• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
A není přepapaná???Já už to mám taky vypozorované,že může max. 10min a je to v poho.Pláče ,odkrkne,dám mu dudáka a hned se uklidní a je v pohodě.Kdyby měl hlad tak pláče i potom :unamused: A to nepláče :slight_smile: Malej se napapá tak půl hod.kouká směje se a povídá.Potom začne plakat a to se mu chce spinkat,spinká max45min a 20min kouká a pak začne řev a musí dostat prsíčko :grinning:
Ale v noci krásně spinká.Večer vykoupu mezi 19-20hod a pak dostane prsíčko a hned jde spinkat.Spinká tak do 2hod. a potom se budí po 3 hodinách :slight_smile: A ráno chce vstávat kolem sedmé :confounded: Málo kdy ho tam udržím déle :angry:
12. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak jsem dala rychlou sprchu a začala plakat a to po hodině a půl a až ted jsem ji zas uspala :pensive: :pensive: ......je to možný,,že je přepapaná,ale ona se jinak než u prsa neutiší :frowning2: dudan plive,tak asi zkusím koupit jinej.Jdu něco sníst,at mám energii na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dobré ranko holky!
Zase nejak nemuzu spinkat :pensive:

Mam nove zpravicky od Bemo:
Ahoj teticky konikovky, dekujeme za pozdravy. Zrovna lezime v posteli a ja furt ziram na Natalku, nemuzu se na ni vynadivat, je kouzelna, porad tomu nemuzu uverit, ze uz jsem maminka :slight_smile: Dnes jsme poprve koupali a pry jsme moc sikovni. Porodil nekdo dalsi z holek? Tady vidite jak pohodovy muze porod byt, al eje pravda, ze na fotkach z dneska se uz tak nesmeju :slight_smile: Mejte se krasne, uz se tesim, za za vamizavitam. Pa Lucik a Natalka.

Tak uz nas tu zbylo jen 5 tehulek, vcetne Anitt, ktera uz je v porodce. Ted je na rade asi Zuzik a Mareka a pak my s Karcou :grinning:
13. dub 2009 v 05:51  • Odpověz
Dobré ránko,

já jsem to měla také a myslím,že to prožívá každá maminka,že na toho svého prcka pořád kouká :slight_smile: Opravdu to tak uteklo,že je vás tu jen pět :wink: Ale pořád mi to vhání slzy do očí,když se narodí další prcek.Bude mi to chybět.Teď tady sedíme u koníka s Kryštůfkem a asi ho to také baví :grinning:
13. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
dnes pujde Štůfík na koledu,má malou pomlázku a asi nemohl dospat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
Vikul, to by mě zajímalo, co si Stůfek vykoleduje :grinning: Mlíčko od maminky :grinning:

Manža je dneska aktivní, ted odjel na in-liny a já jdu ještě zalézt do postele, když mám klídek :wink:
13. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
Hehehe, Vikulko, to je sranda, že Štůfek už má vlastní pomlázku, úplně ho s ní vidim.

Já jinak měla zase děsnou noc, opět cukání v nohou, takže jsem nemohla usnout, no hrůza, včera jsem nepila magnezii, tak možná je to tim, dneska zase budu pít a uvidim, ale to je fakt na palici, přijdu si jak po noční šichtě.

Hruti, tvému muži závidim ty in-liny, šla bych taky, teda pokud bych se necítila jako slon. Ale teď se na ně postavit, tak ujedu pár metrů a zhroutim se, nohy by to podle mého nezvládly.

Já jak jsem nevyspalá, tak teda nemám vůbec na nic náladu, achjo.
13. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
Karca, ja uz se tesim, az budeme jezdit na in-liny s kocarkem :slight_smile:
Zkus si dachnout behem dne. Ja kdyz se v noci nevyspim, tak brisku rikam, ze dneska rodit nemuzeme, protoze by to maminka nezvladla, protoze je utahana :slight_smile:
Ja zase otikam, uz se skoro nenarvu do bot a necitim moc pravou ruku. No, uz se to blizi, tak to jeste chvilku musime vydrzet :grinning:
Haha, ted si vzpominam, ze kdyz jsi chodila do prace, tak jsi zadne problemy nepocitovala. Asi jsi to chytila od nas, jak jsi doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
:slight_smile: Karco tak se podívej ven a budeš mít určitě lepší náladu :grinning: Ber to tak,že budeš mít za chviličku Aničku u sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky se těším na in-liny,čekám až mi je kamarádka přiveze.Tak snad se dočkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Holky, děkuju za podporu a jdu se fakt podívat ven, doufám, že nenarazim na nějakého koledníka, nemáme plot a jsem nahatec v županu.
Hrusti, máš naprostou pravdu, když jsem chodila do práce, tak se mi nic nedělo, já to řikala, nastoupit na mateřskou bude můj konec :slight_smile:. Hehe, už se začínám pomalu těšit na ten porod, jako tady všichni ostatní, ale to je jen tim, že jsem dneska teda úplně vyřízená.
S tou rukou to máš Hrusti teda blbý, achjo, co všechno může člověka postihnout... Jinak, já se do normálních bot už taky nevejdu, ale přitom mi nepřijdou tak oteklý, ale bolej, jak chodim po těch ťapkách, tak to je děs, nejhorší je to ráno.
13. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Hrusti, tak si mě zachránila s tou poznámkou o práci, uvědomila jsem si, že když od rána kmitám, tak nemám čas se sledovat a začala jsem kmitat a hle!, nálada se zlepšuje, tak jdu kmitat dál, protože to je asi jediný, co na mě zabírá.

Kam chodí manža na brusle, na Hostivařskou Přehradu?
13. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Jo, Hrusti, těhulek nás je 6, ještě Zuzankast, ta minule slibovala, že bude poslední :slight_smile:), no uvidíme, kdo vyhraje tu medaily posledního...
13. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
Karca, manza byl dneska v novem parku na Chodove, jinak jezdime k Vltave.
No, jo, na Zuzankust jsem uplne zapomnela :sweat_smile: No, tak pridavam k seznamu problemu i sklerozu :grinning:
Mne prijde, ze mam misto nohou rozplacly ploutve jako kachna :grinning:
Jinak dneska jsem delegovala vareni na manzu, takze jsem rano dospala nocni deficit, ted jsem si umyla hlavu a jeste bych se chtela oholit, abych nebyla zitra u dr. jako yetty :grinning:

Karca, hlavne to s tim kmitanim neprehanej, at neuspisis porod!!! :astonished: :grinning:
13. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,
včera mi psala bobas že je řada už jen na mě a pak ostatní, tak jsem jí napsala že anitka bude určo přede mnou a pak budete vy a já to ukončím :grinning:
malému né a né se chtít na svět, dneska mě tam, ale pěkně píchá na pravé části dole a bolí mě stydká kost.
Nášup už jsem dostala od všech tak to by prý bylo aby to ze mě dnes nedostali :grinning:
Jinak všem maminkám miminkům´a skoromaminkám Veselé Velikonoce :wink:
13. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Mareka, ja si myslim, ze budete ted soutezit se Zuzikem, kdo porodi driv :wink:
Anittka psala, ze prcek bude venku max. do 10 dnu, tak uvidime, jak ji to dr. naplanuji.

Jinak preji vsem maminkam, tehulkam a miminkum hezke velikonoce :slight_smile:
13. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky,
přeju vám všem hezké Velikonoce. My to neslavíme, tak odháníme koledníky :grinning: Jinak já musím chodit už jen v Petrových pantoflích vel. 46, protože do svých vel. 39 se mi nevejde nárt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám ho asi tak 4x větší než jindy. Včera jsem měla dole překřížené nohy a jak jsem je dala od sebe, tak jsem v nártu měla protlačenou díru :grinning: Ale už jen pár dní :grinning: Pak budu ještě ráda vzpomínat na oteklé nožky :grinning: Ba ne, už se na malou těším. Petr se mě pořád ptá, jestli jako nechci už rodit - začíná mě deptat :grinning: Ale zrovna jsem si říkala, že ty hormony jsou fakt super, protože já se fakt porodu ani nebojím :grinning: Vždycky jsem si myslela, že v těhu budu myslet jen na porod a ono nic. Měla jsem z něj depresi jen pár dní, když porodila kamarádka a teď se těším :grinning:
Hrusti: jj, teď je řada na nás s Marekou, já jdu na ko teď 16.4. a 17.4. mám termín dle UTZ (vlastně ani jiný stanovený nemám), tak jsem zvědavá, co mi řeknou. Ale na porod si myslím, že to ještě není. Ale, co já vím, že? Teď už to může být kdykoliv.
Marek: ta bolest stydké kosti je hrozně otravná. Mě bolí každou noc - přes den, když dlouho sedím. Vždycky než se vyhrabu v noci z postele, mám pocit, že jsem šla maraton :slight_smile: Bolí mě kyčle, ta kost a záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Zuziku, no ja jsem zrovna premyslela, co si zitra vezmu na nohy. Manzovi botky nehrozi, asi budu muset vytahnout takove sportovni paskate boty, protoze nohy natikaji cim dal tim vic. Ted jsem si zkousela boty do porodnice ala crocs a jsou mi jen tak tak :unamused: Manza taky uz chodi kolem me a rika, ze kdyz vidi, jak se valim, ze uz se to blizi. Ja mu vzdycky reknu, ze jsme se jeste neodzatkovali, takze to zatim asi nehrozi :grinning: :grinning: :grinning: Porodu se bojim, ale snazim se na to nemyslet, spis myslim na to miminko, ktere bude jako odmena za tu hroznou bolest :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,

tam je vedro, uf. My se teď vrátili z krátkého výletu ze Slanýho, šli jsme tam do té restaurace na náměstí, jak tam byl točenej ten předposlední díl ANO, ŠÉFE a docela nás zklamali. Krom toho, že v TV vypadali jako děsně super, jako milá obsluha a výtečné jídlo, tak jsou i v knížce Grand Restaurant a když jsme tam přišli, tak jsme si dle nápojovýho lístku objednali sodovou vodu s citronem - neměli, manža si objednal pivo Radegast - neměli, pak si ještě manža objednal kachnu k jídlu a tu taky neměli (a přitom to všechno bylo na jídeláku a ještě se tvářili, jestli jsme debilní a vybíráme si schválně to co nemaj, takže nic moc. Pak jsem si dala jejich specialitu vepř. panenku s bramboráčkama, kterou se vytahujou a byla vysušená a tuhá, no - prostě už tam nepůjdeme, ne že by to bylo hnusný, ale teda na Grand Restaurant to teda nemělo a obsluha taky nic moc. Ale jinak restaurace byla interiérem hezká.

Teď jsme ještě zašli tady u vás v Klecanech na pohár, mńam, ten byl a já se teď asi zkusim natáhnout, jestli bych si trošku nespinkla po té noci.

Zuzíku, teď Tě budu sledovat, za jak dlouho porodíš, protože já taky u sebe vůbec nemám pocit, že bych kdy měla rodit, vůbec se dle mého to tělo na to nějak nepřipravuje, tak ale doufám, že to snad pak někdy přijde, občas mám strach, aby se mu vůbec chtělo narodit :slight_smile:). Chtěla bych, aby to přišlo samo, měla bych pocit, že je se mnou pak tedy vše v pořádku :slight_smile:.

K.
13. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
Karca, no to je pech s tou restauraci :confounded:
Neboj, miminku se určo bude chtít ven. Sice se má u tebe dobře, ale myslím, že za chvilku by tě nebavilo tahat bříško. Hlavně v létě do plavek :grinning: :grinning: :grinning:
Moje mamča mi taky pořád říká, že mi může být dobře a během chvíle se to může změnit. Jí prý taky bylo dobře, pak najednou prd, praskla plodovka a byla ráda, že si stihla vyžehlit jediné šaty, co měla na sebe a pak frčeli do porodnice :slight_smile:
13. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
zuziku:
já jdu na KO zítra mám termín na 18. dubna podlePM tak nevim, zeptám se jestli berou termín podle PM nebo podle utz a pak od toho datumu zda se čeká těch 10dnů a jestli do té doby nic tak jestli pak teda je vyvolávání nebo tak .
Tak uvidím třeba budu zítra chytřejší :grinning: ale s tou stydkou kostí mě to bere ted 3 den a jsem z toho hotová, aspon že mi mizí ten hemeroid , dnes je mi divně polehávám od té doby co mě zmidlili :grinning: a dnes se strhl pyytel s tím že mi všichni píšou jestli náhodou , už mě ty lidi vytáčej se nedivím bemo jak byla vytočená :wink:
Oni si myslí že by jsme jim asi nenapsali nebo co :unamused:
Jinak s těmi nohami to mám stejné jen kotníky nateklé koupila jsem si u čongů takové ty pantofle nazouvací a jsou hodně prostorné tak v nich chodim a budu je mít i do porodky :grinning:
Ale už jsem hotová ,dnes mi fakt bolí ten podbřišek tak se povaluju a manžel mě furt kontroluje s mámou :grinning: a radujou se že by možná ??? tak se je zas zklidnila :grinning:
13. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
karca, tak to je pitomý s tou restaurací. Já jsem tam chtěla vytáhnout Petra, protože v TV to vypadalo fakt dobře :frowning2: Njn, tak zase nic :grinning: Jinak já jsem v klidu, protože kamarádka taky furt nic, den před porodem mi psala, že se následující den sejdeme na oběd, ještě mi ho ten den ráno potvrdila, neměla žádné poslíčky ani jí neodešla hlenová zátka - nic. Pak šla na ko a dr. ji hnala do porodky, protože se jí něco nelíbilo. Mě nic zatím neodešlo, poslíčky nemám, tak čekám, kdy to přijde :grinning:
hrusti: já jsem se včera ráno nevešla ani do botek ala cross, co mám sbalené do porodky, takže fakt nevím, v čem pojedu. Jo a nesmím rodit dneska, protože mám vyprané jediné kalhoty, do kterých se vejdu :slight_smile: Tak snad Verunka ještě alespoň den vydrží v bříšku. Ale je to divnej pocit, že už jen pár dní a bude tu miminko. A nejhorší na tom je, že člověk fakt neví, kdy to přijde :slight_smile:
mareka: já mám to bolení stydké kosti cca od 38tt a je to nepříjemný. Přes den to opravdu ani nevnímám, ale když se v noci proberu, tak než dám nohy od sebe, to je masakr. Takže pokud Verunka nebude chtít jít ven přirozeně, tak se obávám, že bychom ani sexíkovat nemohli, když nedám nožky od sebe :grinning: Jinak zítra určo písni, od kterého termínu se počítá těch 10dní. Já mám totiž jen jeden termín dle UTZ, tak nevím... Já ale doufám, že 10dní přenášet nebudu :frowning2: Byla bych ráda, kdybych porodila do konce tohohle týdne - nejlíp o víkendu při těch bouřkách :grinning: Aby byl Petr doma :slight_smile:
13. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
Zuziku, jestli mas od dr. stanoveny termin jen jeden, tak ti tech 10 dni budou pocitat od tohohle datumu. Ja mam sice termin dle utz 18.4. a dle pm 26.4., ale dr. rekla, ze mi to nebude posunovat dle utz a necha toho 26.4., takze kdyz mimis nebude chtit ven, tak nastupuji 6.5. na vyvolavacku, pokud nebudou jine komplikace. Ale tak dlouho to ani nevydrzim. Uz ted je to docela zahul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted jsme byli na kratke prochajde, vic uz nezvladnu, jen se valim a funim, i kdyz jdeme po rovine :grinning: Dneska opet boli podbrisek a tahne brisko, takze fakt doufam, ze uz se to blizi. Ale vylozene nejake silne poslicky, ze bych v noci nemohla spat jsem mela jen jednou. Sexik uz jsme si naordinovali, ale vetsinou me po nem poboliva brisko, ale zase to odezni. Tak uvidime, kdy se bude chtit prckum ven :wink:
13. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
hrusti, děkuju. Já doufám, že se nám vyvolávačka vyhne, protože bych to ráda měla za sebou co nejdřív - člověk je pěkně nemotornej a noci se děsím, protože vím, že budu x-krát vstávat a bude mě bolet celej člověk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sexík jsem myslela, že si taky naordinujeme jako "urychlovátko", ale fakt nevím, jak bychom to technicky provedli, když ta kost bolí jako prase :grinning: a s nohama u sebe to dělat nejde :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
Zuziku, v knize od porodni asistentky doporucují od ukončeného 37tt užívat 2x denně tabletku pupalky. Na netu jsem nasla, že jsou tam obsazene stejne latky jako ve sperma. A to jde i s nohama u sebe :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
hmm, hrusti, to by šlo i s nohama u sebe, to je pravda :grinning: Já furt spoléhám na to, že Verunka půjde ven sama. Můj táta má 22.4.2009 narozky a já 29.4., tak snad bude chtít stihnout oslavu :grinning:
13. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Ja to taky neberu, jen jsem ti to chtela napsat.
My mame 28.4. vyroci svatby, tak to by byl taky pekny termin pro vysadek naseho Honzika:slight_smile:
13. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
každopádně, hrusti, je to dobrý tip :grinning: Vůbec jsem o takovéhle možnosti nevěděla :slight_smile: Jé, tak to by byl hezký dáreček - to ti držím palečky, aby to tak vyšlo!!!
13. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
Holky, vy se normálně chystáte rodit, Zuzík do konce tohohle týdne a Hrusti taky brzy, asi máte nějaký tuchy, mě břicho netáhne, cítím se furt stejně, až na tu únavu, ale to je z těch neprospaných nocí a lenosti. Jsem zvědavá, s čim přijde Marek od doktora, od kdy se počítá těch 10 dní, protože já mám podle ultrazvuku termín 01/05/09 a podle menstruace 29/04/09, tak uvidim.
Já jdu taky zítra na kontrolu, ale můj doktor je na dovče, tak tam bude zástup, dozvim se, jestli mam toho streptokoka.
Já sexík určitě nedám, nemám na to náladu, necítím se vůbec sexy, takže nee. Až po porodu, až se budu cítit aspoň trochu žádoucí.
13. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
Pekne Velikonoce maminky a tehulky,
tak jsme prijeli z vyletu. Byli jsme od rana od 10 pryc v Kromerizi v podzamecke zahrade.Jeli s nami jeste 2 kamosky a od te jedne pritel tak to bylo fajn. No rano manzel trochu podcenil ze nas jede 6 tak musel pridavat do auta sedacku - zapomel ze mame Melinku - v loni jsme jeli stejna sestava tak mu to neprislo :slight_smile:

Karco my dnes zvolili taky blbou restauraci - obslouzili nas asi po pul hodine s tim ze jidlo bude nejdriv za hodinu (a to jsme chteli jen pizzu) tak jsme si dali polivku na kterou jsme cekali 20 minut a na konecne placeni jsme cekali 35 minut - proste hruza des a to tam obsluhovali 3 lidi a meli tam obsazenych jen 13 stolu. :angry: :angry: Navic tam mala dostala hlad a silene jecela az se na me vsichni koukali, tak jsem poprve musela kojit na verejnosti ale udelala jsem to jak vikulka ze jsem ji hodila pred hlavu plenku a stejne ona zakryla celou bradavku tak ani neslo nic videt,ale moc po chuti me to nebylo. Zatim me to totiz vzdycky vyslo tak ze jsem kojila v aute. :slight_smile: A to pres den kojime taky po 2 hodinach protoze v noci mala tech 6-7 h spi pak se vzbudi po 3 a pak uz po dvou.

Bunicko neboj na to kojeni si zvyknes a pokud jezdis nekam autem tak to mas uplne paradu. My mame navic zatonovane okna takze tam ani nejde videt. :grinning: Pristi vikend jedeme az k te Praze a i na Sumavu tak to bude prvni velky vylet a delsi cesta s Melinkou co je na svete, tak snad to zvladnem ale ona je v auticku hodna a vzdycky usne. :slight_smile:
13. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
Jak se asi mají holky s mimíkama v těhle vedrech. Ježiš, já bych se šla koupat, musim přemluvit manžu, aby odzimoval bazén, třeba bych to ještě stíhala do porodu se trochu rachtat. Ale musela bych čekat, až se ohřeje voda, ale teď je furt krásně a do konce dubna ještě daleko, tak třeba bych si to ještě užívala.
13. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.