• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
6. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahojky, anitt davidkovi to moc slusi. :slight_smile: Malej je ted priserne ukecanej. Je to az neskutecny. U nas vcera bylo pod mrakem a dneska hic jak blazen. Vcera spal malej hezky.Dneska v kociku na prochajde.
Andy nevim, on mozna treba hlavicku drzel a pak uz asi nemohl.
Na spani davam overalek letni ten s kratkyma rukavama a nohavickama. A je prikrytej dekou.
6. črc 2009 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz
anittko, tý jo, moc Vám to slušelo. Taky bych brala jen takovou malou svatbičku :dizzy_face:
misi, já právě myslela jako, že si ji nedal na stranu, to malá vždycky u pasení pak udělá, když ji nechce držet :wink:
6. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
teda prvne musím napsat anittce že je teda fakt kočka :wink: moc vam to slušelo a fotky jsou suprove nafocené :slight_smile:

andy mame tak 6ks,vetšinou přebalím před jídlem a v noci ho nechávam byt,ted poslední asi tyden,přijde mi že v noci tak nečurá,taky dlouho spí a teda nepije..přebaluju jen když cítím že voní,nebo ma velkou plenku..

hrusti beba se delala ta více sytící,tak jak to že už není? no a tu vahu nemá zas tak velkou,přijde mi že se zbrzdil,vždycky mezi klukama byl celkem velky vahovy rozdíl a ted mame tech 5kg už určite taky..takže možna by to více sytící potřeboval,ma asi rychlejší spalování

ambret teda s tím jídlem malá válí,nebolí ji z toho bříško?

holky co kremča???neozíva se,tak doufam že je Tynka v pořadku,musím na ne myslet

dneska nas manža fotil s malím na zahrade,ja se nerada fitím,není o co stat,chtela jsem vam dat fotku,ale po tech anitčinych nemam odvahu :grinning: anitka by mela delat modelku,ale fakt..hezká a k tomu i chytrá a normální :wink:

misi asi byl unaveny,určite se skoušel zvedat a pak už nemohl,netrap se tím,jen se musí víc hlídat prdolky..oni se neco naučí den ze dne a pak hledíme
u nas se ted pořad brebentí a hraje s rukama a zas nechce past,proste ho to asi nebaví či co a to mame zítra jít na rehabku,tak jsem zvedava co nám řeknou
ve středu jdem konečne taky na to kardio,skoro po 3 mesících čekání,dobre ne??
6. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase hlásím. Týna kašle pořád, ale už je to lepší. Od sobotniho večera zatím neměla záchvat, tak snad se to lepší. V noci i dnes už zase líp papa. Kdy nás pustí zatím nevím. Mudr. nic neříkal. Ale radši ať jsme tu dyl než aby ji to chytilo znovu, když bude nedoléčena. Petrach: Niki hlídá moje mamka a občas babička. Tak se pro dnešek loučím a jak bude něco nového, dám vědět.
6. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Kremco to je skvele ze je to uz lepsi. Anitt krasne fotecky.Taky bych se znovu vdavala :slight_smile: Skoda ze kdyz jsem se vdavala ja tak nas fotograf nefotil na digital :frowning2: Ale mame taky uzasny fotky. U nas prsi a je hnusne, za chvilku jdeme koupat malyho. Vcera usnul skvele v devet, tak by to mohlo byt kazdy den.
Jinak hlasim ze malej´uz se sam krasne pretaci na brisko, dneska to predvedl nekolikrat. A uz vim proc mel tu hlavu vrazenou v dece. On se totiz pretoci ale jeste mu zustava jedna rucka pod telickem a proto vcera nepasl :slight_smile: no tu hlavu nabok na to jeste asi neprisel :grinning:
6. črc 2009 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my už jsme doma. Výlet byl celkem na pohodu.
Natálka si teď povídá s tatínkem a moc jí to jde.

Kremco, ještě, že už je to lepší.

Anitt, nádherné fotky, vypadáš tam fakt nádherně.

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=77852&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D2%26vOffset%3D360
6. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Bemo taky nááádhera, holky ja ty vase svatebni fotky uplne brecela. Jste tam jak princezny. My budeme mit ted vyroci 6.let . Brali jsme se 12.července.
6. črc 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
dnesni odpolko super. Byla jsem v kine na Andele a demoni, moc se mi to libilo, pak jsem courala po kramech, koupila jsem prckovi novou hracku a nejake veci v drogerce (novou flasticku, lzicky atd.)

Peti, Andy, Beba ted dela Bebu 1 a Bebu HA Premium, pak az pokracovaci mlicka, ktera jsou vic sytici, ale az od 6 mesice. Zkusim se zeptat dr.

Bemo, Anitt, moc vam to slusi. Tak ja se taky pochlubim s foteckama ze svatby :wink:
Adresa alba je: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=34859
6. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak jsem skukla fotečky a holky naaaadhernééé :wink:
kremčo doufám,že se to Tynce už nevratí,myslím na vas,tak se drž a pusinku princezne
misi tak velká gratulace,začal brzo,bude pekne akční mimčo,to jsou krasne zpravy :slight_smile: Eliášek je fakt šikovny kluk
hrusti tak sis vydechla,to je dobře,občas je potřeba si odpočinout

my jsme grilovali a pekne nám sprchlo,naštestí mame letos novou pergolu,kde neprší ,ale tekla nam voda do bot pod stolem,byla legrace..ale bouřka teda hrozná a vody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malí dneska opořad knučel,bříško,musela jsem mu pomoct rourkou a to my nepotřebujem normalne :unamused:
nevím z čeho,co jsem snedla..ted už spí od 19.30 a ja jdu do sprchy,už se teším pod vodu
6. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Hrusti a nebála jsi se? Já bych z toho filmu byla asi vystrašená, horor, nebo něco strašidelného jsem neviděla ani nepamatuju.

Taky se těším až půjdeme nakupovat pro Natálku, to si užívám víc než nakupování na sebe :wink:

Hrusti, ty fotky jsou úžasné. Máš krásně udělané vlasy a jsi skvěle nalíčená. Tak další holky, honem, honem, pochlubte se taky :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Bemo, to nebyl horor. Je to knizka od autora Sifra mistra Leonarda, navic jsem cetla knizku, tak jsem chtela videt film :wink:

No jo, sikovne ruce udelaji i z cloveka, ktery se moc nelici krasavici :grinning: :wink:
6. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Aha, já myslela, že je to horor. No, ale to nic nemění na tom, že teď na kino není čas :unamused:
Krasavice jsi i bez šminek.

Jinak Natálka poslední dobou spinká dopoledne tak tři hodinky v kuse. To by bylo fajn, za tu dobu udělám hromadu práce.
Od tchánovců malá dostala krásný kompletek, kalhoty, tričko a bundičku a od pradědečka punčocháčky :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Bemo, bud rada, ze mala spinka. Prcek odpoledne spinka tak 30 minut. Dneska byl uz tak utahany, ze usinal pri jidle a pak jsem ho jen prenesla do postylky :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
To víš, že jsem ráda. Poslední dobou vůbec nechtěla spinkat a teď tomu zase přišla na chuť :slight_smile:

Dala jsem do albíčka dvě fotky z víkendu.

Jdu do hajan holky.
Dobrou noc vám i mimískům :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Petrach, nene bříško jí nebolí :wink:

Zkoukla jsem vaše fotečky ze svatbiček. Moc vám to všem slušelo. Taky se pochlubím albíčkem ze svatby :wink:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=50774&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
6. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Bemo, na té poslední fotečce vám to moooc sluší :dizzy_face: A ta fotka jak Natálka pase taky super, je to šikulka :wink:
6. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ambert, taky nádherné fotečky. Měli jste to krásně všechno sladěné.
Děkujeme za pochvalu ta poslední fotka se mi taky líbí nejvíc, protože se tam Natálka krásně culí :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Vy jste kočky nevěsty, já chci takyyyy :grinning: Jsem poslední, kdo si může stěžovat, když jsem ji minulý rok sama zrušila :unamused:
Mně malá spinká stále ještě docela dost. Ještě tak 4-5hodin dohromady, chodí kolem 9 a spí do 10, s dvouma přestávkama tak půl hodiny, takže za 24 hodin ještě prospí 15-17hodin. Myslíte si, že je to oki? Nespí moc? Já kolikrát s ní ani nemůžu hrát, většinou se najdou jen tak ty dvě půlhodinky po jídle denně. Dneska vůbec nechtěla zvedat hlavičku, tak už vidím jak nás zítra dr.posílá na neurologii :unamused:
6. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Andy, Nelinka taky tak přes den spinká a to je o dost starší než Kristýnka. Nejvíc spinká, když je doma s taťkou, to je schopná spát celé dopoledne v kuse. Jsem byla dopoledne ve Varech a když jsem odcházela, malá usínala a když jsem přišla, za chvilku se vzbudila a to jsem přijela po 12 hodině.
6. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Teda holky, vy jste byly fakt nádherný nevěsty, fakt KRÁSA.

Petrach, hoď tam tu fotečku, jsem zvědavá a všechny jsme krásný!!!

Já teď už asi 4. den po sobě jen žeru, samé grilování, návštěvy, ohýnek, už nemůžu maso ani vidět a návštěvy taky ne :grinning:

Anička se umí už hezky otočit na bok a pak i na bříško, je to šikulka. Dneska se jí ale nechce spát a furt tam dělá nějaký blbosti, spala hodně přes den. Tak nevim, kdy to dneska zalomí...
6. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
ambret, já vím, že by dítka kolem těch 15hod.ještě měly spinkat, ale když tady čtu jak jsou všechna čilá a živá, tak koukám. My jsme navíc líný k tomu :frowning2:
karac,to je teda šikovná. U nás se točí jen na bok... A pase hady?
6. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
ambret taky kočka :wink: pekne fotečky

karčo teda to valí Anička :astonished:je šikovná,fotky až zítra,dnes se ,mi už nechce,už hodku tvrdím manžovi,že už jdu do postele :grinning:
andy co to je past hady?? :grinning: jako ležet? :grinning: ja jsem se ted tak nasmála,super nazev,to my ted pasem hady :wink:
lehne a cucá pesti a hlavu nezvedne a zítra mame RHB to bude řečí,pry to deti ale delají,takže andy klíííd :slight_smile:
a spat by meli,my spíme taky slušne,mame zlaté hodne detičky :wink: bud rada
6. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
peto, jo já jsem ráda, že spinká. Měla nespinkací období a to teda bylo fakt náročný :unamused: . Jsem hrozná, že? Furt něco sleduju :grinning: Chudák malá ta má matku :sweat_smile:
Pást hady, já tomu říkám pasení nepasení koníčku, přesně jak píšeš. Všichni pasou koníčky a my ani ty hady nepasem. Jinak beruna teď přišla na to, že místo dudlu je dobrá i ruka, takže když ji vypadne, tak už nebrečí, prostě si tam dá pěst a je to.. Jo a taky se furt modlí a sem tam na ruky i čučí :grinning:
Zítra držím pěstičky a vy nám taky, ať zvládnem plavčo a máme u dr.aspoň 4,5kg :slight_smile: a ať nás oočkuje, přejem si mít naušničky už :sunglasses:
6. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme se vrátily ze "super" víkendu. Na chatu už fakt nejedu - dokud tam bude tchýně... Pořád rady, do toho švagrová, tchýně mi pořád stála za zadkem a furt jestli malá nemá prdíky, pak jeslti nemá hlad, jestli jí není zima - no prostě MASAKR!! S Petrem jsem se tam pohádala, ale bylo toho na mě fakt moc. Malá celý víkend probrečela, vůbec nechtěla spinkat a největší virvál samozřejmě před spaním :frowning2: Do toho ta tchýně ..... Brrr, už nikdy víc. Malá ale spinkala krásně v noci - spala od jedenácti do osmi a dneska do půl deváté :astonished: Njn, ale přes den tomu moc nedala. A dneska jsem přišla na to, proč pláče. Naprosto nechutně se jí podruhý podebralo to očkování. Měla to jen napuchlý a rudý a dneska odpo jsem koukala, že to měla úplně žlutý a když jsem jí to chtěla namazat bethadynem, tak hrozně brečela. Tak jsem jí to na radu dr. z fakultní nemocnice v Praze (byla jsem zoufalá, protože pořád hrozně plakala, tak jsem volala na ambulanci :frowning2: ) vymáčkla. No hrozný, bylo to plný hnisu, mačkala jsem to z toho snad dvě minuty, malá brečela, moje máma ji měla na rukou a já do toho bulela s ní, protože to se fakt nedalo :cry: Mámu to tak vzalo, že pak brečela taky a málem mi tam omdlela - se jí udělalo úplně šoufl, jak malá brečela :cry: Zkrátka mazec, ale potom se jí hrozně ulevilo. Mám to mazat framykoinem a kdyby se mi to nezdálo, tak hned přijet. Takže na náušničky a očkování můžu s klidem zapomenout. Teď tu na mě beruška malá zase spinká, tak jsem ráda. Já jsem úplně vyfluslá z toho víkendu a z toho dnešního zážitku. Nejhorší na tom všem bylo, že jsem si říkala, jestli mě pak bude mít beruška ráda, když jsem jí tak moc ublížila - jsem přecitlivělá, co?
Anitt, Bemo, Hrusti a Ambret, máte moc krásná albíčka. Všechny tam vypadáte naprosto fantasticky!!!! :wink:
Misi, teda, to muselo být hrozný. Já teda Verunku nechávám na bříšku jen když jsem u ní - tetě se v kočárku na bříšku udusila dvouměsíční holčička :pensive: Byla to tetina vina :pensive:, což si nedokážu vůbec představit s tím vědomím žít :cry:
Jinak malá mi už regulérně cpe nožičky pod bříšku a když ji dám na nějaký hrubší povrch, tak mi trošku popoleze. Na nožičkách už se mi vzpírá, že chce jako stát a v lehátku už mi jde do sedu :slight_smile: Nevím, po kom je tak čilá. Jsem zvědavá, co nám za 14dní řekne dr. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
Andy, mí jdeme zítra k Dr. na 4 měsíční. Rovnou by měla mít i očkování, tak se rovnou domluvím i na náušničkách. To jsem zvědavá kolik bude zase vážit. Mám spočítáno, že za 1 den vypije kolem 1- 1,2l Sunaru :slight_smile:
Taky s námi jde k Dr. i Nikča na 10 letou prohlídku a taky jí budou očkovat. Už dneska z toho měla docela hrůzu :frowning2:

Už jdu do pelíšku za manžílkem. Dneska tu není kamarádka, tak se to musí využít :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Ahojky a dobou noc :slight_smile:
6. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
zuzik, koukám, že jste to měly akční :astonished: Chudák malá. Prej, když se dětem moc nechce spinkat, tak jsou zase hodně zkoumavý. Tak to vidíš, je to pravda :wink:
S tím bříškem. Mně říkala instruktorka jen pod dohledem. Je rizikový právě kvůli tomu, že jak se stalo Míše, že mimčo zaboří hlavu do něčeho a pak se může udusit :frowning2: Jenže jsem se bavila se známou a ta zná někoho, kde se jim mimčo udusilo na zádech-zvratkama. Já si myslím, že nejbezpečnější je nechat dítka spát na boku. Já tak malou nechávám nejvíc. Na zádech být nemůže, to by spala taky půl hodiny. Bříško-to miluje, ale tak ji dám jen na monitor nebo, když jsem u ní.
ambret, dobrou noc.
6. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
andy, no měly jsme to hodně akční - jsem byla zralá na panáka a na cigáro :unamused: Teď už spinká, tak doufám, že ještě dlouho bude. Zkoumavá je teda fakt hodně. Musí mít kolem sebe furt někoho s kým si popovídá, pořád pozoruje a nevydrží pět minut jen koukat :slight_smile: Takže já nic nestíhám :grinning: Ale nějak mě to už netankuje, přece jen tohle období je nejkrásnější, tak si ho musím užívat plnými doušky :slight_smile:
jinak mě taky přijde, že na zádech se to miminko může udusit jednodušeji. Když si to tak vezmu, tak u dospělého je stabilizovaná poloha na břiše :frowning2: Ale prý u miminek je to jinak... Tak nevím. Každopádně teta nechala malou v kočáru na břiše na podzim, kdy malá byla nabalená a ještě byla zabořená hlavičkou ve fusaku, co měl chlupy. Zakecala se s kámoškou a když přijela domů, bylo pozdě :pensive: Já vůbec nechápu, že jí to nedošlo :frowning2: Stalo se to před 25lety, ale myslím si, že i tehdy se vědělo, že miminko na bříšku se musí víc hlídat. Hlavně ten chlupatej fusak nechápu - mohlo jí dojít, že to může vdechnout, tak ji neměla dávat na břicho. Bohužel, už se stalo, ale já bych se s tím nikdy nevyrovnala :frowning2:
6. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz
ty jo zuzi, to by mně jeblo taky :frowning2: Tenkrát byla ta poloha hodně doporučována prej jako jedinná správná. Přitom, když ty mimča pořádně neumí otočit hlavičku a zaboří se do něčeho :frowning2: Taky nechápu, že na ni neviděla, přece se to mimčo muselo nějak vrtět, kdžy nemělo kyslík, a i když kecám, tak pořád sleduju. Já venku malou pořád ošahávám, abych věděla, že je ready a v noci pořád koukám jestli má prostor pro dýchání...
Zkus malý pustit nějaký pohádky na netu, ať kouká a poslouchá :wink:
6. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
no, já i když je malá v kočárku na zádíčkách, tak ji taky sleduju a při každým divným zvuku hned kontroluju, co jí je. Ona se tam tenkrát ublinkla, tak to asi vdechla, ale taky si myslím, že muselo být něco slyšet :pensive: To už teď nikdo nezjistí ... Tam byl prů.er, že se zakecala s tou kámoškou :pensive: Pohádky jsem zkoušela, ale ona musí slyšet maminku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže, když něco dělám v kuchyni, tak si zpívám nebo povídám - si přijdu jak schízák :grinning:
7. črc 2009 v 00:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.