• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Misi to jsme měli to samé už je tak spokojenej,když mu dávám příkrm a ještě spokojenější je po mrkvičce :grinning:
Ale stále kojím a myslím,že to ještě jde.Teď si bez váhání dal prsíčka a to jsem koukala.On je normálně nechce.Až popřípadě po UM a v noci :wink: Ale klidně to tak budu dělat a spokojená jsem za to že papká dvakrát denně moje a i v noci.Nechci o mlíko přijít úplně :slight_smile:
18. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Zuzí tak to malej právě spí přes den a v noci to taky teď už celkem jde,ale na vás s Verunkou nemáme :slight_smile:
18. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
ahoj holky!
tady prsi od rana. my jsme dneska shaneli jidelni stul, takze jsme meli o zabavu postarano. pred chvili jsme dorazili domu a prcek ted chvilku spinka. musim ho pochvali, poslednich par dni docela spinka pres den. skoro se bojim, aby nebyl nemocny :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Nebo není :slight_smile: Já mám dnes šípkovou růženku :grinning: :grinning: A sehnali jste????
18. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
No zatim ne. Libil se nam jeden od TONu, ale stoji 20 tis., takze musime popremyslet, jestli zainvestujeme tolik penez do stolu. Tatka jede v pondeli na 2 tydny do Nemecka, tak dostal prikaz moc neutracet po hospodach a uvidime kolik mu zbyde z diet :wink:
18. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
ja jsem dneska nejaka utahana. tatka v noci hrozne chrapal, jsem nemohla spat :frowning2:
18. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Misi, ja sterilizuji flasticky, ale mam jich vic, takze si je behem dne stradam do sterilizatoru, kam se mi vejde 5-6 flasticek a vecer vysterilizuji najednou vsechny.
18. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
tak holky, malá pořád chrní (to je nezvyk :grinning: ), taťka vytuhl taky, tak jsem doumyla nádobí a dala si kafíčko :slight_smile: Ježíš, to je pohodička :slight_smile: Měla bych žehlit, ale vůbec se mi do toho nechce - to je tak spací počasí :frowning2:
18. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj holky,
zas mi to zežralo dlouhy přispevek :angry: ja už chci svuj počitač :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anitko nebud smutnas,delalas maximum,ja te chapu,taky tak bojuju,mela jsem takovou krizi před 3 tdny,odsavala hodinu 30ml a pak jsem to rozjela ručni odsavačkou,\ale jsem rozhodla přište to vzdat,nestoji to za ty nervy a stres,ted nam stačí tak tak..

hrusti jak dopadla RHB? co vam řekla,cvičite?
andy krasna berunka
karčo budem ješte horší,jen to nebudem vedet,jako ony
vikulko tak my spime v noci od 20-6 prumerne,už tak tyden a odsavam kolem pulnoci a ješte se vyspím,hotovy luxus spanku
zuzí Verunka taky pekne spinka,holt bude sova a pařmenka a bude chodit spat pozdejc
jani užijte si dovču a odpočin si
kremčo fotilas Tynku v sportačku? jsem zvedavec
18. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj Peti,
fyziterapeutka rikala, ze pry je to lepsi nez minule, akorat nam upravila cviky, co jsme cvicili, protoze prcek se ted ruzne ohyba pri cviceni na strany a za tyden jdeme zase na ko. prcek je pekne vycurany, protoze kdyz mu drzim hlavicku pri paseni koniku, aby ji tolik nezaklanel, tak si lehne a ceka az dam tu ruku pryc :grinning: Akorat nestihame cvicit 4xdenne, max. 3x, tak jsem dostala trosku vyhubovano, ze pry nam to bude pak trval dyl nez se dame do kupy. No, to bysme museli byt porad doma nebo by prcek musel byt porad v dobre nalade :sweat_smile:
18. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
tady vladne okurková sezona :grinning: najit nas až na druhe strane!!!!taková ostuda :grinning:

hrusti oni se radi braní,mali se mnou taky bojuje a když ho pustim,tak se usmíva,jako že nic :wink:
nam se to paseni taky upravilo,ale taky jak kdy,občas tu ruku dava blbe..doma pase vzorove a RHB se bud nehne,nebo to předvede blbe,potvurka,naštestí mi veří,když ji řeknu co umí

vikulko na ten delší spanek me napadla na noc kašička,jsou už od 4 mesicu a maji super vyber,chutnali i me,hlavne merunková :grinning:
18. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
tak malá nakonec chrněla do sedmi, pak byla vzhůru a usnula v deset. Koukám, že tady je pěkné mrtvo, asi už všechny spinkáte :slight_smile:
Hrusti, a proč vlastně chodíte na rehabku? Já mám docela strach, jestli naše dr. nezanedbává. Když jsme tam byli na kontrole v šesti týdnech, tak malou jen změřila, zvážila a poslechla srdíčko. Vůbec ji třeba nedala pást koníky, jen se zeptala, jestli je pase. U vás probíhá kontrola jak, holky?
Peti, jj, asi bude po mně - já jsem taky noční můra :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
peti: ještě nefotila. Ale nafotím dneska. :slight_smile:
19. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky!
My za chvili zase vyrazime na nakup, abysme udelali zasoby nez tatka odfrci pryc :wink:
Zuziku, on prcek kroutil hlavicku a i kdyz spi, tak ji ma vzdycky hrozne zaklonenou vzadu, tak jsme se na to ptala dr. a ona rikala, ze ji prijde, ze na svuj vek reaguje normalne, ale kvuli nizkemu apgar skore me posle radsi k neurologovi. no a tomu se nelibilo, jak pase a drzi hlavicku, tak proto chodime na rehabku.
Jinak pri kontrole sestricka prcka zvari a zmeri, dr. mu pak posloucha srdicko, macka brisko, kouka do plinek a obcas ho ruzne pretaci, ale ne pravidelne. Jestli mas pocit, ze Verunka se nejak krouti, tak se na to dr. zeptej a uvidis. Ale nas tam fakt poslala spis preventivne, protoze rikala, ze jak byl priduseny, ze muze byt pomalejsi ve vyvoji, tak se radsi sichrovala, vis? :slight_smile:
19. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky holčiny a jaký má vlastne být abgar v pořádku?
19. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
anitt: 10 - 10 - 10 je v pořádku
19. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Anitt, my jsme meli prvni apgar 3 a nekde jsem cetla, ze pokud je min jak 4, tak ze na rehabku posilaji automaticky. nevim, jaky je v poradku, ale cim vyssi tim lepsi :wink: kolik jste meli vy? na vikulku asi nemame, ti meli same desitky :slight_smile:
19. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
aha tak já koukám že měl 4 8 9 :unamused:
19. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
možná je to jiné u císaře si myslím
19. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Tak to nevím, já měla u obou samé desítky. :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
no u toho cisare byva to prvni cislo vetsinou nizke, aspon to mi rikala dr.
19. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
my jsme meli 3-9-9 :unamused:
19. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
hlavní je že jsou ok ne? :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky sluníča,
přeji krásný nedělní den.Já už mám uvařeno a i poklizeno.Malej spí tak jsem si řekla,že nakouknu a pozdravím :slight_smile:

Petí já kaše zatím asi nechci,protože to teď celkem jde.Dnes ve čtvr na dvě plakal a dala jsem mu mlíko a spal celkem slušně a už se ráno mebudí po hodině.Ale vstáváme tak v pul sedmé :unamused:

Anitt my měli apgar 10-10-10 :grinning: Prý jsem šikula říkal můj dr. :wink:
19. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Malej js teď takové sluníčo :slight_smile: Nemohu si stěžovat ani trošičku,ale jak to sem vždy napíšu tak se to zlomí, a zlobí a zlobí :astonished: Tak psssst :wink:
19. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
ahojky to je teda pašák :slight_smile:
Davídek taky spinká a já odsávám jak to jde

jinak je ted taky mnohem hodnejší a pořád se tlemí to mám vždy radost :slight_smile: ty pokroky jsou obrovské
19. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
To mi povídej :slight_smile: Já už také odsávám ja to jde.Dnes v noci mi poprvé nechtěl prsíčko :unamused: Asi proto,že pil večer a byla prázdná :astonished:

Už to také nebude dlouho trvat a budeme bez :frowning2: Ale říkám si alespoň do půl roka 1-2 denně
19. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky, my meli taky same desitky :slight_smile: Jsem z toho krmeni uplne na hlavu. Co se ochladilo tak zas jen kojim. No chapete to? V noci spal ctyri a pak po trech hodkach a pres den je taky v pohode. Tak zas jen kojime. Ale nutros mam doma kdyby neco. Kez by to vydrzelo co nejdyl, fakt se mi nechce v noci vyvarovat :grinning:
Malej ma zitra svatek tak sem mu koupila v Tchibu krasny plataky.
19. črc 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, me ted taky prcek vydrzi 3,5 - 4 hodky s papani. V tech vedrech chtela papat kazde 3 hodky, nekdy i driv, ale to jsem se mu bala dat, aby ho nebolelo brisko.
Misi, tedka meli v Tchibu hezke veci na prcky. Eli bude urcite fesak. Tak ho pak vyfot jak mu slusi :wink:

S prckem je ted vetsi sranda, uz je videt, ze vnima a reaguje, chce si porad povidat a ted zrovna zdatne masakruje hrazdicku :grinning:
19. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Holky, kdo pouziva na prani Lovelu gel, tak ji ted maji v Globusu v akci a pro cleny Mimi klubu jeste skoro o 50 Kc levnejsi :wink:
19. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.