• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dekujeme za pochvalu :slight_smile: Honzik je moje zlaticko :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky, my dneska měly skvělý den :slight_smile: Malá spinkala od půl desáté do čtyř, takže jsem se krásně vyspala. V půl jedné jsme jely s kamarádkou a její o tři týdny starší holčičkou na nákupy a bylo to moc fajn. Jen jsem si myslela, že si koupím nějaká trička a dopadlo to tak, že malá má tři tričíčka a jeden overálek s krátkým rukávkem. A protože bude mít v pondělí "narozky", tak jsem jí koupila i hračku na postýlku :slight_smile: Mám fakt radost :slight_smile: Jen mě cestou zpátky nas.al řidič busu. Bus chtěl odjíždět o 3min dřív, už se rozjížděl, tak jsem mu klepla na dveře, aby nám otevřel zadní dveře, tak čuměl jak půl pr.ele z roští a když jsem šla platit, tak jsem se mu ještě (já debilka!!!) omluvila a on na mě hodil ksicht a řekl mi: "Dámo, vy jste na mateřský, vy máte času nazbyt, ale já ne!!!" Chápete to???? A ještě, když jsem vystupovala, tak mi kretén přistavil bus (nízkopodlažák) metr a půl od obrubníku (i když jsem 2x zvonila, že vystupuju s kočárem), takže mi musela pomáhat kamarádka!!! To jsou fakt takový hovada, ti řidiči, že to není ani možný!!!
Ambret, malá je kočka v náušničkách :slight_smile: Moc jí to sluší. Jééé, já se tak těším, až budeme mít náušničky i my :slight_smile:
Hrusti, malej by mohl hned na plavečák oblbovat holky :slight_smile: Je to krásnej chlapík :grinning:
Já jsem od začátku tohohle týdne zavedla režim - malou v osm nakrmím a nejpozději do půl desáté usne, zatím jen na mě, ale dneska je v postýlce a čekám až zabere. Zatím teda nezabrala, ale nebrečí a to je pokrok :grinning:
16. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Hrusti, krásné fotečky. Ty plavečky jsou takové, že se do nich dá dát normální jednorázová plínka?
My spinkáme od 20:45 a šlo to skoro bez křiku.

Tak už mám většinu věcí zabalených, ale ještě spoustu musím zítra dopakovat a je to fakt hrůza, snad nic nezapomenu.

Mějte se, dobrou noc holky a mimísci :grinning:
16. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahojky holčiny my jsme byly s mamčou na chaloupce a bylo to super Davídek spinkal celý den venku byl hrozně hodnej a moc jsem si odpočinula . odsávála jsem v pohodě půl litru denně no prostě pohodička v chaloupce byl krásnej chládeček tak se krásně spalo za to včerejší návrat do prahy :frowning2: malej nemá rád změny prostředí a vedro a to bylo. usnul špatně a dnes jsme šli k dr . a dost měl vylekala :frowning2:
váží 5720g a měří 59cm to je super a prý roste krásně i chvlálila mojí vytrvalost v odsávání a at pokračuju co nejdéle to půjde ale já už víc jak měsíc nedám už jsem fakt utahaná pak už chci začít taky s příkrmama. ale ten problém je v jeho hlavičce prý ji má větší o dost a pokud to bude pokračovat dál tak musí na neurologii ach jooo . měl už v bříšku větší hlavičku ale zkoumali ho a nic nenašli žádná voda nic. je možné že to má po manželovi ten měl uplně stejnou palici ale strach stejně mám má ted obvod hlavičky 43cm a to je asi 3cm mimo tabulku.

budu vás dočítat postupně u odsávání večer a ráno :wink:
16. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj anittko! A jak moc měl velkou hlavičku při narození a o kolik mu porostla? Neboj se, to bude v pořádku, Ty jsi šikula v odsávání, opravdu. Odsáváš i v noci? Nelinka od Ambret to měla přece taky a nic ji nezjistili... :wink:
16. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
hrusti, hezké fotečky.. :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
TAk jsem vyčetla,že od hami jsou speciálně připravenné první příkrmy.Jmenuje se to první lžička a postup jak to postupně dávat a oprvdu se tam začíná mrkvïčkou pak bramborem atd.
TAk to zítra hned uděláme :wink:

Jinak Štůfek už měl pěkně husté káko po prvních lžičkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zvládnul to a pěkně tlačil :wink: Je to šikulka
16. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
pri narození měl 35cm ani n evim že ambret to měla taky jsem z toho špatná mám strach :frowning2:
16. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahojky Anittko,
to bude určitě dobrý :wink: Jinak Davídek je pěkňoučký :slight_smile: Moc se na Vás těším
16. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
ahojky děkuju za podporu ty zabulky mě fakt přivedou do hrobu
16. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Hrusti krásné fotečky :slight_smile: Je ti čím dál víc podobný :wink: :slight_smile: Malej je kouzelnej a má taky takový šibalský úsměv :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky,
předne...Ekiaškovi k dnešním 4 mesicum přejeme hooodne zdravíčka a štestíčka :slight_smile:

anitko neboj se Davidek je uplne v pořadku,ti dr se pořad snaži je zaškatulkovat,už me to taky štve..proste bude po tatkovi..šikulkaaaa :wink:

hrusti krasne plavečky a desne mu seknou,ten bude balit holky na plovarne,jen počkej :grinning:
ambret gratulujeme k naušničkam,krasna princeznička
andy ja tomu teda neveřim,ve 2 mesicich je to max nahoda,nic vic..nahodou se to podařilo i Šimulovi a nemyslim,že to umi :grinning:

vikulko ja myslim že se začina zeleninou,po jednom druhu,kvuli alergii,abys vedela na co je alergicky kdyby neco,a ovoce se ma dat až pozdej,zvykne si na sladkou chut a nebude chtit tu zeleninu..ale 3 lžičky je na poprve krasne,chutnalo mu,že?

miši krasne si uživaš,super..to ti prospeje
jani ja jsem z te bouřky mela desnou hruzu,že je Eliška venku ve stanu na taboře..budeš se bat už pořad a přijde mi že čím dal vic,jak starnu
16. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
holky ja ted nejak nestiham už ani na net,jak je hezky,jsme hodne venku,ted navic dela muj tatka s manžou drevo na zimu,dnes jsem pomahala skladat posekane a spalila si zada :angry:
mali jak na potvoru hodne spal,tak mi bylo blbe nechat tatku delat sameho
:grinning:
16. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Petí máš pravdu a zítra stím právě začnu tak jak máme :wink:

Ale chutnalo mu :slight_smile:
Zítra bude mít mrkvičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eliášku vše nej nej k pidi narozeninkám
Anitko, nesmutni a hlavu vzhůru. Paní Dr. nám taky říkala že máme větší hlavičku, že lepší bude udělat CT mozku, tak jsme se objednali, přijeli jsme tam a pan doktor na ní kouknul a říkal že na její hlavičce nevidí nic velikého, ale když si to paní Dr. žádá, tak že to udělá. Tak udělal CT a řekl že je vše v naprostém pořádku
Pétí a to hovínko je také normální po prvních lžičkách????
16. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Vikul, Nelince taky šmakovalo když měla první lžičku příkrmu. Měla mrkvičku s bramborem. Jinak ovoce už jí taky dávám, no ovoce, zatím měla jen banán :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
ambret díky no snad to bude ok. a kolik jste měli vy obvod hlavičky?
16. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Hrusti napiš mi prosím kde jsi koupila to cestovní dávkování :grinning:
16. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
vikul myslíš ten dávkovač? já to mám od aventu v lékarně mi to objednali
16. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
Anit my jsme měli 42,5cm
16. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
a v kolika týdnech, promin že tak vyzvídám jsem hotová děkuju
16. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
V necelých 3 měsícíh. To nic nebude, neboj :wink:
16. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Anit a je malý třeba velikým, kolik váží? Ona těm větším mimínkům roste ta hlavička úměrně k tělíčku jak mi na tom CéTéčku vysvětloval. Kdyby naše Nelinka s jejími kily měla mít hlavičku podle tabulek, tak by to k tělíčku vypadalo trochu divně :grinning:
16. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
Nelinka měla 6,61Kg60cm a hlavičku 42,5cm
16. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Anitt děkuji to je přesně ono :wink:
16. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
Jdu do hajan dobrou :pensive:
16. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
hrusti, jj, Honzík jde do Tebe. Něco na tom bude, že kluci jsou po mamince a holky po tátovi, u nás to je celej fotr :grinning: Mladej zase celá mamina jeho :confused:
anitt, to bude dobrý, není to zas tolik 8cm. Mně zase přijde, že máme malou hlavičku. Měla 32,5cm a má 37cm.

vikul a v čem štůfika krmíš..

peto, no ona je přesvědčená, že se našteluje a udělá to plně vědomně.
Elíkovi taky vše nej :wink:
16. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
no dnes měl 59cm a 5720g a hlavičku 43cm ale vůbec to není vidět že by ji měl větší ani mi to nikdy nikdo neřekl . ale má naprosto stejný tvar hlavy jakomanžel tak to snad bude tím
16. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
andy jinak odsávám i v noci když to teče když ne tak to balím je to čím dál obtížnější a nevidím to už na dlouho ale ještě se snažím.
16. črc 2009 ve 23:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.