• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuziku, diky za pochvalu. A to se panu dr. nelibilo :confounded:
My jeste vyrazime na chvilku do parku na prochajdu, at si uzijeme tatku nez nam pujde zitra do prace :wink:
28. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
ahoj holky,
hrusti, vždyť pase hezky, fakt dr. je blb.
misi, jdu juknout na fotečky.
malá si hraje s hrazdičkou, dneska jsme dom, je tu dost zataženo a tma :angry: Ještě pořá dost ublinkává, dneska to z ní vylítlo ale jen trochu. Když je v klidu nebo spinká, tak ne.
28. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Misi, prcek se tedy super rehni :grinning:

Tady taky pocasi nic moc, ale nastesti uz neprsi. Ted jsme byli na prochajde, venku je docela dusno, tak nevim, jestli neprijde jeste nejaky dest v noci. To je fakt hnus pocasi :unamused:
28. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky, všem moc děkuji za odpovědi.
Uvidím, zda ten monitor koupíme či ne.

Jinak Natálka je už zlatíčko hodňoučký, pláče jen vyjíměčně. Hrozně moc vykládá a začíná vískat, každý den mi předvede něco nového a já bych ji pak láskou sežrala, jak jí to krásně jde?

Misi, Eliášek je krásný smíšek :slight_smile:

Dnes jsem dělala na oběd masovou směs a ještě teď se olizuju.

Hrusti ti doktoři jsou fakt někdy na palicu.
28. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Bemo to je skvely ze mala je tak hodna :slight_smile: My dneska byli s prckem jen nakupovat, porad u nas prsi. :frowning2: Ted malej prednasi referáty a napoustim mu vanu. :slight_smile:
28. čer 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
My už spinkáme. Jo jo, je to super, člověk si to mateřství jinak užívá a je to k nezaplacení, když vidíš každý den pokroky svého miminka :slight_smile:

U nás taky furt prší, dnes před obědem byl manžel na hodinku a půl venku s malou a pak se zase hrozně rozpršelo. Už se těším, až se to počasí trochu umoudří a budeme moct zase drandit ulicema :grinning:
28. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
U nás už se taky hodinku skoro spinká. Dnes to má vše nějaký dřív. Mezi 4 a půl osmou zabrala jen na půl hodky a pak už byla unavená. bemo, máš pravdu,každej den pokrok. Já se bavila včera. Jak jsem ji našla na tom přebalováku, tak jsem málem infarkt dostala. jak je malá, tak je teda akční.
misi, ELÍKOVI chutná mrkvička?
28. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
A jak jsi ji našla Andy? No, Natálka se vždycky v postýlce vykope až úplně nahoru k čelu postýlky a jednou jsem ji našla úplně napříč a to jsem taky infarktovala :slight_smile:

Koukáme na chalupáře a za chvilku se půjdu naložit do vany a odchlupit se :grinning:
28. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Andy ta plysova urcite :grinning: Teda jak byl malej hodnej pres den tak ted si to vynahrazuje, jeste nespi a porvava. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
misi, se bude za tři měsíce hodit :grinning: Vybíjí si energii, prďola.. Malá před chvílí taky pobrekávala.

bemo, mrkni do albíka, jak jsem ji našla :confused:
28. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
bemo, u nás je to taky o něčem jiném. Malá přes den už moc nebrečí - jen, když je o samotě, je to společenský tvor, takže potřebuje pořád slyšet nějaký hlas :slight_smile: Teď už spinká zase na mně, tak uvidím, co s ní udělá, až ji přendám do postýlky :slight_smile:
28. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
jo a dneska jsem si udělala radost a koupila jsem si krásný pláťáky, džíny a tričko a malé jsem koupila nového dudlíka :grinning:
28. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
My jeste porad nespime, ach jo a to mel manza nejake plany :grinning: Malej to asi vycitil. Dobrou.
28. čer 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jo Andy, tak to by mě asi švihlo. To je teda akrobatka, za chvilku se začne přetáčet na bříško, uvidíš. To bude taky zajímavé, až budou ty dětičky pohyblivější. Naše Natálka je hrozný šídlo, tak si na ni asi pořídím vodítko :grinning:

Zuzi, jo jo, mimísci už jsou zvídavější a tak je to lepší.

Tak jsem vylezla z vany a zase jsem myslela, že ucpu odtok :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Bemo :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
misi, je to malej kazis.k :grinning: :grinning:

bemo, říkám, jak je malá, tak je teda živá.. Jestli bude po mně, tak se mám na co těšit :grinning: Ty prcci jsou fakt nevyzpytatelný :wink:

ahoj ambret :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
ahojky holčiny tak já jsem porád lazar chodím po byte s plínou kolem pusy a Davídkovi to připadá hrozně vtipný kření se jak blázen

jinak mi odesla odsávačka tak dnes manža kupuje novou aventku tak snad bude dobrá je dost drahá :unamused:

my pořád trénujeme pasení nejak nám davídek zlenivel tak to musíme pořádne procvičit

jinak holčiny posledních pár dní dokrmuju nutrošem ale nevím jak poznat jestli mu to sedí nebo nee, kroutí se ale to mi dr řekne že je normální jinak neblinká a kaka denne řidčeji ale to je prý taky ok takže poznám prdlajs
29. čer 2009 v 06:50  • Odpověz
Hojte holciny
Jen v rychlosti, ten Hipp mam max na 2 a pul dne :grinning:.
Anittko to poznas malej by se kroutil furt a mel by krece. Me takhle reagoval malej na sunar a jak jsem presla na ten Hipp tak mam klidek a malej je spokojenej jak zelva :wink:. Jo a stim zapominanim paseni ci tak si nic nedelej, prej to nezapomina, ale jen se uci novou dovednost. Me to malej dela taky takze ted taky trenujeme konika castej :grinning:
No nic mazu musim prevlic maleho a pak honem na urady a na kontrolu k detske dr. Hlavne ji predat vysledky tak jsem zvedava co nam rekne. Mno kazdopadne ma malej slibenou hracku. Vcera jsme mu neco shaneli s manzelem a nic se nam nelibilo. Tak dneska nabehnu do hrackarny :grinning:
29. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas se vcera spinkalo uz u papaní, ale nastesti se po papani neprobral a spinkal dal az do 3.30 hod :dizzy_face:

Jinak prckovi se taky libi na konikach, takze se taky sam pretaci ze zadicek na bok a pak se vzteka, ze mu to nejde na brisko :sweat_smile: Na brisku je ale spokojeny a ted trenujeme koniky jeste na velkem mici, pry to nuti miminka vic zvedat tu hlavicku a zapojovat svaliky :wink:
Ja dneska nemusim varit, ale musim prat a mam tu haldu veci na zehleni, tak snad prcek behem na chvili zabere, abych aspon neco udelala :rolling_eyes:
29. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky mamky.
Tak v noci bylo 3x buzení, to už to dlouho nebylo :astonished:

Jinak s tím pasením jsme na tom byli podobně, Natálka taky poslední dobou pásla hůř než před měsícem, ale dnes se předvedla a sama si vytáhla ručičky a opřela se o ně jak má a držela vysoko a pěkně dlouho a teď mi vytuhla u papání jako preclík, tak jsem ji vyjímečně nedala ani brknout a spinká na pohovce.

Tak jsem volala do nemocnice a budu nás objednávat na naušničky, ale je to prý bez dozoru rodičů. Já to asi nepřežiju, v tomhle závidím maminkám chlapečků.

Hrusti, pěkné fotečky, jste krásná rodinka :wink:

Já jsem taky nějaké hodila do alba
29. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme spinkali az do pul desate. To je super ze mimisci jsou takovy sikovni. Anitt to je mi te lito s tou nemoci musi to byt narocny. Tak tfuj tfuj at te brzo hnusna nemoc opusti.
Ja zehlila vcera, haaaldu a uklizela taky vcera takze dnes mam pohodicku. Jen budu prat a to nic neni. A na obed mam lososa ze vcerejska. mnam mnam
29. čer 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
Bobas at vam u dr vse dobre dopadne a na uradech moc neprudi. Bemo my jime tri krat za noc bezne :grinning:
Holky jak sem vam psala o te najemnici, tak super pokracovani, tak koza neplatila plyn tak ji odmontovali plynomer. musi se udelat nove revize a zaplatit novy plynomer. Manza uz je z toho na prasky jak to porad resi. No jeste ze uz se stehuje. Grr. :angry:
29. čer 2009 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz
Bemo Naty krásne pase. :slight_smile: Sikulka je to. Ja nedavam do alba malyho nahy fotky, protoze mi kamoska psala, ze pry si to hodne stahuji pak nejaci uchylove. Kdo vi ale nechci to riskovat. Jinak takovou fotku mam taky kdyz jsem byla mala :grinning:
29. čer 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz
holky tak jsme doma. Malej vazi 6,5 kg a tome ted zlobi uz tejden s jidlem. On snad pribere i ze vzduchu ci co :grinning: sni ted tak 750ml vic nee. jo a meri 60cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Bobas, Marecek je je pekny kus chlapa. To vas tedy nedozeneme, i kdyz jsme jen o mesic mladsi.

Misi, tedy jeste fakt stesti, ze uz se ta najemnice stehuje. Pro dobrotu na zebrotu, ze :angry:

Bemo, moc vam to s Natalkou slusi :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Hehe njn co snim mam delat. Pani doktorka rikala ze to nemam resit ze to vybeha a obezni neni :wink: . Jinak nas strasne moc chvalila jak jsme zdravoucky a krasnoucky nikde zadnej pupinek a nic. Jo a po 13.7. jdeme na prvni ockovani :grinning: . holky tak me malej od pulnoci zbastil ted 360ml takze dnes bude mit zbastino max 630ml za ten den. Takze fakt musi pribrat i ze vzduchu jinak to neni mozny :grinning:
Misi jeste ze uz jde ta najemnice do nekam :wink:
Holky zkoukla jsem fotecky to je proste nadhera jak ti prckove rostou :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky! Zdraví vás ztracená matka :grinning:
Tedy ty dětičky zatím vyrostly!!! Všecky krásný :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky Zuzko to je dost ze se taky ukazes. Tak povidej co je noveho? :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojík chobotničky :grinning:

Hlásím,že malej je 3 dny bez prdíků,krásně spinká a je strašně hodnej :slight_smile: Podle mě mu vyhovuje ta beba.Spinká do třech a pak papká v šest a vstáváme v osm hod. :slight_smile: Ráno se krásně vykadí a celej den je ukázkovej a už nevříská :grinning: Holky vy víte jek to umí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď mi usnul tak vařím fleky a chtěla jsem pozdravit a poslat Vám pusinky :zipper_mouth:

Zuzí to je dost,že nakoukneš :wink: Já také kolikrát nestíhám :unamused:
Bobásku Mareček má stejně jako Štůfík :slight_smile: Jen měří 65,5cm :wink:
29. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Hehe Vikulko tak to je pekny no ja tam ted taky potkala pani ktera mela skoro 5 mesicni dite a ono to bylo stejne velke jako Marecek. A pani doktorka me fakt potesila protoze nenadavala ze moc pribral. Prej s jeho diagnozou je lepsi kdyz ma i o torochu vetsi prirusty nez zadne nebo dokonce kdyby ubral na vaze. A kdyz videla jak je spokojenej tak prej mu to asi svetci a mam pocitat ze bude fakt velkej. Tak si budu muset asi poridit fakt stafle :grinning:
29. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.