• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikul, nebuď smutná. Štufík je velký chlap a potřebuje hodně papat a 4,5měsíce jen na kojení, vždyť je to príma :dizzy_face: Většinou každej dá občas nějaký dokrm :wink:
U nás se chce taky pořád koukat.. Ale akorát mám zase zpátky svoji nejedlici, teď snědla jen 50 :unamused: Tak to ji brzo přestalo chutnat :frowning2:
26. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Holky co to je od toho hippu???jak píšete to je něco jako ta beba??
26. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Andy děkuji,ale jsem ráda,že jsem to vydržela tak dlouho..A pokud budu kojit normálně a večer něco přidám tak to asi nevadí :wink:
26. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Pétí mám tatíka dnes doma a zítra to bude ještě těžké,ale snad to dobře dopadne.Budeme tam všichni a tak si zavzpomínáme a popláčeme....To bohužel k tomu patří
Byl to milující manžel,tatínek a dědeček
26. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdu se kupkat a přijdu :wink:
26. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Petrach, jojo rostou :wink:
26. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
JAni, jojo Melinka je pěkná kulička, já jsemzvědavá, kolik bude mít Nelinka na 4 měsíční prohlídce. Jdeme na ní 7.7. Na tříměsíční vážila 6.61kg
26. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
vikul ten hipp ma probiotika,najdi si na koníkovi diskusi o nem ,samá chvála a cena taky super co jsem se dívala na netu..
andy kolik gramu se prodava,jen tech 300? a jaka cena je v lekarne,vyplatí se to objednat z netu?

vikulko tuším že je to hrozne težké..
me odešli dva lidi,co jsem milovala a bolí to pořad,trochu to otupí,ale težko se dá zaponout..on je tu pořad s vama,hlída a chraní vas,ja tomu veřím,nepíšu to jen tak..a ted dost,napiš neco hezkeho o Štufkovi,at nesmutníš

holky u nas je zabava,slyším to až doma,ja bych tak šlaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
místo toho kysnu u netu :grinning: manža žehlil,odpo hlídal deti,byla jsem na melír a chudaček chtel na ryby a nemohl..
se me v 20h ptal,jestli chci neco pomoct a myslel,že řeknu že ne :grinning: tak musel žehlit,když se ptal no a ted jel chytat a ja jsem tu sama,deti spí
26. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jé Petrach manzel zehli? To mas super :slight_smile: A ty spici deti zavidim. Malej jeste nespi, mele sebou v kosiku. Mrcel tak sem mu dala papat, ale stejne se mele. :frowning2: Teda manza je pryc tak mi to dava sezrat. :angry:
JJ zabava, tak domluvte hlidani a vyrazte :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to se juknu.Pétí a mohu pozorovat nějakou změnu???Třeba jak poznám,že mu to třeba nevyhovuje???
Chci pro něj to nejlepší :slight_smile:

Dnes byl přes den Štůfík strašně hodnej i mamča říkala,že si krásně hraje a je to šikulka
26. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky, naléhavá otázka. Teď mi teda ten zbytek dojedla, tahála dudlík jak o závod, tak jsem ji dala na odříhnutí, místo toho začla škytat a byl slyšet jak kdyby v tom krkala, myslíte, že to můžu považat za říhnutí? Jinak na dále tahá dudlíka jak o závod, ale jíst už nechce..
peto, v lékarně 75Kč a jen 300g :wink: A nutrilon podvádí asi. Normálně jsem ten hipp nasypala do 400g plechovky nutrilonu a zaplnila jsem ji skoro celoiú :astonished:
26. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Andy Štůfík také tahá dudlíka a hlad třeba neměl :slight_smile: Jinak bych ji netrápila a dala ji pro jistotu na bok
26. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Nebo ji dej na bříško tak se krká nejlépe
26. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
vikul, díky. To jsem nevěděla, že na bříšku se nejlíp krká... Nezvrací se pak? Je teda fakt, že když mi spí na bříšku, že si ublinkla snad jen jednou..
26. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
může si trošku ublinknout,ale to nevadí.Pak ji otoč zase na zádíčka :wink:
26. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
vikul tahá,že ji to uklidnuje,ja davám taky v noci na bok,když si neodříhne,sice se stejne probudí na zadech,ale nepřetočí se hned a máš nanynku jako já a ta me uklidnuje,bez ní bych se nevyspala vubec

vikul ten hipp ma dobrou chut,mrnatum chutná a ty probiotika srovnají bříško,střeva a imunitu..
že mu nevyhovuje bys poznala,mel by bolení,krotil by se,nebo ho vubec nechtel..skus počíst na netu,me se zda taky nejlepší,nutrilon se zbytečne propaguje reklamou,ale cena neodpovídá..naší Elin nejel,meli jsme tehdy Bebu,ta je taky suprová,ale cenove se zas blíží nutrilonu..nejde jen o cenum,jako o to složení,,hipp je proste probiotické mlíko,takže i pro alergiky atd.

misi žehlil,ale omylem,neboj,nedelá to pravidelne,občas si nechávám praci na večer,bez tak přes den tolik nestíhám jako drívb a pohlo se v nem svedomí či co a taky,chtel jet na ryby :grinning:to spíš nachysta jidlo a tak

jdu se vyfoukat a kuknu :wink:
26. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Já jsem zase hotová z umělé stravy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad mu to nic nebude dělat :confused:
26. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahojky holčiny tak jsme zase doma

včera jsme bvyli u dr a Davídek váží 4820g a měří 57cm takže zase pěkně přibral :slight_smile:

je v pohodě jen má tu pupeční kýlu ale to prý má spoustu dětí a zmizí to prý samo .

jinak ta um výživa by\ se moc měnitneměla .

vikul ahojky pořád jsem na tebe myslela tak snad už bude lépe
štůfek už teda papká taky víc než je produkce ale vydržel dlouho, já s tím taky bojuju ale mlíka je dost jen hrozně střídavě tak si vše zapisuju a odsávám no je to napaličku ale jde to a většinu má ode mě

jinak leze na mě rýma tak mám strach abych Davídka nenakazila ach jo.
26. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Pétí bolení mívá i tak :frowning2: Tak snad to poznám kdyby něco :wink:
26. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj Anittko zlato moje
máš pravdu,že se to nemá měnit....Slyšela jsem to také
Bebu dnes vypil tak mu chutnala a uvidíme.Zatím krásně chrupká :slight_smile: Pokud mu budu dávat jen na noc tak budu spokojená.
Davídeček krásně roste.My měli 65,5cm a 6430g(18.6)
26. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
vikul, já jsem teĎ malý změnila z nutrilonu comfort-taky na bříško, na ten hipp a jede ji teda víc, první tři jídla jsem myslela, že mě sní taky :grinning: Teď už jí zase normal, ale o trochu líp.
peto, malá se po něm kroutila a ublinkává víc, ale připisuju to tomu, že dá větší dávku-není prostě zvyklá. Uvidím za pár dní, ale prej se musí u toho vysadit probiotika... Mně teda došly, nový mám u mamky. Jo a trošku víc pění, tak po jídle je určitě dobrý dát občas sabíka. K nutrilonu už se nevrátím. Tady zůstanu, pokud nebude nějaký problém.
Na ten dudlík bychom potřebovali gumičku, furt ji padá. Řeším to plínou smotanou do kuličky, na boku spíme normálka, když je neklidná, tak jen přes den dám na bříško-dr.říkala, že pod dozorem bříško neva.
26. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahoj anitt, je to taky šikula, Dája jeden :slight_smile:
Taky jsem hoodně dlouho váhala než jsem ji dala jiný UM.
26. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
vikul, když už jen měsíc a půl a půjdete na mrkvičku :wink:
26. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
To máš pravdu :grinning: Už to doklepeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
vikulko to je pravda,mužete davat ve 4 mesících už zeleninu a pomalu pak kašičky a ovoce.
.my musíme vydržet do 7 mesícu ,ptala jsem se už na to dr,jestli by pak nebylo lepší dfat tohle..
ty bys Štufkovi na noc mohla dat kaši a mlíko by mel tvoje,to už by mohl
26. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tak malej konecne usnul, uf. Jeste musim dat vyvencit pesa a jdu na kute. Anitt jak se pozna pupecni kyla?
26. čer 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
U kojených dětí se příkrmy dávají prý až od 6měsíce ukončeného¨a u dětí nekojených od 5měsíce ukončeného.Tak nevím.....Ještě počkám a příště se poradím s dr... :wink:
Zlatíčka pujdu také na kutě.Tak dobrou noc a krásné sny
26. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
peto, a ta kašička už se může od 4.měsíce, že? To já ji pak začnu dávat určitě jestli mi to dr.povolí. Prej to trochu dohání ten deficit, když nejsou děti moc velký jedlíci.
misi, pouštíš ho samotnýho?
26. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
vikul, jo přesně tak.. Taky jsem to četla :grinning: Dobrou.
26. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
misi má vylezlý pupík ven ale dr. říkala že to člověk nezpůsobí prostě se to udělá samo. měla jsem strach že jsem něco udšlala špatně ale nee. prfý to do pěti let věku zmizí samo nebo pak operativně a má to prý hodně dětiček
26. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.