• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Karca, ja tuchy nemam, ale jde to se mnou nejak z kopce, je to fakt cim dal tim narocnejsi, takze spis tiše doufám, že to bude brzo :grinning: Ty mas ty terminy hezky u sebe, tak by ti to meli pocitat podle pm. Posunuji to pouze v pripade, ze se utz a pm od sebe hodne lisi.
S tim sexem po porodu fakt nevim. Ja osobne se asi budu citit sexy tak mozna rok po porodu a tak dlouho manza nevydrzi :grinning: :grinning: :grinning:
Zitra jdu k dr., tak jsem zvedava, co tam budou predvadet. Tentokrat nebudu mlcet a budu si stezovat :sweat_smile: , treba mi udelaji detailnejsi vysetreni. Hlavne ta prava ruka me stve :angry:
13. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
Holky moc vam drzime s Melinkou palecky aby jste uz vsechny zbyvajici tehulky meli miminka co nejdrive u sebe. Malou jsem ted dokojila a plazi se me po brisku. Je jak opicka a jeste se u toho krasne smeje - bych ji laskou spapala :grinning:
13. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
Jaani, dekujeme za podporu. Uz se taky moc tesim, az bude prcek na svete :slight_smile:
Vy jste tedy vyletnici. Ja doufam, ze pres leto budeme podnikat s prckem taky nejake vylety. Pridej nam do albicka zase nejake fotecky Melinky :dizzy_face:
13. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj Janinko, to je krásný s Melinkou, je to zlatíčko a je super, jak se směje, i když je ještě maličká.

Hrusti, zítra si určitě postěžuj a tu ruku jim řekni. Já si asi postěžuju s tim cukáním nohy, dneska se teda prolejvám magnézií, tak fakt večer zjistim, jestli to zabírá, protože včera jsem měla i kys. listovou i mlíko a cukala jsem jak o závod, jediné, co jsem neměla, byla na magnézie, dneska pro změnu zase piju jen magnézii, mlíko došlo a na kyselinu listovou jsem se vyprdla. Takže jestli dneska nebude cukačka, tak je to určitě tou magnézií a možná to ani doktorovi řikat nebudu, přeci jenom už chodím i na tu Bulovku, tak si kdyžtak postěžuju tam (tam jdu ve středu).

No, já si taky asi budu připadat sexy až rok po porodu (doufám!!!), jestli zhubnu..., blbý je, že rok po porodu se chystám na další těhotenství, takže ta sexy doba asi moc dlouho trvat nebude. Ale zase si řikam, že až nebudu mít břicho a lítat trochu s kočárkem, budu mít lepší fyzičku a nebudu se pohybovat jak slon a taky doufám, že se mi spraví ta pleť trochu, že to bude lepší než teď. No, manža je hodnej, ten vydrží jak dlouho budu chtít, tak to je dobrý.
13. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
karca, já tuchy nemám - jen doufám, že to bude co nejdřív, protože mě štvou ty otoky a ta nemotornost :slight_smile: Ale, jak říkám - na porod se ještě necítím :grinning: Já na sexík taky chutě nemám, ani nebudu psát, kdy u nás bylo tulení naposledy :grinning:
Jaaninka, to kojení na veřejnosti je mi taky proti srsti, ale když to jinak nepůjde, budu to muset přežít :slight_smile: Myslím, že je to hodně intimní chvilka mezi maminkou a miminkem a nemusí je u toho okukovat cizí kolemjdoucí... :grinning:
13. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
Já s tim kojením na veřejnosti mám přirozeně taky problém, vadí mi, když by mi někdo okukoval prso, i když jen trochu. Na druhou stranu je to fakt pohodlný, člověk může s prckem jít kamkoliv a nestresuje ho krmení, protože nakrmí, kdy je třeba, ať už je to v restauraci nebo někde jinde.
Vikulka třeba krmila v restauraci, jak jsme byly na srazíku a bylo to úplně v pohodě a normální, vůbec to na mě nepůsobilo divně, nebo odhaleně, ale je fakt, že ona má malýho do 10 minut nakojenýho, je to rychlík. Člověk z toho asi nesmí dělat vědu, ale ono to působí normálně, jen když se člověk cítí s tim v pohodě a druhá věc je, jak má člověk velký prsa, že jo...., když jsou mega, tak to pro mě působí divně a já myslim, že já spíš budu s velikostí daleko za hranicí malých prsou.

Stejně, jak to těhotenství je zařízený, na konci to člověku tak znepříjemní otoky a nemotornost, že se porodu neobává a vyloženě se do něj žene. Jinak Vám holky teda vůbec nezávidim ty otoky na nohou, taky je sice mám, ale crocs botky stále obuju, jsou teda jediný v tuto chvíli, které nosím, ale zatím dobrý, jenomže já jsem taky o 14 dnů mladší s tim těhu, tak uvidíme, jak na tom budu za týden. A taky jsem vysledovala, že mám nohy nateklý podle toho, jak se dobře vyspim, když se vyspim do růžova, tak pohoda, když spim blbě, tak je mam hrozný.
13. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
:grinning: No zuzi hrusti bylo by dobré kdyby vám to vyšlo na to datum :wink:
Mě by se líbilo 20.dubna to má náš svědek narozky a jmenuje se taky David :grinning: ale on se modlí aby to tak nebylo :grinning:
pak má manžel 25.dunma svátek ten taky nechce aby to bylo na něj že si to chce oslavit sám a tkhle by se na něj prý zapomínalo :grinning: a můj tatínek babička a brácha mají svátek 27. dubna a ty by chtěli aby to vyšlo, ale to jsem řekla že už prostě nebudu hroch abych to donosila do konce .
Pak je ta nejhorší varianta synovec má 4-května a pokud budu rodit až v květnu tak se jdu picnout už ted.
Jsem právě zvědavá co mi řekne zítra hned dám vědět !!!
Jinak psali jste anitce aby věděla o holkách že už to maj taky za sebou????
Zuzzi já to mám s tou kostí taky šílený je to masakr jak to bolí ale mě fakt přijde že mi bříško padá dolu a bolí mě pipka , kamarádka to tak taky měla a zátka jí odešla těsně před kontrakcemi takže si myslím že až to nebudem čekat tak to řijde.
Hlavně nemůžu rodit 16. na tu švagrovou to by mě jeblo !! :grinning:
13. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak jsem Hrusti pridala par fotecek - a je tam jedna i jak konikujeme :grinning:

Holky jestli mate problemy tak to radsi reknete - treba dr udela nejake sachy maty a rozjede Vam porod - i kdyz na brneni nohou to asi nezabere :frowning2: Me muj dr udelal ve ctvrtek ten hamiltonuv hmat ci jak se to pise a z nedele na pondeli jsem porodila :grinning:

No me to kojeni prijde taky intimni vec mezi maminkou a miminkem ale kdyz dneska to jinak fakt neslo a kamoska naproti rikala ze to ani nejde videt ze kojim - ze je to spis jak kdyby jen mala lezela na boku. :grinning: Tak me trochu uklidnila :slight_smile:
13. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
Jaani, dekujeme za fotecky. Melinka tedy vyrostla a ty ksichticky. Je vazne uzasna!!! :dizzy_face:

Karca, ja uz mam ted nohy otekle porad. Dneska jsem vytahla paskove sportovni sandaly. Akorat nevim, co budu delat, az bude prset :grinning:
13. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Jinak s tim sexikem to nereste. Ja si teda sexy nepripadam ani nahodou. Denne snim tak tabulku cokolady takze se me trochu zhorsila plet a pribrala jsem kilco nez jsem mela pred tehu ale problemy nam to teda se sexikem nedela :grinning: A kdyz bude tak zacnu cvicit ale zatim si manza nestezoval tak snad mu to nevadi :grinning: A i kdyby - ja bez cokolady ted nejak fungovat nemuzu tak at si kdyztak trhne :wink:
13. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
Hrusti roste jak z vody - uz je ji plny kocar a je takova vylizana. Vypasenou pusinku, nozicky i rucicky - ji vzdycky rikam ze kdyz tak bude pokracovat tak si nejakou rucicku nebo nozicku ugrilujeme tak zvazni a dive se na me pohledem jako mamko ty ses snad zblaznila :grinning: Nekdy me prijde ze snad rozumi vsemu co ji rikam - tak uz si davam bacha na pusu :grinning:
13. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
Hrusti toz co - kdyz zacne prset tak zabalis nohy do sacku a sup do sandalu - ted je ta doba takova ze tuhle modu by urcite kolemjdouci pochopili :grinning:
13. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
Mareka, Anitt o holkach vi. Ja jsem ji psala.

Jaani, no nevim, jestli mi dr. udela hmat, kdyz reknu, ze jsem jako vorvan :grinning: Uz to musime vydrzet, mame to za par :slight_smile: No s tim sladkym... mam to ted taky, ze porad musim neco sladkeho. Ale prijde mi, ze si asi obaluju nervy na porod, akorat si rikam, ze to pro prcka asi neni uplne nejlepsi :frowning2:
13. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Haha, ty pytliky, diky za tip :wink: Doma mame haldu igelitek z obchodu, tak nejakou vytahnu. O vikendu ma prset :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Hrusti me zase ta laktacni poradkyne rikala ze mam jist vsechno na co mam chut. Teda ta cokolada skodi jen me - mala je v klidu. Nebo nevim cim by mela cokolada miminkam skodit? To jsem jeste neslysela ale ja jsem vylozene nenazrana. Proste ted potrebuji cokoladu - ono se to zase srovna ale jednou za cas mam takovou potrebu. :grinning: Taky tak vypadam - no a ten cas uz sakris trva nejak dlouho - tak snad na te cokolade nejsem uz sakris zavisla :grinning:
13. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
jaani, fotky jsou úžasné. V té nové čepičce to Melince moc sluší a neboj, ona do ní doroste :slight_smile: S tím kojením je to tak, že je to sice intimní, ale když bude mít malá hladíka, tak ji nebudu trápit hlady a prso prostě vytáhnu :grinning:
Hrusti, budeš mít ze sandálů průtokáče - se ti budou mýt nožky za pochodu :grinning:
Marek, nechci strašit, ale zákon schválnosti funguje stoprocentně, tak abys nerodila toho 16.4. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem zvědavá na Anitt, kdy jí udělají CR a bude mít Davídka u sebe. Nedala někomu vědět, jak na tom je?
13. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Jaani, no spis vsude strasi, ze se nema jist v tehu hodne sladkeho, ze to neni pro mimi dobre ty cukry. Ja snad doufam, ze si tak prcka moc nevykrmim :slight_smile:

Zuziku, s Anittkou zatim nic nedelali, jen ji pozoruji, ale psala, ze max. do 10 dnu ji udelaji cr. Doufam, ze da pak vedet, az ji reknou neco vic.
13. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Janinko, ty fotky jsou skvělý, jak koníkujete, to je krása, malá je jak žížalka na tobě :slight_smile:

Marek, nechci taky strašit, ale zákon schválnosti funguje hodně a čím víc se člověk snaží něčemu vyhnout, tím víc si to na sebe šije, takže porod na švagrový narozky to jistí :grinning: :grinning: :grinning:

To já bych porod na svoje narozky brala, aspoň by se slavil Anatomík a já měla klid, čim je člověk starší, tim se radši těm oslavám u příbuzných vyhýbá, člověk to musí všechno objezdit, zaradovat se nad dárkama a tak a už mě to tolik nebaví. Naši, ty se drží dárků - parfém (většinou se netrefí), mamka - věci na sebe (většinou se netrefí) :grinning: :grinning:, občas nějaká svíčka a tak.... Nejlepší je, když člověk dostane víno :grinning: :grinning: :grinning: , jsou hrozná a nevděčná.

Hrusti, ty sandále s igelitkou budou super, hehehe, jen aby si se někde nenatáhla.
13. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Holky dekuji za pochvalu Melinky.

Karco ona se na odrihnuti vzdycky takhle zkrouti - ji to asi vyhovuje. :wink:

Hrusti tak proto mam tak kvalitni mleko - to bude z te cokolady :grinning:

Mareka holky maji pravdu s tim datumem - toho 16 to jisti :grinning: ale ne vzdy je to tak. Ja nechtela rodit na narozeniny tchyne na Valentyna a nastesti to vyslo a rodila jsem az 16 :slight_smile:

Holky jdu si s drobkem lehnout. Neco na me leze :frowning2: Dobrou noc
13. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jani-snad to kojení taky za čas zvládnem levou zadní a malá nebude cucat hodinu :sweat_smile:
Melinka je fakt kukadýlko,vždycky se musím smát těm jejím ksichtíkům :dizzy_face:

Jinak jsem dala do albíčka jakej mám ted pupík,tak si z váhy nic nedělejte,fakt to půjde dolů samo :wink: Já už mám jen 3 kg nahoře :slight_smile:
13. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Buni, moc krásné fotečky, pravý důvod k mindrákům :grinning: Ne, opravdu je to krásné bříško:slight_smile:
13. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahpj holky, jdu Vás jen v krátkosti pozdravit. Malou už mám u sebe, je krásná a moc hodná, pořád spinká :dizzy_face: Akorát je teda líná, nechce papat, teda papat to jo, ale Nutrilon ze stříkačky. No, teda něco ji tam odstříkám i já, tak 5-7ml, ale to je vše :angry: Jinak u prsa nesaje. Takže já pořád doufám, že se to trochu rozjede a nebudem muset dokrmovat takhle.
Jinak mě už je líp, jizva nebolí, spíš dost tahá. Akorát mě stahuje kůži u stydké kosti a teď jsem na wc koukala, že se mi tam udělaly takový dvě failový skvrny, asi modřiny, protože to i bolí, tak to hned ráno ukážu na vizitě dr.
Jinak otoky já už mám pryč a mám zase krásný sexy nožky, na ty se nemůžu vynadívat :grinning: Sestřička říkala, že tolik moče z cévky, co šlo ze mě po porodu tam prej dlouho nezažili, takže asi jsem fakt měla hodně vody, ale ještě jsem nebyla ani na wc.
Jinak si budu muset pořídit asi odsávačku domu a snad to nějak rozchodíme.
13. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
A jinak bych asi moc neřešila jak se cítíte a souvisí to s blížícím porodem. Mně bylo krásně večer, dobře ráno, fakt jsem se super cítila i, ale pak praskla plodovka i přes mé CS1 a na příjmu krásný nález, prej bych cuby dup porodila i přirozeně :wink:
13. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj Andy,
jsem moc ráda, že už máš Kikinku u sebe. To s tím mlíčkem mě mrzí, ale ono se to srovná, uvidíš :slight_smile: Může to trvat dýl, ale určo to přijde! S tou jizvou to zítra řekni dr., aby nebyli nějaké komplikace... Jinak oplasklé nožkky ti závidím, já je mám jak konve. Už se nevejdu do žádných svých botek :grinning: Jinak já se cítím teď blbě, je mi nějak divně od žaludku, tak nevím, co to je :frowning2:
13. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj Andy,

kdy Vás pustí domů? Tak ok, já si tedy starosti dělat nebudu, protože když tobě rupla voda a měla si CS1, tak to pak nějak musí jít i mně :slight_smile:. Snad se brzy rozkojíte, budu držet palečky.

Buni, tvoje bříško je pravej zázrak, to snad ani není možný, to je fakt skvělý! Normálně to za 9 dní úplně zmizelo, co? To mi fakt hlava nebere :slight_smile:.

Jdu teď spát, dobře se vyspěte, Zuzíku, doufám, že Ti bude brzy dobře, mně se dneska taky udělalo nějak blbě od žaludku, ale přešlo to za 5 minut.

K.
13. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj hollky, my meli teda pekne narocny den, poprve u nasich a samozrejme sme museli vsechny obejit aby videli malyho. Mamka jako hrda babicka ho vsem ukazovala. No a skoro ke kazdemu na chvilku posedet, no jsem z toho pekne utahana a malej asi taky. Spi jak drevo.
S tim kojenim. Me neva kdyz nekdo koji na verejnosti, prijde mi to v pohode. Ale ono je fakt rozdil kdyz nekdo krmi deset minut a nekdo pul hodiny a jeste u toho musim stridat prsa. Do toho obcas se malej odtahuje, musim stridat i polohy, takze se kojeni na verejnosti snazim vyhnout. Navic mam celkem velky prsa, takze taky nic moc. V aute je to v pohode.
Andy to je dobre ze uz je ti lip, kazdym dnem to bude lepsi, uvidis. Bobasku malej je krasnej. :wink:
13. dub 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jani malá je fakt úžasná , andy to je dobře že se to zlepšuje.
jinak holky představte si že než sem Vám stačila vyfotit tu bábovku mazanou jako košík udělanou která se mi fakt povedla, tak jsem ji udělala dala do ledničky a šla k babče na procházku a za 3 hodky co jsem se vrátila byla fuč a nechali mi tam 1 kousek že nemůžu papat oc sladký , nezabili jste je :angry:
Celá rodinka se do toho pustila , manžel ji vytáhl z ledničky a hotovo :frowning2:
Jinak mám rovných 100kg masakr docela jsem na sebe naštvaná :frowning2:
Zítra držte palečky jak dopadnu vyjíždím po 8 hodině ráno s mámou a jedeme sockou prý abych ho vytřásla :grinning:
Nechtěla jsem aby si bral manžel dovolenou zase
Takže jedu s mámou kdyby něco manžel sem napíše má tu instrukce :grinning: Pa držte se
Fotky dám zítra až přijedu domu jak vypadám při tom šíleným metráku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz
Marek, nic si z toho nedělej :slight_smile: Já mám ještě o deset víc :grinning: Vypadám jako tank a nějak mě to netrápí. V těhu jsem přibrala 13kg, předtím díky hormonům během dvou let 15kg :frowning2: Takže po porodu jdu do sebe a váha musí jít dolů :grinning: Teď to neřeším a do zrcadla se nedívám :slight_smile:
13. dub 2009 ve 23:39  • Odpověz
Dobré ráno holčičky!

Buni, ty jsi jako lanka. Bříško žádné :slight_smile:

Andy, z mlíčka se nestresuj, ono se to rozjede, uvidíš. Nebo zkus ty homeo na podporu laktace. Hlavně at jsi ty i Kristýnka v pořádku.

Holky, z váhy si nic nedělejte. Já jsem za poslední týden přibrala 1,4 kg :astonished: Jsem z toho fakt na prášky :angry:

Za chvíli letím na ko. Pak se ozvu.
14. dub 2009 v 06:47  • Odpověz
ahoj holky,
hrusti úsoěšnou ko , já za chvíli jdu taky už se těším co mi řeknou :dizzy_face:
To je hrozný pár dní do porodu a člověk se nemůže dočkat.
Zuzi: já taky před tím po hormonech a injekcích co jsem musela prodělat kvůli umělému 2x jsem během 2 let přibrala 17kg , takže jsem se taky zařekla že po porodu chci jít na svých 60kg ale nevim nevim jak to půjde :grinning:
Tak ted jdu zmenšit fotky a dát je do alba at vidíte tu mojí figurku :grinning:
14. dub 2009 v 06:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.