• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dobré ráno holky,

s váhou Vás chápu, jsem na tom taky bídně a nemůžou za to hormony, ale hlavně já sama. Ráno jsem se vážila a mám tedy radost, za poslední týden jsem nepřibrala, což je pro mě šok a je to poprvé za celé těhotenství :slight_smile:, ale stejně 96 kg tam blikalo, to jsem zvědavá, jestli do konce těhu oslavím tu 100, nechci, nechci, ale zabít se kvůli tomu nepůjdu. Ošklivý mám stehna, když si sednu na bobek, tak se mi zkrabatí, zcelulitidí, no jsou prostě vlnkatý a děrovaný, hrůza pohledět. Manželovi to úspěšně tajim, tak jen doufám, že až pojedeme do porodnice, že se mě tam nebudou ptát na váhu, jinak budou asi křísit jeho, než mě, myslim že netuší, že má doma metráčka :slight_smile:. A nebo tuší a já jsem naivní :slight_smile:).

Jinak dneska byla noc lepší, nožka cukla jen párkrát, ale stejně jsem byla snad 10x za noc vzhůru. Teď musim na nákupík, budu dělat dneska lečo, tak potřebuju zeleninu, pak jdu ještě před obědem na poslední kontrolu na gyndu a odpolko hnusnej velkej nákup v Makru, jezdíme tam vždycky pro mlíka, piva a tak, prostě takové ty věci, co já nechci tahat z klasických nákupů, kupujeme i mega balení rýže a těstovin, no prostě zásoby, co se nezkazí.

K.
14. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
Marek, tak už jsem na tebe koukla a vypadáš moc hezky, sluší Ti to :slight_smile:
14. dub 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že jste všechny na ko nebo na nákupu :grinning: Tak hlavně, ať ko dopadnou dobře, dejte pak hned vědět :slight_smile:
Karca, tys mě docela rozsekala s tou váhou. Vůbec nevím, kde bys těch 96kg vzala, vždyť jsi jako proutek. Akorát máš bříško a to je pochopitelné :grinning:
Marek, ta váha pak půjde nějak dolů, uvidíš. Na fotkách ti to sluší, tak si s váhou nedělej žádný starosti! Taky to teď nijak neřeším :slight_smile: Já hlavně nechci držet nějaký diety, když budu kojit! Tak prostě budu tlustá, no. Ono se to nezblázní :grinning: Hlavně, ať jsme zdravé - to je to nejdůležitější :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj, už tu sice asi nejsem moc "doma" ale i přesto chci novopečeným maminkám moc POGRATULOVAT !
Jsou to samé krásné zprávičky.
Mějte se hezky, pa
14. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Zuzankast, si tu velice "doma", zbývá nás 6 porodit, tak určitě choď dál. Jak Ti je?

Zuzík, taky nechci držet diety, až budu kojit, řiká se, že když člověk rychle hubne, tak se vylučujou nějaký neg. látky do mléka a to pak dostane to mimčo, takže to bych nerada.

No jo, člověku ten druhej vždycky připadá jako proutek, ale sám sebe vidí detailně a ošklivě.
14. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
jj, karca, to máš pravdu :grinning: Jak jsi nakoupila v Makru?
Zuzankast., dlouho jsi u nás nebyla, ale my tě tu rády vidíme :slight_smile: Už to máš taky za pár, co? Jak se cítíš?
14. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Díky Karco, jsi moc hodná, to je milý. Já to chápu, sem radši venku než doma u PC, tak sem pak mimo tady to dění..
Mám se pořád krásně, nic mě nezlobí - jen ten mrňousek je někdy až moc čipera, ale to připisuju k dobru.
A z pomerančády si nic nedělej, tu mám taky, vždy sem ji měla - i na lýtkách :sweat_smile: Kilíčka navíc v těhu jsou povolený. Tak si to užívej :wink:
14. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Zuzí :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Zuzankast, to je super, že se cítíš dobře a že lítáš venku, já trošku kolem zahrady, ale PC mám furt zapnutý, tak stíhám být na obou místech v jeden čas, i když, teď už tu není tak rušno, jak bývalo.

Zuzíku, zatím proběhl jen Albert se zeleninou, teď jsem dovařila lečo a za chvilku letim na KO a pak až Makro, to zase budu večer hotová. Co plánuješ dneska ty?
14. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
NO já venku spíš jen tak posedávám, v neděli sem byla s kámoškou na procházce asi hodinu a pak mě dost bolely kyčle, takže spíš sem v klidu.
Tedy lečo bych si taky dala, mňam..
Ať ti dobře dopadne KO. Já jdu zítra taky. Je až zvláštní, že se u mě pořád nic nemění, jediné z čeho mám vždy obavy je, aby bylo mimi na monitoru vzhůru.
14. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
zuzankast., já bych taky lítala, ale nevejdu se do bot :grinning: Už jen pár dní a bude to pryč a pak budu mít nožky jako laňka (nebo baňka? :grinning: )
karca, já si asi udělám k obídku palačinky, abych měla rovnou hotovou i večeři. Do toho mě pořád otravujou kolegyně z práce, ať s nima ještě zajdu na kafe :frowning2: Nějak nemůžou pochopit, že se sotva valím a že nemám náladu cestovat MHD :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak už je ignoruju a ozvu se jim až po porodu. Mě to fakt hrozně otravuje a to jsem byla taková společenská :frowning2: Na dnešek nic zásadního neplánuju. Musím umýt podlahu a koupelnu a to je asi vše. Venku nějaký aktivista něco od rána vrtá, tak jsem taková otrávená :frowning2: Ty jdeš dneska taky na ko? Já tu zbudu sama, se tu budu bát :grinning: Tak hlavně, ať je vše v pořádku!!!
14. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Jé Zuzi a palačinky ( s ovocem a pudinkem), ty sem chtěla dělat včera, ale byla tu ještě velikonoční sekanice, tak sme dojídali tu. Musím si dát taky pauzu od toho sladkého.
:grinning:
14. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
zuzanka, já jsem byla na monitoru tuhle hodinu a čtvrt, protože to sestřička nemohla "chytit". Nakonec u mě seděla, ale malá pořád někam odplouvala, takže ten záznam je hodně zajímavej :grinning: Doufám, že to teď bude lepší. Já mám zítra na ko ke svému dr. a ve čtvrtek na ko do porodky. Tak přemýšlím, že dr. zítra zavolám, jestli k němu musím chodit, když mi jen změří tlak a poslechne si srdíčko. Zdá se mi to zbytečný, když to samý absolvuju o den později...
14. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
já dneska k snídani dojídala mazanec a včera večer jsem se totálně přesladila různýma bonbonkama (ferrero, toffife :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Mě honila mlsná a pak jsem nemohla usnout. Dala bych si totálně přesolený brambůrky :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Jo mlsat na večer je u mě nejhorší. Brambůrky taky miluju, ty sem měla včera skoro k večeři :grinning: Ono naše mimi bude po mamince, takže sladké moc rádo a jak si dám třeba čokoládu, tak je jak z divokých vajec :grinning:
Tu s sebou teď vozím na monitor. Je to pár týdnu, co sem tam byla a jak mimi spalo, sestra se ho snažila vzbudit, hýbaly sme s bříškem a pořád sem střídala boky až sem z toho měla na monitoru kontrakce :sweat_smile:
taky si myslím, že by tě tahali k tomu dr zbytečně, určitě zavolej. Teda, máš už to taky za pár
14. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
U mě se taky Zuzankast nic nemění, mám dokonce i CS0, to jsem zvědavá, jak to porodim, když jsem totálně zavřená.
Ježiš, jak já bych si dala palačinky, mňam, když já je mám nejradši, když mi je někdo udělá, no jo, ale to se stalo naposled někdy když mi bylo 15 let :grinning:
Zuziku, s těma kolegyněma Tě naprosto chápu, mně už by se taky nikam moc nechtělo, teda krom koníkovek, přeci jenom ty stejný starosti jsou zábavný, ale jít s kolegama z práce a povídat si o situaci v práci, hmm, mám zábavnější myšlenky a chci řešit jiný blbosti, třeba nateklý nohy :grinning:
Zuzíku a ty neřídíš, že by si jezdila autem?
Ferrero a toffife taky miluju, já dneska slupla celou čokoládu s oříškama, tak jsem se snad na chvilku uspokojila.
Letim teď na tu KO, za chvilku určitě přijde Hrusti, tak tu nebudeš sama, ještě se po kontrole ohlásim a pak až to Makro.
14. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
njn, v pátek mám termín. V profilu mám napsané 18.4., ale já to tam blbě napsala :slight_smile: TP mám 17.4. Je to hrozný, jak to uteklo :slight_smile: Mě se na tom monitoru minule udělalo pěkně zle, protože jsem ležela na zádech, sestra mi tiskla tu destičku na to břicho tak silně, až mě z toho začal bolet močák... No, fakt jsem si to užívala. Nakonec jsem si lehla na bok a to zas nemohla malou zachytit - snad to bude tentokrát lepší :slight_smile: Co by člověk nevydržel, že? :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
karca, neřídím, nemám řidičák :frowning2: Užij si ko a pak napiš, jak jste dopadli :slight_smile: Zatím ahoj
14. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
já mám už dva týdny CS2, ale to je jediná změna. A ty Zuzi?
Sice mám termín příští středu, ale věřím věstbě maminky, že to přijde až 29. Takže to bude stejně s Karcou
:grinning:
14. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
zuzi, já nevím, jaké mám CS. Naposledy jsem ve 36tt měla CS4. Od té doby mě vůbec dole prohmatem neprohlíží :frowning2: a píše mi do průkajdy CS 2. Nevím proč... Snad mě teď na té ko v porodnici prohlédnou i prohmatem, protože jinak fakt nevím. Já ani nevím, jestli se už porod chystá nebo ne. Je to pitomý žít v nejistotě. Já mám pocit, že se porod ještě nechystá, ale moje tělo si třeba myslí něco jiného. Uvidíme, co mi řeknou ve čtvrtek :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Zdravim holky chtela bych vas pozadat jestli by jste nam nemohly dat hlas do souteze moji dcerky jsem kamaradka bobaska a nekdy k vam nakouknu dekuji moc a preji vam hodne stesti tehulkam at mate hladky porod a maminkam at vam vase stesticka delaji jen samou radost http://www.lovelababy.cz/profil2/?user_id=3997 Bronca
14. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Přesně, já sem taky ten typ, co potřebuje mít vše naplánované dopředu. Takhle se tedy držím toho datumu, který mamce vyšel už třikrát, ale stejně to jistota fakt není :confounded: Ani žádní falešní poslíčci, prostě nic, až to přijde, tak doufám že to poznám. :fearful: :slight_smile:
Jdu si dát rizotko a pak se plácnu zas na zahrádku. Tak se tu mějte hezky, díky za popovídání.
Ať ti Ko Zuzi dopadne dobře..papa
14. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
bondas krásná holčička, hlas si opravdu zaslouží
14. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
dekuji moc Zizi :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Zuzi omlouvam se :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tu , takže
1- pokud neporodím do 18 dubna tak pak budou vyvolávat bud 25 :grinning: na manžela svátek nebo 27 dubna na skoro všech svátek :grinning: docela jsem se pobavila
2- už se prý připravuju k porodu je hodně nizoučko a prý jsem měla kontrakce na monitoru, ale nic jsem zase nepocitovala :grinning:
3- bude mít přes prý 4kg
4- sestra na monitoru říkala že pokud do 3 dnů nepřijedu rodit tak že to nepochopí , že byl akční jak blázen a to prý bývá před porodem tak nevím
5- zaplatila sem poplatek za manžela u porodu(1000kč )
Jinak prý vše ok, tak jak má být a uvidíme jak to dopadne aspon že už se chystá ven jo a v sobotu pokud to prý do té doby stihnu mám přijít dopoledne na monitor :grinning:
Co hrusti ????? Jak dopadla , já ted jedu s babčou a sestřenkou na oběd autem naposled budu řídit a ještě zítra ke kámošce tak se tu pak ukážu jinak děkuji že jste mě pochválili potěší to při metráčku :grinning: :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky z kontroly. Slavim, mám CS2, takže jupíí. Je teda fakt, že dnes mě prohlížel jinej doktor, takže Bůh - ví, jestli můj by mi zase nenapsal CS0, ale každopádně z toho mám radost. Já s monitorem nemám problem (radši to zaklepu, raz, dva, tři), Anatomík se hejbe, tepe a vůbec mi na břicho netlačej, ležim si na zádech a pohoda, ale jiný maminky tam taky leží na boku, protože se jim na zádech dělá špatně.
Nicméně se prej na porod zatím nepřipravuju a když mě kontroloval rukou, tak řikal, že tam nestrčí ani prst, tak nevim, jak to, když mi pak napsal CS2, ale to je fuk. Mám se dostavit až po šestinedělí a teď už budu chodit jen na Bulovku. Když tak nad tím CS2 přemýšlím a čtu Zuzíku, jak si měla CS4 a teď Tě neprohlížej a píšou Ti tam CS2, tak to je možná zvykem tam ke konci psát CS2 a já se tady raduju, jak se mi to pohlo kupředu a ono to tak možná ani nebude.
14. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Karci já už mám asi 2-3 týden cs6 a taky nic :wink:
takže tím to nebude :wink: :grinning: podle mě to je jen něco pro ně a není to nějak že se člověk roztahuje nebo tak, nevyznám se v tom ale myslím si to :fearful:
14. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
marek, tak to vypadá dost dobře :slight_smile: To mám radost. Akorát ty čtyři kila by mě děsily :grinning: Teď jsi mě docela dostala s tou akčností. Beruška je totiž poslední dva dny aktivní jako blázen - furt mě kope. Tak snad ještě stihnu nějakou ko :grinning: Ale je fakt, že už mě čím dál častěji píchá podbřišek, tak snad se to do konce týdne rozhejbe :slight_smile: Uvidíme, až bude chtít ven, tak to poznám - snad :grinning:
Karca, gratuluji ke zvýšenému CS :grinning: Já ho vůbec neřeším, myslím, že to není směrodatný a co tak čtu, tak vyšší CS není zárukou dřívějšího porodu :slight_smile: Mě ta nevolnost na tom monitoru minule taky dostala, protože jinak mi blbě není - teď teda jo, vždycky večer... Možná to bylo tím, že jsem tam jela nenajedená - bůhví. Každopádně doufám, že teď bude monitor krásnej a souvislej. Minulý záznam mám pěkně rozkouskovanej, jak jim furt malá "odplouvala" pryč :grinning:
Marek, jak se na monitoru objeví kontrakce?
14. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dorazila teprve ted. Koukam, ze se vam po mne uz styskalo :grinning:
Byla jsem na ko, potom jsem skocila mrknout do prace, kde jsem se opet zasekla, a pak jsem skocila jeste koupit pecivo a nejake blbosti domu a ted jsem se dovalila a jsem totalne k.o. Jsem uplne mrtva :pensive:
14. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.