• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
AHoj holky!
Bobasku, Marecek je fesak!
Andy, a to zacala papat po tom Hippu? Tak to ja radsi prckovi davat nebudu :grinning: Prcek mel vcera boleni, ale protoze cely den nekakal a veceru se mu to tam nejak nahromadilo a neslo to ven, tak jsem mu musela strcit rourku do prdelky a byl klid. Ale spal jen do pul 3 a rano se kolem pul 6 zase vzbudil. Ach jo, kde jsou zlate casy, kdy spinkal do 4 :unamused:
Jinak se mi rano nahlasila navsteva - 2 kamosky s detmi, tak taky pres den nebudu, ted musim trosku poklidit a pak budu zase uklizet, protoze nam z bytu prcci udelaji kulnicku na drivi :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
dobre ranko vsem,

prave snidam tak Vas musim aspon pozdravit. Holky nebojte - u nas nastesti ty povodne nebyly - ale musela to byt pro ty lidi hruza. My bydlime na kopci. :slight_smile:

Prcek jeste chrni. Mame ted nejaky problem s tim ze uz 3 dny po sobe pred spanim je takova nevrla - nevim jestli zoubky, nebo proste je jen pretahnuta a nemuze usnout, ale nakonec si teda da rict a da si prso a u nej usne. nevim co s ni je potfurkou - tohle nedelala :grinning:

Jinak my ted nejak porad vsude litame tak se za vama ani moc nedostanu.

Misi moc krasne fotky z plavani - Eliasek je takovy porizek jako nase Melinka :grinning: Jsem si oddychla ze neni jedina takova "vetsi"-nic ve zlem. :slight_smile: Jak se vede? Nejake info jestli stenatka jsou nebo ne mas? Ale to by asi musela fenca na utz aby se to zjistilo ze?

Bobas Mareckovi to moc slusi.

Ambret vy jste nejak casto na hromade. To zas prepadlo Nelinku?
26. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Kremci gratuluji ke vcerejsim narozeninam, Honzickovi ke jmeninam a Davidkovi ke dvoum mesicum - snad jsem to nepopletla :grinning:

Kremco takze ty testy budou delat male znova? Nebo uz neco zjistili - myslim ze jsi psala ze nezjistili ani alergi, astma...drzim palce a odpocinte si na dovolene. kam vyrazite pokud to neni tajne :slight_smile:

My valime 18.7 na tyden na vysocinu do skleneho u tri studni - je tam paradni chata. No ale tyden budu bez vas :frowning2:

Jo holky porad pocitam s tim srazikem prvni vikend v srpnu - doufam ze neprijedu a nebudu tam sama :grinning:
26. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Jani, my jsme taky trosku vetsi, tvaricky mame jako krecek :wink: Vcera jsem byla na sraziku s holkama z diskuze co rodily v Krci a byla tam 4-mesicni holcicka a byla stejne velka jako nas Honzik :sweat_smile: Dekujeme za pranicko.

S tim prvnim vikendem pocitam. Doufam, ze se sejdeme v hojenm poctu :wink:

Jo, ty jsi byla zvykla, ze Melinka byla porad hodnoucka a nebrecela, co? To my uz mame natrenovano, ze jsou prcci nevrli a breci, takze mame dobry zaklad, az nam budou rust zoubky :wink:
26. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky slůňátka :slight_smile:

tak jsem už zase doma.U6 mi PC dost chyběl a hlavně vy :slight_smile: Dnes ještě jedeme s mamčou pro urnu a zítra se koná to rozlučení s rodinkou a v neděli uložení tatínka do nového hnízdečka :unamused: A pak už to bude za námi.

Holčiny děkuji,že na mě tolik myslíte.....

Na srazík se také moc těším.....

Kremco super zprávy jen netuším o jakej hnus :frowning2: Ale dovedu si představit,že jsi byla šťastná

Malej mi nějak špatně spí, už druhou noc :frowning2: Budí se po třech hodkách a pak nechce chrápat :angry: :slight_smile: A to ještě řve když uspávám :angry: fakt děs běs
26. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

JAni, tentokrát se to Nelince vyhnulo velkým obloukem, tak jsem ráda :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Holky, já nevím jestli to nebyl jen nějaký záchvat hladu. Teď snědla 80, ale i to je pro ní úspěch. Tohle jídlo mi snědla, když bylo dobře tak 60.
vikul, ahoj , třeba mu rostou zoubky :confused:
jaani, u vás to samý.. Já na srazík určo dorazím :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá spala od devíti do tří, takže dobrý. Já jsem měla nějakej kritickej den včera večer :frowning2: Sedřela jsem si ruku do krve o roh mikrovlnky a pak, když jsem šla spát, tak jsem blbě šlápla a vyvrkla si kotník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Takže jsem chromajzl a ruka mě pálí jako ďas :frowning2: Verunce jsem objednala hrací deku, tak se na ni těším :slight_smile: Jo a konečně mi přišly doplatky mateřských za tři měsíce. Tak mám hroznou radost!!
Vikulko, ahoj, nemůžou to být zoubky, jak píše Andy? Věk už na to má :wink:
Andy, vidíš, třeba se to fakt obrátí k lepšímu. A to jí dáváš ten Hipp? Já jsem teď musela udělat Nutráč, bojím se, že na něm za chvíli skončíme naplno :frowning2: Njn, co se dá dělat?
Bobas, pěkné fotečky. My jdeme na vítání až příští rok a obávám se, že do té kolébky, co mají u nás na úřadě se fakt nevejdeme :grinning:
26. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky, Andy to je bomba ze mala takhle basti. Eliáš je v tomhle teda pekna potvurka. Rano bastil jen pres pet minut a uz nechtel a to mlicko mam a pak jsem byla vyridit rodicovskou (nebyla tam ani noha, parada) a u manzi v praci ( uz takova parada ne, manza ma pohotovost kvuli tem povodnim :frowning2: a bude ted tri noci v praci.) Jinak se mi tam paradne pokadil :unamused: a bastil ale nevim jak dlouho. Asi to prestanu stopovat, stejne kdyz chce pit kratce tak pije a ja s tim nic nenadelam a kdyz ma poradnej hlad tak basti dlouho. Jenom se tema casama stresuju. Kadanky ma vetsinou zluty a po jidle uz je ted taky v pohode.
Vikul tak to rozlouceni zvladnete, budeme na vas myslet.
Jani budeme to vedet az po pristim vikendu, to jsou v Ujezde hody a pak jde Angelina k veterinari. To vis ze dam hned vedet, jsem taky napnuta :slight_smile:
Eli je macik, proste kus chlapa :slight_smile: Sem psala ze ma 70 caku, uz mu trci nohy z autosedajdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
At to Meli brzo prejde. Prijde mi ze cim jsou ty deti starsi tim vic vymeslaji. Mas odkazik na tu chatu? Ze bych omrkla.
26. čer 2009 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz
zuzik to je stejne mazec ze je to jen jednou za rok, my jdeme v tom srpnu tak jsem zvedava co dostanem. Bobas co jste dostali?
26. čer 2009 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz
Huraaa uz mame vybranou dovcu, takze v srpnu jedeme sem :

http://www.nachaloupce.cz/fotogalerie.php
26. čer 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
misi, to je krásná chaloupka - takovou bych chtěla napořád :slight_smile: Obdivuju tyhle stavby :slight_smile: Já jsem hlavně zvědavá, kolik maminek se tam příští rok sejde - abychom se tam vůbec vešly :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Misi to je krásná chaloupka :slight_smile:

TAk Dneska ráno když se nelinka vzbudila v půl 6 tak zbaštila 340 Ml :astonished: Potom jedla v 10 hodin, to snědla 180ml a od té doby spinká :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holčiny,přidala jsem konečně fotky...a my valíme ven :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
buni, no Vy jste sexy :dizzy_face:

jéé, misi, nechceš nás vzít s sebou? :grinning: Moc hezká dovča to bude.

ambret, ty jo, to je jedlík, to my pomalu sníme za den :unamused:

Jsem byla venku, tam skoro 30st. Přes hodinu jsem lítala po všech čertech, úplně spocená a vyřízená, maly taky bylo určitě horko, protože pak se vzbudila. Pak jsem to vzala zkratkou takovou cestou, byla dlouhá a na konci byla strán jak blázen, tak jsem to riskla, jako, že ji vyjedu, málem bych i s kočárem spadla, kdyby se tam neobjevil jako zázrakem jeden kluk, který mě pomohl :astonished: Ale příště se raději vrátím zpátky.
26. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Andy, no je dneska nějak moc jí. Ve 14 hodin zbaštila 220Ml a zase chrní. V poslední době je taková hodňoučká, buď se směje, nebo jí a nebo spí. Jo a ještě kouká na televizi a hraje si s hrazdičkou :slight_smile:
26. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Vikulko zlaticko ahoj. A nejsou to ty zoubky jak psaly holky?To nase Melca byla protivna 3 dny a vcera uz jen nez sla spat, ale vypadalo to na zoubky.Chtelo do pusinky vsechno tvrde a prso nechtela - asi ji to svedilo, ale uz je zas klid tak asi plany poplach a jen ji to svedilo-mela to trosku natekle. Kamoscine male rostou uz zuby (ma 3 mesice) a zabraly ji homeopatika - chamomila. Je to celkove pro deti ktere jsou hodne neklidne a placici.

Ambret Nelinka je teda jedlik.I kdyz kdybych mela dat do flasky to co vypije ta nase tak se asi budu divit - pocitam ze uz ma 7,5 kg - je takova hodne tucna :grinning: ale je moje :grinning:

Andy va nebyl to nejaky princ na bilem koni? :grinning: No jo nekdy se ti chlapi i hodi :wink:

Misi vem nas sebou. :grinning: ta chalupa kam jezdime je podobna, je tam u toho i tenisovy kurt, biliard, sipky, kuzelky...ale web stranky nevim. tak pred 4mi lety nam to doporucil znamy a od te doby tam jezdime :slight_smile: kazdy den tam grilujem a on nam vozi nalozene maso. ti majitele jsou moc super a vzdy tam jeden vecer sedi a kecame.uz se tam moc tesime.Jo misi a dorazis v tom srpnu taky do te prahy na srazik?
26. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
holky, mrkněte mi do albíčka, prosím :slight_smile:
26. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
jaani, bylo mu sotva 15, to by asi neklaplo :grinning: Já chci taky na chalupu :sweat_smile:
ambret, vidíš jaký máš vzlato :slight_smile:
26. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
andyyyy super. Sikulka. Ja myslim ze to staci. Me na manipulaci rikali ze Melca tu hlavu zveda az moc, ze je to dobre kdyz ji zveda jen trochu - tak nejak jak Kristynka, takze ja bych byla spokojena. Ono se ji bude chtit neboj. U nas se taky nechtelo past a ted kdyz je nejaka protivna ze nechce lezet tak ji supnu na kona a mam tak pul hodky klid. Obratila a moc se ji to ted libi.

Vikulko seda si ti uz stufek? Tu nasi opicu uz nebavi lezet - porad si seda - bych ji kopla, tak ji cpu na kona. Zveda to cim dal castej pres brisko a pak blinkosi protoze namaha pupek - no je to fakt vylozene pupek. Ten jeji spek pretek pres vsechny teplacky, kalhoty... :sweat_smile:
26. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
jaani, já mám děsnou radost. Takhle ji to jde už od včera, jen jsem ji ještě musela pomáhat a dnes jsem ji obrátila a ona dělá takový excesy :grinning: Zvedne ji i o trošku víš, ale foťák nestíhá zachytit.
Náhodou mě se ta Vaše Melinka moc líbí, takové krásne baculaté miminko... No a já mám takou žížalu :sweat_smile: Je to taky šikulka.
26. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
myslím Melinka, že je moc šikovná :slight_smile:
26. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Andy nadhera, mala je moc sikovna. Teda to je dobry s tim kocarkem, x-lander projede hodne :grinning:
Ambret ty jo ty mas jedlika :slight_smile: Je to holky sikovna, ostatni holky taky tak papali? Vim ze bracha se cpal sunarem tak ze se skoro nevlezl do kacarku :grinning: a dnes je z nej lunt.
Jani doufam ze jo, zalezi kdy ten srazik bude, na tu dovcu jedeme prvni tyden v srpnu. A budes tam spat? Jedes autem? Ja mam autem strach, brno dobry ale ta praha je na me moc velka. Premyslela sem na pendolinem, ale nevim jak s kocikem.
Holky klidne by jste mohli prijet na navstevu, udelali by sme mega grilovani :slight_smile: Ale blizko by to mela asi jen bobas. :grinning:
26. čer 2009 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz
AHoj holky,
hlasim se po navsteve kamaradek, byt to prezil, jak s prckem taky, bylo to fajn :slight_smile:
Andy, vidis, jak dela berunka pokroky. Zkusim vyfotit Honzulu jak pase.
Vikul, myslime na tebe. Kdyz budes chtit, tak se zastav na navstevu :slight_smile:
Ambret, Nelinka je tedy jedlik, ale myslim, ze Honzik bude taky hodne bastit az bude stejne stary jako vy.
Misi, ta chaticka je moooc pekna :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Misi a kdy jedete na tu dovcu? Predbezne jsme se domlouvali na prvni vikend tj 1-2.8.tak leda ze by se to posunulo kdyby mohly holky. Ja jedu s manzou. Pojedem na cely vikend. Jeden den si necham pro Vas - co nejvic casu :grinning: , pak navstivime rodinu a tak a kamosku co znam taky z netu. No snad nam ty dva dny budou stacit :grinning:

Andy jo baculate mimi jsou pekne, ale ta nase je fakt extrem. ale ja si jen tak delam srandu - jsem rada ze je spokojena - kilca me nevadi. A na to jaka je papulka tak je docela jeste pohybliva :sweat_smile:
26. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
jani aha tak to je blby to jedeme zrovna na tu chaloupku :unamused:
26. čer 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem tu :grinning:

Dnes jsem poprvé dala Štůfíkovi bebu :unamused: Opět před spaním řval a prso chtěl a pak ho zase nechtěl.......Tak jsem si řekla,že to zkusím a ejhle :confused: Vypil 80ml a usnul jako špalek :slight_smile: Tak už večer nemám tolik mlíčka,aby mu to stačilo nebo nevím :confounded: Ale přes den je to ok
Tak jsem zvědavá jak bude z plným pupíčkem spinkat :wink:

Zoubky myslím,že to nebudou.Cucá vše co mu přijde pod ručičky,slintá,ale náznak zoubku zatím nulový :slight_smile:

Jani Štůfek sedí už dlouho :unamused: Pořád chce koukat a koukat :slight_smile: Musím objednat nosítko a dost přemýšlím to co máte tady skoro všechny :wink:
26. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jani kde máš někaké nové fotečky???Já pořád koukám a nic :confused:
26. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak jsem pokoukala fotečky a moc krásné :slight_smile: Už jsem dlouho nekoukala a jsem nadšená jak krásně rostou do ještě větší krááásy :grinning:
26. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahoj holky,
zuzí se konečne vyspala jak čtu :wink:
vikulko budu držet palce,at už to máte za sebou,musí to bolet :unamused: ješte že máte Štufka,to bude ted mazel rodiny a babičky
andy krasne foto,šikulkaaaaaaaa :slight_smile:
s tím focením máš pravdu,nrž ten digital se spamatuje tak malí lehne.on celjkove jak ho vydí,tak nepase a dyž ho nemám po ruce ,tak vzorove,ted se taky polepšil,už mu jde i ta druhá ruka

misi jela bych hned,musí tam byt nadherne,to bude krasná dovča v takové chaloupce :slight_smile:
ambret sem si říkala,žes tu dlouho nebyla..a rostou???
bobásku frajer :wink: moc mu to slušelo

hrusti myslím že klído zmenit mužeš,nesmíš často a do 4 kg se má jen jeden druh a ty kila už mate,me se ten hiip taky líbí,už jsem si ho obvjednala v lékarne a ten nutrilon nechám jako rezervu,nebo pak do kaší..teda zatím ješte jedem MM,ale bojuju každy den,jednou odsaju 30,pak 80,150 tak se to prumeruje,už jsem z toho pekne hotová a nevyspaná

jani teda u nas mam podezření taky na zuby,slintá,pořad pobrekává,budí se když už spí,celkove to není on a dnes jsem zahlídla že se mu rysujou v pravo na hoře 2 zuby,ony třeba hned nepujdou ven,ale už ho zlobí,dobre ne v 7 korigovanych tydnech,nejak to nechapu
26. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.