• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jinak zitra jdeme v 7.30 hod na rehabilitaci, tak pak napisu dojmy.

U nas uz se snad konecne spinka. Maly mel boleni briska, asi se prezral, rval jako tygr a ted snad uz bude spinkat tuk tuk tuk
30. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Misi 18.7. odjizdime na dovolenou na Vysocinu, tak to asi neklapne :unamused:

Holky mala dostala hracky a nejake oblecky. Na jeji zdravicko jsme si dali vinecko (ja teda ne ale muj a rodina jo)a k tomu neco na zub. :grinning: Uz jsme to ale zabalili - manza je silene utahany. Za dva dny chudak naspal jen 3 h a to porad cestoval autem - to jsou ty sluzebky - jeste ze uz je doma. :slight_smile:

Jinak vcera bylo zajimave plavani. Mala byla v klidu a uvidela instruktorku a zacala brecet, pak jeste sem tam poplakavala ale nakonec se ji to zalibilo takze budeme chodit dal. mam to vse nahrane ale zaboha nestiham to sestrihat a supnout na net. Ani na vas nemam cas - je toho moc. Mam tu porad nejakou navstevu takze pomalu nestihnu za ten den ani pc zapnout. Vsem preji krasnou noc - a docist vas teda bude tak na cely den :grinning: To abych malou supla k rodicum na hlidani.
30. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
bemo, jj, přítel už má synátora, je mu 7. Proto už ji nemusíme dělat sourozence :grinning: Sama už nebude. Jasný, lepší to je nepoužít, ale dobý umět :wink:
jaani, to je super, třeba si malá zvykne. Nám říkala, že někdy mimča, i když koupání miluji, tak to první prostě ořvou :unamused:
30. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
holčiny davídka dnes uspal tatík v tom vedru je to fakt mazec jsem uvedavá co předvede zase v jednu při krmení.
dnes jsem odsála 400ml plus jsem kojila takže dokrm jen jeden hurá ta odsávajda je k nezaplacení fakt báječná

musím se taky kouknout kde se ty vaničky dělají někde poblíž prcek má vodu moc rád

mám tady tak šílenou hromadu na žehlení jak jsem vynechala tak se mi to strašně nakupilo ufff to mám co dělat ale asi až zítra pokud prcek dovolí

museli jsme rourkovat a vykadil se z podoby slušně řečeno ale po dlouhé době jsme rourkovali tak je to ok

na prodloužený víkend možná pojedeme na chalupu tak budeme aspon s prckem venku už se tady dusím v bytě je to fakt mazec,
30. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
hrusti držím palce na rheábko i když nevím proč když vidím foto zvedaté halvičku lépe než davídek
30. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak my máme za sebou první jízdu MHD a supééééééér :grinning: Malá to celé prospala. Naštěstí jel nízkopodlažní bus, takže jsem neměla ani problém s nástupem :grinning: Byla jsem u kamarádky a fakt jsme si to užily. Má o tři týdny starší holčičku, ale když jsme je položily vedle sebe, tak Verunka byla o pořádný kus delší :slight_smile: Njn, taky jí pořád, kolikrát nedáme ani dvouhodinovou pauzu. Teď tu na mně zase spí. Dneska spinkala i v kočárku, ale je fakt, že byla celou dobu jen v body s krátkým rukávem, a i tak měla zpocený vlásky :frowning2:
Bemo, to je ale hodnej manžel :slight_smile: Tak hlavně, ať tu první pomoc NIKDY nevyužijete :wink: !!!
Jani, Melince přejeme všechno nejlepší a hlavně zdravíčko :slight_smile:
Holky, mám dotaz. Připravila jsem UM a malá mi mezitím usnula. Nechci ho vylévat, tak se chci zeptat, dá se ještě použít ? A jak dlouho potom, co jsem ho udělala. Na obalu píšou dvě hodinky, je to tak? Mám Nutrilon
30. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
zuzi já když jsem dělala um tak max ty dvě hodky :wink: taky nutroš
jste šikulky ja mam z mhd dost hrůzu nerada jezdím sama bojím se debilů a ožralů :angry:
30. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
anitt, a dá se nutroš zase během těch dvou hodin ohřát? Nebo se to může i studený? Já jela MHD poprvé a ne v centru Prahy, jela jsem z vesnice do vesnice, takže tam ožralové tolik nehrozí. Tramvají nebo metrem se bojím jet taky, takže se jim zatím vyhýbám :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
já to max dámdo hrnku s horkou vodou aby to bylo lehce teplé ohřívat nevim to bych radši udělala novej. kdyzž už musí um tak at je aspon čerstvá :wink:
30. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak u nás se už vážně spinká od sedmi. To jsem zvědavá, kdy bude první krmeníčko.
Ty horka jsou vážně hrozný, Natálka byla celý den ufňundaná a nespinkala a teď to dohání beruška naše.

Kdybych věděla kolik jistoty mi dodá ten monitor, tak už jsem ho dávno koupila.

Jani, dívala jsem se na vaše profi fotky a jsou fakt nádherný. Jinak vše nej Melince k jejímu prvnímu svátku :wink:

Teď jsem poklidila nádobí a jdu žehlit :unamused: No, ale někdo to udělat musí, že.
30. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:

Holky kdy je srazík a kde?

Zuzík 24, já dávám Sunar a nechávám ho max do dalšího jídla, to jsou 3 hoďky :wink: Pak vylévám

Nelinka taky dneska nechtěla moc sníst, asi drží basu s ostatními :grinning:
30. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tedy já se ptám an srazíka přitom už jsem se dneska jednou ptala, jen jsem si mysella že to bylo na jiné diskuzi :grinning: :grinning: :grinning: Jsem na netu dost málo a pak mám pomotané všechny diskuze dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Andy, jojo zabydlela se tu. Máme jí tu od 25.6 a bude tu asi až do půlky září. Už mi to taky leze na mozek, ale na ulici jí nevyhodím. Když jsme bydleli v tom starém bytě, tak u nás byla přes půl roku.
30. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Je tu ještě někdo??? :frowning2:
30. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
ambret, a kolika pokojový byt máte? Já myslela, že máte 2+1 :confused: A proč se u vás vlastně zabydlela? Nevadí, že se ptám?
30. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ne nevadí, ano máme opravdu 2+1 a obývá se mnou a manželem obývák o rozmněru cca 5x3m. Je u nás protože nemá kam jít. Bydlela v Praze na ubytovně a propustili jí z práce tak je u nás
30. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
ambret, klobouk dolůůůů. To si neumím představit sedm lidí ve 2+1 :confused: Vždyť nemůžete mít vůbec žádný soukromí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Zuzík, jo to opravdu nemáme, ale fakt nemám to srdce ji vyhodit. V září už bude mít nad námi byt. Od zítřka nastupuje do práce, takže to musíme nějak vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz
ufff,tak jsem vás holky konečně dočetla,konečně mám trochu čas a u odsávání to jde,ale Peto,ta naše odsavačka teda řve pěkně :grinning: :grinning: :grinning: Odsávám kolem 23 hod,to mě musejí sousedi milovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes jsme byly na rehabce a budem dávát jenom víc pást a ručičky dopředu a hladit paleček,aby se rozevíraly pořádně prstíky na úchap..Kačenka už taky zkoumá ruce a má je furt v pusině a už se aji trefí dudánkem do papulky :grinning: :grinning:

Holky to plavčo je fajn,taky bych šla,ale ještě nemůžem kvůli kůži-měla pupínky a má ji dost suchou,ale už se těším :slight_smile:

Pak jsem zkoukla fotečky a všichni jsou úžasní :dizzy_face:

Jo a malá má asi spurt,a do toho prdíky,takže taky občas hysterčí :sweat_smile:

dobrou :slight_smile:
30. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes jen rychle, za chvili vyrazime na rehabku. Jsem fakt zvedava, co nam rehabilitacni sestra rekne :confused:

Zuziku, zkus dat to mlicko do termoobalu, tam by ti melo vydrzet, ale nenechavala bych ho dlouho, to radsi pripravim nove. Urcite bych ho ani neprihrivala v ohrivaci, to bych se bala.

Buni, my jsme taky meli suchou kuzi a pomohla modra indulona.

Tak ja jdu vzbudit prcka, obleknout a razime. zatim papa
1. črc 2009 v 06:26  • Odpověz
Ahojte Maminky
Teda to jste toho nakecali a ja mela co delat abych vas docetla :grinning:
Janinko vse nejlepsi melince :wink:
Holky jestli bude ten srazek o vikendu tak si to nejak zaridim abych mohla taky :wink:. V tejdnu to bohuzel u nas nehrozi.
Ja tu na prodlouzeny vikend taky nebudu jedeme k moji mame na moravu. Uz se strasne moc tesim. Jedine ceho se zacinam bat je to ze se nam do te doby ta sestrenicka nenarodi a ja ji pak uvidim az na konci leta :slight_smile: Dneska ma svagrova narozeniny tak kdyby do toho porodila tak by mela super darek :grinning:
1. črc 2009 v 06:33  • Odpověz
ahoj holky,

Hrusti-my dostali speciální promazávací krém namíchaný v lékárně od kožařky,tak mažem tím,ale stejnak musíme s plaváním počkat tak do 1/2 roku :wink:
Hrusti-pak napiš co vám řekli na rehabce

:slight_smile:
Melince,taky přeji vše nej k 1.svátečku :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Aholky mamky, tak mi už nespíme od 05:45, Natálka sice usnula v sedm, ale taky to buzení musela trochu uspíšit a já jsem ji teď nakrmila a jdu si honem honem udělat turka, abych vydržela.

My jedeme na víkend ke tchánovcům a pak na otočku k našim, protože tam bude přespávat sestřenice, která se vrací z Anglie a já ji neviděla snad 6 let, tak už se na ni těším.

Tak nám v noci houkal monitor, ale naštěstí jen moji vinou. Samozřejmě jsem malou vytáhla na kojení a nevypnula jsem ho :slight_smile:

Bobas, Mareček je šikulka, jde vidět, že se mu na balónku líbí. Taky to zkusím s Natálkou.
1. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
ahojte slunicka,

u nas to vypada ze bude dneska pekne - no doufam - vcera to byl masakr - ani s hafanem se nedalo vyjit ven. :unamused:

Mala chrni, ja posnidala vanocku s maslem a docetla jsem vas. :slight_smile:

Bobas Marecek krasne pase koniky. Ja taky nasi davala na balon ale na manipulaci me rikali a pockam az do 4tehomesice - ze to taha pres spatne zadove svaly, tak ji zacnu davat az ted. Me prislo ze je to lepsi ale je fakt ze to tahala ne pres krk ale pres ty svaly jak jsou ramena a vznikal ji tam takovy jakoby spek. No ja to proste neumim popsat :grinning:

Jinak u nas plavani stoji myslim 220kc. Zkusebku prvni jsme meli zdarma protoze to prorvala a na tu druhou jsme dostali darkovy poukaz od jedne zname takze jsme zatim nic neplatili. takze az priste to uhradim-ale asi dam jen zalohu - co kdyby zase rvala - tak at nam toho nepropadne zbytecne moc.

Holky co Kremca - nejak tu dlouho nebyla nebo jsem se prehledla? Uz delali male ty nove testy nevite?Oni vlastne meli jet nekam na dovcu ze? Tak to asi zase plasim predcasne :sweat_smile:

No super - uz jsem zapomela co jsem chtela kazdemu napsat.

No kazdopadne se chci zeptat - v tom srpnu - jaky den si mam na vas rezervovat? 1 nebo 2.8.?Holky prostor budete muset vymyslet vy - ja budu rada ze dobre trefim - moc to tam neznam :confused:
1. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Tak hledám po netu nějaké plavky na léto, ale asi letos budu muset kupit nějaké celkové, nebo kalhotky s tím topem, protože moje strie nejsou opravdu oku lahodivé :frowning2:

Holky, máte někdo vyztuženou kojící podprsenku? Já mám dvě ale jen takové látkové a přijde mi, že mám ty prsa pěkně rozjetý :astonished:
Dejte mi prosím tip, kde jste nakupovaly. Dííííky moc.

Srazík v srpnu, kdy? Víkend by mi taky víc vyhovoval.
1. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Bemo nejak se to domlouvalo na prvni vikend v srpnu. Ja tento termin mam naplanovanou cestu do prahy. Uz se na vas moc tesim :wink:
1. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky holčiny

srazík bude ve velkém stylu to aby jsme si rezervovaly celou restauraci :grinning:

jinak já mám v krku čepy tak doufám že neskončím na atb :confounded: manža dnes spal u malého abych ho nenakazila
jinak dnes má manžílek narozky tak jsem smutná že jsem zrovna nemocná a nemůžu nic nachystat, řekl mi že ten nejkrásnější dáreček už dostal v podobě davídka :wink: vynahradím mu to až se uzdravím
1. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Holky u nas se balon vcera zkousel poprve a hlavne kvuli tomu ze me prislo ze zlenivel a nechce past. Ale ma zase na dlouho vybrano. pravidelne na nem zacnem asi kolem toho 5 az 6 mesice :wink:
1. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Bemo-já jsem v těhu zkoušela vyztuženou podprdu v Olympii v Lindexu,ale na mně měli velké velikosti,ale byly fajn(bílá i černá barva) a taky jsem čekala jestli se mi prsa moc nenalijou.Stála kolem 700,-
Jinak mám taky jen látkový 5 ks a zatím stačí :wink:
Já sice strie nemám,ale bříško mám dost povolený,už aby byl čas cvičit(aerobic)

Jůů velký srazík,škoda že je Praha tak daleko :frowning2:

Bobas-tak koukám,že jsem ten balon po porodu neměla vypouštět :grinning: malej je šikovnej,asi ho zas nafouknu :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky z rehabky. Bylo to docela zajimave, strucne shrnuto ... skoro vsechno delame spatne. Honzula spatne pase, moc zveda hlavicku, toci ji na stranu a zaklani, takze pak ma na krku ten "spek" jak pise Janinka. Spatne drzi rucicky, nerozevira pesticky. Takze musime trenovat paseni koniku a krizem mu musim drzet hlavicku a zadecek a pak mi ukazovala jak pretacet prcka na brisko a z briska. ´Ja jsem ho tam predtim davala tak, ze jsem si ho dala na ruku a pres tu ruku ho pretocila a to je spatne. Na tom mici nam taky rekla, ze mame cvicit, az bude umet poradne past koniky. Na dalsi rehabku jdeme zacatkem srpna.

Co se tyce srazu tak bych byla asi pro tu sobotu 1.8.

Anitt, to je fakt hruza, brzo se vykuryruj!
1. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.