• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj Holky
Teda jste se nejak rozkecali :grinning: . No to vedro je fakt sila. Uz aby se drobek ochladilo.
Anittko neboj to bude v pohode. Doktori jsou proste skatulkovaci. Me taky rekl dr ze mam maleho hlidat, ze urcite zacne kaslat a bude nemocnej protoze tam vidi neco v krku. No a malej je v pohode. Akorat ho chuderku mojeho trapim tim ze merim kazde rano teplotku. Ale max do nedele pak na to kaslu. :wink:
Jinak jsem zkoukla fotecky. Hrusti malej bude plavcik a je celej ty :grinning:
17. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky!
Dekujeme za pochvalu. Dejte pokoj, ze bude balit holky na plovarne :grinning:

Bemo, to jsou normalni plavecky. Kdyz jsme u tchnyne, tak jezdime do Havl. Brodu do podnikove prodejny Pleasu-Schiesseru a tam maji body, pyzama atd. o mnohem levnejsi nez normalne v obchode. Naposled tam meli ty plavecky za 100 Kc, takze jsem je musela koupit. Sice je moc nevyuzijeme, ale mne se moc libily :slight_smile:

Anitt, neboj, to bude dobry. Honzik ma taky vetsi hlavicku, asi po mne, takovou pekne kulatouckou. Jsem zvedava, co nam rekne dr. pristi tyden na 3-mesicni ko.

Zuziku, vitej v klubu nakakanych maminek cestujicich prazskou mhd :wink:

Vikul, koupila jsem to na Chodove. http://www.eshopbaby.cz/katalog/davkovac-suseneho-mleka-avent-p157

Něco málo k těm příkrmům http://www.kojeni.net/prikrmy.php
17. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Krásné a slinečné ránko,

tak dnes noc úplně super :slight_smile: Trhli jsme rekordík.Usnul ve 21hod. a probudil se ve 4,30hod.na papání.Mezi jsem mu dala dvakrát dudlíka a hned zase spal :grinning:

Andy příkrm jsem mu dala v lehátku a flašku na kojícím polštáři.Už se těším dnes na další lžičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Hrustíku díky.Musím to pořídit :wink:
17. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak malá má kakání v pořádku, výtěry nic nepotvrdily, takže to asi fakt bylo z nedostatku živin a potřebovala přikrmit. Nicméně uvidí se časem, jak bude kakat. Chrochtá pořád stejně, my se té zadní rýmy asi nezbavíme. Jinak je snad OK.

Tady je taky děsný horko, že jsem zalezla doma a snažím se něco naučit. No, moc mi to nejde, ale snažím se. :slight_smile:
Vikul: jak to děláš, že ti tak spinká? Ta moje kozena se pořád budí po třech hodinách, někdy i dřív.
Já začala na radu mudry přikrmovat mrkvičkou, pak banánkem a pak mrkvičku s bramborem. Dávám to vždy po dvou dnech, abych zjistila případnou reakci. Takže mrkev dobrý, banán super (snědla ho polovinu a ještě by si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a dneska jdem na mrkev s brambůrkem. Ale myslím, že bude dobrý jedlík.

anitt: neboj, to nic nebude. Já jsem taky z odsávání děsně unavená a přestala jsem odsávat v noci u každého krmení - odsávám v noci jen jednou. Už se taky potřebuju trochu vyspat. A přes den po čtyřech hodinách. A mlíčko stačí. Já si taky vždycky dávala limity po měsíci a podívej, už odsávám čtvrtý měsíc. S tou elektrickou to jde samo. :slight_smile: Ale zase to nejde lámat přes koleno - lepší spokojená maminka a i miminko než hodně mlíčka a nervy k tomu. Já to mám naštěstí v klidu, tak budu odsávat co nejdýl. I mudra mi to doporučila, když je Týnuš pořád na hromadě.
17. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky, ted jsem dorazila z nakupu. V Nextu maji ode dneska 50 % slevy, tak jsem tam nechala balik penez :sweat_smile: Honzika budu muset prevlikat tak 2x denne, aby vsechny ty hadry unosil :grinning:
17. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
ahojky tak jsme byli dvě hodky venku ale je tam na padnutí tak ted davídka nakrmím a odsaju a hají :wink:
s tou hlavičkou už se nestresuju našla jsem diskuzi kde měli ty deti víc než davídek a nikdo se nad tím nepozastavil mudra je holt puntíčkář ale to je dobře

hrusti já se do krámu vůbec nedostanu daví nesnáší vnitřky krámů hned řve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak fotečky jsou super máte krásná miminka všechny fakt :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Anitt, prcek nastesti spinkal, ale pak se u pokladny probudil a zacal rvat, tak nastesti uz jsme sli ven. V tom detskym odd. to byl tradicne masakr. Prislo mi, ze tradicne maji lepsi vyber na holcicky nez na kluciky :wink:
17. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky,
zas budu psat na etapi,zežralo mi to už 2 přispevky :angry:

kremčo.anitko ja taky řikam pořad ješte aspon mesic a už jich je 5,každy den dobry a když nebude aspon neco,ne? me ted překvapila znama co taky jen odsavaůa že po 4 mesicich začli kojit,fakt hledim..ja na to už nemam,ani to už neumime a zase se nervovat kolik vypil,jestli přibral.. :unamused:
17. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
vikulko aspon víš že mu bude šmakovat,ja jsem rada Elišce kombinovala a vymyšlela jidla..je to už uplne neco jineho,vid? kakat muže ted hustej,než si střívka zvyknou..
chtela jsem se zeptat jezdite ješte se Štufkem v hluboke korbe? žes psala že mu to zvedneš at vydí..ja se desne teším na sportak,zatim je nam hrozne velky,ale tak zaří,řijen bych ho už chtela vytahnout.

bobasku jak ti ted Mareček pije? u nas se pije mín,misto 6x jen 5x,hodne spí ani neřve hlady a v noci haže rekordy,včera od 19.30-5.00h
17. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
holky jak chodite ven v tech horkach? my ted moc nechodime,ani jsem nebyla ješte nakoupit,včera nakoupil muj v kaufu a chleba peču..moc s nim nechci ven,jedine až večer..přes den když se moc spotí,okoupem ve vaničce a je mu hned líp..už at to přestane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andy jak to nese Beruška s jidlem v tech vedrech???
17. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsem nakonec berušku musela zase uspat na sobě, protože řičela jak tur. Ale jak jsem jí nechala vyřvat, tak jsem jí tim rozhodil rytmus a usnula až ve čtvrt na jednu. Naštěstí ale spala do půl deváté, takže pohodička. Včera večer nám sem ještě vletěl sršeň, takže paráda :frowning2: Těhle potvor se já bojím, stejně jako vos. Kvůli malé :frowning2: Teď mi tu zase dadá, ale je pěkně protivná - to je tím hicem - je chudinka zpocená, tak jí utírám mokrou plenou, ale i tak jí zase vyrašily potničky. A to má na sobě jen bodýčko... Já se z těch hiců taky už zvencnu - nechodím s malou ani na procházku, jen na zahradu do stínu, ale i tak je to pro mě vražda. Zítra se má snad ochladit, tak doufám, že jim to vyjde :frowning2:
Anitt, je dobře, že si z toho neděláš těžkou hlavu. Davídek je určitě v pořádku, to jen dr. chce mít kontrolu.
Hrusti, já bych chtěla vědět, jestli existuje nějaký klub spokojených maminek cestující pražskou MHD :grinning: Já jsem včera utrácel v C & A a H & M :grinning: Ale jestli mají v Nextu slevy, tak tam v pondělí zajedu :slight_smile: Ale asi koupím už nějaké větší velikosti, protože jinak to malá ani neunosí :slight_smile: A to jsem v těhu měla depky, že toho mám málo :grinning:
17. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Peti, my taky nechodime v tech vedrech ven, jen kdyz je to nutne. Byla jsem ted rano, ale to uz bylo vedro a pak chodime vetsinou az k veceru kolem 16 hod.
No, me ted prcek trosku zlobi s jidlem. Predtim jedl 5xdenne 160 - 180 ml v jedne davce a ted se budi po 3 hod. a sni toho min. Tak kolem 130-140, max. je 160 a to vetsinou rano, kdyz ma hlad. vcera cely den nekakal a je takovy presly, asi z toho vedra :frowning2:
17. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Zuziku, ja jsem taky kupovala uz vel. 6-9 mesicku, jen jeden komplet jsem koupila 3-6 mesicu. No, oni to prubezne doplnuji, tak tam urcite jeste zajdu jak se znam :grinning:
17. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
hrusti, super věcičky :slight_smile: Moooc se mi líbí ta maskáčová mikinka či bundička :grinning: V pondělí tam naklušu asi taky - jsi mě navnadila :grinning:
17. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Petulko me malej ted taky vic spinka a basti tak ze da max denne 700ml a to nejvic toho sni v noci. pres den skoro neji a furt chce vodu. Ja ven chodim bud kolem osme rano a nebo kolem seste vecer. Te vody vypije ted kolem 150ml za den takze si v podstate nahrazuje jedno jidlo vodou. A spinkat mame naucene uz od zacatku ze chodime v pul sedme az v sedum koupat pak se nabasti a nejpozdej v pul devate spinka. No a budicek je vetsinou kolem druhe hodiny. Ale uz se mu povedlo vydrzet az do 4 hodin do rana. To jsme z toho ale meli s manzou sok a oba se budili jestli se neco nedeje. :grinning:
Hrusti hezke vecicky.
Zuzik to mas dobre ja na zahradku nemuzu protoze me tam dela stin jen kulna drevena a to je i v tom stinu desne vedro :angry: .
Ja asi leknu tady uz je ve stinu 31 stupnu. Jo a to jsem ted uspala maleho a prehodila jsem pres kolotoc vlhkou plenu aby se mu lepe dychalo. V byte uz mam 26,5 stupne a to mam zavrene okna a stahle zaluzie :angry:
17. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojííííík,

tak dnes dostal mrkvičku a papal ji úžasně a klidně by si ještě dal :slight_smile: Už se těším na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Pétí vozím malého v hlubokém,ale už ho to teda dost neba a zrovna dnes jsem volala Petrovi,aby se zastavil u tety a přivezl sporťák.Protože dopolko spal 1,5hod v postýlce a pak v kočárku koukal a vůbec tam nechtěl být :astonished: Tak uvidíme odpolko a popř. to o víkendu dáme :unamused: Ale ještě se mi nechce :frowning2: Pořád si říkám,že sporťáku si užiji až, až :confounded:

Kremco já nevím,ale dnes mi tak spinkal poprvé a jinak mi také zlobí :confounded: Zrovna jsem si tu předevčírem stěžovala :wink: Ale přes den mi začal krásně spát teď spí 2hod.Ale už se tam mele :wink:
17. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Vikul, ja mam doma ted taky Sipkovou Ruzenku :grinning: Je z toho vedra porad ospaly :wink:
Dneska mame tu rehabku, stravime 3/4 hodky v busiku, tak to se prcek radne uvari. Vubec se mi tam tedy nechce, ale neda se sviti :frowning2:
17. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Přeji Šimíkovi k pidi narozeninám......Nevšimla jsem si dřív :unamused: Posílám pusinečku :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Musím pádit tak zatím pa a at vám to dopadne dobře a neuvaříte se :wink:
17. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Holčiny dala jsem tam fotečky jak krásně Kryštůfek papá :grinning:
17. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
vikul: malá mi taky přes den spí už dvě hodiny, ale pořád se v noci budí na jídlo. :-/ Jinak hezké fotky - Týnuš je na tom podobně. Dneska měla mrkev s brambůrkem a jak jí to jelo. :slight_smile: Akorát to kakání pořád nic moc.

Gratulujeme Šimůnkovi.
17. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
vikulko, krásné fotečky - Štůfkovi teda mrkvička pěkně šmakovala - to je dobře. Jinak mně přijde, že je celý ty - opravdu. Ten kukuč máte stejný :wink: Je to frajer! :sweat_smile:
malá je dneska taky spací - po poledni hodila dvě hoďky a teď mi tu zase hodinu spala :slight_smile: Má úplně zpocený vlásky, chuděrka a to jí omývám tou žínkou. Už aby byla zima, já ty hice nemusím - raději mám sníh a mráz :grinning:
hrusti, tak ať vám to dobře dopadne ta rehabka... Hlavně přežijte tu cestu ve zdraví :wink:
17. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
vukulko díky..prave jsem se chtela zeptat jak dopadl obídek,to je dobře že mu chutná,Elišce taky hned .ale znam deti ktere nechteli a bojovali s tím

hrusti tak at mate pochvalu,v tom vedru nekam jet :stuck_out_tongue_closed_eyes: lituju vas oba

my mame jet k babičce až přijde muj z prace,ale moc se mi nechce v tom vedru..
dneska jsem malemu dala na zem deku a na ni podložku a byl nahaty a kopkal se a vykladal o 106
ted opet spí :grinning: byl hore cele 2 hodky,rekord v tom vedru a to mel už jist a zase nic :astonished:

hrusti ty slevy budou jen v praze,že??kuknu cos koupila

jo holky ted jsem doobedvala..NANUKÁČ... :grinning: jen teda pulku,nechala jsem i tatkovi,ale nerada :wink:
17. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Děkujeme :grinning: A upalujeme ven :wink: Tak třebea večer :zipper_mouth: Mám Vás moc ráda
17. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
vikul štůfek je šikula už se tesím až taky začneme

hrusti tak to dobře zvládněte zítra má být zase zima

davídek taky spinká ale chce u toho mít i mě :slight_smile: tak budu odpočatá

kremco moje mlíko je záhada jednou vytahnu 160 po 4 hodkách a pak 50 no tech 400-500ml denne dám ale je to makačka zbytek nutros, doufám že to k nečemu je
17. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahojky, Anitt to je dobre ze jsi vic v klidu, urcite to bude v poho. Znama mela klucinu, ktery mel mega hlavu a byl v pohode :slight_smile: Vikul jde mu to sikulovi :wink:
Hrusti krasny plavecky :slight_smile:

Andy diky za info, nevim me se ty hackovany cepice moc libi ale na kluka asi nee :grinning: Jinak jak jsi se ptala na tu rodicovskou a dovcu tak si prilepsis, u nas to vyplaci zaraz :wink: Takze ti prijde normalka rodicak + od zamestnavatele dovca. Kamosce kolegyni to ted tak prislo.

Holky mam urgentni dotaz. Jak to delate s prikrmem v noci? Ja zacala prikrmovat tim nutrilonem a vcera vecer se napil ode me a pak jeste snedl 160ml nutrilonu. V noci jsem ho jen kojila ale budil se po dvou hodkach a ja teda mela dost :unamused:Dopoledne jsem ho jen nakojila, nutros nechtel a ted po obede zase vypil si u me a pak zahl jeste 100ml nutrose. Ale on to fakt zaha, ma to strasne rychle vypity akorad jak treba andy potrebovala aby to rychle teklo, my mame opak, strasne taha, pak to nestaci polykat a je celej zabryndanej :angry:
A v tu noc nevim jak to udelat abych nestravila hodinu v kuchyni. Poradite?

Porad jsme u nasich ale nekdy teda to stoji za to. Vcera jsem treba poslouchala tchyni i mamku jak to v malym chrci a ze musime jit hned k dr. Tak jsme se nechali ukecat a dneska nam dr rekla ze je naprosto v poradku a mame strikat vincentku, nebo Sterimar. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
Nebo prijdu k tchyni hned ve dverich si sliznu jak to ze malej nema caj a ze ma tmavy body a je mu v tom horko. No uz to ani nekomentuju. :angry:
17. črc 2009 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz
Porad jsme na koupaku, malej v tom vedru spi tak max pul hodky :frowning2: Ale doma je jeste hur. Uz se tesim na chladek. Vikul s tim kocarkem to znam, malej uz ted mrci a chce videt ven. Kamoska dala do sportaku pulrocniho syna a je spokojenej, ale jeste nesedi tak je tam tak nalezato. Ja doufam ze malej bude uz sedet v tom pul roce, dneska se mu malem povedlo prevratit z briska na zada :wink:
17. črc 2009 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jeste jsem zapomela napsat ze co jsem malyho zacala prikrmovat tak je spokojenej jak zelva a je samej usmev. Jen dneska do me klavirovala mistni dr ze mam porad jenom kojit ze ma urcite jen zizen. No vzhledem k tomu ze cucl caje a rval dal asi ne. Prece ho nenecham plakat.
17. črc 2009 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.