• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky, tak jsme doma. Je to sice mnohem lepší, malá je stabilizovaná, ale zahlenění trvá. naštěstí už nekašle. Jak dlouho to ještě potrvá netuším. Doktorka říkala, že dokud nebude většinu času ve svislé poloze (sedět, chodit , atd.) a nenaučí se smrkat, tak ji to prostě bude pořád trápit, protože se hlenů neumí zbavit. Mám fakt radost. No, nenadělám nic. Mám teď už strach s ní jít i jen ven. :frowning2:
A máme za se bou první ochutnání příkrmu. Malá dostala průjem, tak že mudra naordinovala rýžovou kaši a mrkev, a to ne po lžičkách, ale po skleničkách a zákaz mlíčka na celý den. Byla to teda síla to do ní dostat. Z láhve nechtěla, lžičkou nechtěla, ale nakonec jsem to do ní pokaždý nějak nacpala. A druhý den už mohla i trochu mlíčka. Jenže, jak jí to kakání mrkev zahustila, tak z toho dostala šílenou koliku, protože se zas nemohla vykakat. Večer a celou noc tak řvala (nedá se říct plakala, ale fakt řvala bolestí), jak jsem ještě nikdy nezažila. Vůbec jsem nevěděla, co s ní mám dělat. Nakonec jsem jí pomohla masírováním a teploměrem a pak už byl vcelku klid až do rána.
Doma mi papá vcelku hezky, ale kakání má pořád s hlenem. Už jsme zase jen na mlíčku.
Teď budeme ještě týden a půl na Vysočině a pak musím do Prahy na kontrolu.
Ani jsem vás nestíhala poslední dny dočítat.
Jo, a dneska má Týnuška 5 měsíců. To to utíká. Už má pěkně pevné nožičky, a když ji chytnu za ručičky, tak se zvedá místo do sedu rovnou do stoje. A taky už se snaží na kolínka a lézt po bříšku dopředu.
Na srazík se budem snažit přijít, ale jen pokud bude malá fit. Jsem teď na ni strašně choulostivá. :-/
Přejeme všem krásný večer a příjemně strávenou neděli. A teď už jdu chrupčit, tak dobrou. :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpatky. Dneska to bylo fajn, byli jsme u babi a pak na oslave kamosky tricetin. Prcek cely den nekakal, takze vecer predvedl solidni hysterak. Chudak jedina kamoska, ktera nema dite, asi to bylo dost demotivacni :grinning:

Andy, super kamos. Gratulace Kristynce :slight_smile:

Kremca, chudak Tynka, ale hlavne, aby ji bylo lip. To je jasny, ze prijdete na srazik jen kdyz bude fit, nema cenu to lamat pres koleno :wink:

Tak ja lezu do hajan, abych se aspon trosku vyspala nez se prcek vzbudi :wink:
11. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
12. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,

Kremco to je teda hrozný a snad už bude lépe.Držíme palečky....Týnce vše nej nej k pidi narozeninám :grinning:

Jinak my jsme měli zase den Déééé včera.Pořád řval a nic ho nebavilo :angry: Ale dnes je zase moc hodnej.Papání mu dávám už na střídačku.Jednou prsíčko a pak 150 ml beby.A jsem moc spokojená.Malej krásně kaká a já jsem v klídku.Jen už ,aby seděl :wink: Pořád chce koukat a kočárek ho kolikrát také nebere :unamused: I když mu to zvednu a vidí tak je nespokojenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď se napucnul a vykadil a kouká na tv a povídá :slight_smile: Je to miláček
12. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky
mam pujčeny notebook,ale težce bojuju....
kremčo myslela jsem na vas obe,havne na tynku..tuším jak Ti ted je,je to težke..musíte holky vydržet,skus se spoptat po homeopatovi,nam u Elišky hrozne pomohl,když už dr nevedeli co dál,mela zas pořad nemocne uši,čtyřicítky horečky
jinak přeju všem prckum k mini narozkám vše nej a pevne zdravíčko :slight_smile:

ja pořad nejak nemužu stravit tu zoravu o srdíčku,hlavne že nam to řekli až ted a přitom to vedeli.jdem na kontroli za dva mesíce a budou delat i UTZ jak to má
Eliška nam odjela na tabor a je tu hrozne smutno

hrusti te vojtoky se neboj,ho to nebolí,jen mu vadí,že ho omezuješ v pohybu a stejne u vas nebude na dlouho
12. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky, dík, že na nás myslíte.
petrach: ano, o homeopatovi uvažuji, je to poslední možnost, protože už fakt nevím, jak bych chudeře ulevila od hlenů. Takže hned v pondělí zajdu do lékárny, je tam jedna paní, co se tím zabývá a uvidíme, co mi poradí.
12. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Peti, Kremca drzte se!!! Nebojte, urcite bude lip!!!
Co se tyce te vojtoky, tak mam spis strach, abych mu neco neudelala. Ted mu mam tlacit na nejaky pod v mezizebri a ja se bojim, abych mu nezlomila zebra :frowning2:

Vikul, to jsou dobre zpravicky, ze Stufek pekne basti bebu. A prdiky uz vas netrapi... definitivne?
12. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky,
Kremčo, citim s tebou, musi to být smutný období, ale určitě bude líp.
Petrach neboj, malej bude v pořádku, už od začátku je bojovník, on to s tebou všechno zvládne, budeme držet palečky, aby bylo dobře.
Anča teď snad usne, klíží se jí oči, tak se vrhnu na luxování.
Holky, to je stejně furt něco s těma mrňatama, že jo? Člověk aby měl nervy ze železa, fakt že jo.
K.
12. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Příští týden mají být pěkný vedra, od zítřka se to začně stupňovat a ve středu snad 32 stupňů, to se nám mimísci upečou, jedinej, kdo bude nadšenej, je Štůfek :slight_smile:
12. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Hrusti, hezký fotečky a těch dobrot na stole!!!, se mi zbíhají sliny :dizzy_face:
12. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Karčo to máš pravdu,ale co já :unamused: Já teda miluji sluníčko,ale né někde pendlovat venku.Budeme u mamky na zahradě a je tam i bazén.Tak to bude v pohodě......

Hrustíku snak už je to definitivně,
jdu juknout na fofečky
12. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme dnes výletničili a měli jsme se skvěle. Jeli jsme do Valtic na kolonádu a zámek a do Lednice. Natálka se teď koupe s tatínkem :slight_smile:

Hrusti pěkné fotečky, to jste slavili ty kámoščiny třicetiny?
My jdeme příští sobotu na svatbu. Moje bývalá láska poleze do chomoutu, tak se na jedeme podívat :grinning:
12. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak my byli včera na celodenním výletě na Orlíku a super. Malá byla hodná, jen si občas pobrekávala, my jsme si dali v klídku obídek na zahrádce a bylo to moc moc fajn :slight_smile: Jen malá vůbec nespala, takže večer řvala jako tur, protože byla přetažená jako blázen :frowning2: Dneska jsme tu měli naše, tak jsme grilovali, počasí super, takže paráda. Jen mám občas schízu z mamky, protože mi malou ani nepůjčí :frowning2:
Kremco, moc na vás myslíme. Snad to brzy přejde a bude zase dobře. Uvidíš, co ti řekne ta homeopatka :slight_smile:, držíme s Verunkou palce :slight_smile:
Hrusti, krásné fotky :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Zuzi, grilovačku vám závidím. A proč si malou nechce mamka vzít?
Moje mamka by malou za mě i nakojila kdyby mohla :grinning:

Tak tatínek teď poprvé mazal malou a vypadá jako sardinka v oleji :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
bemo, právě, že ji furt chová a dneska ji dokonce i krmila Nutráčem :frowning2: Ani mi ji nedala, ať ji nakrmím sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Docela mě to štve, tenkrát, jak jsem jí praskla to očkování, tak ji držela a pak ji utěšovala a to mi bylo hodně líto, protože si myslím, že to je moje úloha ji utišit a pochovat, když jí udělám takovou bolístku :frowning2: Jenže já jsem takovej debil, že jí to ani neřeknu a to mě štve nejvíc :angry:
12. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Bemo, jj, to byla oslava kamosky tricetin :slight_smile:
Zuziku, no u nas je mamca taky uplne hotova z prcka, porad by ho jen chovala a nechce ho pustit z ruky. No, ale me to zase az tak nevadi, pokud pak prcek doma nerve, ze ho nechovam, protoze si aspon v klidu u nich vypiju kafco :wink:

my jsme dneska meli nakupni den, byli jsme v Globusu a v Ikea a ted odpoledne jeste na prochajde. Jsem zvedava na ty vedra pristi tyden, to budou zase prckove protivni :unamused:
12. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Zuzi, tak to by mě teda taky hodně vadilo. Moje mamka je v tomhle dost podobná. Když jsme měli křtiny a měli jsme oběd v restauraci a byla tam celá rodina i pan farář a malá začala hrozně řvát a pokakala se ... no a mamka se hned zvedla a šla ji utěšovat a chtěla ji přebalit. Tak jsem jí řekla, že to je moje práce, a ona že ne, že to udělá ona.
Tak jsem ji odvedla vedla a řekla jsem jí, že Natálka je moje dcera a aby mě taky neponižovala před ostatními. Že si vážím toho, že mi chce pomoct, ale jen když o to budu stát.

Já jsem řekla manželovi, že krmit odstříkané mlíčko budu jen já a on a jednou dal falšku své matce a já to nemohla rozdýchat. Jednak to držela tak blbe, že nasávala samý vzduch a hlavně šlo vidět, že je zmatená z toho, že ji krmí někdo jiný.

Zuzi, nestyď se, Verunka je Tvoje dcera a když ji chceš mít u sebe, tak si ji prostě ven, nikdo jiný na to nemá větší právo.
Ale přesně vím, jak se cítíš.
12. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Vikul, u nas uz prdiky taky mnohem lepsi nez driv. Vetsinou nas trapi, kdyz nekde cestujeme a prcek je v autosedacce a moc se nehybe a nelezi na brisku, tak pak se nemuze vykakat a ma hysterak vecer :frowning2: Ted bereme ty probio kapicky a kapicky baby calm, dame jeste tak jednu davku a uz mu to vysadim. Ted se vic hybeme, tak uz by to melo snad byt dobry :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Bemo, tak moje mamca nastesti prcka neprebaluje, ani nekrmi. Obcas se sice zepta, jestli nechci nejak pomoct, ale ja ji reknu ze ne a ona prcka vicemene jen chova nebo kdyz lezi, tak u nej sedi a porad mu neco vypravi. A tchyne maximalne vezla kocarek, prcek je pro ni moc maly.
Zuziku, chapu, ze je ti to trapny okrikovat mamcu, ale jestli ti to vadi, tak ji to v klidu reknu. Mela by to pochopit :wink:
12. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Hrusti tak to je dobře,nepřála bych nikomu takové prdíky co měl Štůfík.Už je to spokojené miminko....Teda pokud dělá to co chce on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musím se mu teď hodně věnovat,protože vyžaduje pořád pozornost.A díky tomu už mám zase méně časíku na koníka :frowning2:
Ale snažím se jak to jde...
Teď mají být tropy a panelák máme díky bohu hotovej(naší stranu)tak nemusím trajdat pořád venku.A malej bude mít klid v postýlce :slight_smile: A tím budu víc tady.
Moc se těším na srazík a kde to vlastně bude???My už možná budeme papat příkrm :wink: Moc se na to těším
12. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky! Jsem malou v pátek zase moc chválila tady jak je hodná. Hned potom hodila hysterák jak blázen, usnula a za hodinu to samý :frowning2: A nechce už ležet sama, koukat na hračky, hrát si, dudat nebo nufat plínku. Je celá nějak protivná a pořád zaklání hlavičku do zadu. Včera v jednu měla další hysterák :frowning2: Nevím, co jí je. Má pak z toho úplně popraskaný žilky v očích. Až si říkám jestli je to normální, mít je takhle krvavý. Dr.říkala, že je pokud brečí hodně.
Pejsek byl půjčenej, ale taky jorkšíráček, je to prostě bomba plemeno, já je miluju, jsou všichni stejný, akorát tenhle byl teda fakt vychovanej, co se mu řeklo, to udělal.
Holky já jsem tea ráda, když malou mamča vykupčí nebo pochová, pohraje si, nakrmí. U nás to taťka nedělá, tak jsem ráda, že to někdo převezme, ale zase je taková, že když ji řeknu ať mi ji dá, tak mi ji prostě dá. Akorát mi teda vadí, když ji krmí někdo jinej než ona nebo já. Mám na malou fígle, aby toho snědla víc a mě nebaví pak někomu říkat jak to má dělat. Jo a když se mi něco nelíbí jak dělá, tak ji to řeknu. A ona jen vždy říká malý...Ta Tvoje mamá říká, že máme takhle a nebo...ta máma, že? :grinning: Včera hlídala, byli jsme na fesťáku, měli jsme volňásky, ale teda mýmu se tam moc nelíbilo, takže jsme za 2 a půl hodiny byli doma.
peto, neboj, šimulovi se to spraví :wink:
kremco, je to boj, že? Jste moc statečný holky a zvládynete to. Týnka je ale chuděrka, takový trápeníčko.
My po hippu kakáme hezky. Po nutrilonu to bylo horší a to jsme měli ten comfort. Ublinkáváná je pořád stejný.
12. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
hrusti ten cvik mame taky,neboj nic mu neudeláš,je to jen takoví naš pocit,,tenhle cvik je ješte ten jednoduchý..ja mela hruzu,když dostal cvik na bříšku,musela jsem mu otočit hlavu na bok a jak se branil.mela jsem pocit,že mu zlomém vaz :frowning2: ja myslém.že u vas to cvičení bude na chviličku :wink:

zuzí musíš si říct,když se ti to nelíbí..ja jsem se dneska ozvala po dlouhe dobe před manžovou rodinou a sice jsou nafouklí,ale me se kapku ulevilo

vikul Štufek je stejne pašak,red jak se bude víc hybat,tak už bude líp :slight_smile:
12. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Pétí už jsem tu viděla,že něco bylo u vás né zrovna ok :frowning2: Jen se omlouvám,ale nevím co se stalo Vám
12. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Pétí jak jsem psala tak dávám bebu a je to mnohem lepší.Lépe spinká a kaká tak třikrát denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme měli Andy taky den D.Řval a řval :unamused: Dnes zase byl jako sluníčko.

Andy já to mám také tak,vždy jak sem napíšu,že malej je hodnej a prdíky nemá tak hned dostal nějakou koliku :confused:

A co se týče hlídání tak nejvíc mi hlídá moje mamka a ta to se Štůfkem umí a miluje ji
A také má rád strašně děti a do¨ráží na ně :slight_smile: V úterý mi přijede chůva :wink: Kryštofa sestřenice :grinning: :grinning: Tak budu mít uklízecí období :angry: Musím umýt okna a vygruntit byt,protože panelák bude hotovej :slight_smile: JUPÍÍÍÍÍÍ
12. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
peto, tak tak. Já se taky ozvu, ale někdy jen kejvám a stejně si i před nima dělám podle sebe..

Prej, když mimča zaklání tu hlavičku, tak si tím dráždí centrální nervovou soustavu a pak jsou z toho dráždivý a chytaj hysteráky a tak... :unamused: teď jsem to tady na koňovi vystudovala.
12. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Hrustíku krásné fotečky
12. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
vikul, to je jak naschvál, že? Radši je nechválit, prďoly... Týnka taky moji mamču miluje.
12. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
To teda :slight_smile: Ž ádné chválení už nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukám,že máte také veselo :wink: Tatík nehlídá???Petr je ze Štůfka úplně vyřízenej a pořád si hrají a i dost vozí,když je doma :slight_smile: D¨nes byli dvě hodky venku :astonished:
12. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
vikul, u nás vůbec. Musím taťkovi skoro malou do ruky dát, aby ji pochoval. Ale taky ji má rád. Chodí ji kontrolovat, když spinká a povídá si s ní u hraček, ale ven nebo dlouho chovat to ne :frowning2: Mě to mrzí, ale přece jen je to jeho druhý dítě, tak to bere asi jinak. Navíc má docela dost starostí kolem teď. Váš taťka je teda hodnej, že tak vozí :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Tak třeba brzo začne až bude větší :wink: Určitě ji má rád,to já vím :slight_smile: Malej co je větší tak si ho hodně získal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako novorozeně taky choval,ale nevěděl co má dělat,ale teĎ jak mohou dělat vylomeniny tak je to super a krásný pohled :slight_smile:
12. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.