• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tak malej mi udelal caru pres rozpocet, jak se brzo vzbudil tak byl furt v pohode a tesne pred krmenim rev jak blazen, evidentne se mu chtelo spat ale zaroven mel hlad a nemohl to chudacek pobrat :sweat_smile: Tak nakonec se mi ho podarilo nakrmit a usnul mi u prsa. Ted chrni. No takze veterinar musi pockat a knihovnu asi zvladnem po plavcu. Uf.
9. črc 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti jj :slight_smile: ja sem strasnej ctenar, mam knizkou zhltlou treba za tri dny, kdyz je dobra. Normalne jsem si pujcovala tak dest knizek, ale ted to musim omezit na pet, vic vetsinou nestihnu za mesic precist :grinning:
Ja ctu vecer v posteli, malej vetsinou do desiti zabere tak pak a potom pred den kdyz mam uklizeno a nemusim zehlit a tak a malej spi :slight_smile:

Jinak kamoska objevila bezva clonu na kocarek, hned jsem si ji objednala

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24512880&tab=4
9. črc 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
vím že na mě budete naštvané že sem ted od té doby co je malej nechodím, ale nestíhám :frowning2:
Moc se mi po vás stýská, ale manžel mě tak moc vytížil že nemám šanci, na jednu stranu jsem ráda, protože ty dluhy co jsme měli se hodně rychle stáhli a už to pomalu vše končí a na druhou stranu jsem někdy na pokraji zhroucení jak nestíhám.-)
Ale chci dokud je Davídek maličkej prostě vydělat co nejvíc to jde abych zaplatila úvěry a pak se měli všichni dobře, manžel taky vydělává , ale když mohu i já tak proč ne.
Jinak Davídek už se otáčí na bok , dám mu najíst a spinká, no prostě fakt zlatíčko .Ted teda ho budem nechávat očkovat proti tomu pneumokokovi , říkali jsme že když tady všechno kolem řádí různé nemoci tak že mu to radši dáme.
Jinak máem cca k 6kg ale nevím 19. jdem na 3měsíce kontrolu.
A co jinak holky pište do Ip, jestli tedy o mě stojíte ale já jinak nestíhám a přes IP poštu reaguji každý den, takže budu moc moc ráda když se mi ozvete.
Všem přeju hodně zdravíčka pro mimísky a mějte se pěkně.
Myslím že Kryštůfkovi bylo 5 měsíců ale nejssem si jistá pokud ano tak nejen jim k malým narozkám ale všem přeji jen to nej nej .
Pa
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska malá spinkala od jedenácti do šesti, je to zlatíčko. Pak jsme ještě zabraly a vstávaly zase v jedenáct :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď mi tu už půl hodinky zase spokojeně chrupká - má dneska asi spavou nemoc :grinning: Ale je to dobře, potřebuje to a já taky, protože jsem aspoň stihla poklidit, umýt nádobí a tak vůbec všechno, co jinak nestíhám. Jen nevím, jestli se mám pustit do žehlení, aby se mi v půlce nevzbudila. Ale risknu to :slight_smile: My letos vyrazíme na dovču jen po Čechách, asi zase do Jižních na jeden statek - není to vůbec nóbl, ale je tam božský klid a spousta možností na vycházky :grinning: Příští rok bych ráda vyrazila k moři, ale nevím, jestli na to budeme mít, když budu brát mateřskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidíme :sweat_smile:
Marek, ahoj, chápeme, že nestíháš a máš toho hodně. Upřímně tě obdivuju, že zvládáš se starat o Davídka, domácnost a ještě do toho pracuješ :slight_smile: Jsi fakt dobrá!!! A Davídek pěkně roste , koukám :slight_smile: To je mooooc dobře !!!
misi, pět knížek za měsíc? To jsi dobrý knihomol :grinning: Já taky ráda čtu, ale teď mám co dělat, abych si přečetla časák :grinning: Ta clona na kočárek je super, ale to jde asi jen na X-landery, viď?
9. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahojky pusinky,

Misi malému vedra nevadí ba naopak si myslím,že mu to dělá dobře.Pokaždé usne jako dudek a pokud je velké teplo tak mu přehodím vlhkou plínu a je mu dobře :slight_smile: Apartnán je klimatizovaný tak to bude také ok.
Jinak já mám zase takovej názor,že je tam daleko lepší klima než tady a to vedro se tam snáší podstatně lépe :grinning:
Jedeme 31.8 a to na noc

Jani Melinka je krásná a pěkně buclaťoučká :dizzy_face: My máme také fotky na rajčeti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mareko zdravím a děkujeme za přání.Jsem ráda,že je Vám dobře :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Mareka co by jsme se zlobili :slight_smile: Klidne prijd kdyz cas dovoli :slight_smile:
Zuzik ne je to na vic kocarku, ta pani to tam i pise :wink: Me uz ta plinka stvala hlavne kdyz fouka vitr.
Vikul kazdy ma jiny nazor, ja bych s mimcem jela k mori az by chodilo, myslim, ze pak si to mnohem vic uzije ono i rodice. Podle me je takhle malymu diteti jedno jestli je u more nebo u rybnika :sunglasses: Ale videla jsem nekde na diskusi ze nejaka maminka chce jet ani ne s rocnim ditetem do Egypta a v srpnu no tak to no coment, proti tomu je Chorvatsko jako Čechy :grinning:
9. črc 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz
Mišo koukla jsem na tu clonu a asi si ji také objednám,vypadá to dobře a stín je potřeba.Ještě jsem na mimi neobjednávala,mohla bys mi prosím napsat jak na to?kdyžtak do IP díky moc.Fotky svateb a mimísků jsem taky skoukla a fakt úžasný-jste všechny kočky :wink:
9. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Vikul, ja bych mela jeste strach z te cesty, je to tak 10 hod. jizdy, docela dlouho. My jsme ted byli na Vysocine u tchanovcu, je to neco pres hodku cesty...cesta tam dobra, to prcek spinkal, ale nazpatek dostal z niceho nic hysterak, ze jsme museli zastavit na parkovisti a tam ho zklidnikt. Nevim, co mu je, ale posledni dobou naprd pres den spi a vetsinou se probudi z niceho nic se silenym revem jako kdyby se mu zdalo neco oskliveho nebo ho neco bolelo. Ted pred chvili znovu, uklidnila jsem ho a jeste chvilku chrupka :frowning2:
9. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Hrusti me to ted dela malej taky. A je zvlastni ze mu staci kdyz k nemu prijdu a promluvim na nej v nejhorsim vezmu do naruce a je klid. A na manzela reaguje jak na magnet ja mam co delat abych ho rozesmala, ale tada se na nej usmeje a ten by se urezal smichy. Ted jak jsem tu mela tchyni v to utery tak furt na tchana jestli si jako mysli ze to dite pozna ze ho drzi manzel nebo ja. No a tchan ji rekl ze u ni jen rve at ho da manzelovi a v tu ranu byl klid :grinning:
9. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Bobasku, no ja ho vetsinou taky zklidnuju tim,ze k nemu prijdu a zacnu mu rikat, ze je tam maminka bla bla bla, ale nekdy to nezabere. Jedine misto, kde se zklidni je prebalovat... takze ted mi spi na prebalovaku prikryty dekou :astonished:
9. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky,

Vikulko, tu restauraci v Parku znám, taky jsme tam jeden čas chodívali, ale už si moc nepamatuju, jak je ta zahrádka veliká, nicméně s 10 kočárama by to asi byl problém určitě.

Mě zatim na sraz napadla tato zahrádka
http://www.hotel-certousy.cz/node/216

Ale jestli bude hnusně, tak musíme někam dovnitř, tak jsem hledala na netu a našla (vypadají přátelský k dětěm a je to přímo na metru a dokonce jsem tam chodívala dřív na pivo):
http://www.severka-pizzerie.cz/fotogalerie.html

Ale asi to budeme rezervovat těsně před, protože bude pak jasný, jaký bude počasí...

K.
9. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
Hehehe, takže se Hrusti od přebalováku nehneš, aby Ti nespadl? Ty děti si navymýšlejí, ale jsou to naše zlatíčka, Anče zase teď spí na zemi v přenosné tašce z kočárku, to se jí nějak zamlouvá, minule tam spala těch 8 hodin, tak doufám, že se k tomu zase teď nechystá, docela už bych jí měla ráda vzhůru, aby spala v noci.
9. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Karco tak musim kouknout na mapu kde je ta terasa ale ta restaurace je docela dobre polozena tam to znam. A hlavne tam kousek mam kamosku kterou jsem slibila navstivit kdyz pojedu za vama na srazek :wink:
9. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
hehe tak jsem si nasla na mape i to druhe a to by slo taky. Ju jeste ze jsem v praze bydlela 8 let a trefim tam autickem :grinning:
9. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
No tak super, to jsem se dobře trefila :slight_smile:.
9. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Karco, obe restaurace vypadaji moc pekne. Osobne bych se spis klonila k te druhe, ale uvidim co zbytek jarnacku :wink:
9. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,

tak ty čertousy znám,byli jsme tam na té hostině co se ženill náš kamatád :slight_smile: A co se týče té druhé tak to nevím, jak bych se tam dostala :unamused:
Ale řešit to budu až jak se domluvíme všichni :wink:
9. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Já bych byla asi spíš pro Čertousy.Je to tam moc krásný je tam i přebalovák pro miminka atd...
A venku popř. můžeme také sedět
9. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Teda tady je dneska mrtvo :slight_smile: My se vratili z plavani, malej byl super, vubec neplakal, libilo se mu to. Kdyz zacal natahovat tak jsme ho zabavila hrackou :slight_smile: Pak jsem se ucila prcka masirovat. Zatim jen nozicky i tak je to slozity, musim kazdy den trenovat abych to nezapomela :slight_smile: Po koupani uplne vytuhl, ja si zasla jeste do knihovny a manza hlidal prcka v aute, pry śe ani nehnul :grinning: No a o hodinu zaspal jidlo a pak usinal i u prsa. Ale pak se v kosiku probral a rehnil se na cele kolo, manza ted uspava :slight_smile:
Bobas u nas se prcek uklidni spis u me, ale manza taky zvlada :grinning:
Hrusti vy teda mate spaci misto :grinning:
9. črc 2009 ve 20:39  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny tak po dlouhé době zas tady

svatební líčení i česání jsem zvládla a kytku na auto taky a dost mě to bavilo tak se do toho možná pustim víc

malej hodně špatně spinká přes den skoro vůbec ale přitom je unavenej a pořád jako by tlačí ale kaka normálně a prdákuje taky jen je pořád v tlačení tak mu snad nic není. roste jak z vody už se pěkně pronese.

dnes byla ta svatba ségry tak jsme na hodku zašli ale prcek měl dost tak jsme jeli domů bylo tam na něj dost nových lidí a byl mrzutej a dvakrát se tam vykakal :grinning:
měli to ve žlutých lázních a je to tam super tam by jsme srazík taky někdy mohly dát
bylo tam plno maminek s dětma
9. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak holky, u nás se už spí. Dala stovku nutráče a chrní jako dudek :slight_smile: Holky, jsou ty Čertousy někde u metra? Já mám devítku dost z ruky a cestuju jen MHD, tak proto se ptám :slight_smile: Přidala jsem fotečky, tak jestli máte chuť, tak jukněte :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Holky ahojte,

my byli dnes na pichanec - hexu a Melinka si ani nevsimla ze ji dr ockuje. Hrala si s hrackou a vykladala :grinning: Jinak mame 7,9kg a dneska jsem ani neprikrmovala - zas ma obdobi kdy ji staci moje prso a zatim ani nemusime davat zadne mrkvicky...ze dokud takhle dobre kojim tak je to zbytecne a divila se ze ji staci jen obcas na noc prikrm kdyz je takova roba.

Vikulko myslis ze Stufek bude Melinku chtit kdyz je takova plnejsi? :grinning: On bude urcite na modelky a to my nejsme :sweat_smile:

Jinak ja bych taky vic volila misto kde se da sednout i ven. Prece jen na cerstvem vzdousku byva lepe, ale zas tak to neresim - ja se necham dovest kamkoliv a nejak se prizpusobim. :wink: Necham to na Vas prazandach :confused:

Anitko tak pak supni fotecky ze svatby.

Zuzik jeste se chystam mrknout na tve fotecky, ale az to dopisu :slight_smile:

Melinka usnula uz v devet a ani moc nejedla tak se divim ze ji to na noc staci. :slight_smile:
9. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Zuzi mala je zuzova. Na te prvni fotce ma super ciro a na te posledni spravne vyvalene ocka. :grinning:
9. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dozehlila jsem a asi pujdu chrnet. U nas je ten pitomy Master a jde to slyset jak hraji i pres zavrene okno - fakt mazec. A to ho na noc musim otevrit - me obudi ten randal dite a to se hraje na druhe strane mesta. Dneska to byl po celych Vizovicich samy cernokneznik a ta baba z adamsove rodiny. :grinning:
9. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobre ranko maminky
No me dneska mladej zase radi s jidlem no snad do nej dostanu alespon neco :slight_smile: . Jinak dejte pak vedet kterou jste vybrali me je to jedno. Ja pojedu autickem :wink:
10. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Vikulko, ty se dostaneš všude, to se nebojim. :grinning: :grinning:

Čertousy bohužel nejsou na metru.

Anit, nemáš www stránky na ty Žlutý Lázně?

Vymyslíme přesné místo třebas týden předem, teď je ještě čas a uvidíme dle počasí, kéž by bylo hezky. Kdybychom volily ty Čertousy se zahrádkou, tak někdo může nabrat ty, co pojedou metrem na metru, aby se nelopotily busem, no ještě je čas…
10. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Zuzíku, krásný fotečky, co smějící se ďáblík, mimozemšťánek to je, má vlásky, jak kdyby vysílala signál :grinning: , je krásná
10. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak malá spinkala od desíti do půl čtvrté a pak až do devíti :slight_smile:Teď si povídá v lehátku s klaunem :slight_smile: Dneskají musím ostříhat nehtíky, to zase bude boj :sweat_smile:
jaani, tak to si musíte užívat s tím fesťákem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukala jsem na fotečky a Melinka je fakt kus krásný ženský :slight_smile: Je to princezna :slight_smile:
Anitt, jsi šikovná, že jsi toho na tu svatbu stihla tolika :slight_smile: Pak sem hoď nějaké fotečky, ať se pokocháme :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Dobré ránko, zuzik hezky fotecky :slight_smile: jj souhlasim s karci hotovy et :slight_smile: My ze zacatku s nehty bojovali ale rostou mu hrozne rychle takze strihame casto tak uz si celkem zvykl.
Jani to tam mate veselo :unamused:
10. črc 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak my jedeme dneska k nasim na par dni tak tu asi moc nebudu, notas sice beru s sebou ale pocitam ze nebude moc cas. Tak toho moc nenakecejte, at nemusim moc docitat :grinning: Jdu balit veci, mam z toho celkem hruzu abych malymu neco nezapomela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.