• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Hrusti gratulace ke dvoum mesicum :slight_smile: honzulka ji dort? :grinning:
24. čer 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti gratulujem ke 2 mesicum skoda jen ze si malej asi dort ani neocucha natoz ze by dostal liznout :grinning:
24. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Haha, holky, diky za gratulace, ale Honzik ma dneska svatek :wink: :grinning: My si na dortu pochutname za nej. Kdybych kojila, tak by taky ochutnal, ale takhle dostane nasup Beby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Je jeste ze si me to pripomela synovec je taky Honza jdu psat sms :grinning: . Tak vse nej k svatku
24. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jéé, Honzulkovi vše nej k svátku :slight_smile: Můj bejvalej je taky Honza, ale psát mu nebudu :grinning:
bobas, taky máš problém se sehnáním hippu. Nrmálně tady ho nevedou v hypernově ani v globusu v lékarně, jsou divný, ale mají ho v tescu, ale tam se nedostanu :unamused:
24. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Andy ani ne maj ho v DM drogerii a taky ve intersparu :wink:
24. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
je hrusti vse nej honzíkovi jeho prvni svatek :slight_smile:
my dnes slavime dva mesice uteklo to neskutečně
24. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Anitt, dekujeme. Prejeme Davidkovi vsechno nej k 2-mesicninam :slight_smile:
24. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
anitt, taky vše nej k dvouměsíčninám...
Tak jsem berunu nechala zase chvíli pózovat a dala nové fotky. Jinak dnes má total nejedlý den. 80-50-50-40. Úplně je přejedená :angry:
24. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
anitko gratuluju Davidkovi ke 2 mesícum :slight_smile:
hrusti Honzíkovi vše nej k dnešnímu svatku :slight_smile:

holky my mame od rana desne bolení,pořad plače,nic nestíham i ted ho mam u sebe
24. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojky holky,
tak dnes mi přijde na návštěvu p. farář a budeme se domlouvat na mých křtinách.
Jinak jsem zapoměla napsat, že Natálka minulý týden zjistila, že má ručičky, pořád na ně koukala a od neděle zjistila, že jsou dost její ručičky dost chutné.
A je to sranda pozorovat, jak zběsile dudlá a cucá :grinning:

Andy, nebo někdo, nevíte, kde se najdou informace o tom, co by kdy mělo miminko umět?
24. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
holky děkujeme

bemo já si vždy čtu na těchto stránkách
http://www.maminkam.cz/psychomotoricky-vyvoj-1-mesic/
24. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsme usnuly v jednu a ve čtyři jsem z postýlky slyšela pobrekávání a když jsem tam přišla, tak spinkala, jen se jí něco zdálo :slight_smile: Tak jsem ji pohladila a byl pokoj. Spaly jsme až do půl sedmý a pak od sedmi do půl jedenáctý. Takže aspoň něco :slight_smile: Dnes jsem byla na ko na gyndě a všechno v pořádku.
Hrusti, všechno nejlepší Honzíkovi k svátku :slight_smile: A ať vám chutná dortík :slight_smile:
Anitt, všechno nejlepší Davídkovi k jeho dvoum měsícům. Letí to hrozně rychle, to máš pravdu :slight_smile:
Peti, to je mi líto, že máte boleníčko. Hlavně, ať ho to brzy přejde, broučka...
Kremca, tak to jsou skvělé zprávy!!! To je dobře, že Týnuška nemá ten humus, uvidíš, že to bude dobré :slight_smile:
Andy, krásné fotečky. Malá má nádherný kukuč a ty čepičky jí hrozně sluší!
24. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Peti, my mame dneska opet nejaky ubreceny den. Od vcera vecer ma ty kapicky BabyCalm, ale stejne se krouti, tak nevim, jestli to chvlku trva nez zaberou nebo proste nezabiraji :frowning2:

Andy, Beruska je takova zizalka hubena :wink: A ta cepicka ji fakt moc slusi :dizzy_face:

Bemo, ja mam knizku o tehotenstvi a materstvi a tam je prvni rok mesic po mesici co by melo mimi umet, ale urcite to najdes i nekde na webu.
24. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
kremčo tobe jsem zapomela pogratulovat a přitom je to zprava dne...to je dobře,mam hroznou radost,bude ješte dr patrat dal co jí je,že tak kašle?

andy malá modelka,to bude další česka top modelka :wink: pozuje jak profesionál,cos jí slibila :grinning:

malí usnul po 7 hodinách a stzejne pořad pobrekává,chodím pořad k nemu a davam cumel a přitom on na cumel není..prdí hezky a navíc se mi zda,že ma natekle dasne a když přejedu,tak cítím na hoře zuby a on u toho drýžel,delalo mu to dobře..na zuby je u nas moc brzo :astonished:
24. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
hrusti: Honzíkovi vše nej nej k svátku

anitt: Davídkovi vše nej nej k dvěma měsícům :slight_smile:

petrach: ono už moc možností není, kde by se dalo dál pátrat. Mudra už udělala komplet všechny testy, co šly. Takže jsem Týnku objednala na alergologii, protože se asi bude jednat o alergii a astma. Já mám slabé, Nikča je alergik a Týnuš asi bude taky. :frowning2: Kašle pořád, žádná změna.
Jinak se zubama se i některé děti rodí, takže brzy, nebrzy, jestli chtějí zuby ven, tak půjdou. :slight_smile:

andy: Kristýnka je fešanda. A fakt tomu jídlu teda moc nedá. To Týnka se dneska cpala jak zjednaná. Asi dohání deficit za poslední měsíc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už ani průjmík moc nemá. Zuby se zastavily. Ale protivná je pořád, když si dovolím ji na chvíli odložit a jdu něco dělat.

Tak a jdu chrupat. Holky už zabraly. Týnuš se za chvilku vzbudí na jídlo, tak nakrmím a hurá do pelechu. :slight_smile: VFšem dobrou noc, sladké sny a spavé děti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, u nas odpo a vecer des. Malej furt pobrekava a ted uz regulerne rval, jist vubec nechce, pil jen pet minut a to je strasne malo, kdyz ho prilozim k prsu tak zacne rvat. Pri koupani dobry, pak na chvilku usnul a ted se zas probudil a manza ho chova. Jinak zacne rvat. Uz jsem z toho celkem nestastna, hlavne z toho jidla. Na zuby je jeste brzo, ale proc nechce jist :cry:
Davidkovi vse nej ke dvema mesicum a honzikovi k svatku. Andy krasne fotecky, ty cepicky jsou krasne.
24. čer 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
misi vítej do klubu,dneska mají svuj den :wink:
s tím pitím težko říct,bolí ho bříško?
24. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Holky, koukám, že ty dítka dnes fakt mají svůj den. Kromě toho, že se u nás taky dneska skoro vůbec nejí, tak mi teĎ předvedla scénu jak hrom. Dala jsem ji papů, udělala pár tahů a brek jak blázen a nechtěla přestat, ale říkám si, že to zkusím chvíli vydržet nechat ji tak brečet, brečela jsem i s ní-je to fakt na palici a pak se přehodila do spacího režimu a vypila 90ml :astonished: Teď spinká vedle mě na bříšku, dneska měla jen tři hodinovky přes den a to je na ní málo, ale s pasením se fakt lepší... Trénuju poctivě.
peto, chudák Šimunek s boleníčkem, ale třeba už to jsou fakt zuby, sice je korigovanej, ale přece jen je na světě už přes 4měsíce a prostě je na světě a to je jiný než v bříšku :wink:
Jinak díky za pochvalu... Jsem ji slíbila, že jestli hezky zapózuje, že zítra nebude muset vůbec jíst, na to modelky slyší :grinning:
kremca, dobrou noc. U nás jsou jedlíkový dny a nejedlíkový, ale bohužel nejedlíkový převažujou pořád o dost :unamused:
misi, dneska má prostě svůj den. Řekni si, že zítra bude líp. To si říkám já, když jsem z ní někdy fakt zralá na chocholouška :frowning2: My dospělí taky prostě někdy nemáme chuť k jídlu, a když je to vyjímka, tak se určo nic neděje :wink:
24. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
holky teda maso, andy my meli presne to samy. Rev a rev, vyzkousela jsem snad vse, rourku prdy nemel, pecky na brisko, sabik, hongani, dokonce jsem merila teplotu. Nemel. Uz jsem vytahovala sedacku ze pojedeme na pohotovost, at si mysli ze jsem prepecliva ale ja uz si fakt myslela ze ho neco boli, treba ze mu nafoukalo do usi po vcerejsim koupani. No uz jsem ho sla oblikat a muj rika at ho zkusim jeste dat k prsu a svete div se prisal se. Pil asi deset minut a pak zas rval ale uz jen chvilku a ted konecne spi. Snad mu to vydrzi.
Holky tak se drz te. At nas ty slunicka netrapi.
24. čer 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
misi, já si myslím, že ten řev je z přetažení... Jak spal dnes? Nebo nebyl delší dobu vzhůru? Mně jak je přetažená, tak řve u jídla, řve v ruce, řve při houpání a ne a ne zabrat. Přitom třeba má hlad, ale jak ji to sání rozčiluje tak řve místo jídla :frowning2: Je to bezmoc, když ty dítka brečí a nevíš jak jim pomoc. Nehledě na to, že to je dost i na psychiku :frowning2:
24. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ránko. To neni mozny ze jsem tu dneska první :grinning:
Tak noc uz probehla dobre, malej usnul a probudil se az ve tri, krasne papal a pak az v sedm, najedl se prebalila jsem ho a ted zase spi.
No vcera celkem prave spal dopo urcite a odpoledne asi min. Mozna mas pravdu ale byl to fakt narez, doufam ze to nebude casty. Jeste lezim v posteli a vyrizuju emailovy resty. Ale vstanu a pujdu si umyt vlasy. Dneska uz je u nas trochu slusne tak vyrazime ven. Vcera tady byla strasna bourka.
25. čer 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme taky meli vcera plactivy vecer :angry: Prcek rval jak blazen, nevim proc, pak zacal prdet, tak asi prdiky, fakt netusim. Prijde mi, ze obcas rve jen tak ze cviku a nebo je vecer pretazeny po celym dni, i kdyz pres den spinka. Doufam, ze dneska bude vsem prckum lip a nebudou brecet. Jinak papani uz v pohode. Vcera odpo vyzahnul 160 a vecer 180 a spinkal do 4 hod a pak jeste do 8:15 hod.
Dneska jsem hrozne lina, nechce se mi nic delat k obidku :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpět od mudry. Veškerý testy na úplně všechno, co šlo jsou negativní včetně alergií a slabé imunity. Tak fakt nevím. Maminka říkala, jestli si možná tím kašlem nevynucuje pozornost, ale to je blbost. Přece si ji nebude vynucovat ze spaní. Prostě ji tam asi vždycky vleze nějaký hleník a ona si s ním nemůže poradit. Tak jsme i dostaly druhou hexu a za tři týdny, když bude vše fajn, jdeme na synflorix. Jo a nechala jsem ji zváži a má 8, 02kg. :grinning: To je můj siumík.
Tak jdem zase ven - pro Niki do školky. Dneska je tam naposled, protože od září nastupuje do školy a zítra už jedem na dovču. Jupí. I mudra naznala, že prostě potřebujem vypadnout z Prahy.

A dneska je mi 30. Fakt síla. Už jsem zralá na důchod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Aho holky! Kam jste se poděly všechny? :astonished:
Beruna udělala pokroky. V noci snědla 100, k ránu 120 a teď 80, ale asi to její smrsklé bříško nějak nepobírá, protože mi to poslední dávku i přesto, že si odříhla asi na 5x ublinkla, tak bůh ví jestli ji tam něco zůstalo :unamused: I když je fakt, že řádila, zase byla akční jak blázen, nohy nahoru, koukala na všechny strany, šklebila se jak škeble, mlátila rukama a strašně miluje, když ji dělám nožkama jakože běží.
O tom ublinkáváni jsem říkala dr. a říkala, že pokud to není nějak hodně a obloukem, tak je to normální.
hrusti, kdyby beruna zbaštila 180, tak by pak nejedla týden :grinning: Někde jsem četla, že mimča občas večer brečí, protože přes den nasbírají hodně vjemů, naučí se nové věci a večer to pak pláčem potřebují vybít. Já bych tomu i věřila.
Musím do města. Koupím ji ten hipp a budu ji tím dva dny krmit a uvidím, když to joo nebude chtít, tak se budu muset vrátit tam,, kde jsem.
25. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
kremca, blahopřeji :slight_smile: Jakýpak důchod? Po třiceti začíná ten pravý život :slight_smile: Týnka Ti, ale hezky přibírá, i když míň baští viď? To asi půjdete brzy na příkrmy už, že? Nebo počkáš do půl roka? Už máte naušničky? Jinak dobře, že výsledky všechny jsou v pořádku. Kam jedete na tu dovču?
25. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky holky,

díky za odkaz Anitt, tak Natálka co by měla umět umí a co by mohla umět taky něco umí, ale něco ne.

Ale teď si s ní manžel hrál a s její plyšovou kravičkou v ruce na ni dělal bů a Natálka to po něm úplně krásně zřetelně zopakovala. A občas udrží v rurčičce grastítko, ale neví o tom.
Ale asi bude pěkně ukecaná (po mě) :grinning:
Včera jsem jí zpívala, tak si broukala se mnou.

Ale každý dítě je opravdu jiné a jedinečné.

Manžel má dnes a zítra dovču, tak si ho jdeme obě užívat :wink:
25. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Kremco gratuluji, hele nech toho. Ja mela tricet v prosinci :grinning: To je super ze jdete uz do skoly, ja se na to strasne tesim az bude malej prvnacek. Andy gratulujeme k papani, to je super. To s tim revem sem cetla taky. Elias taky miluje kdyz mu tak hybu nohama presne jak popisujes.
:slight_smile: Malej spal az do pul jedenacte. A pak jsme si hrali a varili a ted spi v kocarku, za chvilku jdeme s kamoskou z baraku na kafco do Tesca. Je to mazec skloubit krmeni, no ona ma sestitydeni mimi tak se ji prizpusobim. Melo by nam to vyjit tak tak snad nebudu kojit nekde po ceste :grinning:
Jo a dneska nam prisla pozvanka na vitani obcanku tak jdeme v srpnu. Musim malymu koupit nejaky frajacky obleceni.
Holky ze Zlinska jste ok? Cetla jsem o povodnich hruza des, pry i na Zlinsku a na Vsetinsku tak se prosim ozvete, ze jste v pohode.
25. čer 2009 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
misi, no jo, snad se jaaninka a peta, co nejdriv ozvou, je to hruza. Já s ní takhle cvicim, me ta instruktorka na plavani rikal, at to delam, i rucuckama, protoze ma jeste trochu svalovy napeti v rukach a to behani je dobry i na prdiky :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
bemo, to je individiální... Naše beruna ještě nebreptá, i kdžy občas z ní nějaký egá vypadne, ale zatím to bylo jen párkrát, ale třeba piští a nějaký zvuky z ní jdou, ale taky se těším až bude breptat.
25. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.