• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Kremco to je dobre ze je male lip. Si fakt supermanka. Ja bych toho tolik nezvladla.
16. črc 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
Díky Misi, já jsem si říkala, že doma malou koupu ve 37-38 st a že by to byl trochu šok pro to mimi :grinning:
Tak to asi dnes řeknu manžovi, ať přijede brzy z práce a zrovna vyrazíme.

Holky, ti chlapi jsou všichni stejní, manžel v týdnu rozlil limonádu, byla naštěrchaná a od to rychle odšrouboval a všude to zacákal a taky jeden časopis a přišel za mnou a prý "proč jsi ten časák dala na tak blbý místo, teď je celej mokrej" :astonished: No, já se nestačila divit a tak je to u spousty věcí, ale já si z toho dělám srandu.
Když jsme minule jeli ke tchyni a já mu řekla, ať vezme ze sklepa balík plínek a on je zapomněl, tak čí si myslíte, že to byla vina .... ano, moje, na tyhle věci mám myslet já.....

Ale co bychom se rozčilovali, že :grinning:
16. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Hrusti to jsou fakt vymluvy ze bych je nakopala. Me chodi vzdy s rozdilem max 3 dnu :slight_smile:. Jinak jak holky pisete ze za vsechno muzete tak to mam doma taky. A kdyz prijde manza a ja mu reknu ze me treba zustal v ruce kohoutek nebo neco tak se me se chechta ze nevedel ze si bere svalovce. A nebo slysim smich se slovy tak co to je dneska. Jeste stesti ze uz mame fakt udelano v byte skoro vse nove. Protoze to byla fakt hruza. Ja utahovala kohoutek aby nekapal a on me zustal v ruce. No aby ne kdyz tady nikdo na nic nesahl a opravovali jen to aby se tu dalo bejt. No a zarovky bych si vymenila klido sama ale mam vysokeho chlapa tak proc se ja prcek mam natahovat a lezt po vrchach kdyz on to ma raz dva. Ale ja mu to teda vracim naposled neco delal s mixerem mojim a odesla spojka na nem coz jsem cekala. No ale uzila jsem si to rejpani tentokrat ja :grinning:.
Holky ja jsem normalne hotovo. Nam budou teprve delat strechu a pak chcem delat ten detsky pokoj. No a ja uz mam vymyslene kde co bude a jak bude zarizenej. No proste sila. Hrozne se ale na to tesim. A manzelovi jsem vzdelila ze pristi rok na jare udela malemu to piskoviste. Musi ho udelat zaviraci aby tam nechodili kocky. Tady totiz se o ne lidi moc nestaraj. Takze je to max odcervene. :angry:
Musela jsem potesit sve ocka a projela jsem vam vsem fotoalba. Teda to je parada jak nam ti prckove rostou. :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
bobas to vas teda ceka spousta prace.Ale prijemne. Teda kdyby zustal kohoutek v ruce me tak to bylo kecu, ale bez usmevu. :angry:
Bemo to je fakt dobry s tim casakem. Uplne jako bych slysela manzu. :grinning:
Hrusti at ti penizky brzo dorazi. Je to hrozny co si dovoluji :angry:
16. črc 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jinák manza se o prcka stara, ale veci mu musim balit taky ja. Kdyz jsme jeli k nasim tak jsem balila prckovi veci, malyho veci a jeste psovi a manza si jenom prijel a jak to ze to jeste nemam vsechno nachystany. :angry: Bych ho nekdy...
16. črc 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
Malej se uz vzbudil, prebalim, nakrmim a jdeme na ten koupak. Tak zatim pa.
16. črc 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
dobré ráno holky, já jsem ještě v košili :grinning:
Mně dneska taky ráno volala tchýně jestli nechci jet s nima na koupák, ale já bych jela, ale tak na 2hoďky, protože malá pořádně v kočáře nespí a večer by byla pak mrzutá a už včera jsme cestovali, tak skočím jen na prochajdu a do města. Zítra k mamče, tak možná s ní zajedu někam se vykoupat na hoďku dvě.
misi, hele to mám doma úplně to samý a taky to nemám s úsměvem jako bobas. Nemůže najít nabíječku a půl hodiny na mě nadává kam jsem ji dala, že on ji dal tam a tam, přtom já se o jeho nabíječku nestarám a pak si ji najde někde bůh ví kde, ale můžu za to já, že? :angry:
Holky, tak s tím přetáčením s bříška je to tak, že je to možný, ale náhodný. Jak mají ty děti v tomhle věku ještě větší svalový tonus, tak se jim nějakým stylem podaří dát končetiny a pak se přetočí. Mně přijde jednodušší pro ně ze zad na bříško, protže to udělají švihem.
Malý sluší růžová a bílá, oranžová a žlutá, ale ne modrá a tmavá.
hrusti, ty jo, to by mě taky naštvalo. Děti mají jíst, když mají hlad, a pokud má mezeru víc jak 3,5hod., tak je to v pořádku. Já bych malou taky nenechala řvát. Jsi na 3měsíc.ták máte jistě spůrt. Jina ´k mně dnes mateř.úspěšně došla. Hurááá. Končí nám na konci září, to máš recht. Já pak mám ještě do půli listopadu dovču.
misi, prosím Tě. Když budu čerpat tu dovču, nevíš jestli už mám i s tím souběžně nárok na rodičák? Díky. A ještě mám pro Tebe dobrou zprávu. Lenka bude dělat i háčkovaný čepky pro kluky, tak pak budeš moct i Ty Elimu pořídit :grinning:
Malá si taky cucá prst, když nemá po ruce dudlu, ale u víkule bych to fakt viděla na zoubky, má nejvyšší čas. V dubňátkách má jedno mimčo zub už ve 3,5měsících :astonished: To jsem čuměla.
16. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Andy, rodicak zacnes pobirat, az doberes dovcu. Kvuli tomu jdu i do prace, abych si zjistila kolik dni mam dovcu a od kolikateho teprve budu cerpat ten rodicak.

S tim pretacenim si myslim, ze to je nahoda, ze se to prckovi povedlo, ale silne pochybuju, ze by to delal pravidelne :confused:
16. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jsem tady mela rodice, dovezli rizky a bramborovy salat k obedu. Jsem se zase prezrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A 13. srpna jdu ke kadernici, uz se taaaaaaaaaaaaaaaak tesim :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
hrusti, tak to je nespravedlivý, co kdybych neměla žádnou dovču? Tak ho stejně budu muset brát...Chjo, jsem si myslela, že si přilepším :grinning:
hrusti, prej si šteluje ruce a pak se přetočí. To já tomu moc nevěřím. Mám i pár jiných důvodů proč tomu nevěřit, ale to je jedno, jen mě to trochu vyvedlo z údivu :confused:
Ty se máš, já měla k obědu tvaroh a banán :confounded:
16. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky tak ja delam k obedu gulasek a bude urco i na zitra mnam :grinning:
Jinak zalezi na zamestnavateli s tou dovcou vim ze nekomu ji proste proplatili naraz a byl uz na rodicaku :wink: Uvidime ja se musim zeptat pristi tejden telefonem ucetni. Do decina se me jet nechce :grinning:
16. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Andy, jestli jsem to dobre pochopila, tak si ji vycerpas a zamestnavatel ti to zaplati a pak se ti posune termin cerpani rodicaku. ale nevim tedy, jestli jsem to nepochopila spatne, abych tady neplacala nejake hlouposti :zipper_mouth:
Hmn, tvaroh a banan, to bych si nepochutnala. ja mam v lednici jeste kousek tvarohoveho dortu s bananem, tak ho asi zblajznu, kdyz uz hresim, tak at to stoji za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tak ted jsme zkouseli nove plavecky ve velke vane a byl z toho uplne hotovy, vytuhl pri papani a snedl jen 115 ml a je totalni tuhos :grinning: doufam, ze mu to chvilku vydrzi, protoze se mi moc nechce ven do toho vedra :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Hlásím,že malej měl teď první lžičky zeleninky s krůtím masíčkem :slight_smile: Snědl tři lžičky a pak už to mechtěl,ale ze začátku mu to jelo pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude to hroznej žrout, po mě :grinning: Tak už se těším na zítra....Budeme pokračovat,ale chutná mu to :wink:

Byla jsem se poradit u dr.a ten,že klidně ať už začínáme pomalu dávat :slight_smile:
16. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Vikul a to rovnou davas maso? Myslela jsem, ze se nejdriv dava jeden druhy zeleniny a pak se pridava po mesici masicko, protoze jsou tam kousky, aby to prcek nevdechnul :confused: No, u nas to asi taky nebude na lzicky, ale na sklenicky :grinning:
16. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Tak jsme dnes byli na poslední kontrole kyčlí a vše v pořádku. Hned po kyčlích jsme jeli na naušničky, takže už jsme krásnééé :dizzy_face:
16. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Dala jsem fotky Nelinky s naušničkama do alba :wink:
16. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ambert, Nelince to moc sluší a jak to zvládla? Byla jsi tam s ní, nebo je to bez dozoru rodičů?

Vikul, tak gratulujeme k první nemléčné stravě, tak hlavně, že Štůfkovi chutná :grinning:

Já pomalu balím věci na dovolenou k babičce a je to hrůza. Dobíráme poslední kusy plíneček vel. 2 a jdeme na velikost 3 - už jsme přece velký holky.
HOLKY, vy máte jakou velikost?
16. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Bemo, no nic moc. moc se jí to nelíbylo. nejhorší bylo jí udržet aby se nehnula, jinak to samotný nastřelení je v mžiku hotové. Taťka jí držel na klíně, sestřička pomáhala přidržovat, já chrastla chrastítkem a pískala s pískátkem a stejně řvala jak tur :frowning2:
16. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Bemo, my jsme ted najeli na vel. 3, ale Huggies jsou nam kolem nozicek trosku volnejsi, tak jsem koupila jedno baleni happy plinek 3-6 kg a na noc davam ty happy plinky
16. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Hrusti to je od ukončeného 4 měs. a tam kousky nejsou :wink: Doporučil nám to dr..... :grinning:
16. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Vikul, aha, tak to jo. Ja mam porad zazite,ze se zacina mrkvickou :grinning:

My porad spinkame, od 14.15 hod :astonished: To asi budeme delat caky caky ve vane behem dne casteji :grinning:
16. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
my jsme taky dělaly cáky cáky a teď spinkáme, doufám, že vydrží alespoň do šesti a pak budeme hrát a pak bucat. Tatínek je zase někde mimo na cestách, já se tak těším k těm našim, tady jsem furt sama. Asi tam zůstanu celé dva týdny a ne jen ten jeden, co tady, sama v prohřátým bytě, když tam máme zahradu a mám s kým jet na koupák.

Konečně jsem se odhodlala a otiskla jsem Natálce nožičku a ručičku do její knížky. Namalovala jsem to červenou barvou a celkem to i šlo, nožka byla teda lehčí, ručku nechtěla moc otevřít :slight_smile:
ale byla šikulka

..... a už se vzbudila.....
16. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Z naušniček mám noční můry, achjo. Ještě měsíc a pak to taky musíme pořešit.
Bemo, my už jedeme plenky č. 4., Anča by ještě mohla mít 3., ale už se tam nějak najela na 4., dostala jsem je od kamarádky, takže jsme najely trošku dřív.

A Hrusti, plánuješ nějakou změnu u kadeřníka? Já jsem byla asi před 14 dněma, že to mám moc tmavý, tak mi to za 2200,- zesvětlily, abych si v tom pak připadala blbě a zase jsme to za 1300,- vrátily na tmavo, ale ještě to bude chcít jednou přetřít, aby to bylo to ončo, jo, takhle u mě velice často dopadají změny image..., takže skoro 5000,- v prd..... a jsem tam, kde jsem byla, naštěstí mi tu změnu financoval manža, takže dobrý :wink:
16. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Karca, neplanuju zadnou zasadni zmenu, jen meliry a prostrihat. Meliry uz mam odrostle a chci to trosku zastrihnout, abych vypadala jako clovek :grinning: tedy 5 tis. bych za kadernika nedala :sweat_smile:
16. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
No, já normálně taky ne, jenomže jsem si myslela, že tou změnou za 2 litry budu kočka a ona ze mě byla ošklivka, takže jsem to šla po týdnu zase nechat vrátit zpět, protože jsem se nenáviděla :grinning:. Jenomže jedním bouchnutím to člověk zpátky nedá :angry:, takže budu muset ještě jednou, ale teď to ten měsíc vydržim :slight_smile:
16. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
To by bylo dupaček!!!
16. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
TAk my už jsme vykoupaný a už spinkáme :slight_smile: Ještě aby už usnuly holky a bude klídek :grinning:
16. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jsem vlozila par novych fotecek do alba. Jsou tam i nove plavecky :wink:
16. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hrusti, krásné fotečky :dizzy_face: Honzík je taky kus chlapáka a ty plavečky mu moc sluší. Vlastně na všech fotkách je moc krásnej :wink: :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.