• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Vikul, tak to gratulujeme štůfkovi k první překulení na bříško.

Já tady mám teď na klíně taky paní ředitelku a moc se jí líbí, jak tady ťukám do klávesnice a vypadá na to, že by sem taky ráda něco připsala :grinning: . A vždycky, když dám ruku na myš, tak ji hledá :slight_smile:

Tak já peču v troubě kuře a začíná tu být pěkný vedro. Dnes to zatím vypadá dobře, tak uvidíme večer, preventivně jsem dala sabíka.
2. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky kecalky, sem vas jen tak preletla, Vikul gratulace k otoceni Stufek je sikulka a Jani Melinka je teda pekny sidlo. Tri navstevy za den? To jsi fakt dobra.
My vćera byli u nasich jeli jsme v jednu (ten prispevek se mi na konika hodil nejak pozde :slight_smile: a super akorad u nasich predvedl jecak jak nechtel byt v kocarku a spat. Ale s mamkou jsme ho ukolibali :slight_smile: Pak jsme sedeli na koupalisti a kecali s tetou, strejdou a kamarady. Malymu se furt nekdo venoval a ja si krasne odpocala :slight_smile:
Ale prijeli jsme vecer, malyho koupali pozdeji ale asi sem si nemela davat ten mák se sulankama. Chudak malej to byli hysteraky jak blazen. Jeste ze jen ten sabik ale uz dosel, musime koupit novej, aspon mu trochu pomohl. Malej usnul az o ctvrt na dvanact a ve ctyri se kraaasne pokadil.
Od tety co ma bufet na koupalisti jsme dostali takovej ten velkej slunecnik co davaji firmy, je to super zatim jsme meli jen takovej malej a stinu tam bylo tak pro jednoho. Akorad je zlutej a je na nem napsano Prima :sweat_smile:
Jo najemnice prezila a konecne se vystehuje. Pristi tyden predava klyce. Pak se tam stehuji tchani a muj cosi naznacoval ze mozna maji v planu se stehovat do Olomouce. No na hlidani by to bylo dobry :grinning:
Tak jsem zvedava jak se to vyvrbi.
Hrusti vypada to fakt dobre ta dovca :wink:
2. črc 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
holky ja uplne po haluzi nasla tu chalupu kam jedeme. Ale jsou tam stare fotky. Ma tam nove vybaveni asi 2 roky zpet:
http://www.ubytovani.net/fotogalerie.asp?hotel=1350
Misi tak snad se najemnice vystehuje - bych se radsi radovala az bude pryc :grinning:
2. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak jsem nasla jak to vypada i ted: http://www.chalupasklene.cz/foto-leto.html
2. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
jani krááásna, kolik vas tam jede?
2. črc 2009 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz
Tak konečně nám spustili elektřinu, normálně nám kolem 11 to vypadlo a teprve teď to zapojili a já konenčně můžu dodělat obídek :slight_smile:

Jinak, Natálka usnula v kolíbce a mám ji jen v plínce, protože to horko je šííílený.

Jani, luxusní dovolená, tam bych taky jela.
2. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile: Fuj, dnska je zase hnusné horko, kdyby alespoň zapršelo. Všude leje a tady už nepršelo kdo ví jak dlouho. Trošilinku sprchlo večer, ale to nic nebylo.

Gratuluji Krištůvkovi k prvnímu přetočení, je to šikulka :wink:

Dneska jsou Nelince 4 měsíce, toto letí :astonished:
2. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jé, Nelinko, Ty už jsi velká holka, přejeme vše nej nej, hlavně zdravíčko :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
nelince vše nej hodně to letí to je fakt.

dala jsem fota do albí :wink:

už je zase dusno jako blázen fuj
2. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Nelince mooc velka gratulace ke 4 mesicum.
Jo tady zaco bejt taky dusno a hnus a ted tu je bourka a leje jak blazen. A to jsme na tom byli jako ambret tady taky neprselo ani nepamatuju. Takze krasa normalne si to uzivam. Jen at prsi alespon se tady bude moct dejchat :wink:
2. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Nelince vsechno nejlepsi.Pusinku za me i Melinku :wink:

Misi jede nas tam 8 - vlastne 9 + pes. Segra s rodinou (jsou ctyri) obyvaji tu velkou mistnost a pak jedu ja s mojim a Melinkou a kamoska s pritelem. My budeme mit tu mensi mistnost kde jsou dve manzelske postele. Jinak ten pan zpracovava i maso takze nam vzdycky nalozi masicko a my pak grilujeme. Ja uz se tam tak moc tesim. Se zas budu prezirat :grinning:

Bobas u nas buri o sto sest ale dest nikde. Melca je jen v bodycku s kr.rukavem a je ok - ale je tu skoro 27 stupnu takze taky mazec. Venku je silene dusno takze radsi byt zalezly doma - ven ji radsi ani nebudu davat. :unamused:
2. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj holky,tak jsme doma,konečne..desne vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nelince přejeme se Šimonkem vše nej a hooodne zdravíčka
Vikulko supeeer,šikulkaaaa,gratuluju k otočení :slight_smile:
aniitko ja bych asi dala cele davky,nevím,nemíchala bych to..
hrusti,jani zavydím :grinning: krasne dovče to budou

Jani delá u nadraží na bunkách..příští tyden budem doma ,akorat v utery dopoledne mame RHB,tak do 10h..
a ve středu jdeme na 12 h na kardio

dneska jsme dostali velkou pochvalu od zastupkyne primáře,pry umí to co umet ma :slight_smile: korigovane samožřejne :wink: a zrovna jsme šli i na kyčle,když tam bylo par mamin a tam nas vyřadili..jo a navažili 4820gramu,ale myslím,že u naší dr to bude daleko víc,že by dal za 10 dn 13dkg?? on neee :grinning:

chytla nas pekná bouřka a slejvák, :stuck_out_tongue_closed_eyes:očkali jsme u mojí babičky,je z maleho hotová
2. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Moc děkujeme za gratulace. Až se Nelča vzbudí, tak jí to vyřídím. V posledních dnech je strašně hodná. Pořád jen spí a baští. Když je vzhůru, tak se na nás jen usmívá a breptá na nás. Spinká jen v letním overálku bez rukávů a nohaviček. Konečně tady trochu zabouřilo a prší, hned je doma lépe a líp se i dýchá :slight_smile:
2. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
tak u nás to taky vypadá, že přijde nějaký ten déšť a silně doufám, protože je tady fakt na padnutí. My navíc máme byt ve třetím patře a nad námi je už jen půda, takže o to horší. Natálku mám celý den jen v plínce a teď jí dám jen body.

Manža má dnes angličtinu, tak zase přijde a začne machrovat, ale pak se ho na něco zeptám a sklapne mu :grinning:
2. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holky, my byly dnes celý den pryč - opět jsme jely MHD a zase super :grinning: Během dne vypila 130ml čajíku, tak jsem jí musela koupit další - tentokrát fenyklový. Doteď jsme měly heřmánkový a moc jí chutnal. Tak doufám, že ten fenyklový bude taky. Pak jsem jí koupila krém na opalování - sice mám přes ní v těhle hicech hozenou plenku, ale pro jistotu jsem koupila i Day Long Baby s faktorem 30. Jinak musím zaklepat, ale poslední dobou je hrozně hodňoučká. Usíná teda kolem té jedenácté, ale dnes třeba spinkala od půl dvanácté do osmi :dizzy_face: Včera ten nutroš zblajzla snad líp než ten sladší - jsem se divila - já bych ho nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Snědla 40ml a měla ještě z obou prsou a spinkala jako andílek. Ráno se na mě zase tak krásně usmívala - to bych ji láskou snědla :dizzy_face:
Vikulko, gratuluji Štůfkovi k prvnímu otočení :wink: Je to šikulka :slight_smile:
Ambret, Nelince přejeme i s Verunkou všechno nejlepší - hlavně zdravíčko a štěstíčko do života :slight_smile:
Anitt, krásné fotečky - Davídek se na maminku teda nááádherně usmívá :wink:
Petrach, tak to je super, že vám ko dopadla na výbornou :slight_smile: To je mooooc dobře, mám radost!!! :wink:
Jani, krásná chaloupka - to masíčko upřímně závidím :grinning:
2. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
holky, přidala jsem nové fotečky, tak když budete mít chuť, tak jukněte :wink:
2. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Zuzi, krásné fotečky, koukám, že jsou ta miminka ve spoustě věcí stejná, Natálka taky ráda spinká na mamince :slight_smile:
A co dečka, vypadá to, že se jí tam líbí. Má tam krásné tepláčky, kde jsi je sehnala?

U nás se ještě nespinká, Natálka je zase poslední dny pěkná protivka, při kojení dělá zase hrozný obštrukce a silně mi to připomíná sprut. No, zítra jdeme na 3. měs. prohlídku, tak zase vyzpovídáme naši MUDr. :grinning:
2. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky z vyletu. Bylo to fajn, ale to vedro bylo sileny. Sli jsme pesky kolem Berounky, dali si obidek a vlackem zpatky. Pak jsem se stavila v byvale praci, vsichni tam prcka obdivovali, jake je to pry hodne mimi a pak jsme byli jeste u kamosky v Beroune a u nasich. Kdyz jsme odjizdeli od nasich tak tam zacalo silene prset, konec sveta a v Praze ani kapka :rolling_eyes:

Peti, Simunek je sikulka :slight_smile:
Zuzi, mala moc pekne pase koniky :slight_smile:
Ambret, gratulace Nelince :slight_smile:
Jani, ta chalupa vypada fakt dobre. Na masicko bych se taky tesila. My jsme pozvani na grilovacku pristi tyden v sobotu - dalsi kamoska slavi tricetiny :slight_smile:
Vikul, gratulace Stufkovi, je to sikulka :slight_smile:

Snad jsem na nikoho nezapomnela :wink: Jdu asi zalezt do pelechu, jsem docela utapkana :slight_smile: Brou noc :grinning:
2. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
holky díky :slight_smile:
hrustí zítra budou doufam fotečky z vyletu,je dobře že jste si to užili a mate tatku doma
zuzí malé to hrozne sluší,muj mi stal za zady,když jsem na ni kukala a taky se rozplíval a krasne zveda hlavu
anittko Davídek se krasne smeje,sluníčko

holky tady taky nekaplo a ve Zlíne lilo jak z konve,byla aj bouřka :stuck_out_tongue_closed_eyes: šli jsme v tom z nemocnice,mam to 10 minut k babine,ale mela jsem celkem strach o maleho,když lítali ty blesky..když jsme jeli domu tak už bylo zas vedro,malí mi vubec nespal,za celí den 2x30minut,ted vytuhl u nas v posteli,ani do postylky nechtel,leželi jsme spolu aq usnuli oba v 18h a spal zas 30minut,tak jsme okoupali a ve 20h usnul,myslím že bude chrnet dlouho
2. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
holky ted me napadlo se kuknout kolik už mám příspevku a uplne me omylo :grinning: spisovatelka
tak jsem kukla hned nade me,byla tam hrusti a ta je ješte lepšíííí :grinning: to jsou čísla
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Petrach, tak se podívej ke mě :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahojky Davídek dnes zase moc nespinkal z toho dusna za to večer usnul jak špalek. za chvilku mu odsaju dávku na prnví noční krmneí
:slight_smile:

hrusti tak jste měli hezký den to je fajn, prosímtě kde jsi koupila ten dávkovač na tu um.

zuzik teda ty máš sikulku fakt koukám

davídek moc nepase tak mám strach aby to brzy uměl

peti gratulace ke ko :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky, děkuju za pochvalu :slight_smile: Bemo, ty tepláčky jsou z H & M :slight_smile: Fakt jsou suprový - mají vysoký pas a jsou fakt úžasné :slight_smile: Hrusti a došli jste až do toho Srbska? Je to docela štreka, ne? Já to jezdila na kole a vždycky jsem byla vyfluslá :grinning: Ještě v tom hicu :frowning2: Fakt vás obdivuju :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
anitko my s tím spaním to same,bude ti chrnet v noci :wink: ten davkovač skus v lekarne..taky už ho planuju,dneska odsavaní nic moc,musím ruční medelou,tou elektrickou nic neteče a když už odsaju,tak to vyleju po ceste k lednici :grinning:

ambret tak to jsem břídil :grinning: taky jedeš,ale ty jsi registrovaná dyl :wink: ja te doženu..holt jsme ženske ukecané
2. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Dýl jak ty,a le kratší dobu než Hrusti :grinning:
2. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
vydíš to jsem si nevšimla,že hrusti je tu tak dlouho :wink:
2. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Já vidím všechno :grinning:
No jo, jsem hold kecka ukecaná. Nejvíc jsem však přispívala, když jsem zařizovala svatbu, to jsem byla na BRMS pečená vařená, proto tolik příspěvků :wink:
2. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
peti díky za tip. poptám se ja jsem dnes odsála půl litru ale teklo to pomalu a malej pil jak zjednanej uff.

to dusno je humus fakt ani malého nemůžu chovat je pak uplně mokrej

tak snad bude dlouho spinkat. když tomu moc nedal přes den
2. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky, ja jsem uplne vyrizena. Malej je posledni dobou hrozne urvanej a uspavani se podoba kroceni drave zvere. Dame ho do kosiku a rve a rve. Tak ho vyndame dame kapky, vyprdi se, dame do kosiku a zas rve, tak to nevydrzime vyndame ho, nosime a kdyz se zadari tak ho dame do kosiku a mozna usne. Vubec nevim kam se podelo me hodne miminko. :cry: Tak je to posledni tri dny.
Pres den taky, dopo jakz takz odpo vubec nechce spat, kdyz ho dam do kocarku zacne rvat, ale pak kdyz nespi je pretazenej a rve taky. Je to porad dokola :frowning2:
Hrusti jsi dobra v tom hicu na vylet. Anitt to je dobre ze jsi tak spokojena s odsavackou. Holky omlouvam se nemam ani silu docitat. Jdu si dat caj a jdu si lehnout. Kez by zitra bylo lip. Dobrou noc.
2. črc 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
bemo, krásná fotečka a popisek. Malá má nádherná kukadla :slight_smile: A pusinku má po tobě :slight_smile: Je to kočka :dizzy_face:
misi a nemůže to být tím šíleným počasím? Uvidíš, že se to zase spraví. Člověk má už radost, že si to děťátko našlo nějaký rytmus a ejhle a ono se to hned zase změní :frowning2: Ale neboj, uvidíš, že se vrátí hodňoučký Eliášek :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.