• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
já tomu věřím, můj otec se choval stejně, když si 14 let po mně pořídil bráchu a teď ho mïluje snad víc než mě :grinning:
12. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
určitě vás má rád stejně :slight_smile:

Jdu na kutě tak dobrou noc a krsné sny
12. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Já vím, já to jen tak obrazně napsala. Vikul, dobrou.
Jsem si teď zajezdila na orbitreku 2x20min.a posilovala šikmé břišáky a předtím jsem si dala paštiku a šopák a teď je mi teda z toho pěkně šoufl.
Půjdu se sprchnout. Dám baštu malý a půjdem snad spinkat bez hysteráku, teď už 2hodinky chrupčí, tak snad to bude v poho.
12. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz
Dobre ranko maminecky
Petko musime verit a uvidis ze to bude v poradku. Malej je bojovnik a vim presne jak se citis. Ale jak rikal muj kardiolog pokud miminko prospiva neni se ceho bat. A malej ti ted krasne pribral takze to bude urco v pohode :wink: .
Hrusti krasne fotecky.
Tak a u nas se jde dneska na vcelicku tak jsem na mladeho zvedava :grinning:. Akorat porad premyslim jestli jit dopoledne nebo odpoledne. a to musim jeste objednat naseho hafana na kastraci. Po tom co predvedla u posledni falesky jsme si rekli z manzelem ze staci. :angry:
Zuzik vim presne jak se citis me tohle dela tchyne a navic k tomu ma takove prupovitky, ze se obcas citim jako neschopna matka :frowning2: . No a nejvic me dostane z hlaskou, ze jezdi abych si ja odpocala. No muzu vam rict, ze jsem po jeji navsteve vzdycky utahana jako kote a nemam silu ani chut na cokoli.A to ji mam tady 2x do tejdne. Bohuzel ma manzel pravdu v tom ze nam hodne pomahaji takze musim drzet pusu a myslet si svoje. Ale kdyz uz me hodne vytoci tak se ozvu at si rikaji co chtej :grinning:
13. črc 2009 v 06:20  • Odpověz
Pridala jsem fotecku naseho hafana s mrnousem. Akorat to nase zvire blbe kouka, protoze na ni manzel ukazoval prste a vyhrozoval ze nesmi maleho olizovat :grinning:
13. črc 2009 v 06:27  • Odpověz
dobré ránko,

Bobásku-pěkná fotečka :slight_smile:

Holky já to mám naštěstí v klidu,mně nikdo mimi nebere,ani nepoučuje :wink: ale kdyby jo,tak jsem nepříčetná a hlavně kdyby se vůbec nezeptal a na krmení dám jen občas manželovi(krom brknutí,chování a mazlení),at si malá zvykne i od něho,když dávám flašku :wink: jinak je CÉÉÉÉÉLÁÁÁ MOJE :dizzy_face:

Ale samozřejmě,že babičky taky chovají a vykládají si s ní,ale nic proti mé vůli,to bych se teda tvrdě ozvala :sweat_smile:

Jinak štůfkovi pusu k mini narozkám a ostatním miminkům taky :zipper_mouth:
13. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojte slunicka,

tak jsem Vas docetla (moc jste toho nenakecali) :wink: - cekala jsem vice stranek :grinning:

Ja vcera malovala kuchyn - celou a Peta hlidal malou. Dneska to musim jeste poumyvat..to bude mazec. :confused: Dneska mame vanicky, tak nevim jak to vsechno stihnu.

Kremco to je me lito jak to s malou dopadlo, ale jak bude vetsi tak se to snad zlepsi. No a na ty hleny ti nic nedali? nebo odsavacka to asi nevytahne ze? :frowning2: Drzim palecky aby bylo lip.

Zuzi teda jak jako ze ti mamka malou ani nepujci - bych se neptala a normal bych si ji vzala. Je fakt ze si ji asi chce uzit kdyz ji casto nevidi ale musi to byt pro tebe tezke. Neboj - mala moc dobre vi kdo je jeji maminka a tu moc miluje :slight_smile:

Ja teda kdyz si nasi malou vemu jsem i rada - porad je prace totiz na domecku tak kdyz hlidaji tak jsem za to stastna - delaji s ni blbosti a tak - a od toho babicka a deda prece jsou.

Andy teda to je ale kamarad - jsem cekala nejakeho chlapa :grinning:

Holky ja se smeju jak mala me zatim posloucha. S Petou dela blbosti a prijdu ja a treba ji reknu a spat - uz je po vecernicku a ona zvazni, uklidni se a jde normalne chrnet. Se oba smejeme - jo asi budu ja ten matka general - Petu totiz vubec neposloucha a mava s nim jak s proutkem. Dneska od rana spala se mnou v posteli a utlacila me tak ze ja lezela na krajicku a ona rozvalena pres celou moji pulku - tak jak Peta odjizdel do prace tak jsme ji supli na jeho stranu :grinning:
13. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,
taky jsem čekala víc stránek, no ale byl víkend, tak to chápu :grinning:

Malá teď spinká, tak jsem už poklidila, vyprala a teď chystám obídek.
Tak zítra mají přijít zase ty naše nechvalné tropy, no moc se na to netěším,ale co se dá dělat.

S těma prarodičema je to někdy na prd. Po mě zase tchyně chce abych u nich s malou zůstala na týden :astonished: :astonished: :astonished:
No, nedovedu si to dost dobře představit. S tchyni s nemáme co říct, každá jsme jiná a navíc ona u nás taky nebyla když se malá narodila, jen na křtiny a to mi přidělala víc práce, než bych jinak měla.

Bobas, krásná fotka, to my bychom si s tím pesanem od našich dovolit nemohli :slight_smile:

Já už mám alba zaplněná, tak asi nějaké vymažu ať mám kde vkládat fotečky :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim od nasich. Jen na skok. Notas sem nebrala a tatka mam pc v pracovne. Malej chrni ale nemam jeste chuvicky tak ho porad litam zkontrolovat. Musim je koupit, nasi maji velkej dum a to se fakt neda.
Jinak prvni dva dyn malej dost plakal, ale asi to bude tema novyma kapkama. Zkousela jsem Baby calm a ty mu teda nesedly kroutil se po nich i ve spani, chudak. Tak jsme najeli zase na sabik. Jinak zacal trosku kaslat :frowning2: Koupila jsem kapicky v lekarne tak snad to pomuze. Jdu vas docist a ozvu se zas nekcy v tydnu. Jinak je tu moooc fajn :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem vas v rychlovce docetla. Kremca drzte se. chudak Tynka. I ty petrach. Pekne si to vyzirate, ale urcite to bude dobrý uvidis.
Zuzik to je trapeni s temi rodici. Me by to asi nevadilo, protoze jsme tu jednou za cas. Ale kazdy to snasi jinak. Ja jsem rada ze si odpocinu, ale mamka ani tchyne neprebaluji, krmit nemuzou tak jsem rada kdyz vyrazi s kocarkem. Vcera vozila sestrenka. My sedeli pod pergolou a grilovali s nasi rodinou a kamarady. :grinning:
Muj je z malyho taky unesenej, takze u nas je samozrejmost, ze koupe, prebaluje, uspava, vozi. Akorad krmit nemuze :sweat_smile: Tak pa a drzte se.
13. črc 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, tal to Ti závidím. Já jsem ráda, když manžel párkrát do měsíce vezme malou ven a já si můžu odpočnout, ale stejně vždycky uklízím. A přebaloval tak možná 5x všehovšudy. Uspávám raději sama, jen když mám na návštěvě faráře a známou, tak musí on a to mi vždycky trhá uši jak chudák Natálka řve.
Ale koupání ho i baví.
No, každej je hold jinej.
Ale taky bych uvítala, kdyby mi víc pomáhal a dělal to sám od sebe. Protože ho nechci nutit do toho, aby se věnoval vlastní dceři, ale je mi to líto.

Užij si u rodičů, já tam fičím o víkendu a budu tam celý týden, jupííííííí :grinning:
13. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj sluníčka,

tak malej ted usnul a já si řekla,že přidám alespon nějaké fotečky.Už je venku krásně,jupíí.Petr se také hodně stará :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak jsem tam přidala nějaké fotečky našeko zlatíčka :grinning:
13. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Vikulko krasne fotecky.
Jinak u nas se manza taky stara a to hodne. fakt kdyz prijede z prace tak me maleho skoro nepujci jen kdyz moc rve :grinning:. Byli jsme na te hexa a zaroven 3 mesicni kontrole tak mame 6900g a 63cm :grinning:. Mam ho prej ted dva dny hlidat kvuli teplotam a mame doma pro jistotu ten nurofen a paralenove cipky :wink:
13. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Bobásku děkuji a dala jsem tam ještě nějaký.....Teda pokud jsi je stihla :wink:

My teplotky neměli jen byl mrzutější,ale dobrý.Mareček je teda kus chlapa
13. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Bobásku také máš hezké fotečky a ta Asta je tam úžasnáááá :slight_smile: Snad si pamatuji dobře její jméno :confused: Popř.promiň
13. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ha tak ty jsem nestihla ale uz jsem to napravila :grinning: . Vikulko a kolik ted merite a vazite? Ono pan doktor rikal ze ma nejakej nabeh na neco a jestli nekasle, coz malej zakasle kdyz treba blbe polkne jinak ne. Tak proto mam hlidat teplotu :wink:
13. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Vikul, Bobas, pekne fotecky :slight_smile:
My jsme meli dneska silenou noc, prcek zlobil, tak jsem utahana.
Misi, me doporucila dr na mitny kasel vincentku.
Bobasku, marecek je pekny kus chlapa :slight_smile: snad to zvladnete bez teplot. nas to ceka pristi tyden.
13. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jinak jsme dneska byli u dr., protoze prckovi se udelaly na tele takove suche fleky. Pry to muze byt i zacinajici atopicky ekzem, tak jsme vyfasovali masticku a musim 4x denne mazat. No, nevim, co budu delat driv, protoze musime i 4x denne cvicit, ale stejne to 4x zvladneme jen malokdy :unamused:
13. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj Vikulko,
Štůfek je nádhernej, Ti ho závidm :wink:
Místo na srazík ještě není určený, ale asi to dáme na tom metru, holky to chtějí mít co nejjednodušší, ale ještě uvidíme dle počasí, 1-2 týdny předem něco zarezervuju.
K.
13. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Hrusti u segry malej mel taky nejake fleky a zatim se u nej tenhle ekzem nepotvrdil. No ale segre ktera ho ma rekli ze se ma chovat jako by ho mel. A malej nesmi zadne jizni ovoce. :frowning2: . Takze budem drzet moc pesticky at je to v poradku.
13. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky ted mi to sežralo desne dlouhy příspevek a zuzřím :angry:

budu psat na víckrat at me neklepne..

vikulko zjistili nam neuzavřenou přepažku v srdíčku,u nedonošenych detí je to hodne časte,hodne jsem o tom slyšela a vím o tom,jen nam to zapomeli říct,že to má..ješte se muže sama uzavřít,tak v to doufám..

bobasku slyšela jsem.že když prospívají,tak je i po roce jen kontrolují a neoperují,ale ja veřím,že se uzavře obema klukum
13. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Miši tak si to u vašich užij,odpočívej,určite se o maleho perou :grinning: jako všude a diky za podporu
Hrusti bolí Honzíka zas bříško? davaš Sabík do každeho mlíka? ja jo a celkem to pomohlo,tak skus,davam 10 kapek
Andy počkej až malá poroste jak si ho omotá kolem prstu,to budeš koukat..muj když se narodila Eliška tak lítal pořad kolem ni,přesne jako u Míši a ted se pry maleho bojí,koupat vubecx neee a přebalit se mu taky nechce,jen krmit a pochovat,takže bud v klidu
:wink:

skukla jsem fotky a musela se smat,Mareček ma stejnou papulku jako Šimonek,jde vydet že se hlady netrapí kluci a to je dobře,je vydet že to srdíčko pracuje jak má
Štufek jde vydet že už není žadne mimino,myslím obrazne,že si už hraje s hračkama a tak..ale je krasnýýýý
13. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Aha tak to je mi moc líto,ale i to určitě zvládnete :wink: Zvládli jste spolu horší věci nééé!!!Nebo je to tak závažné?????

Karčo a pořád nejezdíš za rodiči???Přijeď na návštěvu néééé
13. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Vikul podle dr to není žadny problem,ale ten doktor je postrach celeho špitalu u nas,ale pry když srdíčko min pracuje než ma,tak deti nepřibírají a jsou spave a to my teda nejsme,ješte musíme čekat na UTZ za 2 mesíce,oni to zatím jen hlídají a uvydi se po prvním roce,,nekdy se to musí operovat,tak snad u nas nee

my mame dnes 5mesícu a gestačne 2 a tyden,nekdy to na me padne,jako ted po tom kardiu a mam desnou depku,že se musí pořad tak trapit,ale on je spokojene miminko a pokroky delá ,takže se s tím musím sama srovnat,asi to potrvá,než se z toho vyhrabu,je to spíš o me..
13. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Pomohla bych ti ,kdybych jen mohla :frowning2: Ale snad máš okolo sebe lidičky,které tě podrží a podpoří...Já mohu jen na dálku :cry:
13. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
bez vas bych byla na palici,celí den jen s detma,pomahate a moc
13. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Peti, neboj, to bude dobry!!! Ja chapu, ze je to na palici, ale kdyz je Simunek spokojeny, tak by mela byt spokojena i maminka. Uz jste toho zvladli spolu hodne, tak tohle taky zvladnete. Urcite!!!

Jinak Honzik nemel v noci prdiky, ale asi na nas opet leze rustovy spurt. Normalne papa tak ve 4 hod. a pak az mezi 8 a 9 hod rano, dneska se vzbudil ve 2 hod, a to ve 20 hod. zblajznul 200 ml, pak se opet vzbudil v 6 hod s revem a mezi tim ve spanku jeste porad knikal a spatne se mu dychalo, protoze ma trochu rymu. Davame probio kapicky a baby calm, takze brisko uz moc neboli, jen kdyz nekde cestujeme, tak se nemuze vykakat. Chtela jsem napsat, ze si nemuze dojit na wc, ale to si nedojde jeste nejakou dobu :grinning:
13. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak jsem holky úplně předělala album a mám spoustu místa :grinning:
13. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Petulko ve dvou se to lepe tahne. Moooc na vas myslim a doufam ze ta pristi ko dopadne dobre. U nas se pujde asi pristi tejden na ko jeste nevim. Sestra me posila pozvanku sms a ja ji to vzdy potvrzuji :slight_smile:
13. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.