• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
zdravím :grinning:

TAk jsem zpět z prochajdy a kdo si myslíte,že na mě najíždí kolem na motůůrek :grinning: To bylo halo :grinning:

Karca si jela pro zákusky!!!!!!Pochopíte to :grinning: To se nekdo má,šlapat to nemusí a ještě si to jezdí pro takové prasárničky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moc se těším na srazík,když jsem ji viděla a tak jsme se zase nasmály :slight_smile:
19. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
tak my jsme s Davídkem spinkali 4 hodky v kuse vždy se jen přisál k prsu a zase hodku spal pak jsem mu dala odstříkané a ted si hrajou na dece s tatkou :slight_smile: já uvařila a až Davídka uložím tak dožehlim tu haldikču a odsaju stovku na ránní papaní. a pujdu hajat :wink:
19. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahojik holky,
me v noci chytla střevní chřipajzna :unamused: fakt desne..cpu se černym uhlim a ješte čímsi..ani mliko malemu nedavam a vylivam,myslite že ho muže,nebo radši ne?u chřipky vim že to neva,ale tohle by chytit nemel,to by byla hruza
me je už lip,manža vařil a ja spala cele dopoledne.odpo jsme byli pro Elišku :wink:
to vam musim napsat,ja ji nabalila bagl oblečeni a ona to odchodila ve 2 teplacich a šatech,teda ponožky a gatky menila denne,to jsem ji nakazala ale ten zbytek :grinning:

hrusti my jsme meli apgar 2-6-7,u cisaře je to jine,to dite jde nucenne ven a s tim dechem se občas musi pomoct,jsou to všechno šikulky :slight_smile: vy cvičite jen pro jistotu,oni jak nekoho chytí,tak neradi pouští..
tak holky pekny večer :wink:
19. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
peti to je nemilé ale jukni na kojení.net a tam by ti možná poradila jestli může tvoje mlíčko. at je ti brzy lépe
19. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Petí já měla také střevní chřipku, když malej mohl mít tak 10dní a normálně jsem kojila.Měla jsem to den a kadila a zvracela a nalej nic :wink:

Jinak ti přeji at je ti lépe.Já na to také strašně trpím :angry:
19. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj maminky,

tak se vám hlásím od rodičů.
Přeji všem mimískům k malým narozeninám.
My jsme byly včera na svatbě a bylo to super, všichni Natálku obdivovali a to nám moc lichotilo :sweat_smile:
Jinak mám nové vlásky a zase kojím o 106. V pátek mě příšerně bolela prsa, tak jsem si odsála a během 20 min. hned 150 ml.
Tak mě to potěšilo, ale jak nejsou ta vedra, tak Natálka nemá tolik hlad a já musím odsávat, ale co, raději mlíčka víc, než míň.

Byly jsme dnes utrácet a Natálka má hromadu nových oblečků, byly jsme v Tescu (cheroke) tam toho vyberu nejvíc. A zapoměla jsem si tampony do poprsenky a měla jsem mokrá kola na tričku, trapas :grinning:

Jo a na místním poli se přes noc, dnes ráno objevily kruhy v obilí, fakt něco, jsem koukala, jako puk :astonished:
19. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky Bemo,
jsem ráda,že si užíváš u rodičů :slight_smile: TAk odpočívej a užívej :wink:
19. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Vikulka mě napráskala, hehehe. Dneska jsme byli na Sázavě, manža jel taťkovi dělat něco s PC a já byla poslána pro dortíky a koho nepotkám, Vikulku a měla s sebou i malou Vikulku a rovnou i manžu, tak už znám celou její rodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anča měla 9 - 10 -10, první číslo je stav kůže, ne?? Tu měla Anča modrou a suchou.

Holky, letim do hajan, třeští mi hlava.

Papa.

K.
19. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jo a samozřejmě měla s sebou i Štůfka kulivočka, ten je boží!!!
19. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
No to se musí hned napráskat!!!! :grinning: Ráda sem tě viděla a škoda,že jsi neměla Anče v tom košíku na řidítkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Pijdu do hajan tak zase zítra :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky, my dnes byli na chatě, tak jsme se aspoň trošku provětrali. Malá mi už třetí den po sobě spí přes den dvě hodinky - to čučím :slight_smile: A večer krásně zabírá a budí se po těch osmi hodinách :dizzy_face: Doufám, že to nezakřiknu, ale mohlo by to tak pokračovat už nastálo :slight_smile:
Vikulko a Karčo, to je super náhodička :slight_smile: A pak Karčo, že jsi líná, vždyť jezdíš na kole :sweat_smile:
Bemo, užívej si u rodičů a hlavně odpočívej :slight_smile:
Peti, to je mi líto, že jsi chytla střevní chřipku. Já si myslím, že by mlíčku nic být nemělo :wink:
Jinak koukala jsem na naše apgarové skore a my ho měli 8-9-10. Malá měla omotaný pupečník, tak to je možná tím. Ale nikdo neříkal, že by něco bylo špatně. Co to vlastně je to Apgar skore???
19. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
my jdeme zítra do toho kalmetizačního centra kvůli tomu očkování po TBC a pak asi rovnou pojedeme k dr. na tříměsíční prohlídku :slight_smile: Očkování nám asi nedají, protože malá nemá to očkování ještě zahojené - pořád to má napuchlé, červené a uvnitř trošku hnisu. Už jí to dvakrát ruplo a jednou jsem jí to rupla já na základě rady od dr. :frowning2: Nevím, proč se nám to nehojí, ale koukala jsem, že když jí ten hnis opět vytekl, tak už tam má jizvičku, ale na ní se pořád dělá hnis :frowning2: Jsem zvědavá, co nám řeknou :frowning2:
19. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
19. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
anitt, mockrát děkuju :slight_smile: Jsi hodná :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
19. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
tak mám stovku odsátou půlku haldy vyžehlenou jdu do sprchy a hají a doufám že davídek aspon do tří vydrží at se vyspinkám papa kočky
19. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
Krásné ránko,

Zuzí,ale ona měla kolo na motůrek :grinning: Tak šlapat ani nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hi,hi,hi
A taková náhoda to není,protože tu má rodiče,ale pěkně na nás prdí :confused: :confused: :confused:Ba né,byla tu jen na dortíkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :fearful:

Dnes mi Štůfík usnul na hrací dece :slight_smile: Tak jsem ho přenesla a spinká jako koloušek.Dnes raz ím na sociálku nahlásit kolik let budu na dovolené a zařídit pas.Musím tam mít malého napsaného.
20. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Jo a do lékárny pro prevenar....
20. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky!
Nam dneska odfrcel tatka na 2 tydny pryc. Tak jsem nejaka presla, ale ono to brzy utece a bude zpatky. Delala jsem si srandu, ze ho prcek ani nepozna. Mame skoro na kazdy den naplanovanou nejakou navstevu, tak se urcite nudit nebudeme :wink:

Karca, kolo na moturek a jeste zakusky... haha, doufam, ze vam chutnaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti, hlavne, at je ti lip. Nemuzes to mit treba z toho jak jsi utahana? Ze by telo zacalo stavkovat?

Holky, jak ma vypadat to ockovani TBC, aby nas naockovali. My mame jit zitra na ockovani, prcek ma na raminku takovy cerveny maly flicek, ale nema to podebrane , ani hnis. Tak nevim. Akorat mame asi trosinku rymu, vzdycky rano se probudi a popotahuje nosem, ale kdyz mu chci odsat, tak tam nic nema, tak mu striknu Vincentku a je v pohode :sweat_smile:
20. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Vikul, ty budes davat prevenat? Ja uvazuju nad tim synflorixem?
20. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Dobré ránko,

hrusti: jestli tam má jen červený flíček bez hnisu, tak je to v pořádku. To má Týna dodnes. Ono to cvhilku trvá než to zesvětlá.
JInak já taky budu dávat synflo. Nejde ani tak o cenu jako o to, že je na víc sérotypů. On sice má být od podzimu prevenar na 13, ale i mudra říkala, že to není jisté. Takže radši vezmu to, co je teď než spoléhat na něco, co možná bude. :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Pokud to není poderané a nějak zvlášť velké tak to máte ok

Prevenar proto,že je to více-méně skoro stejné jen je tam jiná firma a náš dr. má víc zkušeností s Prevenarem.Co se týče reakcí atd.Tak jdeme do prevenaru :wink:
Malej zase spal 90min. je to prdelka :grinning:

Hrusti tak at se vám moc nestýská :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj ve spolek..
holky chci se zeptat na váš názor. Chceme jet jako každý rok pod stan, tentokrát s beruškou jen na víkend, ale bojim se, aby se nenastydla, je ještě malinká - v noci je přeci jen studený vzduch.. Co vy na to?
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Už ám uvařenou brambůrek a Štůfík si zase naplní pupíček.Teď jak spinká tak tu hodku a půl tak si stihnu vše udělat a pak se mu mohu krásně věnovat :slight_smile: Mám radost,že máme tak hodné miminko.A už je mi snad jasné proč tak vřískal.....On měl normálně hlad a nebyl tak spokojenej.A já to pořád sváděla na prdíky :confused: No jo už to nevrátím,ale asi to tak zlé nebylo,když prospíval :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Zuzí tak to nevím :confused: Já bych ještě asi zvolila chatičku.Je moc brzo a to počasí je pořád takové na prd.Kdyby třeba bylo delší dobu hezky tak možná :unamused:
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
zuzankast: já bych to teda neriskovala. :frowning2: Počkala bych radši na příští rok a i tak si myslím, že pod stan je mimi ještě moc malé.
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky
Ja ted procetla asi 4 fora kvuli tomu ockovani. A asi se poradim s detskou dr. No ale stejne s ockovanim pockam az bude mit malej za sebou ty hexa vakciny. Mozna bych pak sla do te novinky na podzim :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Když ony hezké chaty už jsou plné a ty úplně obyč, jak na dětským táboře se mi nelíbí.. I když na přespání by to stačilo a pak být ve svém stanu přes den.. Díky holky.
JInak očkování nás také čeká - v půlce srpna, tak doufám, že to budeme snášet dobře.
20. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Bobas, my taky nebudeme davat ten synflorix ted, dr. mi rikala, ze by to pro male mimi byla docela darda, takze pockame asi az bude naockovany hexou a pak dame ten synflorix.
20. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.