• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikul, dobrou.
Hele, holky, teď jsem si četla od jedné spolužačky dozvěděla, že její mimčo dvouměsíční se přetáčí z bříška na záda... Mně se to zdá jako těžká blbost. Nebo jsem blbá já? Přece nejdřív se děti obrátí na bříško, to je pro ně lehčí a až kolem toho 3.-4.měsíce, ne? Pak teprve z bříška na záda?
15. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz
Holky, tak ok, srazík tedy ve 13 hod.

Andy, já myslim, že to klidně možný je, koukni na mimi Zuzíka, to taky pomalu už leze a to dělaj děti v 8. měsících. A naše Anča nosí oblečky na 6-9 měsíční miminka a jsou jí 2 měsíce, takže tabulky jsou tabulky, ale realita je realita. Ale je teda fakt, že si Anču neumim představit, jak se přetočí z bříška na záda, na to teda ještě zdaleka nemá.

Holky, tak už jste vyzkoumaly, jaká barva Vašim dětem sluší nejvíc? Anče sluší bílá a žlutá, moc ne modrá a růžová také ne, tmavý barvy jí taky nejdou, nejlíp vypadá ve světlých.
16. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky,

to byla zase noc :confounded: Malej zas v pul třetí pěkně vyváděl a to jedl v pul druhý...Byla jsem hodku vzhuru a pak zase vytuhl na hodku jak to má ve zvyku :pensive:

Musím říci,že nespinká moc dobře.

Karco malému sluší bílá,bleděmodrá a teplé světlé tony.Tmavé oblečení nemám ráda sama tak mu je nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Karco koukala jsem na otečky a malá má krosy :grinning: Tak to je hustýýý :grinning:
16. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky!
Karca, nasemu prckovi slusi bledemodra a bila a svetle zluta nebo bezova.
Vikul, treba to bylo tim pocasim. My jsme meli hysterak vecer :unamused:
16. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Andy myslím,že je to možný....A také se mi zdá,že je to jednodušší než naopak.Malej je hrozná žížala a přetočil se až v nec. 5 měsících a z bříška to také uměl brzo,ale to jsem neřešila tak nevím, kdy přesně :wink:

Jo a ještě jedna věc co Vám musím napsat :grinning: Malej si začíná strkat paleček do pusy a dudá :confounded: Tak to jako šílím....Nesmí se to naučit,ale už to není náhoda :unamused:
16. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Hrusti má to ted poměrně často :frowning2:
16. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Vikul, tak to je mi lito. Ale uz mu treba nestaci mlicko, tak se budi. Nemuzou mu zacit treba růst zoubky? Jo, Honzula si taky cpe palecek do pusy, snazim se mu tam pokazde nacpat dudana, ale ... :unamused:
16. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Karci ja davam Melince taky svetle barvy. Teda nejvic ruzovou :grinning:, ale taky obcas svetle modrou, zelenou, bilou, fialkovou a zlutou.

Peti s Adelkou se znam uz dyl, ale nejak jsme se driv moc nebavili - jednou byla s nasi partii na silvestra a od te doby ji vlastne znam, ale od te doby co ma mimco se navstevujem da se rict hodne casto. Vcera u nas zrovna byli, sedeli jsme venku pod pergolou a klebetili jsme. Elinka je proti melince strasne malinka - ale je zlata. Vyslekli jsme prcky jen do plinky a nechali v kocare - bylo nechutne horko - jsem Melcu i okoupala v bazenku. :grinning: Jo nekdy se muzeme domluvit na spolecny srazik. Stejne jsme se s Adi domlouvali ze zajedem obcas do Zlina tak si muzeme dat nekde spicha. :slight_smile: Jinak na net chodi ale sem na diskuze moc ne - pry na moje tehotenstvi ale taky malo. :wink:

Andy tak to jo - tak to pak chapu to curani :grinning: Ja teda kdyz mam depku (clovece dlouho jsem zadnou nemela-se divim :confused: )tak snim vse co najdu :grinning: jako cokoladku si dam i tak denne ale pri depce snim i celou 700gr nutelu a pak ji nechci tak mesic videt jak je me zle, ale cviceni jsem teda nezkousela :sweat_smile:

No ja dala male na noc jen kratke bodycko a byla jak milius - ani se neprevalovala, neodkopala nic - jsem ji po 8mi h musela budit na jidlo jelikoz jsem zdechla odstrikavat a od mleka jsem mela snad vsechno :unamused: Tak se ve spanku napapala a zase chrni

V noci tady byla nechutna bourka - jsem byla posrana az za usima.Jsem asi prastena (vlastne ne asi ale urcite) ale bojim se ze nam do baraku vleti kulovy blesk a zabije mi Melinku. Muj se me smeje ze me asi hrabe, ale ja takova nebyla - od porodu se proste bojim - teda hlavne o Melcu ale i vysek - coz me driv problem nedelalo - nejste na tom nahodou nektera podobne?
16. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
No jo, Vikulko, takovejma modernostma Anču zásobuje moje ségra :grinning:
Anča taky cucá paleček, dudlíka si ale místo něho nevezme, tak jí tu ruku vždycky vyndám, třeba 10x za sebou..., ale to víte... :unamused:
16. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Janinko, já má taky občas negativní nálady ohledně kulových blesků, ale zakazuju si takhle myslet, abych to nepřivolala a hlavně, člověk by se z toho zbytečně deptal a nemá vlastně důvod, ale to víš, sklony k tomu asi máme všechny :slight_smile:).
16. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Ty zoubky to mohou být,ale nevím :unamused: Snad se to brzo zlepší a vyspím se alespoň tak jako dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Hodte negativní nálady do koše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
No, me to dneska asi nepujde. Ted jsem se pohadala s manzou nez odesel do prace a nastval me tak, ze jsem ho poslala nekam :angry: Vcera se mi prcek budil na jidlo po 3 hod, normalne jime po 3,5 az 4 hod. a dneska to vypada opet, protoze rval o jidlo docela brzo. Myslela jsem si, ze kdyz vcera jedl casto a snedl toho hodne, ze bude spinkat dyl. Tak jsem to rikala manzovi, ze dneska to zase vypada po 3 hod. a on na to, ze nechape, co s tim ditetem delam, ze minuly tyden jedl normalne a pry ho mam nechat vyhladovet. Tak jsem se ho zeptala, jestli tim mysli, ze mam nechat Honzika hodinu rvat... no zacali jsme se opet hadat a poslala jsem ho nekam, tak sel do prace. Ten me zase nasr.... :angry: :angry: :angry:
16. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Hrusti hod ho za hlavu. Dej si nejakou mnamku a na manzu se vykasly :wink: Honzi ji po 4 h? No nase Melinka ji pres den po 2 hodkach. Nekdy po 3 ale v noci zase pekne spi. Ty jo po 4 h to je mazec - to bych byla stastna jak blecha - me pripada ze ji porad kojim :grinning:

Vikulko taky zudleme prstik v pusine - hlavne si jim porad prejizdi dasne - asi ji to svedi. Tak je mozne ze Stufka zacinaji zlobit zoubky - nebo jen proste treba nemel svuj den :wink:
16. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Teda, to jsem ještě neslyšela "nechat dítě vyhladovět", bych čekala od chlapa, že řekne, tak ho krm co 2 hodiny... To nechápu, proč mu nemůžeš dát jídlo vždycky když má hlad?
16. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Jo a s tim cucáním prstů, Anča si je velice často cucá tak, že se začne dávit, trdlo jedno.
16. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
A ano, jak píše Vikulka, negativní nálady do koše!!!! To mě motivuje :slight_smile: Ale Andulka dneska vypadá, že bude v pohůdce :slight_smile:, díky Bohu, jinak bych snad musela pro tu Nutelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Jani, my jsme na UM, tak Honzula vydrzi lip. Problem je v tom, ze prcek ted nejakou dobu papal 5xdenne a manza potrebuje ve vsem nejaky "rad" a ted ma pocit, ze si tim jidlem po 3 hod. naboura ten zabehnuty harmonogram. No a ja jsem s nim doma, tak samozrejme za to muzu ja, ze? :angry: No, jdu uklizet, za chvilku dorazi nasi. Ted jsem prcka dala do postylky, tak snad na chvilku vytuhne. Chudak koukal, jak na sebe s manzou kricime, tak pak pobrekaval. Ale ted uz byl v pohode :wink:
16. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
No jo, to chtěl můj manža taky ze začátku v Ančiným jídle řád, chtěl abych kojila vždy v 9, 12, 3, 6, 9, 12, aby se mu to dobře pamatovalo, brzy přišel na to, že to tak nejde, že jednou se kojí po 1,5 hodině, jednou po 4 hodinách.
16. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Andy, kdy mame konec cerpani materske? Jsem lina to pocitat a ty jsi mela termin porodu stejne jako ja :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Hmn, ted jsem se dopocitala na 26. zari. Je to spravne :confused:
16. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my máme zase fialovou pusu a taky ručičky a bodyčko a obličej, no prostě vše, co se do té pusy vejde :grinning:

Jinak jsme spali krásně a budíček byl až v 8 hodin :wink:

Kraco, jak píšeš o té kámošce, že se to její 2-měsíční mimi přetáčí z bříška na záda, to je sice možné, ale nic k užitku. Nejdřív se má naučit to těžší ze zad na bříško a potom zpátky, pokud to má obráceně, pravděpodobně se nenaučí tu správnou cestu.

Tady byl včera liják, ale vzduch nic moc. A dnes, zase vedroooo, já už jsem se těšila, že půjdeme konečně ven a zase nic.
16. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj kecalenky, pryc s depkama. Vzdyt je taaak krásne. Sup Sup nekam na koupak :slight_smile: My vcera byli s malosem, rozdelali sme slunecnik, dali korbicku od kocarku na deku a malej byl jen v plince a hral si se zajickem co ma na kocarku a byl hodnej. Pak uz zacal zabirat tak jsem ho trochu povozila a usnul. Krasne jsme si zaplavcili, voda ma 26 stupnu, parada. Malej je uz pekne vycuranej, vubec nechce byt v kocarku protoze nevidi ven. Uz aby zacal sedet a mohla jsem ho supnout do sportaku. Ted chodime s muzikou :grinning:
Elino se prevraci porad ze zad na brisko, ale uz se neprevrati zpatky tak pak zacne jecet :grinning: Uz aby to umel oboji. Ale je uzasny jak my rozumi. Sem ho polozila na zada a zacalů natahovat, rikam pod otocime se na brisko a placala jsem rukou do koberce a on se na me kuknul prestal a zacal se otacet. :grinning:
16. črc 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
Hojte holky
Jak se tady bavite kdo co umi tak ono je to fakt individualni a nektere veci umi nektere dite rychlej ale zase neudela neco jineho. Takze ja fakt prestala resit ze neco malej nedela tak jak ma. protoze nektere veci co uz umi by mel delat mnohem pozdej. Ono se to srovna. Ale ajk pise Bema tak myslim ze je dobre aby mrnous umel prvne ze zadicek na brisko nez opacne :wink:
16. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Misi a malýmu nevadí tak studená voda?
Já bych taky chtěla jet s Natálkou na koupaliště, ale nevím, jestli můžu kamkoliv, nebo jen do určitých bazénů pro miminka. Myslím si, že i jí by se to horko snášelo mnohem líp někde u vody.
A máš na malýho ty plavací kalhotky?
16. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Hrusti uplne te chapu. Me to manza dela kdyz neco se stane s autem nebo doma. treba praskne zarovka a muzu za to ja :grinning: Nebo neco prestane fungovat a zase za to muzu já :angry: Taky me to pekne stve.
Jinak uz taky prikrmujeme :frowning2: Malyho jsem vcera nakojila a jeste vypil tak 20 nutrace.Ale zas byl spokojenej. Na vecer ho zase vubec nechtel a stacilo mu mlicko. Taky ma ted blbej zvyk ze jak jde spat tak se naji hodinu lelkuje a pak zacne mrcet, tak mu jeste dam a hned usne. Strasny navyky ale co s tim mam delat.
Andy to mate novyho pejska?
Vikul Stufek uz je velkej a je ti hodne podobnej :slight_smile: Malymu pasuje jakakoliv modra :wink:
Karca mala ma kreasny spaci pytel. Taky ho budu muset poridit malej se furt odkopava.
16. črc 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz
Bemo ja ho v tom nekoupu :grinning: Jen sebe malej je jen na brehu a nekdo hlida :grinning: To by ani nemohl, je to normalni koupaliste kde je chlorovana voda. Ale predevcirem jsme ho koupali ve vanicce na zahrade a to si lebedil.
16. črc 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Cetla jsem ze do bazenu by se melo az tak od sesti mesicu. To bych mu dala plavaci plinku a sup s nim na chvilku do brouzdaliste. Aspon nozky osvezit. Ale mam pocit ze i tak bez koupani se mu tam libilo vic nez doma. Asi ho ten hukot uspava, ja to mam taky, vzdycky bych tam usnula :grinning:
16. črc 2009 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, tak jsem si ted volala kvuli materske a pry behem pristiho tydne, protoze kazdy mesic to posilaji jinak a ted se k tomu driv nedostali. Chapete to!!!! Kdyby to byli jejich penize, tak to by slo urcite rychleji :angry: Ja jsem tedy dneska od rana v bojovne nalade :unamused:
16. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.