• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tak ta naše beruška se dnes rozhodla, že vyzkouší jakou má pohotovou maminku ....

Já ji kojím a začala se kroutil a střílet do plínky, tak se říkám super, asi ji to tlačilo. Pak cítím, jak mi něco teče po noze ... Natálka blažený úsměv a já mám posranou nohu i sedačku v obyváku. Tak jsem ji šupla rychle na pult a začala blinkat ve velkém, tak jsem ji rachla vzala do ruky a poblinkala i mě.
Vzala jsem ji do ruky a šla napustit umyvadlo, že ji umyju, ale začala se bou cukat, tak jsem si přinesla křesílko a nahatou jsem ji tam posadila, tak jsem naši slečnu umyla, ale do křesílka už jsem ji neposadila, bylo počůrané, tak se teď suší na balkoně :grinning:

Dobrý co ....
1. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
:grinning: To byla opravdu velka zkouska tvoji pohotovosti :grinning: Hlavne, ze jste to ustaly obe ve zdravi :wink:
1. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Dobre ranko, teda bemo to by me asi omyli. :grinning: Mala ti dneska dava zabrat. U nas zase parak, manza jede k nasim vyridit konecne tu najemnici. Premyslim jestli mam jet s nim, mamka ma rani a ve dve uz je doma. Ale zas nemame klimu a to vedro. Tak nevim. U nas dneska celkem narocna noc, malej se budil kazdy tri hodiny na krmeni, tak jsem toho moc nenaspala.
Hrusti a jak se spravne pretaci? A byla ta sestra aspon hodna?
Jani to je skoda, tak priste. Kremce vse dopadlo dobre a je na dovolene.
1. črc 2009 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ja bych pro jistotu s manzou jela, jestli neni asertivni, tak abys kdyztak zakrocila kdyby bylo treba :wink: :grinning: Ale venku je fakt vedro. Ja chci jet odpo na nakup, snad prcek prezije tu jizdu busem s pohode,je to jen 10 minut :wink:

Na brisko mam pretacet tak, ze mu zacnu pretacet panev/zadecek pomalu smerem na brisko a on by si mel sam pretocit telicko a rucicky a z briska na zadicka tak, ze mu natahnu tu ruku, pres kterou se bude tocit a tocit raminkem smerem a on by se mel zase sam pretocit. snad jsem to vysvetlila srozumitelne :wink:
1. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
tak práve probehla zkouška siré a probudila mi dítě sakra

hrusti bude to ok neboj já mám z toho taky strach davídek je lenoch a zvedat se mu teda nechce jen už se přetáčí sám na bok
1. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jo a jeste mi rikala, ze pri prebalovani ho nemam nechat, aby si o me opiral nozicky, aby je pak spatne nedaval a pry se z toho muzou jakoby ohybat palce. takze si ho mam dat pri prebalovani nasikmo, aby na me nedosahnul. a nozicky drzet ploskama u sebe nahore nad nim.
1. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Anitt, jo to bude v pohode, akorat manza-tatka je z toho nejaky vyplaseny :wink: Honzik se taky pretaci na bok, akorat obcas zustane zkrouceny hlavickou na boku a prdelkou na zadech a to je pry taky spatne. No hruza :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
hrusti to jsou teda novinky to jsem nikdy neslyšela o mě se prcek opírá pořad asi by se to nemelo moc přehánět klid máš nějakou pečlivku sestru asi bych řekla že to nějak moc prožívá ne?
1. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
no ja jsem si fakt prisla jak neschopna matka, ktera ani nevi, jak svoje dite poradne vzit. tak jsem ji rekla, ze mi v porodnici nic nerekli a ze jsem neco nacetla v knizkach, ale hodne veci bohuzel nevim. tak nic nerikala, jen ze mame cvicit. tak snad se honzik zlepsi v tom paseni kdyz bude trenovat :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Hrusti tak to ja to delam taky spatne sice ho pretacim tak ze mu pomaham jak pises stim zadeckem a zpet na zada pres raminko ale ja mu vzdy davam tu ruku pres kterou se pretaci k telicku :slight_smile: Asi jsem taky spatna matka ale nikdo me nikdy nic neukazoval a tohle me prislo takove pro nej pohodlne a lehke :wink:
1. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
i já se hlásím mezi špatné maty, dělám to stejně blbě jako vy holky :grinning:
1. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Holky, to máte dobré, vy to aspoň děláte blbě, ale já nevim, jak přetáčet z toho bříška, můžete polopaticky znovu vysvětlit? Kam natáhnu tu ruku, nahoru, nebo podél těla a jak je to s tím ramínkem? Jo, jinak při přebalování já vždy zvedám jen jednu nohu, držím Anču jen za jednu nohu, to asi nebude dobře :frowning2: :frowning2:
1. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
holky ja to taky delala blbe. Vesmes jsem se to naucila az na te manipulaci - to co rekla hrusti ta rehabka tak tak nas to ucili i v tom nekky. Hrusti Melinka taky pri paseni moc zvedala hlavicku a taky to bylo spatne ale uz je to ok. Nejak se to samo spravilo.

Holky tak si mam vas rezervovat na sobotu 1.8.?

Misi tak snd to vyjde nekdy jindy :wink:

Karco pri prebalovani by jsi mela zvedat obe nozicky - tak nas to teda ucili abych nedelala chytrou :sweat_smile:
1. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
Holky, to jste me potesily, ze nejsem jedina, ktera to dela blbe :wink:

Karca, kdyz bude Anicka lezet na brisku a ty ji budes chtit pretocit, treba na tvoji levou stranu, tak ji zvednes rucicku, kterou mas z tveho pohledu levou, vezmes ji za raminko a pomalu zacnes pretacet doleva. S tou jednou nozickou nevim, me rikala taky zvedat obe a davat chodidla k sobe, pry se tim mimi uvolni a mezi ty nozicky muzu treba vkladat nejakou hracku, abys upoutala pozornost a mimi se nekroutilo hlavou na stranu.
Haha, dalsi lekce manipulace s miminky 7. srpna:grinning:

Jani, pisu sobotu 1.8. do kalendare :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Moc moc prosím o hlasík pro Nikolku http://usmev.impuls.cz/galerie/11271 Moc všem díky za hlas :wink:
1. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Ambret, splneno :wink:
1. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
:wink: taky
1. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
Jste zlatíčka, díky moc :wink:
1. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Hotovo tohle byla krasna fotecka :wink:
1. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Taky jsem to odhlasovala :slight_smile:.

Hrusti, díky za podrobný popísek, všechno budu dodržovat, stejně je to věda :unamused: , snad něco zásadního nepodělám a nepodepíšu se na Ančovičce.
1. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
1.8. rezervováno v kalendáři :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, dnešní den byl výbornej až na ten hnusnej pařák :frowning2: Malá spala tři hodiny na zahradě pod třešní a já mezitím uklidila, takže fajn. teď se tu ochladilo bouřkou a slejvákem, takže už pohodička :slight_smile: Během dne vypila 80ml čajíku a zítra musím v lékárně koupit zase nový. Měla jsem jen tři pytlíčky ukázkového vzorku z porodnice, tak musím doplnit zásoby :slight_smile:
1.8. si taky rezervuju, jen nevím, kdy si bude brát Petr volno :slight_smile: Ale ráda bych vás všechny poznala :grinning:
1. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
hrusti ja myslim, ze by nas zdrbala asi vsechny :grinning: kdyz nejsi rehab sestra jak to mas asi vedet? Podle tveho popisu pretacim malyho taky blbe. Tak to budu delat podle tebe.
Anitt vidis u nas nic nehoukalo a to je prvni streda v mesici :slight_smile: Asi to pres prazdniny bojkotuji :grinning: Sedim s notasem venku a cekam na manzu, pojedu s nim. Malymu sem udelala caj. To vedro je sileny. U nas se MHD nebojim jezdit. Pres den zadni ozralove a podobni nejezdi. Taky jezdim nizkopodlaznim, nerada nekoho otravuju. V tom vedru je MHD pomalu nekdy lepsi nez auto.
1. črc 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz
holky, tak dnes Natálka neměla dobrý den. Prakticky do usnutí řvala bez přestávky. Změřili jsme jí teplotu a sice měla zvýšenou, ale "jen" 37,2 tak si nemyslím, že by to bylo tou příčinou.
Ale kroutila se jak had, tak asi zase naše nechvalně známé prdíky, chudinka moje malá :frowning2:

Taky jsem darovala hlásek :slight_smile:

Takže Praha 1.8. a kde? Uvidím a domluvím se s manžou, protože to jsou žně v plném proudu a nevím, jak to bude s autím.
1. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Holky ještě jednou moc a moc všem děkuji za hlasy :wink:
1. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahoj zlatíčka,
uf už jsem vas dočetla,jen nevím,na co jsem chtela reagovat :astonished:

předne hrusti..to bude v pohode,nemít tak pečliveho dr jako mate,tak se srovnal sám a nic nevíš,tohle deti delají,ona te spíš učí manipulaci..nam řekne vždycky neuroložka už ve dveřích,že ho blbe držíme a to si davam pozor,jak ho nesu,páč už ji znám :grinning:budeš aspon klidná :wink:

bemo pekny začatek dne :grinning: jsem si te představila,jak tam lítáš,mazec
anitt takže spokojená? a odsaješ víc? me se moc nedaří :unamused:tak uvydíme jak dlouho ješte mlíko bude,beru už i z mrazaku,když pochybí,tak 1 davku denne

ambret teda ty máš srdíčko,musí to byt težke,tolik lidí..my jsme meli 2+1 a byli jsme 3 deti,tenkrat me to vubec nepřišlo,deti to tak neberou,ale spíš naši,nemeli moc soukromí

buni ja hučím taky :grinning: me už to nepřijde..a daří se? kojíš,nebo jen odsavaš?

holky me zítra jde Elin k našim do soboty,mamka si bere i malou od brachy a ted volala,že tam bude i Kubík,10 mesícu,švagrová musí do prace,teda to bude mazec,chudak babička :wink:
my mame zítra první kontrolu u dr v nemocnici v poradne pro nedonošené deti,tak držte palce
vubec nestíham přes den na net,ja takoví zavyslák..
1. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahojky holčiny

Davídek dnes skoro celý den spinkal zlatíčko moje byl v kočárku u otevřeného okna a já i přesto že je mi zle tak jsem vyžehlila haldu a má to za sebou.

krk už je lepší jen ta rouska je hrozná potím se jak prase. tatík uspává maleho tak mám klid

peti nestačí to na celý den ale vysaju 400ml určitě což je dost. něco odkojím a trochu nutroš jelikož Davídek zvýšil dávku na 110 tak mu opět nestačím vždycky když už vyrovnám tak zase navýší :grinning: to je jedno hlavně že většinu má ode mne. jsem moc spokojená ta odsávačka je tichounká a fakt za půl hodky mám stovku paráda dřív jsem to tahala půl dne :unamused:

jinak manipulace s mimčem asi taky dělám blbě jedíný co si pamatuju z kurzíku přetáčení na bříško a nošení a jak zvedat víc nam ani neříkala a myslím si že to určitě většina maminek knížkově nedělá kde to asi máme sebrat ty info. za našich mamin se o to rozhodně nikdo nezajímal a žadné vady nevidím :wink:
1. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky, já taky nestíhám :unamused: Mám tu mamku a mladýho zase, vyráška zmizela.
Dneska jsme byli s mým reklamovat vyúčtování z podnjmu, kde jsem bydlela minulý rok, normálně mi za 4měsíce vyúčtovali 231 kubíků vody, jako fakt masakr, doplatek 13tis.Kč, no můj tam udělal pěknej bordel :astonished: Nakonec jsem projela jen 9kubíků. Jsou to zloději, prej maj 2tis.bytů, a že to dělal pc, prostě výmluvy, tohle jsem spočítala i já z hlavy.
hrusti, já si taky myslím, že by se to i samo srovnalo, dřív to nebylo ani žádná extra manipulace a my jsme taky zdravý :wink:
ambret, musí to být mazec, hlasík jsem taky poslala.
peto, to bude mít babi mazec. zítra držím pěstičky.
bemo, 37,2 v zadečku není teplota, ta je až od 37,6 :wink: Chudinka Natálka, copak jsi papala? Jinak jste měly akční ráno :grinning:
1. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Peto-já kojím a Káťa usíná kolem 20 hod,tak poslední krmení je tak kolem 19 hod a budí se až kolem 4-5 hod jak kdy,tak ještě před tím než jdu spát cca ve 23 hod odsávám,jinak bych měla moc nalitý prsa :wink:

odsaju tak 100-150 ml a pak jí to druhý den místo 1 kojení dám,nebo hodím na mražák.A když není a ona má hlad tak dám Nutroš :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
holky musím se pochvalit..už třetí noc spíme od 19-20 h. tak do 3 h,jenže jak píše bunička,budím se a odsavam :grinning: ale celkem jsem vyspaná,pokud teda neskysnu u netu :grinning:
1. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.