• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ambret to je vyhoda ze mas vic deti :grinning:
30. čer 2009 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, myslíš že víhoda? Já v tom žádnou výhodu nevidím, mám 4x více starostí.
30. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky,

Vikulko, tam kde jsem objednávala manducu já, tak už jí bohužel nemají v nabídce :frowning2:, ale slyšela jsem chválu na nosítko chicco
http://www.detskezbozi.com/inshop/akce-a-vyprodej/nosic-chicco-you-me-2009.html
a tam ho můžeš nosit čelem do světa (bohužel je ale jen do 11 kg, což není na dlouho, nicméně otázkou je, jestli my budeme schopní tahat na sobě víc jak 11 kg, manduca má nosnost až něco málo přes 20 kg)

Hrusti, mně taky má Anča tendenci strkat nožky pod ten bederní pás, mám ho ale utáhnutej nad bokama a taky popruhy na ramenou to chce víc přitáhnout, když je přitáhneš, tak se Ti Honzík víc posune nahoru a tudíž mu zbyde dole víc místečka na nožky, nicméně Anča je má vždy jakoby křížem, skrčený a dotýkají se mě pod pupíkem (břicho mám měkký, tak jí to netlačí :grinning:), mimčo má být tak, aby si mu mohla políbit hlavičku, pak mi dole i ty nožky dobře vyjdou, jak je níž, tak to nějak nesedí či co...

K.
30. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
MY máme taky Chicco a jsem sním moc spokojená. Když jdeme do lesa tak je to úplně super, jinam jsem ho zatím nebrala
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
karca jojo taky jsem to tak vykoumala , pak už to musej oddřít otcové
foto v albu jak chrní prevít :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Hm porad je to klokanka a neni to ergonomicke nositko. Ja manducu kupovala tady: www.nosenideti.cz
Ambret starosti ale i vic radosti :slight_smile: Ja muzu rict tak max psovi aby vzal malyho ven. :grinning:
30. čer 2009 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt tak to je spanek spravedlivých :grinning:
30. čer 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz
Já holkám říct nemůžu vozí akorát kamarádka :slight_smile: Ta už u nás stejně vegetuje přes měsíc, tak alespoň pomůže a jde s holkama ven :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
misi vid? a já jako šumák hlavně že se vyspinká pán :grinning: a měly jste pravdu bylo to určo vedrem otevřela jsem okno dokořán a chrnákuje uf jsem štastná že to nic není takový pláč m předvedl poprvé byla jsem vyplesklá
30. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahoj holky,
teda dusno je desne,se nedivím že ty deti tak vyvadejí..anitko u nas byl taky řev :wink:
uvařila jsem mu aj čajík,jak ho nedavam
s tou rouškou si myslím nemusíš chodit,od tebe to nechytne,davaš mu do mlíka zrovna protilátky,nemusíš ho pusinkovat,ale jinak se neboj..nejhorší bacili jsou od cizích lidí

vikul u na zas pravidelne hraje rozhlas ,když malí usne :unamused: tak ti veřím,že to pekne vytočí
misi byli jsme v zoo Vvyškov,ale teda skloubit to s odsavaním je des a příšte tak daleko nejedu,ješte jsme byli i na puoti u našich,proste rozlítany vykend

s tema vecičkama,ja jsem to nejmenší po Elin nechala,neco jsem použila na maleho a zbytek co byl ružovy dala do deckeho domova,tak do toho roku je dobre to nechat,to je nejdražší velikost a nezničí se to ješte
ale mam i vetší veci,holčičí bere kamoška a malemu stejne budu kupovat klučičí
30. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak jsem musela odejít,zas byl řev,horko +bříško uř 3 den se kroutí :frowning2:

anit hezky spinká,musel byt hotoví

dneska jsem se taky vyspala,včera jedl v 19 hod,potom ve 2 v noci,v 6 a pak jsme spali a kdyby nas nezbudila sousedka zvonkem v 8.30,tak spíme tak do 10
30. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahoj holky,

musim vas jit docist. Nejak nestiham. Melinka ma dneska svatek a venku je pekne hnusne - lije tu a je tu silena bourka. Ale pojedeme si uz pro tatku - uz dorazil do prace a v pet uz bude nas.Doted jsem tu mela kamaradku takze porad nejaky navstevnik se tu toci :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
jani nejste v kalendaři,tak jsem si vubec nevšimla..velka gratulace Melince a hlavne zdravíčko :wink: a dareček už musí rodičové :grinning:
tak si užijte tatku,to bude dnes oslava,že jo?
30. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj maminky! Já mám fofr docela, můj má dovču a máme do toho mlaďase, takže si to umíte představit :grinning:
K tomu plavání, voda je normální z kohoutku, pro každý dítko samo, že nová voda, jednorázový plavky proto, aby se do vodičky nepokakalo, což by zkráttilo lekci, protože než se voda pustí a napustí, to trvá. Koupila jsem je 10ks za 200Kč v HyperAlbertu, jsou od Huggies, je na nich nápsáno swimmer nebo nějak tak a je s rybičkou Nemo, malá si je furt držela a čučela na ně :grinning:
misi, cen 300Kč za lekci, fakt masakr, ale instruktorka úžasná a prostředí strašně příjemné a kolik platíte Vy? Jinak Tom šel se mnou jen včera, pak už to nejde skloubit, dělá do 4 a ona tam je do 4 :unamused: S tím Elíkem, to je dobrý, ale mě už se to stalo taky :grinning:
ambret, to máte u Vás kámošku doma zabydlenou? To musí bát mazec. Já myslím, že sraz se plánoval na 1.nebo 2.srpna, ne? Kvůli Jannince. Já holky určitě taky dorazím. Už jsem to doma nahlásila.
anitt, neboj maly to nechytne. Já měla rýmu a malá ji měla fakt decentně jen, ale pak k nám přišla s pořádnou rýmou mamka a to pak bylo. Takže s těma cizíma lidma to je asi pravda :wink: Jinak hezky Ti ta potvůrka spinká :wink:
Já věcičky budu prodávat, druhý možná za 10let a to možná jen.
Malá spí na zemi u otevřenýho balkónu, přikrytá plínkou jen, ale je v overalu dlouhým. Začíná tu parádně hřmít a pěkně se zatáhlo, to bude buřina jak blázen. Dnes nikam nejdu, předtím bylo vedro a dusno a teď bude spoušť :frowning2:
peto, nás teď taky poslední dny trápí bříško, dost se u jídla kroutí pusina. Vysadila jsem probio kapky, když to má v tý um. Jinak už zase jíme nic moc, asi měla jen nějaký dobrý dny :unamused:
30. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
jaani, a podle čeho se bere ten svátek...Jinak přeju taky vše nej. malá bude mít 24.7.teď...
30. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
andy ty fotky z plavča jsou užasne,užívá si to,to je super :wink:
s tím jídlerm se to zpraví,neboj,už ví jak na to

u nas se spí na rukach,zase byl řev,nic neudelám,jen pestuju,už me bolí zada :unamused:
30. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Tak se musím holky trochu pochlubit, jakého mám manžílka.

Od neděle jsme se bavili o tom monitoru a já furt, že nevím a že vím, že budu klidněji spát, protože malou furt kontroluju a spaní mám na niti a vzbudí mě kde co. No a před chvílí přijel na oběd a donesl mě a Natálce dáreček.

Koupil ten babysense a stál nás jen 1950,- protože jsme dostali poukaz od té krevní banky, kde jsme si nechávali odebírat tu pupečníkovou krev. Tak jsem úplně nadšená a musela jsem vám napsat.

Jinak malá je dnes taková ukňouraná, pospává jen po troškách a ne a ne zabrat, to je tím vedrem. Dívala jsem se a doma máme 25 stupňů. Tak jsem vytáhla větrák a ochlazuju alespoň místnost.
30. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
peto, ten Ti teda dává :unamused:Snad Tě nechá prďolka taky chvilku vydechnout Díky za pochvalu, miluje vodu i instruktorka říkala, že napoprvé to zvládla výborně :slight_smile: A pak 2hodiny spala jak zabitá :grinning: S tím jídlem mi to přijde jako nekonečný příběh. Chvíli dobrý a chvíli děs, ale ten děs pořád převažuje :confounded:
Jinak u nás se objevili ručičky, furt si je nimrá a dnes na ně začla i čučet, taky si ráda ňufá plínku nebo bryndák.
30. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
bemo, vidíš jak je hodnej, až budeš mít klidný spaní... :wink:
30. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
bemo to je dobra investice,myslím že to není zbytečne,kolikrat za hadry utratime pro ne daleko víc,a to je jim jedno,v čem jsou..takže budeš klidnejší,manža je zlatíčko..

andy než jsem ohřala mlíko,tak vytuhnul v sedačce a mlíko je studené :astonished: ja nevím co mu je,a hlavne z čeho to bříško,jím pořad stejne

už se budí,letím znovu ohřívat :grinning:
30. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
holky svatek bereme podle slovenskeho kalendare - je tam sice Melánia, ale lepsi to brat tak nez podle americanu kteri to maji 31.12. - tak je to teda zapsano i v knize se svatkama v CR.

No nic - valim pro muze. kamoska me donesla dve krabice vecicek na prodej po jeji holcicce tak jsem si ted vybirala a neco jsem vybrala.

Jo holky ja s tim srazikem tez pocitam. Jen Misa jede na dovcu ale nevim jestli by i tak prijela kdyz je na konci republiky - co Misi?Nebo to mame posunout a prijedes? Ja uz to taky doma nahlasila. Pojedem do prahy na cely vikend- mame tam vice obihacek :grinning:
30. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
tak my dopoledne dobry, ale odpo spal v kosiku jen asi 20 minut a ted je pretazenej, jsme sli na prochajdu tak usnul v kocarku ale manza blbec ho nechal stat na terase, ja musela odbehnout a samozrejme se zase probudil a ted rve protoze je nevyspanej. Ja bych ho nejradsi... a pri tom vi ze se s nim musi porad jezdit nez usne fakt tvrde.
Andy u nas stoji lekce 170. To mate pekne drahy teda. U nas nejdriv taky nemeli pozdeji volno ale nejak se jim to tam zmenilo a ted budeme chodit na 16.20 tak to bude stihat i manza.
Petrach davaji nam dneska zabrat zlaticka nase. Ve Vyskove jsem byla kdyz to byl zoo koutek a jak bude malej vetsi tak se chystame do dino parku.
bemo to je manza hodnej :slight_smile:
Jani my mame svatek 20.7 a taky to neni v kalendari jen ve slovenskem. Tak vsechno nejlepsi, co mala dostane?
Jinak k vam jedeme asi 18,19 červenec. Teda k tomu kamaradovi :grinning:
U nas to taky vypadalo na bourku a nakonec nic z toho. Ale je strasny dusno, vedro.
30. čer 2009 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz
Kvuli me to menit nemusite :slight_smile: urcite jeste bude prilezitost :grinning:
30. čer 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
Prcek dneska taky ne a ne zabrat, vzdycky jen po chvilka. TO si v lete s nima tedy pekne uzijeme, co? :wink: Tady to ted vypada na bourku, tak snad se trosku ochladi.

Bemo, to je super, ze tatka koupil ten monitor. Si ho pak muzete nechat na druhe mimi :wink:

Andy, u nas stoji jedna lekce 460 Kč a kdyz si koupis 6 lekci tak maji zvyhodnenou cenu 400 Kč za jednu. Docela sila! Ale manza si muze v praci v praci benefitu vybrat poukaz i na plavani kojencu, tak uz mi objednal poukaz na 3 tis., takze muzeme s prckem plavcit jak chceme :dizzy_face:

Jani, Melince vse nej nej nej k svatku. :slight_smile:

Peti, snad bude Simunkovi lip. My taky obcas mame bolenicko a pritom papa porad stejne. I kdyz ted jak je vedro tak bojkotuje obcas i papani, to je co rict :astonished:

Byli jsme ted vybirat novy jidelni stul a zidle do kuchyne a libila se nam tam sada, ale stoji 16 tis. Tak si to musime nechat projit hlavou, je to docela dost za stul a 4 zidle :unamused:
30. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Hrusti to je teda mazec za to plavaní, je skvelý ze to jde z benefitu, u nas zase berou flexipasy, jeste mam nejaky zbytek.
A kde jste ten stul objevili?
30. čer 2009 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

fotečky z plavání jsou fakt úžasné.

Melince všechno nejlepší k svátku, holky, já si teď uvědomila, že ani nevim, kdy má Anička svátek, tak jdu hledat, to je hrůza se mnou. :unamused:

No jo Hrusti, to znám, vždycky to nejhezčí, je nejdražší, ale zase... většinou, co je levný, to je blbý.

K.
30. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak u nás se už hodinu spinká, tak uvidíme, jak dlouho to vydržíme.

Jinak jsem z monitoru naprosto nadšená, udělali jsme zkoušky, já nastudovala co dělat co by kdyby (snad to nebude nikdy potřeba) a už nám bliká v postýlce. Druhou podložku máme v kolébce.
Jsem úplně odvařená z toho, že budu mít klídek a určitý pocit jistoty.

Manžel pro to letěl do Brna, v pracovní době, aby mě překvapil, miláček náš. A prý jdou ty monitory hrozně moc na dračku.

Teď koukneme na Pravou blondýnku.
30. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
karca, holky budou slavit spolu, vezmem je na mlíkovou zmrzlinu :grinning: Kristýnka 24.7. a Anička 26.7. :wink:

hrusti, tak u vás to je taky darda :grinning: hele, oni ty děti dneska celkově nechtěj jíst. Malá mi teď snědla 40ml a dál nic, před spaním, brečela mi u toho. Tak jsem zkusila vyměnit lahvičky a nic, tak jsem ji položila a v leže mi snědla dalších 80ml :astonished: Třeba už mě nemůže ani cítit :grinning: TeĎ mi tu hajá na levám boku, na půl spinká, ale tahá u toho dudlu jak o závod.

bemo, tak to je dobře. Hlavně nastudovat první pomoc. Hele, moj kamarádka měla monitor, a když se ji tenkrát malá začla dusit, tak nevěděla, co dělat. Ještě, že tam měla kamaráda, který si zachoval chladnou hlavu. Jen píšu, že se nezačla dusit v postýlce, ale chtěla bych vidět, co by teda dělala, kdyby ji to začlo houkat.

Jo, mladej už je doma. Normálně se mu udělala taková divná vyráška po celým těle, tak jsme ho odvezli k mamce, půjde s ním zítra k dr., tak jen doufám, ýe to byla jen nějaká alergická reakce a ne třeba něco přenosného :astonished:
30. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Stul jsme objevili v jednom obchode s nabytkem. U nas je problem ze mame s manzou rozdilny vkus, on chtel takovou tu sedacku se stolem, ja chtela kulaty stul se zidlema a nakonec jsme se dohodli na kompromisu: ovalny stul se zidlema :wink: Jeste mrkneme na nabidku TONu, ale ten je taky pekne drahy, takze si myslim, ze asi koupime ten, co jsme videli dneska. Jsem rada, ze jsem konecne manzu presvedcila, protoze ho ukecavam uz dlouho :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jo jo, studovala jsem, ale doufám, že to nebudu muset na Natálce nikdy praktikovat.
Andy, jestli se můžu zeptat, Týnka má brášku?
30. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.