• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
holky, ono mi moc pláče, úplně nešťastně :cry: po btom očkování. můžu ji dát ten panadol, teplotu nemá :frowning2:
8. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
jaani, já čekám, ale nepospíchám. chlapi jsou hrozný s to music, že? :grinning:
8. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Andy, malá včera taky plakala a měla jen 37,1, tak jsem jí dala 2,5ml Nurofenu a spala po tom úplně krásně
8. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Jani vcera manza mluvil s kamaradem a vypada to ze angelinka je v tom, u vet jeste neb yli ale pry ma nality ceciky a chova se jako mamina. :grinning: Zlatak je velky pes,to je dobre ze mate velky auto :grinning:
8. črc 2009 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz
tak my jsme přišly z procházky a docela mě bolej nohy :slight_smile: Za chvíli pojedeme do Datartu pro foťák - konečně ho poslali z reklamací :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my jsme před necelým rokem kupovali renaulta lagunu combi a super. Vejde se tam kočár, tašky a pro jistotu jsme ještě dokoupili rakev na auto, kdyby nám to bylo málo :grinning:
8. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
tak jsem ji dala 2ml panadolu a už spinká, na tabulce psali, že má mít 4ml, ani jíst nechtěla jak byla marudná :frowning2:
Holky, psala mi petrach, že ji kleknul pc, ať vyřídím, že teď pír dní nebude. Prý malýmu zjistili tu nedovřenou přepážku jako má Mareček od Bobáska, je z toho smutná :pensive: Ach jiö, ale určo se mu too spraví, si myslím...
8. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
mis, jsem se chtěla ještě zeptat a co k tomu chtějí?tam píší, že potvrzení od úřadu, že mám schválený rodičák, ale to ještě nemám. U nás je to tak blbý, že si tam nemůžu ani zajet. Autem se nedá kde zaparkovat, je to v centru a tam je všude reservé a kočárkem ještě blbější, není tam výtah a personalistka je ve 4.patře. To mě klepne, musím si sehnat na ni číslo a zavolet. OD kdy budeš na rodičovské? Já až od konce září. Ale k tomu do 11.11. budu čerpat dovču...
8. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

tak se zase hlásím doma :wink: Byli jsme v Praze u babči a tam jsme se zdrželi o kapku déle :slight_smile:

Včera jsme oslavili Štůfkovi narozeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Krásných 5 měsíců :dizzy_face:

Jdu kouknout co se tady probíralao a pak malého pujdu uložit
8. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Děkujeme za přáníčka.
Jinak bych věděla v Praze o pěkné a příjemné restauraci,ale je to v Dolních Měcholupech.Je tam zahrádka a i nekuřácký salonek.....A mám tam majitele známého tak bychom si to mohly rezervovat :wink:
8. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj Vikul,
vitej zpatky :slight_smile: Jak se ta restaurace jmenuje?

My jsme prisli z te rehabilitace. Pry prohybame zada, tak s nami zacala cvicit Vojtovku, jdeme tam znovu koncem pristiho tydne.
8. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
V parku,ale teď mi Petr říká,že je to tam malé :frowning2:
8. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tak vy cvičíte Vojtovku :unamused: Tak snad se to zlepší :wink:

A co Kremča a Týnka????Jak ty dopadly.
8. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jinak my papáme pořád Bebu a už je hodnej a krásně kaká a prdí :slight_smile: Pořád se otáčí a povídá :grinning: Je to šikulka.

Včera jsem mu ji dala i odpolko před odpoledním spinkáním,aby spal déle a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď mi spinká během dne max hodku :angry:
8. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Vikul, me prcek taky uz skoro nespinka. Spinka tak po 30 minutach a pak rev a musim ho bavit. Ale dneska byl po tom cviceni utahany, ze spal celou cestu zpatky :wink:
8. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Malej neřve je hodnej,ale tak dvě hodky si hrajeme a tak 40min spinká :unamused: Snad už brzo bude spinkat alespoň dvě hodky,abych něco mohla také dělat :wink:

To říkají,že je to náročné pro děti co cvičí vojtovku a jsou pak hotové
8. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Andy me poradila personalistka at tam napisu, ze kopii potvrzeni dodam pozdeji. Vikul takze uz prikrmujes?
Me spi malej pres den vetsinou taky hodku, nekdy pul a nekdy i dve, fakt jak kdy. Zitra jdeme na plavani, tak jsem zvedava jestli malej bude na konci zase rvat :slight_smile:
Hrusti a potvrdila vam to co vam rekl ten chlap?
8. črc 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Misi už je to tak :unamused:

Dávám mu večer tak 90ml a od včera i jednou odpolko.Pak mám krásně nalitá prsíčka a večer toho vypije víc
8. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
My na plavčo začínáme v září a už se moc těším.A ještě před jedeme do chorvatska tak už bude vyplavčenej v moříčku a budeme hvězdy :grinning:
8. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
A nádherně večer usíná a to jsem ráda,protože už chci mít klídek a pohodu.
8. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Vikulko to je dobre ze se mate dobre. Jinak opozdene gratuluji ke Stufkove oslave - nejak jsem to zazdila ze uz ma 5 mesicu.

My jdem zitra na vazeni a pichanec tak jsem zvedava. :wink:

Misi tak to ja budu doufat ze to bude aspon 5 stenatek. No jeste si pockam az se narodi - pak se pohnem dal. :grinning:

Me mala vypila obe prsa, dala si 2x 90ml nutrilonu a pak jeste prso a vytuhla. Dneska ma na noc nejakou zravou - ale delala porad blbosti tak asi potrebovala i dobit energii na noc :grinning: No asi je po me. Ja vcera vecerela v 11 v noci 2 mega chleby a ve 3 rano jsem dostala sileny hlad tak jsem si jeste jeden udelala. Kdyz ja to jidlo tak miluju :grinning:

Monco njn - s tou hudbou je to mazec. Muj se teda docela drzi protoze misto hudby si vzdy zainvestuje do neceho jineho, ale vim ze se tomu jednou nevyhnu a nejaky ten "mega basacek" tam proste bude. Ale uklidnuje me ze bude vydelavaci - to chci videt :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak tady už nikdo není :unamused: Tak dobrou noc a krásné sny
8. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
JAni dej fotečku Melinky....Jsem zvědavá jak vypadá :wink:
8. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
misi, díky za radu, jsem se na to vybodla, snad mi pošlou mateřskou :astonished:
Chudák Kikča, je jak přejetá, už nebrečela jen koukala tak nešťastně :frowning2: Ještě jsem se radila s mým jestli propíchnout nebo nastřelit. No ono má oboje pro a proti. Když se nastřeluje, tak tam musí být aspoň 2měsíce ty jejich naušničky a ty můžou vyvolat alergickou reakci víc než zlaty, který se tam daj hned. Hojení je prý stejné, obojí může hnisat a nebo taky vůbec. Tož babo raď, Jsem projela celou diskuzi naušničky a jedna nějaká mamina, co umí i nastřelovat i propichovat, psala, že holčině svý uši propíchla...
vikul, a na vaničky jste nechodili?
jaani, jak vydělávací? :grinning:
8. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahoj Vikulko,

tak jsem ti nejake fotecky do obou alb supla. :slight_smile: Jinak se snazim vetsinu fotek davat na www.ruskovi.rajce.net, ale ted to nejak flakam. Neni na to nejak cas :frowning2:

Andy on ten basak chce jen nejak pridelat ze kdyz bude potreba misto tak si ho budu moct i sama vytahnout a odpojit. Jak to ma ale vymyslene tak to nevim. Ve stare felde jsem to tak ale meli :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:31  • Odpověz
Dobre ranko holky
Co to slysim o petule. Moc me mrzi ze je to taky potkalo :frowning2: . Ale malej ji krasne prospiva tedka takze to bude urcite v poradku. U nas se jde na kontrolu kardio kolem 25 cervence. Tak jsem zvedava, pan doktor naposled rikal ze se to malemu zllepsuje.
Holky teda nevim jak u vas ale tady se pekne ochladilo. To je sila tyhle vedra a pak hned zima. Budu rada kdyz to mrnousek precka bez nejakej nemoci. Takze jsem rekla, ze dneska ven rozhodne nejdeme. :slight_smile:
9. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Jo Petulky je me taky moc lito - jsem zapomela napsat :frowning2: :frowning2: No snad ji brzy opravi pc a bude moct nas o vsem informovat. Ale snad se to casem spravi :unamused:
9. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Urcite jo podle toho co me pan doktor rikal tak kdyz detatko roste a pribejva tak je tam velika sance ze se to samo zpravuje.Moc ji drzim palecky a myslim na ni. Vim presne jak se ted citi :frowning2: . Ale bude to dobry urcite :wink:
9. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobre ranko, dneska je prcek akcni a nenechal me vyspat. Dneska toho mame hodne, veterinare, knihovnu a odpoledne plavani.
JJ ja zapomela taky petulce moc drzime palecky at se to malymu zlepsuje jak Mareckovi.
Vikul a kdy se chystate do Chorvatska? A malej snasi vedro dobre? Ja bych tam teda Eliaska nevzala, stacili my ty tri dny s hicem tady. A jedete samy nebo s nekym?
Ja chci pristi rok na dovolenou k mori ale bez malyho. Chci si trochu odpocinout a uzit si to s manzelem. Ted nejak neni na romantiku cas. Navic my Chorvatsko nemame radi takze litame vzdycky letadlem. S malym pojedeme tady po Čechach nebo na Slovensko.
9. črc 2009 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera nemohl prcek nejak zabrat, tak jsem vecer ani za vami uz nesla :wink:
Misi, castecne nam neco potvrdila, ale rikala, ze treba natazeny ruce po nem ten dr. nemuze chtit, protoze to dela mimi az pozdeji. Ale pry hodne prohyba zada a zaklani hlavicku, tak mame cvicit zatim jeden cvik vojtovky a paseni koniku na jedne ruce s druhou u tela a pristi tyden jdeme na kontrolu.

Vcera nam potvrdili tu rezervaci na dovcu, tak uz se tesim, doufam, ze to vyjde. A pristi rok planujeme more. Tenhle rok je prcek moc malicky, ale snad pristi rok uz to bude o.k.

doufam, ze Petce brzy opravi pocitac, aby mohla s nami pokrafat :wink: A Simunek s Mareckem, at se drzi, urco se to spravi.
Nam dr. rekla, ze ma prcek selest na srdci, ale jen malo, ale pry je to u malych deticek normalni a spravi se to. Ona je ta nase dr. krome praktickeho dr. i kardiolozka, tak snad tomu rozumi :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Misi, to stihas s Elim cist? U nas to fakt nehrozi, ja si obcas koupim casopis, ale vali se mi tady treba 2 tydny a ve finale ho ctu na wc :sweat_smile:
9. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.