• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, tak u nás se v noci spalo od jedenácti do šesti a pak od sedmi do jedenácti :astonished: Takže super!!! Doufám, že to tak bude i dnes. Tady se žene pěkná bouřka, je tu tma a hřmí ostošest. Teď jsem četla zprávy na netu a docela masakr s těma povodněma. Doufám, že to Peti, Janinku, Bunicku ani Misi nezasáhne...
Bemo, u nás se taky brebentí a nejvíc mě rozesměje, když vydá nějaký nový zvuk a tak ji to překvapí, že se lekne a pak hned rozesměje :slight_smile: To bych umřela smíchy :grinning:
25. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
dík za přání :slight_smile: Koupila jsem si na oslavu mexickou pizzu, protože se mi nechtělo vařit. Pálí ale ja ďas, tak doufám, že to malou moc neprožene. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andy: náušky máme od 10 týdnů a v pohodě. Ještě ani nebyla očkovaná. Na dovču jedeme s mojí mamkou a kámoškou na Pálavu na týden. Doufám, že bude hezky.
Taky se divím, že takj přibírá, když ani moc nepapá. No, i když za poslední dny to teda s jídlem dohání, protože papá i 200ml. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
jéje Kremco, já jsem Ti zapomněla popřát. Všechno nejlepsí ke kulatinám!!! Hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak uz jsme doma. kaficko bylo vyborný. U nas povodne nehrozi, mame nepovodnovku. :slight_smile: Pote co se tu prohnalo v roce 97 to byla podminka kdyz jsme kupovali byt. Kremco to jsi odvazna , ja mam strach si davat ostry jidla.At mate krasnou dovolenou.
25. čer 2009 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz
misi: já nevěděla, že to bude takové pálivé. V Brně si normálně kupuju Mexickou a nepálí, ale tohle teda byla čertovina. :slight_smile:
Jojo, užijem. Hlavně, aby bylo hezky a holky zdravé. Nejhezčím dárkem bylo, že Týnušce vyšly všechny testy negativně. :slight_smile: Takže jsem šťastná.
25. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Kremco, vše nej nej ke kulatinám.
Tak manžel má dnes dovolenou a hádejte kde teď je ... no ano, v práci. Jsem zvědavá, kdy nás navštíví :grinning:

Já už mám strach si dát cokoliv z jídel ostrých, nadýnavých, ovoce, zeleninu a pečiva.
Holky, pijete některá kávu? Já nevím, mohla bych si dát jednu denně, když kojím? Vždycky mě postavila na nohy a teď by se mi to hodilo, když jsem nevyspaná.
25. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak jsem koupila hipp a malý ho hned po náávratu dala, udělala jsem 120ml a ona mi 100ml snědla a zbytek jsem dojedla já, protože mi chutnal :grinning: Tak uvidíme, ještě moc nejásám, protože to snědla 100ml i někdy nutráče, když měla hlad. Hlavně, ale aby po něm neblinkala, neměla průjem a tak. Prdíky asi ne, když je s probiotiky.
kristo díky :wink:
bemo, to je jak u nás.Můj si vezme dovču a pak jde do práce :angry:
kremco, konec dobrý, všechno dobré :wink: Užijte si to, nám je zítra 11týdnů a doufám, že nás teda za těch 14dní naočkuje, ať už jsme taky kočky.
25. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Andy, tak třeba se to opravdu obrátí k lepšímu a beruška začne baštit víc. :wink: A ten Hipp je sladší? Já jsem malé dávala párkrát Nutráč na noc a šmakoval jí, ale před dvěma dny mi u něho dělala hrozný scény a vůbec ho nechtěla :frowning2: Včera jsme to večer zase zvládly bez něj, ale někdy holt jí ho večer udělat musím :frowning2:
Bemo, taky by mě to zajímalo s tím kafíčkem :slight_smile: Já mám doma teda bezkofeinový, ale i tam je minimum kofeinu a já se bojím si ho dát, abych tu naši čiperku neaktivovala ještě víc :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
holky snad jedno kafčo denně neva i když kojíte, ne? Když si dáte po ránu..
zuzik, ten normal nutrilon je dobrej, sladkej, ale my měly Comfort kvůli bříšku a ten je hořčí a hipp s probiotiky je sladši. Uvidím, teď jsem slyšela, že si ustřelila do kalhot, aby po něm neměla průjem :unamused:
25. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

U nás taky záplavy asi nee,a naštěstí bydlíme na kopci :wink:
Jinak jsme dnes byli na neurologii na kontrole a budem chodit na rehabku,malá upřednostnuje tu pravou stranu a moc se jí nechce při pasení dlouho držet hlavičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak sociální kontakt máme výborný,Kačka se na doktorku pořád smála a ani nebrekla. :grinning:
jdeme v úterý,tak jsem zvědavá co s ní budu muset provádět. :confused:

Gratulace Kremce :wink:
Zuzíku,no vidíš jak je Verunka šikovná a spinká:slight_smile:
Andy-malá je jak modelka v těch čepičkách :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
jo a kafčo s mlíčkem můžete,nemá to na spánek miminek vliv,říkala PA na kurzu :wink:
25. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
ahoj holky,
u nas bez vody a myslím že u janinky taky,je to kousek,u nas byl klid,díky bohu..
kremčo vše nej,at se ti vše daří a už je jen líp..ty duchodkyne jedna :grinning: me je 31,bych mela spořit na pohřeb :grinning: grastuluju k tem testum,krasne zpravy a užij si dovču,hlavne si odpočin,potřebuješ to jak sul :wink:

andy tak vydíš berušku ,šikulka to je,ona te pořad skouší :wink: ona začne paokat a budeš se pak divit :grinning:
bemo kafčo mužeš v pohode,ne litra,ale mužeš
nevíte neco o vikulce???je ješte u tchyne???

zuzí ty budeš vyspana víc jak já,me dneska padali oči u dr,musela jsem si dát kofolu z automatu,že je tam kofein a po obede jsem vytuhla u telky u babičky,byli jsme u ní celí den..

hlídala Elin,meli jsme se Šimulkou očaře,zas za 6 tydnu jdeme,pry ho budou sledovat do 1 roku,ale není to už nic važneho..tak se mi tak ulevilo,nevíte ani jak :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Hojte holky jsem tu jen na skok a musim se pochlubit. Mam hroznou radost. Malemu se to spravuje pomalicku samo a na kardio jdeme az za mesic. Pan doktor rekl, ze kdyz to takhle pujde dal tak bude brzi stoprocentne v poradku. Ja jsem stastna jak zelva vetsi radost me nikdo nemuze udelat. Ted uz si jen preji aby se to samo takhle spravovalo dal a nejlepe aby nam za mesic rekli ze je to uz v poradku :wink: . Holky vitani obcanku bylo docela zvlastni ale jo dobry. Ja nejak ty ceremonie nemusim holt :grinning:. Zitra dam fotky a pokecame vic. Tak dobrou. Zitra nas uz jen odpoledne cekaji kycle :wink:
25. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Kremco, ja mam 30 taky za sebou a jako duchodce si neprijdu :wink: Zivot zacina ve 30 nee? :grinning: Uzijte si dovcu a at je Tynce lip.
Bobasku, to jsou super zpravicky. Nas ceka vitani v zari.
Bemo, kafco muzes, ale radsi si ho dej behem dne, ne vecer a po kojeni.
Buni, pak poreferuj co rehabka. My jdeme az 1. cervence:unamused:
Holky, ty zaplavy jsou tedy masakr. Doufam, ze jste vsechny v poradku.
25. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Bobas to je super. Gratulujeme. Same dobre zpravy :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz
bobasku krasne zpravy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
hrusti: já vím :slight_smile:
bemo: jedna káva denně nevadí, mohla se pít i v těhu, ale ne silná
bobas: príma zpráva, určo bude jen líp. A u nás snad taky. Doufám, že Týnce čistý vzduch udělá dobře a kašel zmizne.
Nám ještě na vítání žádná pozvánka nepřišla a to je Praha 13 dělá. Docela bych i šla, protože s Niki mě to nějak minulo.
petrach: Šimůnek je kus chlapa už a všechno určitě bez problémů zvládne. Holt se mu prostě chtělo ven dřív. Asi ho to nudné prostředí v bříšku nebavilo. :slight_smile:
andy: já na Hipp nedám dopustit. nikču z něj nikdy nic nebolelo oproti nutrilonu. A je opravdu sladký, proto taky většině dětí chutná.
25. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak jsem musela zase udělat Nutráč a malá ho vypila 110ml. Pila i z prsou, ale i když je mám docela nalitý, tak když jsem je zmáčkla, tak z nich nic neteklo. Malá se u nich vztekala a taky na ně "mluvila", ale nepřekecala je - nic neteklo :frowning2: Tak jsem byla zoufalá - nevím, jak je to možné. A to jsme měly pauzu mezi kojením dvě a půl hodinky... Ach jooo.
Bobas, to jsou super zprávičky!!! Uvidíš, že na příští ko to bude už v pořádku!!!
Peti, to je dobře, že Šimonek má očíčka v pořádku! Je to opravdu šikulka a uvidíš, že nás všechny rychle dožene nebo dokonce i předhoní :slight_smile: Jinak jsem zkoukla novou Šimonkovu káru a je supéééér!!! :wink: Je moc krásná!!!
25. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
zuzí díky,me se taky líbí..za tu cenu suprový,jinak by jsme ješte nekupovali..bude tak na zimu
skusilas to homeo,me vždycky pomuže,no hlavne že jí nutrilon chutná,to je hlavní,at roste a z čeho jwe holt už jina vec,ne? ja už mam nutrilon taky,ale koupím ješte hipp a s ním začnu a až kdyby nechutnal,tak dám nutrilon
25. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
já jsme zvědavá, jestli se nám malá do kočárku v zimě ještě vejde. Za chvíli jí bude malá ta přenosná taška do kočárku :grinning: Roste nějak rychle - je dlouhá jak týden před výplatou :grinning: Peti, já to neřeším, zkrátka, když není mlíkčo, je Nutráč - co se dá dělat. Vlasy si z toho trhat nebudu - hlavní je, že není o hladu a jestli je to moje mlíčko nebo umělé je mi jedno. Ale mateřina je bez čekání a hlavně obsahuje ty živiny... No uvidíme, jak to bude dál. Zatím dávám jen navečer, tak snad to tak vydrží co nejdýl...
25. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Peti, ten kocarek je fakt pekny :dizzy_face:
Holky, pak napiste jak jste spokojene s tim Hippem, ze bych ho Honzikovi zkusila taky. Mame tu Bebu, ale stejne nas porad trapi prdiky. Dneska cely den nekakal a vecer po ulozeni do postylky sileny rev, bolelo ho brisko, tak jsem mu tam musela strcit rourku. Ted uz nastesti spinka, tak snad ho nebude bolet brisko v noci :frowning2: Uz abysme se zacali vic hybat. Dneska docela i hodne jedl, tak to ma asi i po tom. Nevite, jestli se muze takhle menit mlicko. Nekde jsem cetla, ze prvni 3 mesice by se menit nemelo, ale fakt nevim, jestli to neni jen nejaky plk :confused:
25. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak holky, malá mi od devíti spí :confused: Tak jdu do hajan taky, doufám, že vydrží spinkat ještě dlouho :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Teda tady je nových věcí co jsem tu nebyla.

Bobas moc gratuluji k dobrým zprávičkám :wink: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Kremčo, to je super, že všechny testy dopadly negativně, to je krásnej dárek k narozeninám. Je zdravá jako rybička. Jinak všechno nejlepší k dnešním narozkám, to je nádhernej věk, já už se na svoje třicetiny klepu od 20, ještě si ale rok počkám. Do důchodu půjdem spolu!! Hehehe

Holky, mně dětská doktorka řikala, že kafe klidně můžu, že to vůbec nevadí, ale ať počítám s tím, že malá pak nebude spát taky, takže se mu vyhýbám obloukem.

Bobásku, super, dneska to jsou samé dobré zprávy s těma výsledkama, jupíí.

Ahoj Ambret, jak jde život, všechno v pořádku?
25. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Karča, jojo vše v pořádku. Jen nás doma schvátila nějaká chvilková viroza, ale už je prič potvora jedna. Týnka tedy má ještě rýmu, ale jinak vše O.K :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Tak to je dobře, až teda na tu virózu pitomou. Jenomže Vás je tolik, že pravděpodobnost, že jeden z Vás chytne chřipajznu, je děsně velká, nevýhoda velkých rodin, jinak to má určitě samé výhody :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
:grinning: Jinak jsem koukala na fotečky s manducou a jsou super. Já jsem dnes poprvé klokánkovala v nové kapsičce. Byli jsme v lese na houbách, tak mi Nelinka pomáhala hledat :grinning:
25. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
dobré ráno holky! Já Vám musím napsat, že o půlnoci jsme snědly 150ml a spala až do sedmi a teď znova 150ml :astonished: Jenže, co myslíte, že udělal žaludek s množstvím na který není zvyklý? Nojasný, říhla si a pěkně mě ohodila a pak při přebalovaní ještě dvakrát ublinkla, ale mám ji na klíně a je strašně spokojená :slight_smile: Musíme, ale na to pomalu. Ještě nejásám, může mít jen jedlíkový období, ale kdyby se rozbaštila, tak bych se mlátila do hlavy, že jsem to už neudělala dávno :unamused:
buni, děkuju, malá taky při zvedání hlavy ji točí jen doprava, už vidím, že se nám to taky nevyhne :frowning2: ale holky jsou šikuly, naučí se i druho stranu :slight_smile:
peto, to je dobře, že šimonek bude nakonec úplně zdravý a pašák, mám radost za tebe :slight_smile: kočárek nový je šupr.
bobas, taky super zpráva, gratuluji :slight_smile:
hrusti, když prcci víc jedí, tak je pak opravdu bolí bříško. málá se v noci pak taky kroutila :unamused: já si myslím,,že jednu změnu provézt můžeš, ale experimentovat asi ne. Já se toho taky bála z toho samýho důvodu :frowning2:
ahoj ambret, tak dobře, že už je to za vámi :wink: a našla něco Nelča?
26. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
DObre ranko holky
Pridala jsem fotky z toho vitaní jen co delal manza. Nejak nestiham :grinning:
26. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.