• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahojky tak dnes davídek spinkal od 20.-4-6.30 a spolu jsme spali do ted mazeeeec :grinning: je užasnej

zuzik já bych pod stan jeste taky neriskovala

vikul když tak krásne prospíval tak ten hlad asi nebyl tak hroznej :slight_smile:

hrusti tak at vám to bez tatky uteče já taky vždy radši nekam vypadnu než být sama

já jsem očkování jeste neresila

hrusti kdy začnes resit rodičovskou?
20. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Anitt, ja bych chtela jit tenhle tyden do prace se domluvit ohledne dovolene a asi zacatkem srpna skocim na socialku s tim formularem. Pani rikala, ze si mam zazadat tak 2 - 3 mesice predem, ze toho maji hodne, aby to pak stihli.
20. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Holky tak se nam to blizi ten ssrazek tak uz bychom se meli pomalu domluvit kde a v kolik. :wink:
20. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj mamky,
tak my si užíváme u babičky a máme se skvěle, akorát nám tu chybí tatínek :frowning2:

Zuzi, já jsem taky chtěla pod stan, ale kvůli Natálce jsem to odvolala, myslím si, že pro tak malé miminko je to ještě docela risk. Teplota v noci přece jen dost klesne a přes ten stan ji to moc neochrání, ale jak myslíš, je to na vás.

Vikulko, já měla asi to samé, pořád jsem si myslela, že malá má prdíky, což určitě občas mívala, ale teď, když mám prsa jak cisterny s mlíčkem, tak vidím, že je spokojená a moooc hodná, takže asi to bylo často i hladové volání.
I když, taky už máme tři měsíce za sebou a možná je to i tím.

Holky, Natálka už se dnes skoro otočila na bříško, už jí chybí jen kousíček, zkoušela to dnes asi 20x a pokaždé se rozčílila, když se jí to nepovedlo, ale myslím si, že tento týden už to dá :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj děvčátka,

mám takovou diskrétní otázku:Jak to máte s mazlíkováním,hlavně ty co rodily přirozenou cestou.Já s tím mám dost problém-hodně to bolí.Chtěla bych vědět,jestli je na tom někdo podobně,protože mě to dost trápí :pensive:
20. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
buni, jsem na tom podobně. A hodně mě to trápí, nedokážu to nějak překonat a trochu se tomu i vyhýbám.
20. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Bemo-díky moc,už jsem se lekla že jsem divná :sweat_smile: taky se tomu vyhýbám a ještě jak jsem ted furt unavená,tak není ani chut a když už přijde na věc,tak je to jak poprvé-nebo na nepříjemném vyšetření :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná jsou 3 měsíce ještě brzo na zahojení,ale mám strach,že už to nikdy nebude jak dřív... :confused:
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky, u me to poprve taky nebylo nic moc, ale nebolelo to. No a ted uz je to jak pred porodem, ale neni to moc casto, protoze bud malej nechce usnout nebo jsem utahana. A to mam pocit, ze jsem vecer skoro porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bemo tak drzime palecky, Naty to urcite da. :wink:
Zuzik ja bych stan taky neriskovala. Mela bych strach kvuli nachlazeni.
My budeme ockovat take prevenarem, ale az se doockuje hexa, raminko mame uz jen cervene bez hnisu tak snad nas uz konecne naockuji.
V noci jsem zas kojila po dvou hodkach a nad ranem hodku a pul :frowning2: Malej byl mrzutej, tak ted dostal zase nutrilon a vypil 200ml. A je spokojenej, ted houka, uz chce spinkat. Tak zatim pa
20. črc 2009 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz
Mě to poprvé celkem bolelo,ale postupem času ok.Tahalo mě to v mísě šití a i slza ukápla,ale tak po třetí už nebolelo nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Normálně dnes malej tu bramboru nechtěl :angry: Tak jsem mu to nenutila a dala brokolici.Tak budeme pokračovat z brokolicí :wink: Včera se mohl utlouct a dnes se mu zvedal kufr :confused:

Misi také jsem dost unavená
20. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Misi podle čeho poznáš, že mu dáš 200ml???Já většinou dávám tak 120-150 a myslím,že mu to stačí.Pokud to vypije a nenadává tak už mu nic nedám nebo prsíčo
20. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
misi a kroutí se ti po nutroši? já mám pořád pocit že když mudám svoje mléko je to ok pak mu dám dávku nutroše a po tom se mi kroutí ne dlouho ale tak půl hodky. ale zase měnit když už je celkem zvyklej se bojím

jinak mám pocit že mléka podstatně ubylo od chvíle kdy mě dr vystrašila s tou hlavičkou ach jo stres no. i když se snažim tak je to tam no. :frowning2:
20. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme se vrátily z prohlídky. V kalmetizačním centru nám nic neřekli - malá to má podebrané a mám na to dávat vylouhovaný pytlík heřmánkového čaje, aby to ruplo. Když to nerupne do středy samo, tak to rupnou tam. Tak jsem to říkala dr. a ta mi řekla, ať se na to vykašlu a jdu jinam :angry: Že tady s nimi nemají dobrý zkušenosti. Takže jdeme 3. srpna opět a pak snad na očkování tou hexou. Jinak malé jsou dneska 3 měsíce a váží 5870g a měří 64cm - je to naše dlouhánka :grinning:. Dr. říkala, že je to šikulka a byla vyvalená z toho, že se na ní malá pořád smála :grinning: Když jsem jí řekla, že si chce sedat, tak nevěřila. Jenže ona je fakt hrozná, pořád se přitahuje a zvedá hlavu s nohama, že chce do sedu. Jakmile jí to neumožním, tak spustí hroznej ječák :grinning: Je to fakt prďola vyčůraná :grinning:
buni, nejdivnější jsem já, já na mazlíkování nemám vůůůbec chuť, takže po porodu jsem ho ještě ani nezkusila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za prvé se bojím a za druhý malá usíná později než Petr, takže ani není s kým :grinning: A to nemluvím o tom, že jsem za celý den tak vyfluslá, že si postel teď spojuju jen se spaním :slight_smile:
Nám dr. dneska říkala, že doporučuje Synflorix a že malou naočkuje až jí bude 7 měsíců, že je to pro ta mimča lepší. Byla naštvaná, že ještě není schválené bezplatné očkování proti pneumokokovi :frowning2:
20. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
zuzik vše nej pidi narozkám Verunky :slight_smile:

vyfluslá jsem taky párkrát mazli bylo ale je fakt že ta unava je někdy hrozná a hlavně já do dvanácti neco dělám a manžílek jde s malým spinkat no tak jedině potom a to jsem zase já hotová
20. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
anitt,děkujeme :slight_smile: Hodila jsem pár foteček do alba :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
je krásná a šikovná jak pase to my teda zdaleka nee :unamused:
20. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
taky jsem dala foto s tatkou :grinning:
20. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
anittko, zapomněla jsem napsat obvod hlavičky. Při narození měla 35cm a teď má 39cm :wink:
20. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
Holky, ja jsem taky posledni dobou porad utahana. Prcek tedy spi moc pekne, tak do 20 hod do 3.30 hod a pak tak do 7 hod, ale ja nemuzu zabrat a hrozne dlouho se v posteli melu nez zaberu a za chvili pak zase vstavam.

Vikul, me dr. rikala, ze mam vzdycky delat davku, aby v te flasticce pak neco zbylo. A kdyz prcek uz nesaje nebo mu tece mlicko z pusy ven, tak uz mu nedavam.
20. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
dekuju to je akorát? my máme 43cm a dr, dělá hariky :confounded: :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
mně ted prcek vypil 60ku a vytuh :confused: tak ho mám u sebr a odsávám ale je to bída za dnešek pouhých 300ml :frowning2:
20. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
anitt, já jsem asi tupoun, ale mě se po kliknutí na tvé album objeví jen prázdná stránka - je tam vidět jen ten kalendářík a písnička :frowning2:
20. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Honzik se ted naucil, ze kdyz ho drzis za ruku a trosku vedes, tak se sam pretoci na brisko. Ale samotnemu mu to jeste nejde, to mas jeste dost casu :slight_smile:

Anitt, ja kdyz si najedu na albicko Davidka, tak se mi tam neukazuji zadne fotky :confused:
20. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
to je divný mně too jde :confused:
20. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
když se odhlásím tak ty fotky nevidím když se přihlásim tak jo chápete to???
20. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Anitt, me se tam ukazuje jen to pocitadlo kolik Davidkovi je a pusti se mi ta pisnicka. Ale fotky nevidim vubec zadne. Tak nevim. Holky co vy ostatni? Doufam, ze nemam nejakeho vira na pc nebo tak neco :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
anitt, tak to je divný :confounded: Já myslela, že to blbne jen mně :confused:
20. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
napsala jsem adminovi co to znamená to me teda štve :frowning2: pravidla jsem neporušila tak proč by to mazal?
20. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
anitt, ani po kliknutí na ten odkaz mi to fotky neukázalo :frowning2:
20. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
:frowning2: tak to nevim už co se stzalo udělám holt nové album
20. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.