• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
tak my vyrážíme na kávičku ke kamarádce, tak se těším :grinning: Jinak jste mě pobavily s tím mimozemšťánkem - to mě nenapadlo, ale je fakt, že ty vlásky má jak anténky :grinning: Misi, užijte si to u rodičů :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky pusinky,

Jani určitě ji bude chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je teda pořádná :grinning: Ale je to dobře oni to pak vyběhají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Karco to teda nevím nevím :wink:
10. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
http://www.o2zlutelazne.cz/

tady jsou ty stránky na lázne :wink:
10. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska byli skoro cely den v zoo s kamoskama a jejima prckama :slight_smile: Ty jo, tam bylo lidi, ale bylo to fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty Zlute lazne vypadaji taky dobre :wink:
10. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
ahoj holčiny,

tý jo to bude mega sraz :grinning:
10. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme dorazily z kávičky a malá byla moooc hodná :slight_smile: Vzala jsem jí s sebou Nutráč, zblajzla stovku a pak vytuhla v kočáře :slight_smile: Tak jsem jí za odměnu koupila krásné šatičky na léto :slight_smile:
Buni, krásné fotečky - Kačenka roste do krásy a má opravdu parádní kukuč :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Zuziku, Buni, mate moc roztomile holcicky :slight_smile:

Buni, Kacenka je pohodarka na tom lehatku :wink:
Zuziku, me prijde Verunka na te posledni fotce jako Rakosnicek :wink:
10. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
holčiny super fotečky

hrusti a byl Honzik hodnej? já mám hrůzu zd elších výletů aby to v kočárku neprořval to moje klíště :grinning:

jinak Davídek má dnes 5475g takže zase narostl taky papá pěkně. minimálně 400ml odstříkaného ml. pak kojení a dokrm kolem 300ml . v neděli jedeme na chaloupku tak bude hezky na zahrádce těším se budu tam jen s mamčou tak si oddychneme a konečně pozná další stranu příbuzenstva :wink:
10. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Anitt, cestu tam prospal, nazpatek uz to bylo horsi, to pobrekaval, ale nastesti zadny hysterak. Hysterak mel akorat v zoo na lavicce, protoze mel hlad :wink: Nekdy musite zacit s delsimi vylety, tak proc ne ted, cim driv, tim lip :wink:

Holky, co jste po cisari, dostaly jste druhy menzes normalne? Ja jsem mela ms 6.6., pak jeste spineni a tenhle mesic zatim nic :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ty jo, Davidek uz nam silne slape na paty :wink: Ja jsem ho orientace vazila na osobni digi vaze a ma cca 5,9 kg. Za tyden jdeme k dr. na ockovani, tak jsem zvedava kolik bude Honzula vazit a merit :grinning:
10. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
anitt, já z toho mám vždycky taky hrůzu, ale malá mě vždycky překvapí :slight_smile: Dala jsem jí do flašky Nutráč a bylo to v pohodě :slight_smile: My zítra vyrážíme na Orlík, tak jsem zvědavá, jak to malá zvládne, ale dneska byla fakt hodná a to jsme byly v Metropoli pět hodin :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky mamky,

o tom víkendu je tady fakt silná absence :grinning:
My jsme měli včera návštěvy, nejdřív kámošku s malou a pak manželova bratrance s rodinou. No, nenudila jsem se.

Natálce se čím dál víc líbí ve vaně, za což jsem moc ráda, ale zase když ji vytáhneme, tak to se jí teda ani trochu nelíbí, no, člověk si nevybere :sweat_smile:

Holky, máte krásné fotečky. Buni, malá je fakt krásná kukačka. Vítám zpět Mareku, doufám, že Tě tu budeme vídat častěji. Hlavně, že je to s penízkama lepší.
10. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
já jsem zatím menses druhý taky nedostala a minule taky 6.6

no dnes pěkne dospával ten včerejšek to byl vyřízenej takže jsme si dnes schrupli dvakrát po třech hodinách spolu :slight_smile:

ted peru pak poklidim osprchnu a jdu odsát dávku na jednu hodinu. :slight_smile: teším se až budou za náma ta očkování
10. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
bemo, teda malá je čupr traktoristka :grinning: Moc jí to tam sluší :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holčičky,já Vás nijak nestíhám. Co se týče srázku, já zase nejsem nějak super řidička, takže bychraději byla někdo pro u metra, ať můžu autí nechat na čerňáku, jestli teda nebudu muset jet se studentem. Cestovat ještě někde busem bych už asi nezmákla :frowning2:
Jinak malá hezky baštinká, jsem moc ráda, sice 700ml jako Davídek od anittky neszbaštíme, ale 550ml je jiná než jejích 430ml, co předtím jedla :frowning2:
Dneska jsme vyměnily savičky za +3měsíce, taky na to má nárok už :slight_smile: Včera jsem byla u mamči a ona pak jela se mnou k nám, ale dnes už zase jela dom. Přijede zítra, jdem s Tomem na rajz, tak se úplně těším, jdem na svijanský slavnosti. Sice budu řidič, takže žádná popíječka nebude, ale mně to nevadí. Malá je zlatíčko, pořád spinká nebo si hezky kouká, hraje s ručičkama nebo plínkou...Akorát ji nějal zčervenalo a nateklo očičko, po opthalmu to měla horší :frowning2: Tak nevím, co je to.
hrusti, já mám menzes už 3týdny. Začla jsem brát tu Belearu, tak týden normálka a pak den klid, den špinění, den krvácení, jestli to bude mít ještě příští měsíc, tak si půjdu pro jiný prášky, protože je to fakt mazec :angry:
Holky, holky Vaše jsou kóči :wink:
jaani, Melča je fakt kus ženský, mamka koukala taky -to mi rádi koukáme spolu na Melinku a říkala, že m pěkný bříško :grinning:
10. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
holky, u nás se už dvě hoďky spinká :confused: Vůbec tu naši prďolku nepoznávám, dneska je fakt nějaká vyměněná :slight_smile:
Andy, teda taky bych šla na rajz :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Andy, přejeme vám vše nejlepší k vašim třem měsícům. My budeme mít zítra.

Ty tři měsíce jsou fakt takový přelomový. My jsme dnes byli za taťkou v práci skoro tři hodinky a malá byla sluníčko hodňoučký :slight_smile:

Holky, já ještě měsíčky nemám, ani trochu. Ty jo, to abych chodila připravená.

No teda ty vaše miminka pěkně baští :astonished: :astonished:

Jinak já byla včera v noci mile překvapena. Spinkat se šlo v 20:30, kojení 02:30, další v 05:00 a budíček v 08:15. Já byla vyspaná dorůžova :wink:
10. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jo ANdy, my jsme měli taky problém s jedním očičkem a tak jsme dávali ophtalmo a bylo to horší. Teď už asi měsíc nekapeme a je to v pohodě. Takže taky nevím co je to za kapky.
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
jé, Andy, já zapomněla Kristince popřát :slight_smile: Přejeme s Verunkou všechno nejlepší - hodně zdravíčka a štěstíčka do života :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
díky holky,taky jsem koukala na fotečky

Bemo-tobě už Naty tak sama sedí? :astonished: To Kačka ještě nééé,ale už se řehní nahlas a houká hůhů a od včejška dělá brrr a bůůůů a prská u toho slinky :grinning: Je to hrozně srandovní.

Zuzi-malá je moc krásná černovláska :slight_smile:
Hrusti-no,vidíš jak je Honzíček hodnej :slight_smile:K. ted spinká krásně i přes den až jsem z toho nervozní,protože ty začátky až do 2. měsíce byly strašný jak furt plakala a přes den nespala,ale ted spí v noci-8-10h v kuse a během dne kolem 2h třeba i 2x :astonished:mám strach jestli jí něco není :grinning:

Andy-my používáme furt savičku č.1 :sweat_smile:aby pak tahala prso :slight_smile:

Andy,Bemo-beruškám vše nej ke 3 měsícům :zipper_mouth:

Anitko-jak ty to děláš s tím odsáváním?vždycky po koju?já zrovna ted a každej večer kolem 23h,ale už mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:Davídek je už vééélkej-my máme ted tak 5,6kg :sweat_smile:

Já MS ještě neměla-naštěstí :wink:
10. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Bemo a Bobásku, přejeme všechno nejlepší Natálce a Marečkovi k jejich třem měsícům - hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
Malá chrupčila od sedmi do půl dvanáctý, tak jsem jí dala Nutráč a prso a už zase chrní. Dneska má spavou nemoc nebo co :grinning: A holky, dneska si poprvé sama držela lahvičku s Nutráčem - chvilku sice, ale dokázala to :slight_smile: Měla z toho hroznou radost, tak mi tu vejskala jako blázen. Já jí miluju čím dál víc, prdelinku naši zlatou :slight_smile: Hodím pár foteček do alba :slight_smile:
11. črc 2009 v 00:33  • Odpověz
holky, nemáte některá z vás zprávu o Kremce a Týnce? Vím, že Kremca psala, že je pustí nejdříve v úterý, ale už je několik dní po a ona se neozvala :frowning2: Doufám, že jsou v pořádku, jen Kremca nemá čas zajít... A já jdu do hajan. Mějte se moc moc fajn a užijte si sobotu :slight_smile:
11. črc 2009 v 00:53  • Odpověz
Teda ty Žlutý Lázně vypadají fantasticky, to jsem vůbec nevěděla, že něco takového existuje, až bude Anča větší, tak tam asi budeme pečený vařený.

Jo Hrusti, ty si to vystihla, Verunka vypadá jako Rákosníček :grinning:
11. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky maminky,

tak mi už máme dnes své první čtvrtletní narozeniny :grinning:
V noci to bylo na pohodu, zase dva budíčky na kojení a vstávali jsme v 08:00 hod. takže já jsem fakt krásně vyspinkána :wink:

Buni, Natálka sedí sama docela dobře. Akorát ji tak dávám, jen když ji chceme právě vyfotit. Prý se to nesmí. Nejdřív by mělo mimi umět plazit se, pak z toho do sedu. Kdyby to bylo naopak a já ji dávala sedět, tak by se nenaučila plazit.
Zrovna mi včera kámoš říkal, že jejich malej (už má rok) se nenaučil plazit a tak když při chůzi spadne, tak nespadne na zadeček, ale na záda.
Jinak s tím spinkáním to taky znám, když malá spinká víc než obvykle, tak jsem z toho nervozní, protože na to nejsem zvyklá :grinning:

Zuzi, děkujeme za přáníčko. Krásný fotečky Verunky, ta si u Tebe hoví po gáblíku :grinning:
11. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, Kristýnka má kámoše, mrkněte do alba :slight_smile: Bemo, bobas, gratulujem dětičkám. Zuzik, malá je šikula, mně už taky šahá po flašce a přidržuje :grinning:
11. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Andy vam taky gratulujeme k 3 mesicum a fotecky jsou uzasne. To je ten vas hafan? :slight_smile:
11. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahojky karči do těch lázní budu taky jezdit pořád je to tam vážně supeeer

andy a bemo moc gratuluji ke třem měsícům to je ale rychlost jak to uteklo co? my ještě necelé dva týdny a jsme tam taky :grinning:
11. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Andy, ten kamarád je super, skoro se pusinkují :slight_smile:. To naše Anča zatím o zvířátka nejeví zájem, ale třeba za pár týdnů bude už taky vnímavější.
11. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Holky ja koukala na ty lazne a dle meho tam bude plno. :frowning2:
11. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak my už spinkáme. Dnes jsme na to byly samy, tatínek je na cestách.
Vykoupali jsme se a nachystali na spinkání a bylo to bez křiku, to už tu dlouho nebylo :astonished:

Teď koukám na Táta na plný úvazek a hned jsem šla ohubičkovat Natálku, když tam na začátku umřela ta maminka. Říkám si jaké mám štěstí, že mám Natálku a že mohu být mámou :slight_smile:

Andy, krásné fotečky, malá má super kámoše :grinning:

Ty lázně vypadají skvěle.
11. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.