• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Misi máte doma teké pěkného smíška :slight_smile: Jinak tu mrkev má Štůfek také :wink: Kupovala jsem ji teď naposled a má ji také tád :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jo jo, to si pořiď :grinning: Mám radost,že prospíváte a on to vyběhá :wink: Jen jsem nečekala,že nás dožene Mareček :confused: Hi hi
29. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
Vikulko no ja si furt rikala proc me posledni dobou furt bolej ruce no tak ted uz to vim :grinning:. Ja taky necekala ze kdyz ho dam k 5 mesicnimu diteti tak ze budou stejne velky :grinning:
29. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Malej také rostl hodně a teď se to zase zpomalilo :slight_smile: TAk se neboj,že budete mít obříka.
29. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Bobas Mareček je teda pekne cvalda :slight_smile: No my taky nejsme uplne prtavy, 70 cm a ted uz urcite mame tak sest a pul :grinning:
29. čer 2009 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z procházky, byli jsme jen na hodinku, je tam hrozné vedro a teď to zase vypadá na bouřku.
Ještě jsem vyfotila Natálku v jejich nových šatičkách a kloboučku :wink:
tak to dám do albíčka.
29. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Já už sem se nemohla dočkat, až sem zajdu. Kleknul nám PC, tak sem sem nemohla...
Co u nás nového? rosteme jak z vody, malá váží 4100, kolik měří nevim, to už sme dlouho neměřili. Pořád se krásně směje, dělá dám radost..Pokusim se sem dát co nejdřív fotky..
29. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Bemo, Natalka je fakt kocka :dizzy_face:

Zuzi, nam taky vcera kleknul pc, nastesti mame jeste notase, jinak bych mela asi hooodne velky abstak :grinning:
29. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
My právě měli v plánu koupit notase ségre k narozkám v červenci, takhle ho dostala dřív :grinning: dva týdny si ho vybírala, tak sme museli čekat, než se rozhoupe :dizzy_face:
Venku je nádherně, malá se vzbudila, tak jdem papkat a pak na procházku.. Mějte se tu krásně!
29. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
ahojky holčiny tak mám novou odsávačku skoro 4tisice ale co bych pro davídka neudelala snad pomůže a laktaci podpoří jinak už nevim :cry:

dnes davidek vůbec nechce spinkat asi to počasí je dusno

jinak zkoušela jsem ho dát na míč a hlavička byla hned hore super tip

holčiny krásné fotečky :slight_smile:

davídek má pět kg včera večer váženo a už ho sotva vynesu do4 patra uff
29. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky, my byli dnes plavat.. beruně se to šíííleně moc líbilo. tvářila se jak starostka, a když jsme ji vyndaly po 20min.tak nás pěkně seřvala :grinning: hned dodám fotečky.
zuzi, ahoj, koukám, že máš Jůlinku taky droboučkou.. Holky vlastně měly stejně, týnča už má teď podle naší váhy tak 4,3kg.
anitt, a není ta odsávajde elektrická? pěkně drahá je :unamused:
bobas, teda Mareček jede, to je dobře, ale zase tak velkej není. Malá má 56cm, měla 46cm, roste tak úměrně, když má 60cm, neboj :wink:
vikul, a to je dobře, že malej je teď hodnej :wink:
29. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Holky me ted malej normalne flusal flasku a silene rval. A to byl okoupanej a prebalenej. Tak jsem v zoufalstvi sahla po druhe flasce kde jsem mela jen prevarenou vodu(ma ji radej nez caj) a vyzahl skoro 60ml a az pak si dal bastu. :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsme vstávaly opět ve dvanáct :slight_smile:, pak jsme byly na prochajdě, nakonec jsme byly venku tři hodinky a fakt super, malá byla sice vzhůru, ale nebrečela :grinning: Je fakt hodňoučká, to je super!!
Andy, to jsou fakt krásný fotky z plavání :grinning: Malé se tam fakt líbilo, co? My jsme měly včera první koupání bez breku :slight_smile: Hurááááááááá!!! Tak snad se to už otočí a bude to bez breku napořád. Pak s ní chci chodit do bazénu a kdyby pořád brečela, tak bych to vzdala :slight_smile:
Bobas, Mareček je kus chlapa :slight_smile: Já jsem zvědavá, kolik vážíme a měříme my :slight_smile:
Bemo, malá jse fakt kóča :slight_smile:
Zuzi, už jsem si říkala, kde jsi tak dlouho byla :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
andy super koupání taky to chci zkusit. mají tam nějakou speciální vodu?

tady je šííílenej slejvák ale fakt strašnej chudáci lidi kde jsou povodně to je hrůza.

malej byl teda dneska zlobivka nepříjemná dopo spinkal aleodpo vůbec

ta odsávačka vypadá dobře fakt tahne super a je uplně tichá tak se mi to snad znovu podaří nahodit a mlíka bude víc už jsem z toho fakt na palici a hlavně prostě nerozeznám kdy nesnese tu um. prostě se kroutí ale normální prdí kadí atd takže si myslím že to je normal směje se na mě a tak takže to není nic extrémního . no kéž bych um zase vyřadila uvidíme no.
29. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak u nás se už leží v postýlce, tak uvidíme, zda se bude i spinkat. Dnes uspával tatínek.

Andy, fakt krásný fotky z plavání a měla Týnka na sobě ty plavací kalhotky?? Já je taky potřebuju někde koupit a nikde jsem je neviděla.
Jde vidět, že se jí to líbilo.

Natálku už dáváme jen do velké vany a dnes jsme ji dali na bříško a ona začala olizovat vodu, pak zjistila, že je to vodička, tak začala hlavičku ponořovat schválně :grinning:

Anitt, tak to musí být už luxusní odsávačka. Uvidíš, mlíčka bude víc. Mě nic jiného nepomohlo na mlíčko, jako právě odsávačka. My jsme taky dávali asi 5x UM na noc a teď už neodsávám ani nepřikrmujeme.

V pátek jedeme na kontrolu ve 3. měs. tak jsem zvědavá, jací budeme :grinning:
29. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahoj holky,
včera jsme byli na vylete a dojela jsem uplne k.o,vytuhla jsem u chalupářu a dneska zas nestíhám..
aspon nakouknout sem musím

bemo maš krasne nove fotky
zuzankast zdravím,kde se tuoláš? :wink:
bobásku krasne míry,kus chlapa,bud rada že přibíra,opačne by to bylo horší,on to vybehá a jak potahne a začne se víc hybat,tak bude váha stat
asnit co nová odsavačka? jde to líp? s tím mlikem je to boj,taky máš vydrž :wink:
zuzí v kolik žes to vstavala????? :grinning: bože to bych jednou chtela zažít :wink:

no zas je pravda že jdeme v 19 hod do postylky,plus mínus hodku a budí se jen na jídlo,tak kolem pulnoci a kolem 4 hodky,jinak fakt spí,nebyt toho odsavaní,tak se i vyspím :angry:
29. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
zuzankast skukla jsem album a nadhera,maš krasnou holčičku :wink:
29. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahojky, andy paradni fotky, je videt ze si to mala uzila. :wink: Kolik tech lekci mate a kolik to u vas stoji. A pritel bude chodit porad? Prekvapilo me ze mala musela mit tu plavaci plinku. U nas se ta vana pro kazdeho prcka napousti znovu tak proto asi byt nemusi.
Ahoj Zuzanka, moc pekny fotecky mala je kocka. bemo natalka taky, uplne zboznuju ty hackovany cepicky. Ja ji snad Eliáškovi taky poridim :grinning: :grinning: :grinning:
Anitt ty jo pekne mastna odsavacka, hlavne aby zabrala. Drzim palce.
Petrach a kde jste byli na vylete?
Zuzik teda vy si vyspavate :grinning:
Bobas asi mel poradnou zizen :grinning: Hlavne ze pak papal.
My byli venku s pesem a s manzou, dneska prijel domu uz ve dve. Paradni prochajda, zpatky uz hrmelo, ale stihli jsme to. V aute nas chytil sileny lijavec a videla jsem i blesky no mela jsem strach aby to do nas netrefilo :confused:
29. čer 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky osávačka je božíííí fakt super

mám strach aby to ode me prcek nechyt myslíte si že má vůči mé nemoci nejakou imunitu kdyýž pije moje mlíčko? doma nosím roušku modlím se aby to nechyt

tu vanu bych nejradsi zkusila doma máme velkou tak by to šlo. je to v nečem speciální?
29. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
anitt, to jr super, že jsi s odsávačkou spokojená. :wink: Já měla před nedávnem rýmu a kašel a malá to nechytla a to jsem doma s rouškou nechodila :wink:
U nás se snad teď usnulo. Měla jsem pocit, že už v prsou nemám žádné mlíčko, tak jsem udělala UM a chladí se. No a malá mi vytuhla, tak asi měla dost. Uvidíme, u nás je to uspávání na x-krát :grinning: Jinak dneska s tím vstáváním to byl extrém, docela jsem koukala i já - jsem myslela, že blbě vidím :grinning: Jenže malá včera usnula kolem jedenácté, vzbudila se sice v půl čtvrtý, jenže pak si chtěla povídat a usnula až kolem 6.15 :frowning2: Pak se probudila v osm a v devět zase usnula a ve dvanáct jsme vstávaly :slight_smile:
Teď je tu krásná bouřka - naštěstí je dost daleko, ale jsou krásný blesky - když jsou daleko, tak jsou krásný :grinning:
Misi, co dělá tvůj manžel, že má povodňovou pohotovost? Hasiče?
29. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jé, ahojky, to není možný, já jsem snad první. To musí být Hrusti někde odjetá, jinak se mi to nezdá :slight_smile:

Tak u nás se zase krásně spinkalo. Usnuli jsme ve 20:30, první kojení ve 03:00 a budíček v 06:30.
Jinak musíme někde nakoupit další oblečky, do 62 už se nevejdeme, tak přecházíme na 68 a tam už jsou naše zásoby menší. Tak se na to moooc těším :slight_smile:

U nás byl včera příšerný slejvák. Spousta aut, která byla zaparkována u potoku, byla z části pod vodou.
30. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky holky!
Bemo, nejsem odjeta, jen jsem dneska spinkala dyl, dala jsem prcka tatkovi rano nez odesel do prace a zalezla jeste od pelechu, protoze mi neni moc dobre, zlobi me uz 2 dny zaludek a nevim od ceho :angry: A ted jsem prcka krmila a dala spinkat. To vedro je fakt hruza, prcek je taky trosku mimo :unamused:

Anitt, ja myslim, ze kdyz kojis, ze mas prcek imunitu z mlicka a nemel by to chytit. Drzim palecky, at se brzo vykuryrujes :wink: Jinak ty vanicky si muzes domluvit i domu, ze za tebou prijde pani a ukaze ti co a jak. Jediny rozdil asi je ve vode, ta je myslim slana.

Andy, super fotecky. Doufam, ze se to Honzikovi taky bude libit. CHceme zacit v srpnu nebo zari, ale koupani ve velke vane planujeme v nejblizsi dobe, protoze uz se pomalu do vanicky nevejde. A ty plinky mela Kristynka tu jednorazovou plinku na plavani? Tam kam budu chodit ja prodavaji ty jednorazove plinky na recepci.

Hezky den!
30. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky, malá včera usnula o půlnoci a v půl čtvrtý se probrala, tak jsem si ji vzala do pelechu, že ji nakojím a než jsem ji přenesla, tak zase chrněla. Tak jsem si ji nechala u sebe v posteli a spaly jsme do osmi. Takže vydržela nějakých osm a půl hodiny bez papání, šikulka :dizzy_face: Teď ji mám na sobě a snaží se posadit se. Já úplně miluju, když přijdu a ona se na mě tak krásně culí :slight_smile:
Hrusti, kam budete chodit na to plavčo?
30. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky davídek mi pořá d pláče jen když ho vezm una ruce tak zabere jak ho položím řve nevím co s ním
jinak papa i čůrá a tplotu nemá tak nevim , nikdy takhle nezlobil :frowning2:
30. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Zuziku, my budeme chodit tady kousek od nas, do Petrovic. Je tam rodinne centrum, kam budeme chodit na cviceni maminek s detmi a pak na ty vanicky. Uz se tesim :slight_smile:

Anitt, mne to prcek taky nekdy dela, ale vetsinou vecer, kdyz je pretazeny. Nejdriv rve, pak spusti hysterak a pak ztichne a spi. Treba je to tim vedrem, to pocasi je fakt na palicu :angry:
30. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
hrusti nakrmila jsem ho v jednu ráno a o d té doby spi jen málo a vetšinou jen na ruce zase kdyby mu něco balo řval by pořád ne? bojim se jestli to nechyt ale tepltu nemá ted spí na mně tak nevím
30. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
anitt, může to být vedrem, jak píše hrusti :slight_smile: nebo si vynucuje pozornost - to je u nás normální :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Hojte holky
Anitt zkus mu dat do flasky jen prevarenou kojeneckou vodu u nas to zabralo proste ma malej ted velkou zizen a jidlo moc nechce :wink:
30. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Anitt, pokud nema teplotu, tak zadneho bacila nema. Mozna v tom vedru nemuzu spinkat a jak je nevyspaly, tak je protivny a nejlip je mu u tebe. Nebo si vynucuje pozornost jak pise Zuzik - no, to ho leda nechat vybrecet, jestli zabere a jestli budes tak tvrda a nechas ho vybrecet. Ja vetsinou merim 5 minut a pokud do 5 minut neprestane brecet, tak ho jdu vyndat z postylky :wink:
30. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
jo holky ty vedra jsou des ja mam v pokojich 25 stupnu nejmin takze malej je jen v bodicku s kratkym rukavem a ted jsem mu dala nabumbat vody a prikryla ho lehouckou dekou a uz spinka :wink:
30. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.