• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
anitko vy nás trumfnete s tou váhou,teda delší jste určite,my jsme zas kratcí,no
andy kaše je od ukončeneho 4 mesíce,myslím že pokud chybí mlíko a dava se UM jako dokrm,tak se muže i kaše,ale taky bych se zeptala dr,pro jistotu
26. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
tak u nás večer hrůza - malá nechce ani moje prso, ani UM :frowning2: Nevím, co s ní. Vzteká se a nepije. UM zbaštila teda během hodiny a půl 80ml, ale to jsem ji to musela nutit. Navíc zase nechce zabrat - ach jo. Ale aspoň nebrečí - poslední tři dny nějak vůbec nebrečí, když ji třeba nechám o samotě nebo tak. Tak snad to bude jen a jen lepší, teď mě zase trápí s tím papáním :frowning2: Dneska jsem jí objednala spoustu hračiček, tak doufám, že brzy dorazí :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
My máme taky trochu vylezlý pupík :unamused:
A ukončený je co? To je, když ji jsou od narození přesně 4měsíce?
zuzik, tak třeba jen chce koukat a hlad nemá. U nás malá už taky tolika nebrečí a dokáže i sama koukat. Neboj, zlepší se to :wink: Dáváš ji dudlíka?
26. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
zuzí teda to je na palici s tím spánkem,třeba nemá hlad,pokud to netrvá dlouho,tak ji nech,řešila bych to až po dalším jídlem,uvydíš co bude v noci
anitt my mame tříselnou kylu,teda pry ji má,ale na detske chirurgii ji nenašli,tak se doufam vstřebala sama,jinak by jsme taky museli na operaci
pupeční se přelepuje,dala vám dr neco? mášv pravdu že se vstřebává sama,malokdy se stane že ne,to bude dobryyy..
holky dobrou,zas chvilku zas bude krmení,tak aspon chvilku lehnu,místo abych šla v 20 h spát,když usne malí,tak jdu na net,proste se to neda bez vás vydržet,jinak bych celí den nepokecalla s nekym normálním,než s detma
26. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
holčiny máte všechny kráásné nové fotečky ted jsem to zkoukla :slight_smile:
já taky doufám že se to samo vstrebá dr říkala že se to přelepuje ale jen do 6týdne pak už to nemá cenu uvidíme na další ko :unamused:

jinak manduca už čeká na pošte tak zítra hned nafotím :wink:

to že M jackson zemřel je hrozný měla jsem ho moc ráda :frowning2:
26. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
andy ukončeny 4 mesic je začatek 5 :wink:
tak jdeme krmit,jdu ohřívat mlíko,tak už opravdu dobrou :pensive:
26. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
já už taky od páteho chci zacít :wink:

peti dobrou já musí jeste doodsát aspon 20ml :unamused:
26. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
peto, takže to je kdy, kdž týnka je 10.4.? Já tomu stejně nerozumím :grinning: Dobrou.

anitt, jj, byl to král popu, taky jsem koukala, ani nebyl moc starý :unamused: Měl moc hezký písničky.
26. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
andy, dudlíka dávám, ale teď ho neche, šoupla jsem ji do postýlky a pořád kouká a cucá si rukáv :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když ji přiložím, tak si párkrát cucne a začne brečet. Jsem z toho už na paličku - do toho mě bolí ten vymklej kotník. No prostě paráda :frowning2:
Teda koukám, že jste skoro všechny šly do Manducy :grinning: Doufám, že i Davídkovi se v ní bude líbit :slight_smile:
Holky, dotaz. Malá usne, jen když si ji vezmu k sobě. V postýlce sama neusne. Chtěla bych ji to odnaučit, ale zase, když začne plakat, tak nemám srdce ji nechat brečet. No a zase nechci, aby usnula jen u mě. Co s tím? Máte taky někdo takovýhle problém? jo a ještě, když dávám na noc UM, tak ohřívám kojovodu v hrnci, ale napadlo mě, jestli se to náhodou nemůže ohřívat rovnou v lahvičce v mikrovlnce? Jak to děláte vy? Mám asi stupidní dotazy, co?
26. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
and y jojo byl to borec a ty debilové co ho hanili jen záviděli nevěřím tomu.

zuzík doufám že se mu v ní líbit bude docela drahá sranda ne první. no jo máme všechny klíštatka

já takky dádu uspávám v posteli a nic s tím dělat nebudu prostě to tak má rád tak at. jinak vmikrovlnce b ych to neohřívala je to pak nesouměrně horké a můžeš berušku spálit
26. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz
tak jsem odsála 70ml po hodině uff. nic moc je to furt špatný nechápu proč . a Davídek už vypije i stovku a já mu prostě nestačím

jinak holčiny když budu nachcípaná co si můžu vzít na rýmu či teplotu i přesto že kojím bojím se abych mu neublížila :frowning2:
26. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
anitt, no já jsem právě měla strach z těch vln, co v ní jsou. Já to nechávám vždy vychladnout, aby to bylo akorát - píšou to i na návodu... Jinak s tím Jaksonem je to hodně smutný - hlavně s tím, jaký se zase vyrojily spekulace... Mělo by se na něj vzpomínat a ne vymýšlet kraviny typu, že zmizel kvůli dluhům :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeho dílo tu ale zůstane dál!
26. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz
Anitt, můžeš si kapat Pinosol - ten je přírodní a může se jak v těhu, tak když kojíš. A na teplotu nevím - Kremca mi tu jednou radila skořicový čaj. Nevím, jestli se může Paralen - v těhu se smí až 6 tablet denně, ale při kojení nevím :frowning2:
26. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz
Anitt, tohle mi před časem poslala kremca :slight_smile:

zuzik: já měla před týdnem chřipku jak vyšitou. Vzala jsem si na noc paralen a teta mi poradila skořicový čaj - dala jsem si lžičku a půj skořice a zalila horkou vodou, do toho velkou lžíci medu. To jsem slupla na noc se dvěma paraleny. Do hodiny jsem byla mokrá jak myš a za další hodinu zas a ráno mi bylo o polovinu líp a teplota pryč. Dala jsem si ještě jeden šálek ráno a druhý den po rýmě ani památky. Ještě je prý taky dobrý zázvorový čaj, ale ten děsně štípe. Teda aspoň mě
26. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
tak a já jdu bydlet do postele - malá už mi tu chrní a taťka taky. Tak se mějte hezky a dobrou noc!
26. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz
anitt, paralen snad se určo může :wink: A moc nepusinkuj Dáju :wink:
zuzik, kojo voda by se i tak nejdřív měla převařit a pak ji v mikrovlnce ohřát můžeš, já to taky tak dělám, ale pouze, když je převařená už. Ale promíchat, proklepat dobře :wink:
Malá, co spí s nám v posteli, tak je klid. V noci se občas kroutí a hledá dudlík, tak ji ho šupnu a spíme dál, nedokízala bych si představit 10x vstát a dudlík ji dávat. Je malá a do 15 s náma spát nebude. A já tím, že nemám s ní kontakt tím kojením, tak jsem strašně ráda, když je u mě a já ji cítím a slyším dýchat. Já to miluju, ona taky a taťkovi to nevadí, vyspíme se všichni :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 23:46  • Odpověz
ahojky holčiny zdravím vás vpri rannim odsávání :grinning:

zuzik andy diky za rady ohledne info

andy přesne do patnácti s náma v postýlce nebudou tak at si je užijeme, ten kontakt je důležitej jen pozor na zalehnutí a polštáře já spím radeji bez polštářů a Daví nechce dudu ale moje prsa takže už jsme takhle zvykjlí že mu dám prs a on vytuhne pak vyměním za dudu a dám ho do jeho postýlky :wink: rituály jako prase :grinning:
27. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobre ranko maminky
Ja jsem fakt nejaka nestihacka ted. Tak jen strucne. Na kyclich mame vse v poradku a dalsi kontrola za 3 mesice nejdriv.
Holky stim Hippem ja jsem fakt spokojena a sabika davam jen na noc. :wink: . A pro ty co jsou na UM tak od ukonceneho 3 mesice existuje caj tekane tusim ktery je porcovany a neni teda sladky. A od ukonceneho 4 mesice je takzvana prvni kase, kterou ja teda urco pak malemu koupim. A budu ji davat jen pred spanim, jinak bude furt na mleku. :wink:
27. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky,
koukam, ze jste toho tedy vecer nakecali. Ja jsem se dneska vyspinkala do růzova. Manzel spal dneska s prckem v loznici a ja vedle v pokoji. A vite co... prcek spal od vecer do rana do 5:45 hod. :astonished: Takze jsem ted neschopna nervozni matka, ktera svoje dite nervuje a ono pak v noci nespi :angry:

Vikul, my jsme zatim s Bebou spokojene, myslim, ze ma bifidus taky.

Bobasku, to je super, ze jsou kycle v poradku. My jdeme na ko v srpnu. S tema prikrmama uvidim, musim se domluvit s dr. podle toho,jak bude prcek prospivat. Ja jsem zatim videla jen cajik od Lerosu od ukonceneho 4m.

Anitt, nam taky trosku vyleza pupicek, ale dr. nic nerikala. Se ji musim zeptat.

Jinak vsem preji hezkou sobotu!!!
27. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj holky,krasný víkend :slight_smile:

andy když je 10.4. tak příkrm muže od 11.8. to bude mít přesne 4 mesíce
zuzí andy ti to už napsala,ohřívat mužeš,jen hlídat teplotu,ja to tak taky delala u Elišky
anitt paralen mužeš,ja brala i antibiotika a davali mu mlíko,tak at jsi brzo zdravá
bobasku gratuluju k uspešne k.o

anitko ja v noco odsala jen 2x 30ml,rano teda 180ml,ale stejne mam už jen 1 davku dopředu a míala jsem i 4,takže ujdu dnes na mražené
27. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky žirafky moje :grinning:

Anitt to podle mě nemůžes srovnávat on z prsíčka vytáhne určitě víc :wink: Já to dala jen, aby usnul.Protože je strašně unavenej a nejde to.Asi to bylo tím hladíkem :unamused:

Vzbudil se stejně kolem jedné hodiny a pak kolem čtvrté a to zase nemohl usnout :angry: A v půl šestý už jsem musela vstát.Nebavilo ho to.Pokadil se a to pořádně a v půl sedmé jsme šli zase spát na hodku :unamused: A teď usnul zase....To mě zničí.ALe asi déle spát nebude ,protože to nebylo o moc silnější než moje mlíčko...asi????
27. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Vikul, treba mel Stufek velky hlad a proste mu nestacilo ani to UM na delsi dobu. Bud rada, ze kojis, ja nekojim a obcas jsem z toho docela presla, hodne me to mrzi, ale jinak to proste neslo :frowning2:

Andy, ja taky prcka davam na brisko na odkrknuti, kdyz si nechce krknout, ale sedim vetsinou v polosede-pololeze a dam si prcka na sebe na brisko a on si krkne, i nekolikrat za sebou. Ale berunka bude asi spis blinkaci typ, tak nevim,jak ji to pujde.

Jo, jeste upresnuji, ze my papame beba ha a tam je nejaky bifidus. v te obyc bebe nevim jestli neco je :wink:
27. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Já mám Hrusti Bebu premium a tam bifidus je :slight_smile:
A už se mi zase pokadil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba to je tím mlíčkem.Ráno toho bylo požehnaně a ted si jen ustíknul :grinning: Doufám,že to nejsou nějaké vedlejší účinky :unamused:
27. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Nebuď smutná .....Udělala jsi pro to co jsi mohla :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Vikul, my nemame po te bebe prujem. treba je to jen ted ze zacatku nez si zvykne na rozdil mezi MM a bebikem. aspon ho nebude bolet brisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky holčiny manduca doma zatím v ní knourá ale až to správně nainstaluju bude to super pak vyfotím :wink:

holčiny kdy se má začít přetahovat ta kůžička na pindovi ? :confused:

ahov vikul já vím že vytahne víc sám ale tahne odpojí se a řve a když prsa zmáčknu tak nic tak to radsi vytahnu odsavačkou a jeste hoi přikládám a pak podle řevu dorazim.

ale už se pekně tlemí a povídá jak divej je to sranda :grinning:
27. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Anitt, ja myslim, ze az kolem pul roku se zacina s tim pretahovanim.
Super, pak hod do albicka fotecky s manducou. Ja snad ucinim druhy pokus. Ale ted momentalne varim a pecu a uklizim :sweat_smile:
27. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
jinak vikul Štůfeček krásně roste už je to fakt kus chlapa :slight_smile:

mám objednaný ty homeo tak uvidím jestli to zabere fakt to mlíko ubylo tak se to snad jeste zlepší
27. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
holčiny po kolika hodinách vam dětičky papaj Davídek to trochu zkrátil na dvě a půl hodky přes den, večer jí naposled v půl devátý a pak až v půl druhý a pak v pět většinou a pak zas tak max po třech hodkách dýl nee
27. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
hrusti ten dortík je nadherny :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala bych si..moc vám to na te poslední fotce sluší :wink:

my jsme skoušeli včera klokanku,už jsem z neho byla zoufalá,nic podelane,ale netvařil se moc nadšene,sbírali jsme tak pradlo spolu..
27. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.