• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
misi, já to dělám s Nutrošem tak, že si malá vypije moje prsa a já pro jistotu udělám 120ml Nutráče. Někdy jí stačí moje prsa a někdy chce i ten Nutráč. Většinou ho teda chce, ale já ji krmím Nutráčem v postýlce, ona u toho někdy usne a někdy ne. Když ne, tak ji dám odkrknout a když slyším, že si cucá packy nebo mi cucá triko, tak jí dám ještě Nutráč. Takže ten Nutráč papá cca půl hodiny - má to na etapy a většinou vytáhne tak 70ml, ale dvakrát se mi stalo, že zblajzla celou lahvičku :slight_smile: Mě dneska zase radila máma s babičkou, že má studený nožky, tak ať jí dám ponožtičky nebo kalhoty. Tady je na padnutí, malá je jen v bodýčku a potí se a já jí budu rvát tepláčky :angry: Je to všude stejný :angry:
17. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
tak my jsme dnes poprvé vyjely ve sportovní nástavbě. Malá koukala jak puk a moc se jí to líbilo. Korba už jí byla malá. :slight_smile:
misi: co vím, tak to holky dělají tak, že mají na noc připravené mlíčko v lednici, když se mimi vzbudí na jídlo, tak to šupnou do ohřívačky, nakojí a pak dají lahvičku. Je to asi nejrychlejší. Nebo si ohřát vodu v mikrovlnce, udělat mlíčko a dokrmit. Ale to bych řekla, že riskuješ úplné vzbuzení. Mně malá v noci mrčí, ale nevzbudí se úplně, tak já rychle vystřelím, ohřeju mlíčko, nakrmím, držím na krknutí (stejně si nekrkne, ale pro jistotu) a uložím. Většinou se při celé procedůře nevzbudí. :slight_smile: Ale je to třikrát za noc.
Teď se mi tu válí, nožičky prostrčené mezi šprušlema a žvejká polštář. :slight_smile:

zuzik: já jsem na malou hodně choulostivá, že mi všichni říkají, a´t ji vysvleču, ale dnes jsem jí sama sundala i ponožky a byla jen v body i doma, kde je chladno.
17. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
No me prave malej spis usne zas jak dudek. Nakojim a sla jsem v noci udelat nutros a on mezi tim vytuhnul a flasku nechtel. Jenze se za dve hodky vzbudil zas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak u nas byl malej taky jen v body ale ponozky mel protoze je celej tatinek a ma je furt jak rampouch, pokud je na boso :grinning:
17. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
tak je ještě možnost si dát ohřívačku tam kde kojíš a hned, jak budeš mít pocit, že všechno vypil od tebe, tak mu šupnout láhev. :slight_smile: A uvidíš.
17. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky,

Anit, oni to ti doktoři musí udělat, jakmile se jim nevejdeš do tabulek, tak mají povinnost Tě poslat na detailnější vyšetření, krejou se. Když je doktor pečlivej, tak tady ty věci dodržuje, aby na něj nikdo nemohl, takže buď v klídku, tak to prostě je, člověk se ne vždy vejde do tabulek.

Dneska bylo vedro, ale s Ančou jsem byla na procházce několikrát, nějak se netvářila, že by jí bylo hic. Měla jen nátělníček a moc toho dneska nenaspala, ale byla dobře naladěná a poslední dny furt vyžaduje koníkování.

Jééé, v Nextu mají slevy, achjo, mám tam vyhlídnutý ty šatečky, ale musím se krotit, já holky vůbec neumím hospodařit s penězi, mám týden mateřskou a už skoro zase nic nemam, chjo, jsem děsná, furt nakupuju, když už, tak aspoň jídlo. Dneska jsem byla v Globusu a měli akci na Milky za 11,90, takže 4 jsou doma!!! Ňam, ňam.

Kremčo, to je Týnka vtipná, že se u krmení vůbec nevzbudí, tomu se tu směju, hehe.

Ty rodiče jsou fakt někdy na obtíž, když čtu Misi, chjo, doufám, že nebudeme jako babičky taky takový!!!

K.
17. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Misi, ja si pripravim do termosky teplou vodu a pak si to smicham. Ja myslim, ze se Nutros udelany musi spotrebovat do 2 nebo 3 hod. a nesmi se to ohrivat. Pro jistotu mam vedle trosku vychlazene prevarene vody, kdyby ta v termosce byla teplejsi, aby to bylo brzo hotovo. Me se to taky stava,ze prcek vytuhne nez prijdu s jidlem, tak ho vetsinou vzbudim, protoze jinak by se za chvili vzbudil znovu :unamused:
17. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Elino se taky nebudi :slight_smile: Karci u nas je to to samy, malej se porad ze zadicek pretaci na brisko. :grinning: To jsou ale cilousi, ty nase deti. :slight_smile: Horsi kdyz zrovna jedl :slight_smile:
Holky diky za rady, ale ohrivacku nemam. Takze me vstavani do kuchyne stejne nemine :slight_smile: No snad bude aspon dyl spat, kdyby to bylo tak 2x za noc nezlobila bych se :grinning:
Musim valit na koupalisti zase griluji a vsichni uz tam jsou i s malym. Pa.
17. črc 2009 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, ja jsem ty fotky vecicek, co jsem koupila zase smazala, aby to nesmazal admin, ale jestli chces, tak je tam zase supnu a muzes mrknout :wink:
17. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
karca: no, ona to tak měla i u koja (když teda teklo). :slight_smile: Normoš v noci kňourla (cca po třech hodinách), tak rychle běžím ohřát mllíko, lupnu jí láhev. Ona pije jak dloluho chce, když nechce, tak vyplivne a spí. Vezmu ji na krknutí, ona pokračuje ve spánku na rameni, za deset minut ji položím a spí do dalšího krmení. V nejlepším případě to takhle jde až do rána. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V horším se při krmení vzbudí, ale po krknutí zas rychle usíná. Takže noci jsou v pohodě. Většinou. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Kremco Melinka to ma to same s tim jezenim. Mrci ve spanku ja ji vezmu, nakojim - ta u toho chrni, ani ji nedavam odrihout (ze zkusenosti vim ze to nema cenu), polozim ji a ona porad spi :slight_smile: No nekdy si rihne az rano - az je poradne vyspana :grinning:

Jinak ja se s vama prisla na skok rozloucit. Zitra valime na dovcu a budu asi bez netu - manza bere nejake pripojeni pres iphone ale nevim jestli me to pujci tak za vami apson juknu :grinning:

dobrou - ja jdu jeste zehlit :frowning2:

Jo mala dneska byla ve velkem bazenku - mel sice jen 26 st. a namocila jsem ji jen nozky a prdelku ale byla strasne stastna - kdyz jsem ji vytahla tak se vztekala a kdyz jsem ji dala do vody tak radosti viskala. Jsem se divila ze to na ni nebylo studeny. :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj holčičky! Já byla dnes u maminy s malou a byli jsme na koupáku, hodím fotečky. Berunka měla moc přerušovaní spaní, tak byla trochu protivná, ale po návratu domů jsme daly velkou koupačku s plaváníčkem a to mi vytuhla u jídla a spí do teď a tvrdě, jindy se probouzí po hodině, chvíli je jakoby v polospánku, kroutí se, ale pak zabere a pak teprve spí tvrdě. Tak to asi budem praktikovat častěji, jako hrusti.
petul, baští docela dobře, ráno 160ml, náš rekord a to si pak ještě cucala ruku, ale už jsem ji nedala, to by vyzvracela, pak 80ml, na koupáku 100ml, u mamky 110ml a pak dvě hoďky po tomto 40ml, takže jsou to furt skoky. Ještě nás čeká bašta kolem půlnoci.
UM by se měla dělat vždy čerstvá, protože jinak se v ní množí bakterie, jen v porodnicích to mají připravené, ale dělají to nějak speciálně. Já mám vodu jako hrusti v termosce a taky dolejvím studenou převařenou, když je moc teplá, popř.ohřívám v mikrovlnce. O půlnoci ji začnu přebalovat, ona se u toho napůl vzbudí a u jídla usne, jí v polospánku a pak většinou neříhne, jdem spinkat, pak je až ranní bašta, nejdřív v 5 nejdýl v 8, to už se, ale vzbudá, ale když ji pak položím, většinou vezme dudlu a usne, někdy se kroutí a usn až za hodinu a musím pořád dávat dudlu. Vstáváme kolem půl desáté, já, malá v deset tak :slight_smile:
misi, třeba by nějaká klučičí háčkovaná fat slušela :wink: Jo, rodiče jsou někdy na palici, moje mamča je, ale flegmatička, ta říká že to hrotím někdy já, ale já to hrotila i tenkrát jak jsem začla rodit, to mi taky řekla ať dojedu, že to jsou jen posly :grinning: :grinning:
kremca, vikul, taky se moc těším na příkrmy. Štůfíkovi to sluší :wink:
misi, no s tou savicí, taky ji to někdy dost teklo kolem, ale pořád lepší než, kdyby se musela namáhat, to by zachvilku ji to přestalo bavit, ale teď už stíhá, už je zvyklá :sweat_smile:
Jo, ještě mě napadla, že můžeš. když se Eli vzbudí v noci, jít nejdřív udělat nutráč, ať si pobrečí, pak jít s ním zpět, nakojit a pak ho hned šoupnout :wink:
17. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Fotečky už jsou v albíku :slight_smile:
17. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
andy: hezký fotky. :slight_smile:
18. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky děvčátka,

tak malej dnes zase celkem v poho v noci.A dnes je úžasně hodný.Od probuzení je bez dudlíka a není nevrlej :sweat_smile:
Pořád povídá a povídá....Ten bude teda ukecanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokom asi???? :grinning:

Zuzí děkuju a také mi přijde,že je mi podobnej,ale většinou prý jen na fotečkách :slight_smile: Ve skutečnosti je pořád na Petra(prej :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
18. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Andy malá je krásná.A plavání ji moc baví,to je dobře :slight_smile: Já se těším na září,že nám to také začne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
18. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
ahojky holčiny andy super fotky to je paráda

štůfek je taky nádhernej má krásnej kukuč :slight_smile:

holčičky můžu vás poprosit o obvody hlaviček ve třech měsících u vasich miminek? at mám s čím srovnávat děkuju moc
18. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Anitt, ja ti to poslu v utery. To jdeme na 3-mesicni kontrolu :wink:
18. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
anitt: m průkazce máme 40/42 tak se v tom vyznej. :slight_smile:
18. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
děkuju moc
18. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Anit, Anče jsou teprve 2 měsíce a týden, ale má 42 cm.
18. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Anitt vubec netusim, pamatuju si jen vahu a delku. Holky diky za rady. Asi to udelam jak radi Andy on se v noci nebudi jen seböu mele a mrci takze to asi zajdu nachystat, bud z termosky nebo vodu ohreju v mikrovlnce a pak mu supnu lahev. Jo jeste jsem se chtela zeptat, vyvarujete lahev po kazdem krmeni? Nebo mate vic flasek?
To jsou stupidni dotazy, ze? :sweat_smile:
Andy a ma ta pani nekde ty cepicky nafocene? Ze bych mrkla jak to pro ty kluky vypada. Jinak bomba fotky, moc vam to tam vsem slusi a mala je kouzelna s tema nausnickama. A ta jahudka :grinning: Jeste ze nemam holku to bych vykoupila celej obchod, na kluky toho tolik neni. Dneska jedeme domu tak se chci stavit v Tesku a koupit takovy ten umely veeelky bryndak a dam mu to at neni porad celej mokrej, nez se nauci poradne pit :grinning:
Konecne dneska paradni pocasi.
18. črc 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, předně přejeme všechno nejlepší Honzíkovi k dnešním tříměsíčním narozeninám :grinning: Hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
Anitt, my jdeme na tříměsíční prohlídku v pondělí nebo ve středu, tak ti pak napíšu :slight_smile: Nedělej si s tím starosti, Davídek je určitě v pořádku :wink:
misi, já vyvařuju před každou přípravou :grinning:
Andy, krásné fotky - malá je fešanda v těch náušničkách :slight_smile:
My jsme dneska spaly od jedné do 9.45 :confused: Jsem nevěřila, když jsem koukala na budíka :slight_smile: Chtěli jsme jet na chatu, ale tady prší, takže nikam nejedeme. V noci tu byla krásná bouřka, tak se hezky spalo :slight_smile:
18. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tam furt prší a prší, to mě nebaví, už nevím, jakej zábavnej program bych Ančí vymyslela, asi vyrazíme ven v dešti.
18. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Anitt nám měřil asi v 8 týdnech a to 39cm pak ve 4 měsících a to měl 42cm
18. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Tak to my máme o zábavu postaráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád spí :grinning: Teď se vzbudil a bude papkat a máme tady sestru a mamču tak jsou se Štůfíkem oni :wink:
18. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Zuzí ty ně chceš naštvat,vid? :grinning:
18. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
holky díky za info pořád si myslím že nemá hlavičku o moc větší

tady je taky hnusně těšila jsem se ven ale leje jak z konve

jinak mlíka zase ubylo stovku tahám hodinu a začíná mu nechutnat nutroš zblajzne hned a moje se cuká :unamused:
no co se dá dělat nic netrvá věčně a drželi jsme se celkem dlouho
:wink:
18. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
anitt nedelej si s tim hlavu, jsi bojovnice. Ja bych tak dlouho nevydrzela. My dneska jedeme jen na kojeni, hlad asi nema ale prijde mi ze neni tak spokojenej jak po prikrmu. Asi je po manzovi a musi se prezrat :grinning:
U nas zacalo lit az ted. Ale bourka jak blazen, no uz jsme sbaleni, jeste musime ke tchanum. Ale v rom desti se to neda. Tak tu trcime.Malej uz ma i sbalenou postylku tak ho ani nemam kam poradne ulozit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
vikul, nechci tě naštvat, to bych si nedovolila :grinning: Mě zase malá nechce moc spinkat přes den - hází max. dvacetiminutovky :frowning2: Včera teda jak bylo vedro, tak spala dohromady čtyři hodiny, ale pak zase nechtěla usnout v noci... Teď mi tu zase spinká, tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží. Člověk si nevybere :slight_smile:
Anitt, nebuď smutná. Drželi jste se dlouho a to je hlavní. Když bude baštit UM, tak se nebudeš stresovat, kolik mlíčka vytáhneš. Jsi moc statečná!!! :wink:
18. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.