• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky zebřičky :grinning:

Tak v kalendáři 1.8 rezervace KONÍK :slight_smile:

Včera jsem se sem už bohužel nedostala. Misi dělají nám celkovou rekonstrukci paneláku :astonished: TAk je to docela rachot a včera to brousili u našich oken,ale už se to chýlí ke zdárnému konci.Dnes jsem odešla raději na zahrádku k mamce a malej tam spinkal dvě hodky :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahojík Pétí
1. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Malej dnes večer už nechtěl moje prsíčko a beby vypil 180ml :unamused: Řval jako tur,že mu to asi neteklo
1. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Já už jsem pomalu asi na suchu :cry: Už mi z prsa nepije ani 5 min,ale tak 3min.....
1. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
vikulko, nebuď smutná. Vydrželi jste velmi dlouho a to je super :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
vikulko ahoooj :wink:
no asi to bude z tech nervu :unamused: tak se uklidni,uvydíš..vydrželas dlouho,skus se zeptat na příkrmy a do toho když kojneš třeba 2-3denne,třeba to pujde,no a když ne,tak si řekni,žes pro to udelala maximum
1. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
tak holky, já s malou taky dělám všechno špatně. Navíc mi přijde, že dělá všechno moc rychle. Při pasení už se mi vzpírá na rukou a hlavu má dost vysoko, včera na posteli brečela a jak se vztekala, tak se zapřela a normálně mi couvala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska při pasení se mi zase plazila po břichu, hlavu zabořenou v plíně :frowning2: Když jsem včera viděla tu o tři týdny starší holčičku, tak ta drží hlavičku, ale tak akční není :frowning2: Tak to musím říct dr., aby to věděla. V lehátku už se chytne hrazdičky a snaží se si sednout :slight_smile: Jsem z ní hotová, ale přijde mi to fakt brzy nebo se pletu? Teď mi tu střílí do plenky, tak půjdu přebalit a dám Nutráč. Prsa mi vysála a pořád má hladík :frowning2:
Vikulko, buď šťastná, že jsi vydržela tak dlouho jen s kojením :slight_smile: Já už na noc přikrmuju tak měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba se to ještě zlepší :slight_smile: S tou rekonstrukcí to musí být mazec, hlavně, že se to blíží ke konci :slight_smile:
peti, zítra dej vědět, jak jste dopadli na té kontrole v nemocnici :slight_smile: Budeme držet palečky :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Holky děkuji za podpou.Já se budu stejně snažit a dávat mu alespoň trochu z prsíčka.Už teď je mám nalitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opravdu to nechápu.....Je to mrška líná,ale jak krásně usnul :wink:
1. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
tak holky klidnou noc,jdu ležet,rano brzo vstavam,muj bere Elin po ceste do prace,bude brzo stavat,ale jí to neva..bude hore první :grinning:
1. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Teď jsem si zkusila růčo odsát a stříká jako blázen :wink: Je to prostě lenoch.....
1. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
tak vydiš :grinning:
ja zas čumákuju :wink: ale už fakt jduuuuu
1. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
vikulko slunicko neboj - to se jeste spravi. melinka mela tohle obdobi taky - ze proste se u toho vztekala ze to netece a chtela flasu, zato ted do ni tu flasu nemuzu narvat. Takze je jen u prsa, ale asi staci kdyz neplace jen se bud tak po peti hodinach - takze min vydrzi. Treba se to spravi - u nas to trvalo tak 2 tydny kdy jsme na noc davali prikrm kolem stovecky. A hlavne te stejne obdivuji jak dlouho jsi vydrzela jen kojit. Vsechny zenske okolo v tomhle veku uz davno davaji prikrm nebo jsou na um. Jinak kdy pujdete na kasicky apresnidavky - od toho pul roku? ja se na to chci optat pristi ctvrtek dr - jdeme na pichanec. Jeste je podle me brzy ale zas me prijde ze nejaka zeleninka je lepsi nez ten nutrilon - asi jsem divna :sweat_smile:

Peto ty budes mit takovy veget?Teda to se nekdo ma. No ja si uziju veget zitra - zadna navsteva tak to bude parada - budu chrnet s Melcou do obeda. Dneska jsem tu mela opet tri navstevy a uz citim ze toho bylo nejak moc. Potrebuji relax.

Moc se na vas tesim - jsem myslela ze odstrelim mojeho. Rikam mu ze prvni vikend v srpnu jedeme do prahy a on jo jo. No a dneska na me ze jako kdy tam chci jet a ze jsem mu nerikala datum a ze ma ten vikend sluzbu v praci - tak jsem mu sdelila ze tam MUSIM a ze jedu klido s malou sama. :grinning: Tak si to pry zkusi s nekym prehodit - asi se boji nas pustit samotne - moc dobre vi ze jsem pirat silnic :confused:

Andy to je mazec s tou vodou - to aby si clovek vsechno hlidal. Nam teda vzdy vraceli ale to jen diky tomu ze tam nebydlime a tak platime zalohy da se rict zbytecne :slight_smile:

Zuzi neboj - bude past - hlavne ji neprirovnavej k jinym detem - pak z toho budes spatna. Treba se ji jen nechtelo. Nam se taky nechce past porad. Kolikrat vidim i ted Melcu ze ma hlavu zaborenou a je lina ji zvednout :wink:

Nic valim chrnet - oba moji pokladici uz spinkaji a ja misto abych s nimi drzela basu tak jsem jim neverna s pc - jdu je opupinkovat :grinning:
1. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
tak dobrou
1. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
tak já jsem dala stovku Nutráče, ale hypoalergenního a ochutnala jsem to a je to pěknej humáč :frowning2: Je to hrozně hořý - fůůůj. Malé to ale šmakovalo. Nevíte, má být tenhle nutráč HA tak hnusnej? Já měla dřív Nutrilon comfort a ten teda chutnal o poznání líp, tak jsem právě v šoku, jestli třeba není prošlej...
jaaani, ona pase až moc, ale dneska prostě místo pasení bylo plazení :slight_smile:
1. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz
zuzik, není je tam štěpená bílkovina, a ta je hnusná :unamused:
1. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz
Krásné čtvrteční ránko,

tak jsem tu dnes první,jupíííí :grinning:
Potřebuji radu:Malej se dnes vzbudil kolem šesté.Byl hodnej,ale poznala jsem,že ho bolí bříško.Tak jsme cvičili a žádnej prdík nic,ale stejně mi to nedalo a strčila jsem rourku a hned se vyprděl a hlavně se pokadil a měl to husčí a určitě mu to nešlo.Nemůže tp být po té bebě????Jak to poznám,že mu to nevyhovuje.
2. črc 2009 v 06:40  • Odpověz
JAni včera jsem Ti neodepsala....Na přernídávky asi tak kolem toho půl roka.Není kam spěchat a kor,když máme pořád poroblémi se střívkama :unamused: Teď řeším to UM.
2. črc 2009 v 06:45  • Odpověz
Dobre ranko
Vikulko muze to mit po UM. Je totiz sitejsi a me malej mel taky ze zacatku problem stim ze to mel huste. Ono zalezi taky na tom kolik k tomu to ditko vypije jeste vody :wink:.
Holky tak to ja vcera mela den malej byl protivnej z toho vedra a za celej den me snedl 630ml jo ale vypil k tomu pres 150ml vody. No fakt vic posledni dva dny pije nez ji. Ale dneska se drobek ochladilo tak snad bude lip.
Ted me tu laska usina v ohradce asi ho to hrani moc unavilo tak jsem ho prikryla at spinka :grinning:
2. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Jinak pocitam teda s tim 1.8. pak musite dat vedet jeste kde :grinning: . Odpoledne to vzdelim doma :slight_smile:
2. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj holky!
VIkul, my mame taky obcas problem s briskem, hlavne kdyz toho sni vic a pak ho boli brisko nebo se nemuze pokakat. Prijde mi, ze ted je to lepsi kdyz pres den pije cajik. Stufek si zatim na to mlicko zvyka, tak to muze mit po UM.

Manza-tatka ma dnes a zitra dovcu, takze dneska vyrazime na cely den do Berouna. Chceme jit pesky kolem Berounky do Srbska, dat si tam obidek a vlackem zpatky. A pak mame nasmlouvane asi tri navstevy u kamosek a u nasich, takze prifrcime domu az vecer.
Mejte se krasne, pekny den!
2. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
Hrustíku tak si užij výlet pa
2. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
Holky dík za radu.Já jsem večer dala poprvé 180ml,protože nechtěl prso a řval.Vypil to a usnul a spinkal krásně.Jak dlouho to bude trvat než si zvykne??Dnes mu chci popřípadě mlíčko dát i přes den,ale to uvidíme podle situace :wink:
2. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
dobre rano,
teda vy jste dnes akční :grinning:

hrusti přeju hezke počasí,užijte si to a fotit :wink: at z toho neco mame
vikiulko muže ho bolet po tom um,zvykne si,je to holt neco jineho než tvoje..
bobasku kolik ti pije když mu chutná? my dame tech 620ml ted,ma kolem 5 kg,dnes ho budou v te neonatologicke poradne i važit,tak pak řeknu

uplne se teším,co na nej řeknou,jak porostl a co už umí :slight_smile:
jsem z neho nameko,když přijdu k postylce a on jak me uvydí,tak se tak krasne smeje :slight_smile:,za ty nervy to stalo a stojí,i za to cvíčo a všechno okolo,vubec si neumím představit byt bez nej
jo holky spali jsme od 19.30-3.30 :wink:

jani klido dojed na pokec,zítra budem taky sami.tatka delá,jezdí do Vizovic,k vám
2. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
peti normalne vypije kolem 800ml alwv to nechce moc vodu. Holky asi jsem ujeta uz zacinam balit veci k mame a ro jedem az v sobotu rano :grinning:
2. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Bobasku, se ti nedivim s tim balenim, ja taky balim tyden dopredu :grinning:

Ted jsem zarezervovala dovcu na konec srpna. Muzete mrknout na www.sumavous.cz

Za chvili vyrazime, mejte se krasne, mrknu na vas vecer nebo zitra podle toho v kolik dorazime. papa :slight_smile:
2. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj mamky, vy jste teda ukecaný :grinning:

Hrusti krásný místo pro dovču.

Bobas, děláš dobře, já to vždycky nechávám na poslední chvíli a pak nestíhám. My jedeme v sobotu ráno ke tchánovcům a budeme tam do pondělí, tak zase vezmu půlku bytu :slight_smile:

Peti, to máš krásný s tím spaním, my to tak taky měli asi tři noci po sobě a teď zase jak kdy, ale včeřa se šlo spinkat před 21 hod. kojení v 03:15 a budíček 07:00. Takže to taky jde.

Já jsem včera uklízela a žehlila asi do půlnoci a myslela jsem že u toho usnu a rozpustím se.
Přes den se žehlit nedá, jaký je šílený vedro.

Úplně se těším, až pojedeme zase k nšim, oni mají krásný studený dům. Ale to tam nesmí být moje babička, tak snad do té doby vypadne.
2. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Holkýýýýýý musím se pochlubit!!!!!
Malej se dnes v postýlce převrátil sám na bříško :slight_smile: Spal na zádech a pak jsem přišla,že ho slyším a on na bříšku :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
krasne poledne,

my teprve vstavali :grinning:

Vikul Stufek je sikulka - to se prevratil poprve? Ja myslela ze uz i sedite - nebo si to s nekym pletu? :confused:

Peti rada bych i dneska dojela ale nejak nemam jak - manza ma auti. No ale nekdy na pristi tyden by jsme se mohli domluvit co rikas?A muzu se zeptat kde manza pracuje? Jako ve Vizovicich?Jinak maly nadherne spi - to my uz se budime tak co 5 hodin. No nekdy tech 7 h vkuse vydrzi ale uz min. :unamused:

Bobas ja se te chtela uz minule zeptat - ty davas Mareckovi normalni kupovanou vodu? O prevarujes ji a cekas az vychladne ci jak? Ptam se asi jak pako ale ja to jeste neslysela ze by se davala prckum voda. Caj jo ale vodu slysim poprve :sweat_smile:

Ja se vcera smala. mela jsem malou v takovem klubicku a byla na notasku a ona si sedla, dala ruce na klavesnici a tvarila se jak reditelka ze strany na stranu - jsme se tu vsichni valeli smichy. Ale sedi docela krasne - zadecka ma v rovine - ze zacatku jsem ji davala hodne do lehu rychle protoze je mela takove do kulata. Ja ji nechci nasilu vzdy davat do lehu ale na sedani me prijde ze ma jeste cas. Z uplneho lehu si jeste nesedla - to jen do pul zad, ale z toho pololehu uz ji to jde pekne rychle :frowning2: Clovek uz musi mit oci na spacir :grinning:

Jinak co dneska holky budete delat?

Hrome teda Hrusti ktera bude trajdat po vylete. Jinak hrusti budete mit hezkou dovolenou - snad nam holky vsem vyjde pocasi - letos je to nejake divne - porad prsi. :angry: Teda aspon u nas :grinning: Ale dneska to vypada zatim na slunicko tak pujdu s melcou ven a chytit trochu bronzu :grinning:
2. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
ahojky holčiny mám dotaz

co myslíte že je lepsí dát malému plnou dávku mm a tu další um nebo to pokaždé dát dohromady , mám pocit že když to kombinuju tak ho bolí bříško tak nevím :confused:

jani já se kurýruju takže já budu polehávat pokud to pán dovolí :slight_smile:

mně daví čaj taky nepije tak mu dávám taky převařenou vodu když má žížu

nevíte kdy se asi prodlouží intervaly ezi papáním?
2. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Jani jj presne ja kupuji kojeneckou vodu a tu prevarim a necham schladnout. Kdyz on moc malej caje nemusi nevim proc asi je po me :grinning: . Ja ma radej taky cistou vodu a kdyz jsem ho cekala tak jsem vypila denne kolem 5 litru ciste vody tak si to asi pamatuje a proto mu chutna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.