• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Bemo ten film je super - my ho mame na dvd - jsem u toho rvala jak mala :frowning2: Je to krasne ale i takove smutne. ja totiz miluji pejsky tak jsem to strasne prozivala.

Co blbnes - ty mas taky takovy roztomily oblicejik. Svatba - je taky bych na nejakou sla. :grinning:

Zuzi vlasy padaji protoze ma clovek malo mineralu - teda to jsem slysela od jednoho dr, me vzdy na padani pomohli becka a ted me nejak moc nepadaji ale Melca je strasne na silu skube - fakt to boli. :unamused: Ji nadavam ze je to zla Melinka a ta se vzdy u toho reze :grinning: Potfurka mala :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Zuziku, se ti nedivim, ze jste nejeli do Prahy. Tady byla fakt pekna burina a cerno jako blazen. Ted uz se to trosku vybira, tak snad odpoledne bude hezky a vyrazime na prochajdu.
To padani vlasu je asi normalni, aspon kamosky to mely taky. Takze v tom nejsi sama. No, leda zkus zobat vitaminy pro kojici, ale podle me jak to prislo, tak to zase odezni :wink:
15. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
hrusti, kamarádce vypadalo docela hodně vlasů - měla normálně kouty :confused: Toho bych se nechtěla dočkat :frowning2: Teď už jí zase krásně dorůstají, ale je rok po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady už zase svítí sluníčko a je parno :frowning2: To je fakt k vzteku, že takhle nebylo ráno :angry: Malá teď spinká, chudinku jsem jí ráno vzbudila a narušila jí tím režim, tak to teď dohání :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Už je to na dvd Hrusti, včera jsme si to půjčili.

Jani, tak to jsme dvě, já u toho taky bulela a bylo mi Marleyho hrozně líto, úplně jsem si vzpoměla na pejska, kterého mají naši, byl původně můj, ale když jsme šli s manželem do bytu, tak jsem ho nechala u našich. Nechtěla bych ho trápit v paneláku a u našich má velký dům s dvorkem a zahradou.

Nechci to zakřiknout, ale Natálka je moc hodná, na to, že jsou ta vedra a taky ji kojím každou chvilku a čaj taky dávám.

Díky Jani, já mám o sobě trochu jiné mínění :grinning:
My jdeme teď v sobotu, tak už se těším :slight_smile:
15. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak vás nestíhám dočítat, při tom všem shonu s Týnkou. Týnuš ještě pořád chrochtá, ale už je to mnohonásobně lepší. V pondělí měla ještě průjem, tak jsem s ní šla k mudře a výsledky budou v pátek. Nicméně jsme s maminkou zjistily, že má asi spurt, protože jí po třech hodinách ve dne i v noci i 230 ml mlíčka. S mudrou jsem mluvila a ta nám požehnala v příkrmech. Začínáme s mrkvičkou a banánem. A můžem přidat i brambůrek. Zatím jí to moc chutná a kakání se hned spravilo. Takže holčina při svých 8300g měla hlad, proto průjem. Hold už jí nestačily živiny z mlíčka a tělíčko se bránilo. Tak držte palce, aby i výsledky byly v pátek v pořádku a my byly konečně fit.
Jinak jsme na prázdninách na Vysočině. Je tu krásně oslavila jsem tu 30tiny a teď se marně pokouším učit na státnice, které mě čekají v září. Zatím nic neumím a jestli to tak půjde dál, tak nemám šanci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak papa a jdu se učit než se to zvířátko probudí. :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky,
kremčo tak at už jsou jen dobre zpravy,Tynuš je šikulka že jí chutná..takove dobroty..hlavne at už je zdravá..ješte me napadl sirup Sinupret,,homeo na zahlenení a muže se brat dlouhodobe,i Elis ho brala,ty uši mela z toho večneho zahlenení

u nas byla desná bouřka večer,mela jsem strach o Elišku a zas hysterčila,pokažde se neco najde :grinning:
dnes je desne vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: maloch chrní už 3 hodky a v noci dal rekord 20.30-6.00 :slight_smile:
včera hlidala babi a šli jsme večer na to pivko,ja na kofolu

holky kolik davate toho čaje?? ješte kuknu jestli jste už nepsali,přeskočila jsem stranku,tak kuknu
15. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Peti, já mám doma fenyklový od hippu, je granulovaný a dávám jednu čajovou žličku na 100 ml, většinou tu 100 ani nevypije, ale poslední dny jsou vyjímkou.

Ty jo, všichni píšete o bouřkách a deštích a tady na Znojemsku nic :angry: taky sem něco pošlete, ať se nám pročistí vzduch :wink:
15. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
kremco, mám radost, že už to má Týnka lepší :wink: Zjistili v té nemocnici, čím to bylo způsobené? Teda učit se při miminku na státnice - to bych fakt nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máš můj velký obdiv, jak to všechno zvládáš :wink:
peti, já mám taky fenyklový od Hippu a dávám 1 lžičku na cca 120ml - dávám víc vody kvůli tomu, aby nebyl moc sladký :wink:
15. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
zuzik: prostě to je virus a jak s tím mudra nic moc nedělala, tak se to tam usadilo a pořád zhoršovalo. Teď je stabilizovaná, ale hleny má pořád a je slyšet, jak chrochtá. Má to ale vzadu, takže s tím nejde moc dělat a musí se jen čekat až to přejde samo nebo až vyroste a bude víc ve svislé poloze. Průjem zatím nebylo zjištěno z čeho, ale nejspíš z nedostatku výživy - mlíčko už to asi nstíhá pokrýt. Víc budu vědět v pátek podle výsledků stěrů.
A se státnicemi si iluze nedělám - za prvé nemám motivaci - už jsem Mgr. a tohle bylo jen tak z blbosti, abych se po rozvodu nenudila. A za druhé mi holky nedávají moc prostoru a hlavně klidu na učení. Takže to spíš nedám. No, ale zkusit to půjdu. Když ne, tak mi o nic nejde.
15. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Peti ted tu sedi se mnou Adela co ma Ellinku a normalne jsme dosli na to ze te zna taky :grinning: Pry jste se vcera potkali :sweat_smile:
15. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
Holky, ja mam taky fenyklac od hippu a jeste ten s bylinkami. Ten nam taky smakuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kremca, to je super, ze uz je Tynce lip. No, uceni na statnice, to ti fakt nezavidim. Ja jsem se ucila na statnice na zacatku tehu s nevolnostma a byla to fakt sila. Ale nastesti byla dobra komise, takze jsem to zvladla :wink:
15. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Dneska je asi nejaky divny den, protoze prcek se taky hlasi o jidlo co tri hodky a to normalne vydrzi 3,5 az 4 hodky a kamosky klucina se hlasi kazde dve hodky a jinak taky vydrzi dyl. No, asi to vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
hrusti, on se hlásí o jídlo po třech hodinách? To ti závidím, ta naše prdelka se o něj hlásí co hodinu a půl až dvě :sweat_smile: Teď jí půjdeme vykoupat, naolejíčkovat a půjde spinkat. Dneska přes den moc nespala, tak snad usne brzy :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak berunka už je sexy žena :grinning: Už má pěkně naušničky. Naštěstí jsem v ordinaci nebyla, ale brek jsem teda slyšela :frowning2: Nebyl to teda hysterák, ale takovej ten bolavej pláč :cry: Jen jsem si ji tam převážila a má za 8dní 210g nahoře, což je docela dobrý, když dva dny po očkování moc nejedla a pak hodně blindí, takže už má 4770g.
Odpoledne jsem byla u tetky a tak malý sundala ty náplasti z ouška, to taky obrečela :frowning2: Teď jsem ji to vyčistila, namazala framikoinem a jinak dobrý to má.

jaani, vyzvednu to asi v pátek, protože pojedu zrovna k mamce, tak cestou. Už se těším. Kafíčka jsou zázračná, já jak v těhu nespala 9hod., tak jsem byla nepoužitelná, ale kafčo mi fakt pomohlo, když bylo třeba. Ale chodila jsem po něm čůrat ještě víc než normálně, takže asi 6x za hodinu :grinning: Takže už se chci zase nadopovat :grinning:

hrusti, mně mateřská taky nikde, chodí si jak chce. Duben 24., květen 20., červen 11. Tak snad mi to teď nepozdrží kvůli tomu papíru :unamused: Teď jsem si někde přečetla, že na ten atopický exem je i dobrý seba med. Já vím, že to nemáte jistý, ale dřeba by torchu krém pomohl.. :wink:

S tím blinkáním máte asi pravdu, musím počkat, snad se to spraví. Vidím, že opravdu v tom nejsme samy :frowning2:

kremco, Ty jsi superwomenka :grinning: Protože máš dvě děti, "malý" mimčo, učíš se, odsáváš, máš domácnost, určitě do toho vaříš, pereš, žehlíš, uklízíš a všechno zvládáš a to sama bez taťky. To já jsem ráda, že dám domácnost a malou a pro sebe net a to je tak všechno. Určitě bych zvládla i víc, ale já jsem líný tvoreček :sweat_smile:

bemo, my jsme se posledně shodly s vikulí, že ty mimča je lepší nechválit, protože pak se to pokazí :grinning:

peto, krásně Ti spinká. Nás rekord je 0:30-8:30 a 23:00-7:15 :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
zuzik, no ono děti UM víc zasytí, tak nejí tak často a hlavně by ani neměly jíst dřív jak po 2,5hod. Pak je z toho bolí bříško. To MM mlíčko je o dot lehčí, tak asi proto :wink:
Jinak to častější mi přijde, že je kvůli žízni..Jak je teplo, oni asi na ty tekutiny nejsou tolika zvyklá ještě, tak daj rěděj baštu :grinning:
15. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak už jsem přišla na grif s tím krčkem, jak se tam dostat, tak snad to dáme do pořádku, dneska už je to mnohem lepší, myslim že za 2 dny to bude krásný.

Anča taky nemá pleť úplně krásnou, tvářičky má hrubší, sem tam nějakej flíček, či zahojenej pupínek, no - má ji jak struhadlo, taky to tak máte u svých dětí? Nejhezčí pleť má na prdelce.

Jinak dneska byl den plnej stresu, Anče byla nějaká neposedná, jsem se z toho úplně rozhodila a léčim stres jídlem, achjo. Teď už leží v postýlce a čumákuje, zatím ne a ne usnout, ale aspoň u toho nehuláká, blbý je, že se teď na mě směje a já bych jí nejradši sledovala a hladila a trochu dobila energii, ale to by pak neusla a potřebuje se vyspat jak sůl. Achjo, jsem po tom dni nějaká smutná. Manža mě furt vyhání, ať jdu do bazénu, nebo ať si jdu po svým, že Anču ošéfuje, ale já chci malou aspoň jednou za den vidět spokojenou a chci jí v harmonii uložit já, ne že teď si půjdu po svým a po celým dni si budu pamatovat jen to její nešťastný hulákání, no, určitě mě chápete, takže mi samozřejmě manža tim leze na nervy, i když to myslí dobře, je moc hodnej, ale točí mě tím vyháněním, chci se prostě cejtit aspoň jednou za den jako že to zvládám, to se rovná, Anče harmonicky usne!!! Teď jí tam chodím vracet dudlíka a uvidíme. Jsem z toho na palici, protože pokaždé, když jí ten dudlajz vypadne, tak zase očekávám vyrvál a jsem prostě vystreslá a smutná a manža to furt komentuje a já mám nějak nervy v hajzlu, ať mě všichni nechají být!!!

Jinak já stříhám Anče nehty cca 1x týdně a uši čistím 1x denně.

Andy a Kremča do toho ještě chodí do práce, je to naše superwomanka a jenom si zapomněla u sebe uvést, že krom netu pro sebe stíháš ještě šlapat na bicyklu. Holky, obě máte můj obdiv.

Já mám dneska nějakou depku, tak mám pocit, že stojím za hov.. :cry:
15. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jo, Janinko, na sraz přijdou asi tyto:

Andykov, Hrusti, Karča, Kremča, Janinka, Vikulka, Anitka, Ambret, Zuzík, Bobas

Budu tedy předběžně počítat kolem 11 hod sraz, ono asi dřív v restauracích neotvírají.
15. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
:slight_smile: ale ne holky, já se momentálně váílím na prázdninách u mamky a nic nedělám. Začne mi to zase v září, tak čerpám síly. Malá má taky dneska svůj den. Válí se mi tu a nechce zabrat. A to jsem se chtěla ještě něco naučit. :-/
Karca: depky přejdou. Já měla u Niki taky pořád, protože byla děsný nespavec a hyperaktíva. Ale to se poddá, neboj. Já taky nebyla schopná od malé se jít bavit a ani dneska to neumím. Takže neboj, to bude v pohodě, chce to jen čas.
15. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Dlouho jsem tu enbyla a teď nestíhám dočítat. BYla jsem u kamarádky v Jihlavě, měla nějaké špatné období a ještě úmrtí v rodině, takže jsem v pátek na noc vyrazila a vrátila jsem se včera ve 23:15. MAnža byl se všema holkama doma sám a zvládl to úplně na 1* je to šikulka :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ambret, to je tedy manza dobry, ze holky osefoval :slight_smile:

Karca, zadne depky!!! Ja jsem z toho obcas taky na palicu, tak se vybrecim se sprse a je to dobry :wink: Manzelovi to vysvetli, mel by to pochopit. On se muze Ance venovat treba behem dne :wink: Mne odjizdi manza pristi tyden na 2 tydny na sluzebku, tak z toho budu na palici. A do toho mame prvni hexu, tak snad to zvladneme bez horecek a brekotu :frowning2:
15. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Karca ale jo jen se nam vypovidej - to pomuze a pobrecet si clovek obcas take musi, ale mas nas a my te podporime. :wink: Neboj - vyspis se a zitra to bude lepsi. Ale nesouhlasim s tebou ze stojis za h...o. jsi skvela matka a o malou se staras vyborne tak zadne vycitky. Nektre mimca jsou hold jen vic citlivejsi. :unamused:

Kremco jsi fakt dobra ze jeste studujes. Teda smekam :grinning: Tak si uzij dovolenou u mamky. Aspon si odpocines. Uz jste davali nejakou mrkvicku kdyz vam ji dr schvalila?

Ambret to je fajn ze je na manzu spoleh. Jsi hodna ze takhle podporujes kamaradku

Andy ty jsi po tom kafe chodila tak casto curat? To je divne - tohle kafe neodvodnuje takze by jsi nemela - leda ze by byl nekde v tele nejaky problem a ty ses takhle procistovala.Jinak ty zvladas jese cvicit? Hm tak na to ja jsem zdechla :grinning:

hrusti neboj zvladnes to. Treba na ockovani nebudete mit zadnou reakci. Kamoska mela jit s malou dnes ale nejsou pry vakciny takze ji to posunuli :confounded:
15. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
jaaninka: jojo, mamka jí vařila od babičky ze zahrádky karotku a moc jí chutnala a taky dnes poprvé měla banán a ten jí taky moc chutnal. :slight_smile: Zítra ještě banán a pak zkusím na radu mudry dát mrkvičku s brambůrkem. Zatím nic jiného kvůli průjmu. Ale myslím, že to fakt bylo z nedostatku živin, protože dnes už kakala s mojí pomocí po dvou dnech dobře. :slight_smile: Jen se bojím, abych z ní s takovouhle neměla sumo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Holky, děkuju!!!, jojo, někdy je hůř, někdy líp, ještě že se máme.

Kremčo neboj, i kdyby byla sumo, tak z toho vyroste, miminka jsou holt kulaťoučký. Už se těšim, až budu Ančí vařit mrkvičku s brambůrkem, to si dá, úplně se těšim na ten její blaženej výraz.
15. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
karco, to bude dobrý.. Určitě každá máme občas depku. Mně, když malá minulá týden měla dva dny hysteráky a na to nejsem fakt zvyklá, už jsem ztrácela tpělivost, musela jsem odejít od ní a nechat ji chvíli být, (nebojte, nenechala jsem ji hodinu, jen asi 5minut), protože jsem už prostě nemohla, tak jsem si šla na chvíli vedle zpívat. Taky jsem si pak vyčítala, že jsem špatná matka, že jsem to nezvládla, vždyť mi přece takhle nebrečí pořád... Šla jsem pak za ní, už usínala a koukala na ní a strašně brečela. Prostě to nejde dokonale, jsme lidi a každý zvládáme jak můžem. Manža je hodný, on to myslí dobře, ale chápu i Tebe, že se prostě nedokážes odreagovat :unamused: Tak to bude asi pořád, špatný dny a dobrý dny. Taky jsem pak v neděli sežrala celou čokoládu, zapotila se pořádně na tom byciklu a bylo líp.

Holky, nešlo by místo 11.hod. dát třeba 13.? Pro mě je to opravdu brzo, abych tam dojela včas, musela bych už po šestý nás začít chystat a to bych malý dost nabourala režim, kord když se pak pořádně celý den nevyspí. :pensive:

jaani, no víš jak to se mnou bylo na konci těhu, zavodněná jsem byla tak, že jsem snad denně přibrala půl kila, pak ten tk, bílkovina, podezření na preeklamsii, takže to asi bylo z toho :frowning2: A nikdo mi nerozmluví, že i kvůli tomuhle byla malá prťavá, protože geneticky měla dispozice tak na 4kilové mimčo. Já cvičím, protože mi to fakt pomáhá na depky, ale někdy jsem taky lenoch na to vlézt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kremca, to je jasný, že mlíčko už nestačilo, 8kilo mají tak 7měsíční mimča a ty baští už i masíčka :slight_smile: :wink:

ambret, to je teda manža dobrej :wink:
15. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
karca, nic si z toho nedělej, já mám taky občas depky jako svi.a :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už je to teda míň, ale když to na mě přijde, tak je to o to horší. Třeba dneska jsem bulela, protože jsem malou ráno v půl sedmý vzbudila a než jsem ji nakrmila, přebalila a oblékla, tak začlo pršet, takže jsem ji budila úplně zbytečně. Jenže ona pak byla mrzutá, takže jsem si to vyčítala a řvala na záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas to holt potřebuji ze sebe dostat.
ambret, tak to je manžel šikula, že se dokázal postarat o holky včetně Týnky - to je fakt sekáč :wink:
U nás se už spinká, vypila prso a 110ml nutráče - zajímavý je, že ten nutráč nejvíc baští v polospánku. Vím, že to tu někdo psal, že mimi zbaští v polospánku víc, ale já jsem tomu nevěřila :sweat_smile: No a teď to mám ověřené :grinning:
15. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,
teda vy jste toho nakecaly :angry: Kremco držím palečky....Jsi blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: ¨
Malej pomalu odmítá moje prsíčka :frowning2: Nebo to tak vypadá......Přes den nechtěl vůbec a večer už jsem si řekla,že mu to musím vnutit a dostal takovej záchvat,že jsem mu udělala bebu a pak si vzal teprve prsíčko.Už si zvykl na lahev,že mu to víc teče :unamused: Nebo co!!!
V noci pije normálně asi jak je ospalej :slight_smile:
Ale když odsávám tak mlíčko tam je.... :unamused:

Koukaly jste na fotečky???Nebo na mě už prdíte :wink:
15. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
holky, příkláním se k Andy, taky bych srázek brala až kolem té 13hod, jestli to nevadí. A kde to tedy nakonec bude? V těch Žlutých lázních nebo v Počernicích?
15. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
karčo ja mela depku předevčírem,si ji tu kolujem,neboj ziotra bude zas obre,občas jak se to nahromadí,tak se pak vezem..ješte že se mame..jsi super mamina a Anička to ví

jani teda to je nahoda jako tram..včera jsem kukala jak Elinka porostla a statne ji dohaníme..musime se nekdy sejit všechny :wink: a vy se znate dlouho? my od porodky..Šimula šel z jipky,kdyř se narodila,meli jsme stejne termin porodu,ale oni jsou o mesic pozdej..tak moc pozdravuj a budeš hlasit jak se mají,ona asi net moc nestíha :grinning:

holky k tem opařeninam,koupila jsem si Sudocreme mastičku a mažu preventivne,ma podbradek a tam se hodne poti a taky mu to pekne mokvalo a rudlo,ta mast je suprová

kremčo nebude je kojena a to vybehá,bud rada že přibíva,znam holky co by za to dali všechno a litaji po doktorech s detma,že nepřiberou vubec,,
15. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Srazík už se pomalu blíží :astonished: To bude masakr :grinning:

Karco zlato moje,jsi úžasná máma a občas se to stane.Ale jsme tu a pomůžeme :wink: Vyslechneme.....
15. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Tak já jdu do hajan....Jsem hotová :pensive: Dobrou zlatíčka
15. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.