• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky!
Zuziku, tedy se ti nedivim, ze jsi byla zrala na panaka. Me by z otravne tchyne taky prdlo :rolling_eyes:

Ambret, moc vam to slusi. Koukam, ze jste meli dorta taky z Mimy z Berouna. My taky, maji tam vyborne veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bemo, moc vam to s Natalkou na te posledni fotce slusi.

Holky, me prcek pres den skoro nespis. Dopo spinka tak hodku, odpoledne tak 2x pulhodky a to jeste nejlip v kocarku. Jinak musi porad cumakovat.
Pri spinkani obcas hrozne zaklani hlavu dozadu, mi z nej asi je.ne, kdyz se mu ji snazim narovnat, tak vetsinou se vzbudi :frowning2:
7. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak Natálka spinká v ložnici ve velké posteli a já musím dnes pořádně poklidit, jednak po víkendu jsme dovezli spoustu špinavého prádla a taky dnes přijde farář a manžel má navíc angličtinu, tak přijde pozdě a jindy není čas.

Mě malá taky nechtěla přes den spát a teď několik dní vždycky dopoledne usne tak na 3 hodiny a to je super, dost toho udělám. Takhle to zatím funguje od pátku, tak uvidíme, jestli to není jen chvilková záležitost, nebo nám to vydrží :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
No kdyby na nas ucinkovalo to ockovani stejne jako na Natalku, tak bych se vubec nezlobila. Ted jsem si pripravila obed a jeste jsem chtela zehlit, ale prcek uz je vzhuru, takze nic neudelam :unamused:
7. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojte slunicka,

tak jsem konecne zapla notasek - uz se na nej prasilo :grinning:

Holky ja se chci taky znova vdavat a taky za stejneho muze :grinning: My meli teda svatbu asi okolo 70 lidi ale nemenila bych. Je fakt ze my jsme velka rodina. Asi 10 lidi bylo z manzelovi strany a zbytek moje rodina a asi 15-20 kamaradu. Jinak ja mam album tady: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=47924

Kremco tak to je fajn ze se to pomalu lepsi. Hlavne aby se to uz neopakovalo. Moc na tebe s Melinkou myslime

Zuzi ja male taky zpivam a ona se reze smichy. No manza kdyz me slysi taky - zpevacka fakt nejsem a hrabe me docela slusne. :grinning: Na tchyni se vykasly - prece se kvuli ni nebudes stresovat a mala taky ne. Neboj Verunce to vynahradis a zapomene na tu bolistku na raminku. Muselo to byt ale hrozne - hlavne se to snaz psychicky moc nebrat - ja vim ze se me to rika, ale ono to miminko to hned vyciti a tak jak se citis ty tak se citi i ono. U nas to teda plati. Jak me umrel deda tak se to asi vrazilo do mlicka a po pohrbu na druhy den porad plakala.

Anitko mate ze svatby strasne krasne fotecky - vypadas jak modelka. :wink: Nejak me porad prijde ze te od nekud znam ale nevim z kama - mozna z minuleho zivota :grinning:

Bemo ty me prijdes porad jak mlada holcicka. Mas strasne hezky oblicej - zavidim :slight_smile:

Hrusti a Ambret jsou taky kocky. Jak princezny. Hrusti mas fakt krasny uces. Moc ti slusi. :wink:

Misi a nemuzes nam nejakou fotecku ze svatby naskenovat?

Peti a co ty a foto ze svatby? Ja se chci taky pokochat. :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Hrusti taky musim zehlit :frowning2:

Cely vikend jsme makali kolem domecku, no a v nedeli jsme vlastne byli nakupovat. Jsem v cherokee nechala zas kotel penez :sweat_smile:

Chteli jsme koupit i nejakou podlahu na chodbu - mame tam koberec a porad to musime tepovat tak jsme chteli lino nebo plovoucku, ale asi spis lino kvuli hafanovi a nikde zadny vyber :unamused: Tak zkusime pristi mesic :angry:

Jo a mala se vcera poprve v bazenku (bez vody) sama pretocila ze zad na brisko. Zatim to bylo vzdy z briska na zada, tak jsme oslavovali. :grinning:

Ted chrni u nasich v kolebce a ja tu konikuji, ale pujdu oztrhat rybiz a udelat marmeladu. vcera jsem delala z cerneho rybizu dzem a i z mirabelek a je vyborna, tak se to aspon zpracuje.
7. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky a chci se zeptat - mate taky kazde prso jine? :grinning: Ja se vcera valela smichy. Jsem si dala plavky a zjistila jsem ze mam jedno velke a druhe male, ale ono je to mega rozdil. Manzel jak me videl tak se taky valel smichy. Sice to jedno bylo nalite ale i tak jsem to nikdy takove hrozne nemela. Clovek aby nevylezal ani v plavkach :grinning: Si pripadam jak nejaky mutantik. :confounded:
7. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Andy vy mate vanicky dneska? Nam se ta hodina posunula diky svatku. Takze bude az pristy tyden. taky chodis do Nekky?
7. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá je protivná jak nikdy. Pořád brečí a chce papat a když jí dám prso, tak si párkrát cucne a usne. Tak odejdu a zase má otevřený očíčka a brečí. Mě z toho asi picne :-l Teď tu zase usnula na mě, tak se nesmím zvedat, jinak bude zase bengál :grinning: Ach jo, někdy je to náročný... :slight_smile:
Jaani, gratulujeme k otočení Melinky ze zádíček na bříěku - je to šikulka. Nejdřív mě zarazil ten bazén, ale když byl bez vody, tak je to ok :grinning: Já mám prsa obě stejný, myslím, že po kojení budou mít tvar visacích zmačkaných fuseklí :grinning: :grinning: Do tesca nesmím chodit, tam vždycky nechám majlant :grinning: Nejhorší je, že pro sebe téměř nic a pro malou toho nakoupím spousty. A to jsem vždycky mámě zazlívala, že si na sebe nic nekupuje, ale že kupuje na nás :grinning: Když ono se mi pro tu princezničku tak krááásně nakupuje, až si bude do oblékání mluvit sama, tak si to už tak užívat nebudu :grinning:
7. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Hojte holky
Tak ja mam po uzasnem vikendu a uz se nam narodila ta sestrenicka. Muj bracha je s male Kacenky uplne paf. Meri 47cm a vazi 3075g. Mam i fotecku ale tu dodam pozdej. Musim jit dodelat zakusek protoze me prijdou poprat manzela rodice tak at mame neco ke kave. Jmenuje se to strecha a ochutnali jsme to u mamky ted poprve. Ale je to nepecene a strasne dobre. Mnam. Tak se tu mejte a ja se ukazu snad zitra to uz bude vetsi klid. :wink:
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
bobásku, ty něco slavíš? Sice nevím, jestli narozeniny nebo svátek, ale přeju všechno NEJLEPŠÍ - hlavně zdravíčko!!! :wink: Pak nám sem hoď recept, pls, dort s názvem střecha neznám :grinning: :wink:
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Hehe jj zuzi dneska jsem se pred 29 lety narodila :grinning: Receptik hodim je to hrozne jednoduche a mnam mnam.
7. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak ještě jednou přejeme všechno nejlepší k narozeninám :wink: Za rok budou kulatiny :grinning: Krásně to oslavte!!! :wink:
7. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak jsem to nějak zakřikla s tím spinkáním, malá vydržela jen hodinku, ale už zase zařezává, tak to třeba bude na dýl :slight_smile:

Jani díky, to mi říká hodně lidí. Dost často se mi stává, že se mě v autobuse ptali jestli chci celý, nebo poloviční, i když jsem už chodila s bříškem :grinning:
Máte nádherný fotky ze svatby, jde vidět, že se k sobě s manželem fakt hodíte. A dívala jsem se i na váš domeček, ten obyvák je bez chyby a ta cihlová stěna je fakt suprová. Ono je nejlepší, když si to člověk dělá sám.
Jste šikovní :wink:

Bobas gratuluji k narození sestřeničky a přeji vše nej k narozeninám, hlavně zdravíčko a šťastnou rodinku :grinning:
7. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jani, moc vam to tam slusi :slight_smile: A gratuluji Melince k pretoceni, je to moc sikovna princezna :slight_smile: U nas se prcek zatim snazi tocit na bok a vzdycky bori hlavu do podlozky, jak se usilovne snazi otocit na brisko, ale zatim mu to nejde. Musim ho hlidat, kdyz jde spinkat, protoze to se vrta tou hlavou do postylky :sweat_smile:

Bobasku, gratulujeme k miminku. A vsechno nej k narozeninam,hlavne zdravicko a at te ta tva zlaticka moc nezlobi :wink:
7. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Zuzik ja ho prave mela na zadech ale sam se pretocil na brisko. No ted vim, ze uz to umí tak dam bacha.
Ten vikend s tchyni musel teda stat za to. :frowning2:
Melinka je sikovna :slight_smile: My mame kvuli psovi vsude plovoucky a v pohode. Zadny skrabance nic.
Holky krasny fotecky ze svatby :wink: Ambret dobry saty, ja mela taky vinovou ale jen sukni :slight_smile:
Bobas vsechno nejlepsi k narozeninam :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
Holky dneska se jedeme podivat na auticko tak drzte palce at se nam libi. :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:

Tak jsme se právě vrátily z očkování. Nelinka má 7,56kg a 64,5cm. Dostali jsme i včeličku a vybrala jsem naušničky, a příští týden 16 jdeme na nastřelení :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Misi, tak to je Eliášek šikulka. Teď už budeš muset být ostažitá. No, zajímavější bude až budou ty naše miminka všechno osahávat a později chodit.

Natálka je dnes zase moc hodňoučká.
No, já jsem taky nějak ten víkend s tchyní přežila, akorát po mě furt chce abych tam jela na týden sama s malou, když bude teď manža furt v práci a já se tomu furt vyhýbám. Týden bez manžela u tchyně, to už bych nepřežila :astonished:
7. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Andy, tak pasení hadů jsem si představovala tak, že se bude po bříšku posouvat někam, ale jak čtu, tak pasení hadů je cucání pěstiček a nic nedělání, tak to jde Anče nejlíp!!! A někdy u toho i vytuhne. Já se taky těšim, až bude mít Ančí naušničky, ale asi mě to zabije, až jí je budou píchat a pak asi, až jí to doma bude bolet, achjo, achjo, pro krásu se musí trpět.

Zuzíku, to byl teda horor s tím mačkáním, achjo, to je hrozný, když člověk vidí to miminko plakat a ještě mu „škodí“ sám, ale je to pro její dobro, bude jí líp, uvidíš. A neboj, bude Tě milovat, to ona o tom určitě za 5 minut už nevěděla. Ty jo Zuzíku, vy s tim fyzickym vývojem jdete fakt děsně kupředu, to je neuvěřitelný, tak moc gratuluju. Domluvim Anče, aby se taky takhle hezky rychle vyvíjela. Kde bereš hrubší povrch na lezení? Anča taky krásně usne na mě, ale jak odejdu, tak je hned vzhůru, osvědčilo se mi jí vzít s sebou do lehátka a ona pak spí, protože ví, že jsem hned vedle, sice třeba vařim, ale jsem tam. No a na Anču nakupuju taky furt a sobě velké prd a taky se mi to moc nelíbí, maminka by měla být taky hezká, no jo no, jenomže když se mám rozhodnout, tak vyhrajou Ančí dupačky před mým tríčem…

Janinko, já se radši moc neprohlížim, to by to dopadlo hehehe a prsa radši vůbec, jsou jak melouny.

Bobas, střechu znám, že se to dělá z bebe sušenek? Všechno nejlepší!!!
7. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Janinko, krásná svatba, holky vy jste fakt jedna hezčí než druhá.
7. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Karca, jo, to znam nakupovani. Vcera jsem byla nakupovat a samozrejme jsem nakoupila jen prckovi. Ale v patek jsem si konecne koupila kalhoty, tak mam z nich radost. No, o prsou vubec nemluv, asi si budu muset udelat po dalsim prckovi plastiku, rapidne se mi zmensila :frowning2:

Holky, to ockovani hexou boli? Ja abych se psychicky pripravila na rev, az budou prcka ockovat :confounded:
7. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Jinak jsem ted pekla buchtu s jahodama, prcka jsem si vzala sebou do kuchyne do lehatka a dala jsem mu do ruky kvrdlacku a on s tim v ruce tocil jako mazoretka. Byl moc srandovni, ale mela jsem ve fotaku vybite baterky, tak jsem ho nemohla ani vyfotit :unamused:
7. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla napsat, že máme doporučení na rehabilitaci, protože pořád preferuje pravou stranu a pořád točí hlavičku doprava :frowning2:
7. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Ja byla sbirat s mamkou a tatkou hriby a mame toho kotel :slight_smile: Melinku hlidala prababicka a teta takze pohoda. :slight_smile:

Hm tak vidim ze tenhle problem s prsama mam jen ja - no ja musim mit vzdycky neco extra :grinning: No chudak manza - ma obludku :sweat_smile: ale on sam rika ze jsme se hledali az jsme na sebe zbyli

Hrusti asi to ockovani boli, je to pichanec do nohy a Melca u toho teda rvala :sweat_smile: My jdeme ve ctvrtek a to budeme i vazit tak snad ta vaha nerupne :grinning:

Ambret Nelinka je teda kus zenske - prijde me ze je trosku vetsi nez Melca ale podle me my mame taky okolo 7,5 kg, i kdyz jsme asi delsi. No uvidime jestli vas trumfnem.

Bemo diky za pochvalu domecku. Je to zatim takovy vetsi bytecek 2+1 s vlastnim vchodem u nasich ale chceme stavit tak uz mam vymyslene jak si to pekne udelame. My si hodne veci delame sami. Ja chci ted nekdy malovat kuchyn a chodbu :slight_smile: a dneska chci delat s tatkou fasadu na domecku :grinning: Jen bilou - pak supnu fotky jak jsme to dali do kupy.

Jinak me Bemo strasne pripominas kamaradku - ta ma taky takovy hezky oblicejik a ma stejne grimasy, jen je cernovlaska.

Jo a koho poverime aby vybral misto sraziku toho 1.8.?Uz se nam to blizi holky. :grinning:
7. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Ty vogo to je trapas. Dneska je 7.7 takze mame s manzou vyroci dva roky od svatby a ja na to zapomela.Pripomela me to az ted segra ktera jen tak dosla na kafe :grinning: Hm nic pro manzu nemam a ani asi nebudeme moct na vecu jelikoz jdu na masaz. :frowning2: Treba si taky nevzpomene a budeme si kvit :grinning: :sweat_smile:
7. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Jani, tak třeba si ani nevzpomene. Taky jsme měli mít svatbu 7.7, al nakonec jsem to zrušila a přesunula na 21.7 :slight_smile:

Jo a DR. se mi ptala, jestli už jsem začala s nějakým příkrmem, takjsem jí řekla že ne, kdyby věděla, že už snědla pribináčka a baští banány, tak by asi koukala :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Jani na nam hriby bych si dala. Me to nebavi sbirat jen jist :grinning: Jaka obludka to se srovna az nebudes kojit, kojis jen z jednoho? kamoska to taky mela a uz je to v pohode :slight_smile: Ja se vcera ukazovala manzovi a ptala sem se jestli nemam psi usi tak pry ne, ja si taky myslim ze se mi nastesti nijak nezmenily. :slight_smile:
Teda s tim vyrocim si dobra :slight_smile: My mame ted 12tyho a jsme u nasich tak doufam ze pohlidaji aby jsme mohli jit aspon na veceri.
Zuzik k tomu raminku, myslim ze jste meli stejnou reakci jak eliasek, tomu to ale ruplo,ale dvakrat mu to dr vymackavala, ted uz to snad bude dobry, no podruhy to bylo taky strasny. Dr se me ptala jestli to vydrzim :slight_smile: me to zas tak nevadilo protoze sem vedela ze je to pro jeho dobro. Kdybych to musela delat sama tak to bude horsi.
Hrusti buchtu posli :slight_smile: me se ted pece strudl tak vymenim :slight_smile:
Ambret to bude dobry a stimulujes Nelcu na tu jednu stranu? Ja davala hracky a mluvila jsem jen z te strany na ktere nechtel lezet a uz je to ok.
7. črc 2009 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz
tak my už zase spinkáme. Poklidila jsem a chtěla jsem upéct bábovku, ale nemám ani mouku ... :sweat_smile:
No, asi bych se nad sebou měla zamyslet a začít trochu fungovat i jako hospodyňka a ne jen jako máma.

Dnes jsme zase s malou vykládali a nádherně se uculovala. Teď už se směje skoro pořád.
Ambert, tak to jste velký holky.
No Jani já si říkala, že máte dva roky, ale nějak jsem to nechtěla připomínat :grinning: jsem si říkala, že bych vypadala blbě.

Tak jsem si pořídila album na Natálčiny fotečky, je to na 200 fotek a nějak jsem to neodhadla, protože v PC jich mám asi 1400 :sweat_smile: bych se měla krotit že ....
7. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Misi, snažím se, ale nějak to nejde. I jsem jí dávám obráceně do postýlky, stejně pořád točí hlavičku v pravo. Zabalila jsem i kilovku mouky do plenky a dávám jí to vedle hlavičky, stejně jak už cestuje v posýlce, tak je to prd platný
7. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Jani, bych se nedivila, kdyby si manza jako naschval vzpomnel :wink:

Ambret, my taky chodime na rehabku. Prcek tocil hlavicku k jedne strane, na te strane ma i trochu slehlou hlavicku a hlavne hrozne zaklani hlavu. Ted se zase pro zmenu zacal tocit na tu druhou stranu, ale porad tu hlavu zaklani, i kdyz pase koniky, tak ji ma hrozne nahoru :frowning2:
Ty vogo, s tim pribinakem bych se fakt bala. Ten se nesmi snad do roku, ne? Je pro male deti moc hutny :confused:

Misi, klidne bych poslala, strudl bych si dala. Uz stydne, jsem zvedava, jaka bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja jsem taky premyslela, kde se sejdeme. Hlavne nevim na ktery okraj Prahy kdo prijede. Musime s Vikulou vymyslet nejake misto na slet, ale bude to tezke, takovych kocarku :grinning:
7. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.