• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dobre ranko holky
To bude tim pocasim jak pise Zuzik. Me malej ten jeden den co jsem tu mela v byte fakt 27 stupnu byl tak protivnej ze to dal neslo. NO a to hlasej ze budou v pulce prazdnin vedra kolem 33 stupnu. Jestli tohle nastane tak kaslu na to ze se manzelovi nelibi abych jela k mame sama s malym a odjedu. Tam je v baraku i v tech nejvetsich vedrech prijemnejch 23 stupnu max. :wink:
Jinak krasne fotecky hned jsem to okoukla.
Peti moc velka gratulace. Jste nejsikovnejsi :slight_smile:
Vikulko gratulujeme k pretoceni :wink:
3. črc 2009 v 06:22  • Odpověz
:slight_smile: Ahojky sluníčka,

vy kecalky jedny :slight_smile: Děkujeme za gratulace :grinning: Jani on se už přetočil asi ne 3 měsících,ale pak ani ťuk...JInak už sedíme,ale né sami,ale na mamince nabo tak...
Jdu se juknout honem na fotečky... :wink:
3. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Anče má dnes rekord, spala od 19:30 do 6 hodin do rána, mohlo by jí to tak zůstat :grinning:

Já už se tak těším, až bude Anče taky sedět, takhle je to furt vláčný miminko a začíná se mi pronášet, holky, nedivila bych se, kdyby už měla 7 kg a to jí nejsou ani 2 měsíce.

My dneska budeme dělat ohýnek a se sousedama péct špekáčky, sousedka má 30. Zítra zase budeme dělat masové fondy s jinejma sousedama, to bude papkání a pak nemá mít Anče 7 kg, když maminka furt něco požírá. :astonished:

K.
3. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojky holčiny

vikul Štůfek je šikula už je to chlapík

karci ance je teda kousek to je dobře ona byla veliiká už od narození

Davídek včera večer vážil 5175g :slight_smile:

dnes a zítra budu ještě doma ale už je mi mnohem líp a v nedeli vy razíme ven a možná na chalupu uvidíme jak mi bude :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky Anitt Davídek taky pěkně jede :wink:

Já te´d poklidilavyprala jednu várku peču kuře a pujdeme ven.Už se nudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala jem mu pytlík a sedí tu u mě a šustí :grinning:

Karči Anče je teda kousek :grinning: Ale ono to není na škodu.
3. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Tatka ted vyrazil s prckem na prochajdu, pry se vrati az na obed. Abych mela klid na vareni :grinning: Tak sedim u konika a mam na vlasech masku :grinning:

Anitt, koupila jsem tu v obchode, kde maji kocarky. Je to od Aventu, ale maji i od jinych znacek. V lekarne jsem to nevidela, ale muzes mrknout na net nebo v obchode, kde maji kojenecke potreby a kocarky.
http://www.eshopbaby.cz/katalog/davkovac-suseneho-mleka-avent-p157/

Peti, kde najdu kolik mam prispevku? To fakt nevim :confused: Ja jsem byla registrovana na Beremku, tak proto mam tolik prispevku. No, vcera v byvale praci si delali srandu, pry kdyz je prcek po me, jestli po me bude taky tak ukecany :grinning:

Zuziku, sli jsme az do Srbska, dali si tam obidek. Ani jsem nedoufala, ze tam dojdeme v tom vedru, ale zvladli jsme to, ale byla jsem sparena az .... uplne vsude :grinning:

Karci, bud rada, ze Anicka prospiva. Ja jsem dneska prcka vazila a ma cca 5,7 kg. Mamca-babi vcera rikala, ze ji prijde nejaky veliky a v praci ho tipovali na 4 mesice :grinning: :grinning: :grinning:

No nic, jdu si umyt vlasky a jdu varit, at aspon vykazu nejakou aktivitu, kdyz tatka hlida :grinning:
3. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj maminky,
tak jsme se vrátili z 3. měsíční prohlídky a máme za sebou očkování a to jsme kupodivu neořvali tolik jako samotné oblíkání. Jinak teda vážíme 5,42 kg a měříme 59 cm. Prý jsme tak akorát. Teď v tech vedrech trocha čaje neuškodí, tak jsem ráda.

Misi, to co popisuješ s Eliáškem máme doma taky a taky zhruba ty tři dny. Natálka už byla hodňoučká, koukala, hrála si, povídala a všechno v pohodě. A teď je v klidu, jen když chováme, nebo se krmíme. Ale jinak skoro vše ořve, hlavně teda to položení do kolíbky, nebo na deku.
Doktorka mi řekla, že to počasí na miminka taky působí hrozně.
3. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
holčiny je to určo to počasí to je hnus i pro nás

bemo tak gratulace ke ko a očkování to byla hexa?
3. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Jo jo Anitt, hexa.
No holky, musím to zaklepat, ale Natálka spinká od té doby, co jsme přijeli. Nechala jsem ji sedačce, protože už byla ťuhík a spinká už hodinu a půl.

Počasí je fakt šíílený. Já se těším na podzim a hlavně na zimu, tu já miluju.

Zuzi děkujeme, no alespoň ta pusinka je po mámě :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
jojo a budou to krásné první vánoce to bude krása :slight_smile:

ta hexa prináší nejaký komplikace? jako teploty atd?nás to čeká příští návštěvu
3. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj maminky a miminka, zdravím z dovolené. Je tu krásné počasí. Čtu vás na mobilu, ale nějak nebyl čas psát. :slight_smile: Tynka už byla lepší, ale včera dostala šílený záchvat kašle a začala se mi dusit, že jsem volala rychlou. A teď jsme v Břeclavi na JIP. Je stabilizovaná a snad bude dobře. Zatím nevím co ji je a ani ji nemám u sebe, protože je na monitoru. Za chvíli bude vizita, tak snad se dozvím víc.
3. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
kremci ježiš to je mi líto držte se snad už bude lépe a budete v pořádku . moc Týnku zdravím a posílám pohlazení kočičce. bude to dobré uvidís možná nejaká alergie nebo astma , nechápu to
3. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Na sraz určitě taky přijdeme. Snad bude malá do srpna fit. Anit: odsávácky avent jsou super a ta elektrická musí být úžasná. Vikul: gratuluji k pretocení. Já sedět Týnku ještě nedávám, ale přetáči se na všechny strany už 14 dní a snaží se lézt. Už má přes osm kilo. Karca: taky budeš mít macandu. :slight_smile: Petrach: malý je sikula.
3. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Kremca, at je Tynce brzy lip a hlavne at dr brzy prijdou na to, co ji je. Chuderka malinka :frowning2:
3. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Jejda Kremci, tak hlavně se holky držte. Bude to v pořádku, uvidíš.

Anitt, bylo nám řečeno, že by žádné teploty ani jiné komplikace být neměly. Ale myslím si, že ten spánek je z toho píchance, protože takhle dlouho už mi nespinkala ani nepamatuju.
3. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Bemo jj presne, byl v pohode koukal, hral si a najednou takovy obrat. Jestli je to tim pocasim tak potes jeste cele dva mesice. A pri tom ja mam teplo rada, to musi byt po manzelovi :unamused: Gratulace ke KO. Jsem zvedava jestli nebudeme posledni co budou naockovani, malej to raminko ma lepsi ale porad mi to neprijde uplne ok. Uvidime co nam reknou na KO ve ctyrech mesicich.
Kremco to me moc mrzi. Hlavne at je male lip. Budeme na vas myslet.
Já mam nejradsi podzim :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, urcite nebudete posledni. My mame jit na ockovani 21.7., ale raminko ma porad cerveny, tak nevim :confused: Ale hnis zadny. Pro jistotu uz jsem koupila sirup Panadol proti teplote, abych ho mela doma kdyby nahodou. Po tom ockovani muzou byt par dni teploty :unamused:
3. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj maminky a miminka!
Tedy je umění dostat se na PC přes ségru, která má teď prázdniny.
Děkuju za pochvalu za fotečky :slight_smile:
Včera sme byly předčasně na 3. měs. kontrole,pak má dr dovču. Malá váží 4300g, je to prcek no, ale prý to dohání hezky, dostala pochvalu. A na očkování jdem až 13.8. tak že poslední budeme my.. Julinka měla problémy s kakáním, odkládala to deset dní, až sem měla starost, pak mi to ale vynahranila - to byla nálož :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
kremčo tak to čtu a uplne se třepu,brouček malí..maš už zpravy??? piš.piš..uplne ji tam vydím berušku,ješte to mám v žive pameti,dej prosím te vedet,jak neco bude noveho..díky

hrusti najed si na svoji fotku :grinning: budeš kukat
bemo tak at nejsou teplotky,jste obe šikulky
miši poslední budeme my :grinning: ješte se neočkujem,jdeme v srpnu na neuro a tam už to to asi povolí,nedonošene deti se očkují až po pul roce nejdřív,kvuli vyvoji,pry je to brzdí..ale napsala nam včera v te neonatologicke poradne nejako očkování navíc,co se jinak hradí,tak uvydíme

holky u nas se spalo od 19.30-4.30 :wink: ale karča nás trumfli :angry: :wink:

anitko pekná vaha,uplne hledím,na fotkách vypada drobeček
3. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, my za chvíli jedeme zase pryč, tentokrát na kafíčko s býv. kolegyní z práce :slight_smile: Od té doby, co jezdíme MHD je to veselejší :slight_smile: Jen včera na místě pro kočárky měli turisti bagáž, tak jsem se jich po dvou zastávkách zeptala, jestli by mě nechtěli pustit na místo pro kočárek. Čuměli na mě jak na puka :frowning2: Ach jo, no ale uhnuli :slight_smile:
kremca, ježíš, doufám, že bude Týnka co nejdříve v pořádku :frowning2: Už víš něco víc? Držíme palečky, ať je to co nejdříve dobré !!!
u nás se spalo od půl dvanácté do osmi, takže taky super :slight_smile:
jinak my na očkování nevím, kdy půjdeme, protože ramínko má stále červené a vystouplé :frowning2: Někdy tam je ještě hnis :frowning2: Uvidím, co mi řeknou v tom kalmetizačním centru, jdeme tam 15.7.
3. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Kremco to me moc mrzi ze je mala v nemocnici - treba ji tam aspon zjisti co ji skutecne je ale taky bych to videla na astma nebo alergii jak pisou holky i kdyz testy byly negativni.chudinka mala.hlavne aby jste vedeli co uz ji je.

tak nase male teplo nevadi.je fakt ze my mame u nas dole tak 23 st, ale kdyz jsme u nasich tak tam je tak 27 a mala nerve - ale musi mit kratke body.chudacci maly - holky to vam fakt nezavidim ty vedra.navic vim jak byvalo v panelaku - jak ve skleniku - to bych byla protivna i ja :grinning: natoz miminko :unamused:
3. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Kremco taky držím pěsti!
3. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Peti, haha, jsem trubka :grinning:

My jsme po obidku,prcek spinka, jsem zvedava jak dlouho v tom vedru :confused:
3. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak holky, my uř zase chrníme. To bude asi po tom očkování. Vzbudila se po jedenácté, bylo krmení, chvíli hraní a povídání a už zase zařezáváme.

Tak my nakonec jedeme k tchyni dnes, tak jdu pakovat věci, to jsem zvědavá, kolik toho zapomenu. No, prsa sebou mít budu a to je to nejdůležitější :grinning:

Jani, 23 st. vám závidím, my máme v tom našem skleníku 26 - 27 st. a fakt hrůza. A jestli je Natálka po mě, tak o to hůř, protože já jsem zimní :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Bemo ja chci taky pro malyho ockovani :grinning: Uzijte si to u tchyne. My tu teplomer nemame. Vedro jak v panelaku tu neni (mame cihlu) ale chladek jak v dome u nasich taky ne. U nas venku je taky parak. I pes uz nechce byt na terase ani pod slunecnikem :grinning:
3. črc 2009 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem zase říkala manželovi, že budeme chodit na očkování každý týden :grinning:
Ne, chudinka moje, ale teď se mi hodí, že spinká a mám klid na pakování.
3. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
U nas konecne bourka a vypada to ze i trosku naprsi :slight_smile: Hura jen at se ten vzduch ochladí.
3. črc 2009 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz
holky tak venku je nechutne. doma litam v teplacich a je me akorat a venku to neni ani na plvky - spis na nahotu :grinning: Musime nakoupit tak uz jsem nas oblikla a povalime - spis se poplazime :grinning: Misi nase kikina jee zalezla v koupelne - tam je nejchladneji a chladi pupek na kachlickach :grinning: jak dojdeme z mesta tak s ni budu muset k vode :unamused:

Bemo tak si uzij tchyni :grinning: zas pohlida a ty si odpocines. no hlavne vem ty prsa a plinky - zbytek se da improvizovat :wink:
3. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
jani my jsme šli hned rano nakoupit,ale dusno už bylo,malí byl mokry,aspat nemohl a jask jsme došli pobaštil a ted chrní ..ja umyvam okna,teda už to mám,ted ješte dat kytky a uklidit,zrovna jsem je venku sprchla a pak pujdu pod sprchu já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bemo tak hezky víkend..
3. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
bemo, uzij si a prezij tchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: me to ceka zitra, vubec se mi tam nechce. to bude sila jet v tom vedru na vysocinu, nastesti jedeme vecer zpatky a doufam, ze tam budou mit v baraku chladnejs a prcek kdyztak bude moct spinkat v kocarku na zahrade ve stinu :wink:
3. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.