• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky, Anitt u nas to bylo taky a malej byl pretazenej ze uz rval ani nevedel proc. Zkus ho uspat v kocarku nebo kde ti nejlip zabere, taky bych mu zkusila dat ten cajik nebo vodu jak pise bobas.
Sama bych to plavani nezkousela, pozvi si pani k vam kdyz nechce nikam chodit, ukaze ti jak prcka poradne drzet a ruzne polohy, pozdeji se trenuje i potapeni.
Zuzik je vojak a pracuje na velitelstvi pozemnich sil, takze zarizuji kolik a kam poslat vojaku a kam vrtulniky a tak..
Bemo budes schovavat veci na druhy mimi? Ja uz mam taky spoustu veci vyrazenych. Premyslim jestli je prodat nebo schovat pro brachu. Druhy v nejblizsi dobe urcite nechci.
30. čer 2009 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz
holky dík jak mi není dobře je to oto hirší ted spi v kočárku ta doufám že se to zlepsi dusno je hnusný
a já mám ješte roušku tak mám zpocenej i ksich fuj

na ty vaničky se poptám zkusila bych to ráda

já bych druhý chtela ale mám zakaz od dr, :frowning2:
30. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
jinak materská nikde
zuzik myslim že ty jsi sem dávala jednou telefon na nejakou sociálku máš to číslo ješte zavolám tam díky
30. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Misi, ja uz taky pomalu zacnu vyrazovat obleceni, 56 je nam uz mala, jedine body od H&M nam jeste jsou, i kdyz jen tak tak, nektera 62 uz nam je kratka, takze musim poridit nejakou krabici, abych to tam uskladnila. Ja si ty veci necham, i kdyz nevim, jestli chci druhe mimi :sweat_smile: Docela rada bych se vratila na chvili do prace a pak treba si poridla 2. mimco, ale to bych rodila tak ve 40 :grinning:
30. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
anitt nesmutni, Davidek ti to vynahradi. Ja myslim ze ta rouska neni nutna, malej by mel mit protilatky kdyz i kojis. Jsem nekde cetla ze malokdy mimi onemocni jen ze by to chytlo od maminky.
30. čer 2009 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz
anitt, číslo je 283 104 111 - teď je to nově udělaný, že tě přehodí na někoho podle datumu narození :slight_smile:
Já věci po malé taky schovávám, sice mi vyšlo, že budu mít ještě dva chlapečky, ale to se musel prstýnek seknout :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky berušky,

malej usnul tam mám zase časík na koníkování :slight_smile: Chtěla jsem Vás poprosit....Chci si pořídit tu manducu a kde jste ji objednávaly????A pak zda to jde nosit tak,aby mi prcek čučel dopředu.
Jinak dnes už jsem mu zvedla v kočárku dno a už kouká a je spokojenej :wink:

Domluvíme už termínek na srazík???Užs se moc těším....A kam vyrazíme????Bude nás požehnaně :grinning:
30. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Misi¨má pravdu Anittko :slight_smile: Nebuď smutná kočinko
30. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Holky tak ja veci odvazim na moravu a tam je se segrou a svagrovou probereme co schovat a co ne. Pak segra vemem teny pytel co z nej vyysajes vysavacem vzduch a uklidime to na pudu. Jak ja tak segra chceme jeste mimco a svagrove se zatim nenarodila nase Kacenka ale uz to musi bejt kazdym dnem. Takze je blbost to pak cele zase kupovat znovu kdyz takhle to nezabere ani moc mista :wink:
30. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Já pujčuji ty věcičky kamarádce :slight_smile: Čekáme to každým dnem.Typovala jsem to na dnešek nebo středu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak se uvidí něco dám pryč a něco si nechám.Já už se moc těším na další mimi.Až budu zase toho drobečka cítit v bříšku a Kryštůfek bude hladit a tak...
30. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
čeká také ¨chlapaečka Štěpánka :slight_smile: Moc se mi to jméno líbí
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Vikul, ja jsem manducu objednavala z www.mamaaja.cz, ale kdyz das do vyhledavace manduca, tak ti vyjede dost odkazu. Muzes zkusit i MMB. Jo a dopredu cucet to bys ho leda musela mit na bodu. Ta manduca se nosi bud na brisku, nebo na zadech nebo na boku.
A pro srazik jsem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anitt, Karca, kde ma vas prcek nozicky v manduce? Mne je porad cpe pod ten bederni pas, to ho zapinam do te novorozenecke vlozky, tak nevim, jestli to mam nejak spatne nastavene. Rozepla jsem ten zip na prodlouzeni a zapnula na ty dva nejnizsi patentky, ale prijde mi, ze je prcek docela nizko :confused:
30. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak at to oboum klapne :wink: a maji tak krasny mimi jako my vsechny. Anitt a dodavala jsi ten rodny list?
30. čer 2009 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
jejda hrusti pod pas? Tak to vyfot, malej ma nozky nad bedernim pasem a to neni ve vlozce
30. čer 2009 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt, já jsem četla, že když jsi nachlazená, nebo máš kašel, tak že mlíčko je v pohodě, naopak si vytváří obranné látky a Davídek určitě nic chytit nemůže a rouška je prý zapotřebí, hlavně kdyby jsi měla opar.

Mě se takhle jak popisuješ zlobila Natálka vždycky, když byly ty vedra. Byla najezená, přebalená a ospalá a taky jsem ji kolikrát měla v ruce 2 hodiny, jen aby se prospala, protože by jinak nezabrala. A nebo když je změna tlakiu, když třeba je takový to utahaný počasí a prší, tak spí přes den i 6 hodin.
Já i když kojím, tak jí dám občas čajík, fenyklový a je klid a navíc ji moc pomohl při těch prdíkách.

A, teď mi volala teta, bratrancovi se narodil syn Adámek :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
holky ja jsem strasna matka, zakecala jsem se na chodbe se sousedkou a rikam si sousedcino mimi rve a on to byl Eliáš a nelíbilo se mu pod kolotočem :sweat_smile: Ani nepoznam vlastni dite :grinning:
30. čer 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Bemo gratulace bratrankovi :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz
Bemo velká gratulace
30. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Já se poseru....Už mi tu zase dělají u oken :angry: TAk to mi malého vzbudí :cry:
30. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Misi, to se stává. Natálka zase když pořvává a něco se jí nelíbí, tak se mě manžel ptá co jí je a já řeknu nevím, tak mi vždycky říká, že jsem matka, tak bych to měla vědět.

U nás teď dozvonili 12 hod. (bydlíme naproti kostelu) ale stačila jsem rychle zavřít dveře od ložnice, protože to Natálku taky vzbudí.

Já se dopoledne dívala na Juniora (nikdy jsem ho neviděla, ale říkala jsem si, že to bude blbost, když tam bude těhotný chlap, navíc Schwarzenegger) no a bulela jsem u toho, jak želva, když se tam narodila ta dvě miminka. Hned jsem si vzpoměla, jak přišla na svět Natálka. No, to jsou pořád ty hormony.
30. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
misi ten rodný list po mně nikdo nechtel a minule materská dorazila

bemo gratulace :slight_smile:

ted se tady chrápe na mně pinda jeden
30. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
My už jsme vzhuru tak musím jít :unamused:
30. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak prý na mě zapomněli tak do týdne o dorazí síla :unamused:

hrusti ty nožičky má nad tím pásem utáhni si to tak aby se mu tam ty nožičky nedostaly :wink:
já bych tak spala jak mi není dobře ale co můžu dělat když mám klíště :wink:
30. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Anitt to me taky nikdo nerekl a pak mi prislo ze to musim dodat a materska mi jeden mesic vubec neprisla. Ale jestli ti to tam dodal zamestnavatel tak je to ok. Ale stejne je to sila jak ne tebe muzou zapomenout? :rolling_eyes:
Vikul a co vam tam delaji? Malej kdyz usne tak ho nevzbudi ani rana z dela :grinning: To mam vyzkouseny, byli jsme na Slavnostech mesta Olomouce a tam z dela strileli a on nic :grinning:
Bemo teda brecet u Juniora, to musi byt hormony. :slight_smile: Me to prislo jako totalni blbost.
30. čer 2009 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt, zkusim to utahnout, aby tam ty nozicky nestrkal. Bez te novorozenecke vlozky ho nosit jeste nemuzu, protoze by mi neobejmul telicko jeho nozickama. S tou materskou je to fakt sila. No,jak se nejedna o jejich penize, tak je jim to jedno, ze? :angry:

Vikul, nam vcera soused vrtal a prcek nemohl spat a vzdycky kdyz soused spustil, tak zacal hrozne rvat. Bych nejradsi tomu sousedovi nafackovala :angry:
30. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
já ho mám taky v tý nov vložce ale ted je na manduku pařák chvilku jsem ho tam mela ale byli jsme zpocený oba
30. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ja jsem to zkousela vcera, nosila jsem ho asi pul hodky po byte, pak zacal rvat a chtel spinkat, ale narovno v postylce, tak jsem ho vyndala. Taky ho stve, ze se tam nemuze moc hybat, porad sebou mrskal, tak si na to bude muset zvyknout :wink:
30. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
teda tady je tak siiilene vedro. Dala jsem malyho do kociku pod slunecnik na terasu, ale nemohl zabrat, tim hicem tak jsem ho ujezdila doma v kosi :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tak srazík? Kdy a kde? Já bych byla pro někdy po tom 16, kdy už jsou mateřský :wink: Na 100% vím, že nemůžu 18 to slavíme 50 tiny švagrové :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Nelince se dnes dobře spinká. Teď je s kamarádkou a s holkama venku tak mám doma klídek :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.