• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
holky tady je hiiic fuuuj :frowning2:

jsme tri hodky spinkali a malej vypil 80ml mého mlika a vytuh asi vedrem už nemůže ani zlobit
3. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
tak tady ted sprchlo a ochladilo se, tak vyrazime na prochajdu, at se prcek trosku provetra :slight_smile:
3. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Holky, dík za podporu. Konečně mi malou dali na pokoj, tak jsem klidnější. Už i trochu papa. Výsledky ukazují, že je to opět virového původu. Dostává inhalace a léky. Domů jdeme nejdřív v úterý. Ach jo. Jdu krmit. Zatím pa.
3. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Kremca, to je mi líto, ani jsem nevěděla že jste v nemocnici. Já tam byla s Nelinkou když jí byli 3 týdny. Byly jsme 8 dní na JIPu a 2 dny na normálním pokoji. Tak ať je Kristýnce brzy lépe a budete moct jít domů za taťkou a Nicol :wink:

Dneska byla Nelinka poprvé na zahradě v bazénku, hodím fotečky do alba :wink:
3. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Už jsou v albu, kuk :wink: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Ambret, koukam, ze Nelinka to ma na haku a je tezce v pohode i ve vedru :wink:
3. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hrusti, jojo Nelinka je nezmar, jí to horko vůbec nevadí :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak jsem tady holky.

JANI a dobře, že píšeš o prsou a plínách, protože zrovna ty plínky jsme nevzali :grinning:
3. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak holky, my to dneska měly pěkně narvaný :slight_smile: Nejdřív jsme byly s kamarádkou na kafi a pak po nákupech. Já jsem si koupila tričko a malé jsem koupila hracího klauna a ji naprosto uchvátil :grinning: Už v obchodě se na něj culila, tak jsem neodolala. No, ale malá mi v krámu spustila virvál, tak jsem zašla do přebalovací místnosti a byla tam i židle, tak jsem rovnou nakojila :slight_smile: Teď konečně usnula, byla přetažená, protože přes den skoro nespinkala, prdelinka malá. To dusno těm drobečkům fakt dává zabrat. Já ty hice taky nemusím, mám ráda zimu :slight_smile: Hice můžu jen u moře :slight_smile: Od babiček a dědečků jsme se ještě vydali do Globusu, takže toho mám plný brejle :grinning:
Ambret, malá je fakt suverén v tom bazénku :grinning:
3. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jsem se nějak zabrala do dělání stolního kalendáře a najednou koukám kolik je hodin :astonished:

Zuzík jo to je :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
ambret, ty děláš stolní kalendář? :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jojo dělám je vždycky jako dárek k vánocům. Zatím jsem tedy vlastně dělala jen kalendáře na zeď s otáčecími listy, ale teď poprvé dělám stolní, jsem zvědavá jestli je zvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
týý jo, to jsi šikulka :slight_smile: Malá se probrala a normálně zblajzla 110ml nutráče naráz. :confused: To mi ještě neudělala - vždycky jsme to měly rozkouskovaný. A to před hodinou a půl vypila obě moje prsa :slight_smile: Taky si teď brkla jako starej chlap a zase na mně usnula, beruška. Tak ji půjdu přendat do postýlky. Zítra razíme na chatu, ještě nevím, jestli na celý víkend nebo jen na zítra. Ráno si uděláme procházku po Příbrami a dáme si v cukrárně kafíčko a zákusek. Na to se těším :slight_smile: Teda já si dám čajík :slight_smile:
3. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
ambret a to děláš kalendář z fotek? Na to je nějaký spešl program?
3. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ambret mala je super v tom bazenku, diky za inspiraci asi ho Elimu taky poridim. To bude nadsenej, vubec me nenapadlo tam dat lehatko. Dam mu bazenek pod slunecnik na terasu. To je perfektni napad. Diky. Jsi sikovna s tim kalendarem a co tam davas za obrazky?
Zuzik na chate bude asi nejlip, hezky si to tam uzijte :slight_smile: My mame v Tescu taky prebalovaci mistnost ale jestli je tam zidle to nevim, ale bylo by to dobry.
Bemo ty si jak ja, ja jsem pro zmenu vzala k nasim jen dve plinky, jak jsme tam ted byli jen na necely den, ale i tak musel manza zajet koupit :grinning:
Dneska byl dobrej den, malej byl hodnej a vecer usnul jen s troskou kriku.
Zitra jdeme ke kamaradum grilovat a na bazen. Snad nebude bourit.
3. črc 2009 ve 23:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kočky,

Zuzi,já to mám úplně stejně :grinning: Nutráč,prsa,spánek i chajdu :grinning: :grinning:
Ambret-malá je teda pěknej pořízek ti řeknu-by našu Káču přeprala :grinning:
Kremco-at se maličká brzo uzdraví,musí to být hrozný :frowning2:

My teplo můžem,ale včera byla K.protivka :unamused: a dnes zase zlatíčko :dizzy_face:
Byly jsme u dr.na 3 měsíční prohlídce a máme 5,500g a 64cm,akorát hexu dostanem až 30.7.protože jsou dovolený či co :angry: To nám pozdrží i naušničky a já už se tak těšila :frowning2:
Jinak my o víkendu taky razíme na chajdu,tak snad bude krásně :slight_smile:
3. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
misi, nejlíp nevím - bude tam tchýně, dvě kočky a pes, kterej furt štěká. Do toho švagrová se švagrem, co jsou chytří jako rádio a na dvě minuty nezavřou pusu :frowning2: Njn, musím to přežít :slight_smile: Já jsem o tom bazénku taky přemýšlela, ale přišlo mi to brzo - dát do něj lehátko mě vůbec nenapadlo :grinning: Ambret je koumák :grinning: Budu se asi opičit :slight_smile:
3. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
buni, nám asi hexu i náušničky pozdrží to očkování na TBC. Má to furt rudý a vystouplý a do toho tam je trošku hnisu :frowning2: Nevím, jak se toho zbavit, 15.7. jdeme na kontrolu, tak snad mi řeknou víc :frowning2: Mám strach, abych to nezanedbala. Jak dlouho to mizelo vašim miminkům, holky?
3. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
Zuzi-Kačce se to vůbec neobjevilo-to má po manželovi,neměla ani puntík :slight_smile: Nám to dr.zdržovala kvůli kůži a neurologii a ted kvůli té dovolené :angry:
Já bych to Verunce potírala tím lihem,tím nic nezkazíš :wink:

My budem na chaloupce s tchánovcema,ale ti jsou moc fajn,takže nemám problém :slight_smile: Jídlo dostanem atd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz
Jako obrázky tam dávám fotky holek.

Buni, Nelinka měla ve 3 měsících 6,61kg a 60 cm :slight_smile:

Taky už jsem mohli mít náušničky, ale neměli jsme úplně O.K očkování na ramínku, takže očkování přesunuto na 7.7 a naušničky na neurčito :frowning2:

Misi, to udělej, určo se mu to bude líbyt. Akorát já jsem byla líná vytahovat slunečník, tak jsem k ní dala jen deštník :grinning:
3. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz
Zuzík, jojo dělám je v Gimpu :wink:
3. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz
...a furt nám dr.nutí ten HA Nutráč,nebo Sunar-na příkrmy(já jsem alergik,asthmatik)ale my máme obyč a malá je v pohodě,tak jí nechci dávat nic hořkýho :unamused:
Holky, kdo tady má ten protiblinkací?pomáhá to?malá furt ublinkává a to jí před kojením dávám ten Nutriton :frowning2:
3. črc 2009 ve 23:34  • Odpověz
buni, my jsme měly Nutráč Comfort a byl slaďoučkej - i mně chutnal. Ale teď mám HA a malá ho baští ještě víc než ten sladkej - přitom je to fakt humáč :grinning: Njn, asi bude po nás. My na sladký taky nejsme :slight_smile: Mě v kalmetizační centru řekli, že to ramínko mám týden potírat Bethadynem, tak jsem ho tím týden potírala a teď už to nepotírám ničím. Oni mi řekli, že se tam ten hnis zase dostane a že potom samo zmizí, ale nevím, kdy :frowning2: Počkám do toho 15tého a uvidím :frowning2: Já už se taky těším, až bude mít náušničky, jen doufám, že nebude mít problémy s ouškama jako já. Mě pořád hnisaly a nesmím nosit nic jiného než zlato nebo bílé zlato. Tak jsem to vyřešia a náušnice nenosím vůbec a nikdy mi dírky nezarostly - to se všichni diví, že třeba ani po roce, co je nenosím, je pořád do těch uší dostanu :slight_smile:
ambret a to se dá někde stáhnout? Hodíš sem nějaké fotečky toho kalendáře, abychom mohly obdivovat? :slight_smile:
3. črc 2009 ve 23:52  • Odpověz
tak já jdu zalézt do hajan. Mějte se tu moc fajn a užijte si víkend :slight_smile: Páček shledáček :grinning:
3. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz
Ahoj holky,
my za chvili frcime na Vysocinu ke tchyni. Uzijte si den a zitra nebo vecer na vas mrknu:slight_smile:)
4. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahojky, my nemame raminko dobry jeste ted. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Buni a nerekla vam dr nic, ze nemate reakci? Jsem cetla, ze kdyz neni reakce tak se to musi preockovat. Zuzik aha, tak to jo, ja myslela ze tam budete sami :slight_smile:
Buni a ty uz nekojis?
4. črc 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky! Já nějak ted nestíhala za Váma zajít :frowning2: Měla jsem tu maminu a včera jsem pak gruntovala.
My pořád baštíme hipp, ale i když sní za den o 50-100ml víc, tak přibírá pořád pomalu, typnu, že teď v úterý bude mít max 4,5kg. Nutrilon comfort a HA je skoro to samý, prý ten comfort, protože má štěpenou bílkovinu je taky HA, ale v tom HA je jí víc, proto je hořčí. ZUzi, si asi neměla obyč nutráč, protože i ten comfort je dost hořkej oproti normal nebo sunaru a nebo hippu :wink: My comforta baštily skoro 2měsíce.
Jinak já když kombinovala s MM, tak jsem dávku dala UM a další MM, ale nedávala dohromady, ale prý to nevadí.
ambret, Vy máte teda mimino, to Ti řeknu. No jo, já jsem zvyklá na tu svoji 57cm čáru 4kilovou, tak pak je to rozdíl :grinning:
U nás ramínko taky sem tam zahnisne,tak jsem zvědavá jestli nás v úterý oočkují.
kremco, s malou je mi to moc líto, snad se to co nejdříve spraví a přijdou na to, co jí je. Držím pěstičky.
Přeji hezký prodloužený víkend.
4. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky,
my uz jsme zpatky. Tchyne byla dneska krotka, byla z prcka uplne hotova, byli jsme na prochajde v lese a ani nam nepujcila kocarek :grinning:
Koukam, ze je tady mrtvo. No jo, prodlouzeny vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy, to je super, ze berunka papa vic. Jen tak dal :slight_smile:

Misi, ja jsem taky nekde cetla, ze pokud neni reakce, tak se chodi na preockovani.
4. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky, zdarvím vás od tchánovců.
Teda takovou silnou neaktivitu Jarňáčci ještě nezažili :grinning:

Tak naše trampoty s plínkama dopadly tak, že manžel šel k sousedce, která dělá v místním obchůdku a koupil nějaké úplně obyč plínky 4-9kg, tak si říkám to nám bude a krásně jsme v nich plandali, tak ráno fičel do města koupit pampersky a měli jen 4-9 :grinning: no ale ty jí jsou mnohem lépe a jak doberem balík 2. tak jdeme na 3.

Jinak dnes grilujeme, Natálka byla zlatíčko hodňoučký, ale občas nás něco zabolelo, tak to bylo se řevem. Ale všichni se kochali a byli z ní na větvi :slight_smile: to mě vždycky těší.

Ale dopoledne jsme zase vytuhli na 3,5 hod. to už se dlouho nestalo.

Tak se mějte, krásný víkend. Já jdu baštit masíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahoj zlatíčka,
uplne jsem se desila co tu toho buide na dočítaní :grinning: a ono nic moc :wink:
taky nestíhám,včera jsem gruntila domek i zahradu,když jsem byla doma sama a dneska dojela Elin,chytla nejakou střevní chřipku,pro zmenu..my se tech bacilu nezbavíme :angry:

kremčo na vas jsem myslela..tak jsem rada,že maš Tynku už u sebe,snad jí leky brzo zaberou..a řekli ti kde to chytla,z čeho to muže byt,když se to pořad vrací? aspon už víš,že si ji pohlídají a zjistí co a jak,trvalo to už dlouho,beruška malá-..a co Nikolka,kdo ji hlídá??

ambret teda napad super :wink: skukla jsem i druhe album a teda holky mate krasne,ty se nestratí :wink:
bemo deláš chute :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hlavne že jste plínky sehnali a užívej sluníčka a odpočívej
andy kolik ted zbaští denne? a gratuluju k tomu peknemu papaní..je to šikulka :slight_smile:
anitko jak ty válčíš s mlíkem?

ja teda bojuju asi nejvíc za celou dobu,odsavam i v noci,když prcek spí..elektrickou dam třeba 20-30max a zbytek doluju ruční a nadřu se teda fest,spáš to kape..mamka mi dneska řekla,at už to vzdam,že i tak to bylo slušne dlouho,no ono stejne nic nezbyde,v pondelí jdu pro Hipp a budem skoušet jestli mu sedne,at namá UM naraz celí den,jinak vybíram mrazak
pořad se ted prdolka smeje a brouká,dneska dojela tchyne z dovolene a byla z neho hotová,jak ted komunikuje
4. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.