji dala asi půl hodiny po jídle :confounded: Tak to napravím, teď chrupčí a já musím jít trochu makat, ale vůbec se mi nechce, bolí mě břicho z mrchy :angry:
jaani, ale ona je to lenoška, jak je u mě, tak hlavu dokáže držet i do sedu. No, budu ji muset začít víc motivovat, má ráda kolotoč a svoji beruškovou hračku, tak uvidíme.
karca, já bych se z tvý mamky taky zbláznila. Věřím, ale že je to těžký, přeci je to jen máma a bolí to :frowning2: Ještě, že už máš aničku.
23. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
No jo holky, ono to není jednoduchý, sere mě, ale musim si vybojovat klid, máte pravdu, když já jsem takový trdlo a ve finále mi jí je vždycky líto, jsem debil. Hrusti, máš naprostou pravdu, s ní se nedá normálně bavit, mele si svou a vůbec neposlouchá, někdy mi přijde, že je úplně mimi a psychicky vadná.

Misi, gratulace k přetočení a trénovala si to s ním nějak, nebo se sám naučil?

Sociální kontakt, hehehe, to je dobrý, to bych teda nepochopila.
23. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojky tak jsme zpatky z vanicek. Andy pak musis napsat jak na to mala reagovala. Elino porad dobry dobry a ke konci rev jak blazen. Asi uz to na nej bylo moc. Ale priste jdeme zase a mezitim budeme trenovat doma ve vane :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz
23. čer 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
tý jo, dobrý.. Elík to je pořádný miminko :grinning: Ne, jak ta naše modelka :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
jsem zvědavá na nás, co bude, určo písnu.
23. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
:grinning: no jo je to kus chlapa, meri tady nejake mimi 70 cm? Elino ma vsechny kalhoty kratky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ta vana mi prisla desne velka, ale instruktorka byla skvela. Shodou okolnosti jsem k ni chodila na power yogu. :grinning:
23. čer 2009 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsme usnuly ve dvě a v půl třetí už byl zase řev :grinning: Tak jsem si ji vzala k sobě do pelechu a spaly jsme do sedmi a pak až do desíti. Ve dvanáct mi zase usnula a spala do dvou, tak jsem mezitím udělala vepřoknedlošpenáto :slight_smile: A bylo to na minutu přesný - knedlíky jsem vyndavala, když byla malá na přebalováku :slight_smile:
Kremca, teda ta tvoje máma je trošku sobec :frowning2: Místo toho, aby se radovala z tak krásné vnučky tě stresuje... Njn, ono se řekne přerušit kontakt, jenže když je to máma :frowning2: Mrzí mě, že se trápíš :frowning2: Škoda, že s ní nejde mluvit...
Misi, krásné fotečky. To u nás by byl řev od začátku do konce, malá vodu fakt nemusí :frowning2: Tak snad ji to přejde :slight_smile:
Andy, já dávám malou taky před jídlem, po jídle zvrací. Neboj, beruška určitě začne pást krásně - holt, některá miminka jsou lenivá. My máme doma zase hyperaktívu - si nevybereš :slight_smile:
Jinak výraz sociální kontakt je trošku mimo mísu, když jsme s miminkama 24h denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Souhlasím s Bobas - pěkná odpověď :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Misi, jsem okoukla fotecky a vypada to zajimave. Jsem zvedava, jak se nam to bude libit, ale my pujdeme az v srpnu nebo v zari a to nam budou 4 mesice.

Holky, vy uz doma koupete ve velke vane? Nam zacina byt vanicka mala, tak vyhledove nas ceka asi velka vana :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jeste jsem se chtela zeptat, jestli se muzou by kapicky BabyCalm s probio kapkami?
23. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Zuziku, to te tedy obdivuju, jak malou zvladas. Ja uz bych byla asi na pokraji zhrouceni s tim jak Verunka (ne)spinka. Dneska se prcek vzbudil o pulnoci, tak ve 4 a pul 8 a rano jsem mu rikala, jak maminku zlobi se spinkanim. To ho asi zitra rano pochvalim :wink:
23. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
hrusti, je to náročný, ale včera byl nějakej extrém. Usnula v osm a v jedenáct se probrala a byla vyspinkaná. Já jsem včera nějak unavená nebyla - byla jsem vždycky noční můra, tak to má malá asi po mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je fajn, že spí dopoledne. Dneska jsem vstávala v deset, ale jinak vstáváme okolo jedenácté, takže vyspalá jsem :slight_smile: Jinak my koupeme v malé vaničce, ale s tím, že Verunka za 6 týdnů vyrostla o devět cm, nevím, jak dlouho nám vydrží. Už máme vel. 62 a někdy i 68, ale to je tím číslováním. Jsem zvědavá, kolik bude měřit ve 3 měsících, kdy jdeme na kontrolu :slight_smile: Možná si ji zkušebně změřím doma :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
My spime vetsinou tak do 8,nekdy do 9 hod. Ja jak rano vstanu, kdyz manza vstava do prace a zacnu neco delat, tak uz do postele zpatky nezalezu. Kolikrat jsem si rikala, ze si pujdu lehnout, at se vyspim, ze to nadobi nikam neutece, ale stejne mi to neda :wink:
Ja jsem taky zvedava kolik budeme merit. Na posledni ko nas dr pouze vazila, nemerila a na dalsi ko jdeme taky ve 3 mesich a snad nas naockuji tou hexou.
23. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Hrusti my taky koupeme v male vanicce ale od ted to budeme stridat s velkou a cvicit to co jsme se naucili :wink: U nas se spi dopo tak max 20 minut a odpo i tri hodky. Tedka cumakuje a cuci na ordinaci, budeme mit tv maniaka. :grinning:
23. čer 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
to já si říkám taky, ale spánkový deficit mám, takže vždycky do pelechu ještě ráda zalezu :slight_smile: U nás se to teď zlepšilo, já jen vařím a Petr děla všechno ostatní :slight_smile: Já doufám, že do těch 3 měsíců budeme mít zahojené to očkování proti TBC, aby nám tu hexa vůbec dr. píchla :frowning2: Ale snad jo, máme na to ještě měsíc :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím při večeru. Nějak nemám sílu ani psát. S malou jsme včera běhaly po vyšetřeních, Pořád kašle a nikdo neví proč. Mudra nám nechala udělat i test na cystickou fybrózu - naštěstí vyšel negativně. Jenže další variantou je černý kašel a z toho mám strašný strach. :frowning2: Výsledky mají být snad koncem týdne a to čekání je hrozný.

Hrusti, babycalm můžeš s probio i se sabíkem. Můžeš klidně všechno dohromady. Probio není jen na prdy, ale hlavně na úpravu střevní mikroflóry a trávení. calm a sab jsou na prdy. Sab odbourává pěnu, která se tvoří z mlíčka a nafukuje a calm je to samé na přírodní bázi.

zuzi: já nemám mamku sobce, ale Karča :wink: S tím nespaním to chce vydržet, časem se to zlomí. Já musela chodit s mojí starší spávat hned brzy večer až do tří let, jinak se pořád budila a nespala. Takže se obrň a vydrž.

Holky, ty vaničky jsou určo super. Být Týnka zdravá, tak do toho taky jdu. Teˇˇd se jen modlím, aby vyšly testy negativně. :frowning2:
23. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Kremco budeme na vas myslet, musi to byt hrozny to cekani :confounded: Vydrzte to. Urcite to bude dobry. Urcite to neni cerny kasel.
23. čer 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
kremco, moc se omlouvám za překlep :sweat_smile: A neboj se, určitě přijdou na to, co Týnušku trápí. Ten černý kašel to určo nebude. Nejhorší je to čekání :frowning2: Držím pěstičky a malá taky - ta je drží pořád a všem :grinning:
23. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky: já mám fakt strach, protože má všechny příznaky. :frowning2: Snažím se myslet pozitivně, ale moc mi to nejde. :frowning2: Dneska jsem myslela, že už je to dobrý a teď večer se zase hodně rozkašlala. Ty moje holky snad chytnou kdejakou sviňárnu. Nikča měla v prosinci mononukleózu kombinovanou se slabým zápalem plic a silným zánětem dutin. Taky nevím, kde k tomu přišla. A teď Týnuška tohle.
23. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahoj holky,
kremčo to snad není ani možne,myslela jsem,že už je líp :frowning2: černy kašel to nebude,kde by ho chytla prosím te??? kdy budou vysledky,budu na vas myslet,maš to ted težké..

andy,hrusti..hlavne se nenervujte ,juuu?
my dnes meli neuroložku,ja od včerejška nervy,až jsem zvracela,RHB říkala,že kone pase neumele a drží blbe levou ruku..neuroložla ho vyšetřila,on se na to chechtal jako by nic a pry je vše dle gestačního veku a kde sem pry slyšela,že má past kone???? :wink: pry až příjdem za 2 mesíce,tak je past bude..takže hrusti skus jineho neurologa,tenhle dohazoval kšefty a andy ty bež,budeš klidná,pry odle ní mame mesíc a tyden,tak nevím jak to počítala,podle me 7 tydnu,ale to je jedno..
proste každe díte je jine a ma jine tempo :wink:

karčo teda ty máš taky trapení a je to máma,tak je blbe,delat že neexistuje,tohle taky chapu,ale lepší to nebude,spíš horší,jak bude starnout..musíš zavest pravidla,ja tak bopjovala s tchýní a ted je klid,bohužel to jinak nepujde,chce to v klidu si vyříkat

zuzí spi s ní přes den,ta ti dává zabrat prdolka,ja když nespím,tak valím čokolasdu ve velkem a už pekne přibíram :wink:

hrusti davaš kapky do nosu? ja davam jen mořskou vodu a zabíra a hodne vetrám,i v noci at je chladnej,pak se mu líp dychá

bobasku a jste s Hipem spokojení? chci do nej jít
dneska jsme meli i poradnu a manža byl se mnou a ptal se na nej dr a mu řekla,že ho mužem,tak to nechápu
jo holky VÁHA 4700gramu a53cm,takže přidávat davky nemusím,je jak křeček :grinning:

dneska mám od tech dr tak super radost,hned jsem mu musela koupit hračku na kočar,kterou nutne potřeboval :grinning: a při te příležitosti jsme koupili za super cenu ve sleve sporták kočar a skováme ho na zimu,do toho co mame nedam asi pak fusak,nevím,ješte se uvydí

misi nadhera to plavčo,takže se mu to líbilo a neplakal???
ja jsem dneska ukecana,prominte holky,to ty dobre zpravy,uplne lítám :wink:
23. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky mamky,
tak dnes jsme tu měli kámošku s její půlroční Michalkou a plácly jsme je na zem vedle sebe, na porovnání a máme ještě co dohánět :slight_smile:

Konečně už jsme doma a mám u sebe manžu každý den, normálně mi chyběl u našich.

Jinak, mám e něco přes 5 kg a necelých 60 cm.

Dnes jsem vyřadila zbytek 56 a nějaké 62 a už jedeme ve většina v 68, zajímalo by mě jak to číslují :grinning:

Holky, musím se pochlubit a doufám, že to nezamluvím, ale Natálka poslední dvě noci nádherně spinká, tak scgválně, spinkat jde ve 20:30, kojení ve 04:00 a budíček v 08:00. No já si ani nepřipadám, že mám doma kojence :wink:
23. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Misi, super fotečky, normálně to okouknu a dáme vaničky doma zdarma, ale ještě je brzy na Anču, myslim, že by se ještě bála.

Kremčo, je to těžký, já vim. A co ex-manža, když vidí, jaký máš starosti, ani teď není trochu oporou??? Musí přeci vidět, jak Tě to drtí a jak si na to sama.

Já dneska Anče taky koupila hračky, plastovou hrazdičku, chrastítka a pověsila to tak, aby na to dosáhla ručkama a mlátí do toho o sto šest a děsně jí to baví, jak to cinká.

Holky, já jsem tak ráda, že tu jste, fakt že jo, je to strašně super, jak se můžeme vzájemně podržet.
23. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
kremco, to je pech, snad se to nepotvrdí, chudák Kristýnka :pensive:
peto, Vy jste žrouti :slight_smile: Paráda. My měly jen 4155g, myslím, že tu jsme zaručeně nejlehčí, nejmenší ne, máme 54cm :sweat_smile: Říkam, modelka. Dobře, že máš radost.
Tak jsem s ní dnes cvičila a povzbuzovala ji ve zvedání a říkám ji snaž se a můj prej ať ji snaž se neříkám, tak jako nevím, co mu zase vadí. Posledně zase, když brečela tak ji říkám, ale neřvi, tak za to mě taky sprdl... Jak kdyby to bylo něco hnusného - neříkala jsem to hnusným tónem.
karca, já jsem taky ráda. My jsme malé koupili hrazdičku a jak máchá rukama, tak do toho taky bouchá :grinning:
bemo, to je dobře, že i natuš už tak spinká :wink: Jo ta kámoška vypadá jak roční dítě minimálně :astonished:
misi, určitě jste největší :wink:
23. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
ahojky holčiny já jsem dnes vážila davídka doma a máme 4720g takze roste pekne ale mlíčka m ám méne a méne dnes jsem odsáls280ml neco jsem nakojila ale musela jsem dát 200ml dokrm :unamused: tak uvidim zda to přejde nebo nee

kremci drž se urcite to nebude tak zlé držím palce

bemo krásné fota

andy vždyt je to dobrá váha bud v pohodě každé mimi jede jinak nestresuj se. ty jedeš v nutrilonu? já se musim zorientovat kdyby náhodou skončilo mlíko definitivně abych byla v obraze jak a kolik podávat ale stačí mu zatím 70ml na dávku jak mého tak nutroše
23. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
peti, já bych s ní přes den klíďo spala, ale to by musela spát ona :grinning: Přes den dává tak max půl hodinky, v kočáře teda vydrží třeba tři hodinky... Njn, je to trápení. Teď mi tu usnula na rameni, tak ji zkusím dát do postýlky a půjdu do pelechu.
Kremčo, neboj se!!! Černý kašel se přece nedá chytit jen tak nebo jo? Já tomu teda prd rozumím :frowning2:
Bemo, tiše závidím prospané noci :grinning: A ta holčička je nějaká dlouhá ne? Na to, že je jí půl roku se mi zdá veliká :slight_smile:
Jo, holky, už si vaše mimča hrají s chrastítky a tak? Já jsem už několikrát zkoušela dát Verunce chrastítko a vůbec ho neudrží. Vůbec ji hračky nějak moc nezajímají.... Do hraček na hrazdičce si bouchá tak nějak mimoděk, ale úmyslně rozhodně ne.
23. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
ahoj anittko, neboj určo se to spraví. To je ještě parádná, při nejhorším budete na dokrmu a mlíčku. Já to tak měla dokonce šestinedělí a říkám si i teď, že lepší nějaké mlíčko než žádné :wink: Mám nutrilon comfort-je proti kolikím, zácpě a zároveň je i HA, předchází alergiím, ale taky je pěkně mastnej :angry: Takže chci zkusit ještě ten hipp s probiotikama. Víš, co je zajímavý. Krmím ji 7x denně, ráno kolem 5 - sní přes 100, v 10 sní 40-60, v půl jedný sní 70-90, po 3 sní 50, po 6 sní 80-100, po 9 tak 50-70 a po půlnoci kolem 90. Nechápu ty skoky, jednou 50 pak zas 100. Proč nemůže jíst třeba taky pokaždý 70?
23. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
zuzik, tak at se dnes hezky vyspinkate :wink: hracky jenom koukat, bouchne taky jen omylem, v ruce udrzi spendlik, kdyz ji ho tam nacpu, ale uz krasne sledujem :slight_smile:
23. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
andy to neva prostě nemá třeba tolik hlad hlavní je že přibrala a je v pořádku každej není žrout bud v klidu.
no ale je to makačka s tím mlíkem hodně odsávám i prikládám no nevim jak dlouho to vydržím už aby jsme ukončili 4 měsíc a mohli všechno t bude paráda. já mám nutrilon normální vypadá že ho snáší dobře a prdíky má ale už méne tak nevím jestli bych mu měla pořídit ten co máš ty ve čt jdeme dr tak se jí zeptám co poradí

a ty už vůbec nekojíš? nebo taky odsáváš
23. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
hmmm, tak spát se u nás hned tak nebude. Po přenešení do postýlky měla očíčka jako tenisáky a začala pobekávat. Tak jedem od znova :frowning2: Ach jo, to bude dlouhá noc. Dala bych si kafe :grinning:
Andy, tak to jsi mě uklidnila. My už taky krásně pozorujeme a sledujeme, jen ji prostě nezajímají hračky. A když jsem jí dala do ručičky ten špendlík, tak se s ním bouchla do hlavičky, prďolka :frowning2: Tak mi tu potom brečela, že má jako bebíčko :slight_smile:
23. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
zuzí na hračky má čas,stačí když sleduje a dobrouuuuu noc

anitt ani ty homeo nezabírají,skus je brat po každem odsatí a kojení,to mi doporučila laktační poradkyne..

andy víš ono prave při kojení si vypije pokažde jinak,jinou davku a Kristína ti tak pije i flašku,to je zajímave,když je na flašce,a holka ma byt drobná,,,nám řekla dr že je kratky a robustní :grinning: si dovolila co?
23. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.