• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky!
Vcera jsem byla z Honzika na palicu, protoze vecer skoro porad jen rva, po koupeli se uklidnil, tak dostal nasup a spinkal, ale vzbudil se ve 2.45 hod. a pak v 7 hod rano. Docela to jde, ale mohle se vzbudil pozdeji :sweat_smile: No a ted mi usnul a po 30 min. je vzhuru. Ja se z nej asi zblaznim, protoze pres den mi fakt skoro vubec nespi a me nebavi porad litat s kocarem, aby aspon na chvilku usnul. To zase nic neudelam. Vcera jsem sice neco malo vyzehlila, ale nestihla jsem to vsechno :angry:
Jinak srazik mam v diari. Sice se mi 30.7. v noci vraci manza po 2 tydnech ze sluzebky, ale snad to nejak prekousne :confused:
8. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme měli noc celkem v pohodě, akorát to usínání. Měli jsme na návštěvě faráře a známou a tak uspával manžel a to je vždycky horor. No, hold máma je máma.
Budíček byl už v 01:45 a potom v 04:30 a pak už jsme vstávali v 06:30. Já se hned po kojení naliju bezkofeinovým kafem a jsem fit :grinning:

Zítra jdeme na nožičky, tak to snad bude v pohodě. Od kámošky holčička bude muset mít na dva měsíce nožku v sádře, protože je otočený moc dovnitř, chudinka malá.

Hrusti, s tím člověk nic neudělá, já tu taky měla včera návštěvu a poklidila jsem jen to nejnutnější, ale stylem, že jsem většinu naházela do ložnice :grinning:
8. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
dobre ranko,

u nas pod mrakem :unamused: Mame jit natirat desky na domecek tak jsem zvedava jestli nam to nezmokne :grinning:

manzu jsem vcera vytahla ven s hafanem - takove vetsi kolecko, takze jsme byli skoro hodku venku a malou jsme koupali s mensim zpozdenim. :sweat_smile: Uz usinala v klokance.

Karco to ti spinka pekne :wink: Hrusti a tobe taky. Mala se nekdy taky budi 2x za noc. A kdyz ho soupnes at si hraje treba na dece tak ho to nebavi? ja s malou udelam hodne protoze se zabavi i sama, ale musim to stridat. Kdyz varim tak je se mnou v kuchyni v lehatku a kouka na me a hraje si a kdyz uz ji to nebavi tak ji supnu do pokojicku na hraci deku kde na ni vidim z kuchyne :grinning: Takze to stridam a ona se aspon nenudi :confused:

Srazik super. Karco mozna by to chtelo i nejake misto kde je velka zahradka - zas budeme mit kocarky tak nevim jak se do salonku vsichni nacpem, ale ty uz si poradis. Jsi skvela ze ses toho ujala :wink:

hrusti manza to snad prezije - ho si pak uzijes cely zivot :grinning:

Jo jeste ohledne toho prsa - tak z jednoho nekojim, kojim z obou ale to jedno se proste nenalije - je porad stejne velke jen je tvrde ale mleka je tam podle me stejne jako v tom druhem - teda vzdy jsem z nej taky hodne nastrikala. Proste jsem mutanticek.

Nic utikam nakoupit - deda hlida - jako muj tatka. :slight_smile:

U nas zacina Master´s of rocks takze tady se to zacina sjizdet tak musim do obchodu - jinak zas ti parmeni vsechno vykoupi jak vzdycky :unamused:
8. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Jani, ja se snazim mu taky stridat "atrakce" - deku, lehatko, obcas mu pustim radio nebo telku, povidam si s nim, chodim po byte atd., ale vydrzi mu to vzdycky jen chvilku a pak zacne rvat :sweat_smile: Ted si hraje 30 min. s hrazdickou, tak s nim pujdu asi cvicit, aby trosku vybil energii :wink: A pak asi vyrazime ven, protoze kdyz by spal malo, tak bude vecer pretazeny a bude tady rvat jako vcera :frowning2:
8. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Jo a manza to prezije. Uz mu to asi mesic hlasim a pro jistotu jsem to napsala do kalendare v kuchyni, kam piseme ruzne akce a dr., aby to bylo na ocich :wink:
8. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky,
zuzanka, já jsem Ti včera zapomněla odpovědět. Máme pindi holčiny, že? Jsou tak nastejno, Jůlinka je přeci o týden mladší :wink: Ale oni dorostou a pak tady všechny předženou :grinning:
karaca, to je fajn, že tak hezky spinkala. U nás bylo k ránu bříško :frowning2: Ale ona nebrečí, jen se svíjí a kroutí se :cry: Porřebuje mít dudláka, ale ten ji tím kroucením padá, takže jsem byla od 5, kdy baštila, pak do půl sedmý vzhůru. Dala jsem ji do zavinovajdy pytlíček s třešněma teplý a pak usnula, prdelka :dizzy_face:
Já když uspávám, tak malou prstě šupnu do pelechu, dám ji dudlíka a ona většinou usne sama. Někdy ještě nechce spát, ale ani si hrát, jen ležet a dudat, tak dudá třeba hodinu, musím být kousek od ní, abych ji toho dudlu zvládla vracet a ona se ududá a pak spinká. Jen ji dám vždycky na bok pak.
Koupání na ni má pozitivní účinky. Včera vvečer 120ml, v noci 120ml a teď ráno 120ml :astonished: Asi tam budu chodit každý den. A nebo má růstový spůrt na 3měsících :grinning:
hrusti, to znám, oni pak řvou z přetažení. Možná ho budí ruce a jeho pohyby proto tolik nespí. Co dávat pořád zavinovačku?
8. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Andy, ja ho nechci rvat do zavinovacky, kdyz je tak vedro. Vcera jsem ho tedy na chvili zavinula, ale to jsem byla uz zoufala. Odpoledne jsem ho dala do lehatka a pres nej jsem dala plinu a zandala jsem mu to pod tu novorozeneckou vlozku v lehatku, aby to mel utazene a nemohl machat rukama. On se ted vetsinou rozciluje, ze chce spat na boku nebo na brise a sam se tam nepretoci, takze ho dam na bok a podlozim polstarema, ale stejne se za chvili vzbudi. Ale usina se u nas zasadne na boku, jen kdyz je hodne utahany, tak usne sam na zadech. A kdyz usina na boku, tak ho stejne v noci pretocim zpatky na zada, aby se nepretocil v noci nejak na brisko. Mame monitor, ale pro jistotu :wink:
8. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Dobre ranko, jani to je nejaky festak?
Hrusti chudacku, eli ma taky obcas takove dny. Tak drzim palce aby uz to dneska bylo lepsi.
Andy nam rikala instruktorka ze oni v te vode desne makaji, tak sou pak utahani a hladovi, vem si sebe kdyz jdes na bazen :slight_smile:
Bemo tak to spite asi jak my, no nadsena z toho nejsem, jednou mi prcek spal pet a ctyri hodiny a to sem se paradne vyspala, ale vetsinou ma kratsi intervali. :frowning2: No asi se jeste dlouho poradne nevyspim. Ale snazim se pak jeste s prckem spat rano v posteli takze tak od te sedme, pul sedme do deviti, pul desate.
Malej ted taky radi na hraci dece, nastesti uz zase spi pres den takze vcera jsem uklidila cely byt a jeste upekla strudl. Jen me vytocil pes, protoze sem umyla zem, sotva uschla a on si milostpan prisel z terasy a natahal dovnitr trochu travy, bych ho prerazila.
Dneska me ceka halda pradla. Vcera jsem zkousela na manzu ze by taky mohl neco vyzehlit ale neuspela sem :angry: On ma ted ruku v dlaze a nemuze mi s malym skoro pomahat, neprebali, neoblece o koupani nemluvim. Zitra mu to maji sundat, hura.
8. črc 2009 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak auticko se nam vcera libilo tak dneska ho manza kdyz vse klapne zaplati. Ja se tak tesim, ma to totiz klimu :dizzy_face:
8. črc 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz
Hojte Holky
Dala jsem fotku male a nove srovnani :grinning:
Misi tak to je super moc gratuluji k auticku :slight_smile:
Jinak ja se srazkem taky pocitam toho 1.8. jen jsem to doma jeste nerekla. Nejak nebyl casek :grinning:
Holky furt nejak nestiham ale snad se to do konce tejdne srovna
8. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak já měla noc na palici. Malá usnula kolem jedenácté, tak jsem si říkala, jak je to super. Já zalezla do pelechu kolem půlnoci, ale nemohla jsem vůbec zabrat. Nakonec se mi to podařilo v půl třetí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: a malá se na kojení probrala v půl pátý, takže jsem tomu spánku moc nedala. Pak jsme spaly asi do osmi a pak od devíti do půl jedenácté. Tak aspoň něco, ale v noci jsem fakt byla zoufalá, protože se mi spát chtělo, ale nezabrala jsem :angry:
hrusti, to znám moc dobře. Malá taky vydrži koukat a nebrečet jen asi 15min, někdy i míň :frowning2: Hrací deka ji neba, když tam s ní nejsem a to samé v lehátku :frowning2: Takže taky nic nestíhám a už to neřeším. Jen dneska ráno, když jsem vyvařovala flašky, tak malá spustila ječák a já se polila vařící vodou, takže jsem byla pěkně naštvaná :frowning2:
misi, gratulujeme k autíčku :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
misi, no jo, teď mi taky snědla 120ml, ještě je asi vyhládlá. Už jsem byla načančaná k dr., maláa taky, čekala jsem než si říhne a ta s říhancem hodila takovou špricku jako nikdy. Odneslo to její body, dupky,moje triko džíny, plína cel mokrá...Se nám nějak přepila holčička. Míšo, mám na Tebe dotaz taky Ti přišlo z práce, že máš domést nějaké vyplněné prohlášení pro pojišŤovnu zdravotní. Mně už před měsícem, ale nějak tomu nerozumím, chtějí tam potvrzení, že mi byl přiznán rodičák a abych to urychlené poslala. Ale jak to můžu urychleně poslat, když žádat můžu 60dní dopředu. Přišlo mi to už 11.6.
bobas, paráda, sestřenička je hezounká :slight_smile:
Jinak jsem oočkovaný. Malá je po mně, jehly ji nevaděj, jen brekla při píchání a pak chvíli po a už se zase smála. A příští středu touhle dobou bude kočka, už bude mít naušničky. Holky, necháte propochovat nebo nastřelovat? Na mě dr.koukala tak divně, když jsem ji řekla, že to chci propíchnout a ne nastřelit...
hrusti, já bych se toho boku tak nebála, kord, když máte monitor. Beruna jak spí na zádech, tak je to spánek nespánek. Bok je lepší a bříško úplně nejlepší, ale to v noci neexistuje a přes den jen pod přísným dozorem, když fakt nemůže zabrat.
8. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
a co máte za autíčko?
8. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tak Nelinka spala od včera od 17 hodin do dneška do 7:30hod. Bylo to asi tím, že jsem jí po včerejším očkování dala Nurofen, protože byla neklidná a měla trochu zvíšenou teplotu. Dneska dostala k obědu mrkvičku s bramborem, tak snědla asi 12 lžiček, na to vypila 100 čaje, snědla 120 ml sunaru a spí
8. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Gratuluji k autíčku. My už taky máme ode dneška jasno, jaké autí se bude kupovat. Teď ještě aby přišli penízky a budeme moct jezdit :slight_smile: Hurá už se těším, už se nebudeme muset těsnat v tom malém co máme
8. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Fabii combi, co mate vybrane Ambret?
Andy teda to musela byt radost :slight_smile: Jinak ten papir uz mam vyrizeny. Musis napsat zadost ze zadost o tolik a tolik roku materske a ze chces cerpat dovcu, musi tam byt datumy. A s tim vyplnenim ti pomuze personalni, ja taky presne nevedela ale zavolala jsem tam a ona mi poradila, tak tam klidne cinkni. A ten papir ze ti priznavaji materskou posles dodatecne, ja uz ho mam doma ale jeste jsem to nestihla poslat :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz
Fiat Multipla :wink:
8. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Misi, to je super, ze bude nove auticko. Hlavne, aby se vam v nem dobre jezdilo :wink:

Manza nasel nejakeho jineho fyzioterapeuta, takze dneska jdeme poprve k nemu. Jsem zvedava. Prcek ma zase sileny hysterak a chce se chovat. Snad nebude rvat u toho fyzio :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
hrusti ono neni uplne nove na to by jsme nemeli, ale neni moc stare. Pak musis rict jak jste dopadli, to je jiny nez jste u nej byli minule?
Ambret tak tam se urcite vlezete :grinning:
8. črc 2009 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz
Holky jaky je rozdil mezi nastrelovanim a propichovanim?
8. črc 2009 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, je to nejaka fyzioterapeutka, co nam za 500 Kc zhodnoti, jak na tom Honzula je a eventuelne doporuci nejake cviceni. Neni to ten neurolog co minule :angry: Hlavne manza ji rikal, ze jdeme k tomu neurologovi na rehabku az za mesic, protoze nema cas a ta pani rikala, ze je to malo, úpkud mame nejaky problem. Tak jsem zvedava, co nam rekne :confused:
8. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Misi to píchání trvá mnohem déle a mimí se tím více trápí. To nastřelení je v mžiku, rovnou to nastřelí a zapne tu naušničku a navíc to nastřelený nehnisá, kdežto propíchnuté ouško dělá rádo neplechu. My jsme po 3x nechali propichovat, protože ve Žluticích se nenastřelovalo a teď jsem ráda, že alespoň jednu nebudu tolik trápit. Si pamatuji u Elišky jak jí to propíchli, protáhli jí tam naušnici a vůbec to nešlo zapnout, tak jí s tím ouštem kroutili, jsem normálně myslela že omdlím jak jak jí to krvácelo a naušnice nešla za boha zapnout.
8. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Teda chudinka eliska, fuj. Ja mam klasicky propichly usi, ale nastesti nejsem ani na nic alergicka. Ale nosila sem ty detske nausnice az do 15ti pak jsem je chtela sundat a neslo to, musej je deda prestipnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aspon to nemusim u Eliho resit, no my budeme zase pretahovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, to autiko se vam bude hodit na dovcu. Ja uz ted resim, jak se vejdeme do auta, az pojedeme na dovcu, kdyz povezeme kocarek a haldu dalsich veci pro prcka (sterilizator, ohrivat, obleceni, pliny atd.) :confused:

Jo a od kdy se ma vubec pretahovat? Jsem na to cetla ruzne nazory, rozpeti od pul roka do 2 let. Neptal jste se nekdo dr.?
8. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Hrusti ja se ptala dr. Ona dela na pul uvazku i na detskem v nemocnici a rekla me ze uz se to nedela. A nemam se prej o to vubec starat, jen kdyby mel problemy s mocenim :wink:
8. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Nam dr rekla ze kdyz ho koupu tak mu mam s tou kuzi trosku posudlit, tak to delam, manzel totiz byl na nejakym strhavani nebo neco takovyho kdyz byl malej, protoze mu to jeho mama nedelala a pry bolest silena, takze toho chci rozhodne malyho usetrit.
Hrusti jj, my se sice do feldy vlezly ale veci teda nevim kam by jsme dali. A to jsme byli ja s manzou vepredu, malej na zadni sedacce v autosedajde a vedle pes a vzadu kocar :stuck_out_tongue_closed_eyes: Krome spousty chlupu vsude me tociĺo ze ani nemame kam dat poradne dalsi veci.
8. črc 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ona dr.taky jen propichuje. Na nastřelování bychom si museli někoho najít...
Dr. si to propichuje se sestřičkou sama, rodiče jsou venku, tak aspoň tak, netrvá to dlouho. Posledně tam propichovaly holčičce, byla hned venku, chvilku brečela, ale pak už byla v pohodě. Za 14dní jsem je tam potkala znovu a byla úplně ready, i ouško. Ono záleží jak kdo je na to citlivý
misi, já vím, co myslíš, to už jsem podepsala a odeslala a pak přišla odpověď a teď chtěj něco pro pojišťoivnu zdravotní. To už si taky odevzdávala?
My máme feldu a clio a to si dokážete představit. Do feldy se vejdem, ale to si drahý vždy musí vyndat tu svojé music, páč jinak se tam nevejde ani taška natož kočár :grinning:
8. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
jj odevzdavala me to prislo zaraz.
8. črc 2009 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz
Melince taky ouska pichali - sice to trvalo a plakala ale pak jsme vysli ven a byl klid a nepamatuje si to protoze dr vzdy rada vidi :grinning:

Se smeju jake mate problemy s autama. Misi my meli taky feldu a to na plyn tak si asi dovedes predstavit to misto v kufru :grinning: A navic tuning tak jsem byla vyrizena, ale pak jsme koupili seat alhambru pro sedm osob a parada. Kufr obrovsky i kdyz jsou tam vsechny sedacky. Ja uz ani s malym autem jezdit neumim :grinning: V praci jsem nejradeji jezdila ducatem (dodavkou) ale nebyla moc prilezitost, to jen kdyz jsem si ho pujcila na dovcu nebo kdyz jsem jela sefovi pro plazmu :grinning:

Andy muj taky porad mluvi o basaku - ale ja mam tisic duvodu proc se do auta nevejde :grinning:
8. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Monicko cekam na zasilku - dnecka ma dojet ale ten chlapek z ppl me asi nema rad - nekde se flaka.Mel tu byt uz ve 3 :angry:
8. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.