• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jinak ko byla dneska opet zajimava. Zacalo to tim, ze kdyz jsem prisla do poradny, tak jsem slysela za dvermi od dr. hrozne stenani. Privezli tam maminku k prijmu k porodu a dr. ji zrovna vysetrovala. Tak jsem lehce zezelenala :wink: Kdyz jsem prisla do ordinace, tak jsem zjistila, ze dneska tam je dr., kterou jsem mela jednou na pohotovosti a asi jsme si moc nepadly do oka, takze mi skoro nic nerekla a kdyz uz, tak vicemene jen neco stroze odvetila. Ta necitlivost ruky je pry od otoku. Pak mi asi 10 min. smejdila po brisku, uz jsem zacinala byt nervni, pry nemuze prckovi najit pupecnik, takze me musi poslat na monitor. Takze jsem pak sla na monitor, ale mimi spalo, takze jsem si musela lehnout na bok a pak uz to bylo o.k. Vtipne jsem se ptala dr. jestli se to uz chysta k porodu, tak mi odvetila, ze kdyz nemam kontra, tak tezko rodim a co bude za 4 hod mi nemuze rict :astonished: Takze opet nic nevim a mam nejakou depku. Manzovi jsem volala a ted se me porad vyptaval, co to znamena, ze nemuze najit pupecnik, tak jsem mu rekla, ze nevim, ze mi to nikdo nevysvetlil... Pristi pondeli dalsi kontrola.
14. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj Hrusti, hm, takže zase z toho nejsi moc moudrá, to je děs s těma doktorama. Nevšimla si si na monitoru, kolik ukazovaly stahy dělohy číslo? Marek, ty si taky byla na monitoru, kolik Ti ukazuje děloha číslo?
Zuzíku, na monitoru běhá jedno číslo tak kolem 140-160, to je to srdíčko mimíka a pak tam běhá menší číslo, od 9-70 a to jsou stahy dělohy.
14. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Karca, ja stahy zatim nemam, takze tam mam hodne nizka cisla mezi 10 - 20. Vic ne. No, jsem z te kontroly takova presla, protoze mi prijde, ze se dr. nemuzu nic zeptat a pritom oni jsou tu od toho, aby ti pomohli a zodpovedeli tve dotazy, nebo ne? :frowning2: Co jsem vypozorovala, tak je nejlepsi tam asi prijit, na nic se neptat a celou dobu se usmivat :grinning:
Jsem od nedele nejake uplne vyrizena a je to cim dal tim horsi. Uz me zase poboliva podbrisek, tak se pujdu na chvilku natahnout. Chci vecer manzu vytahnout na kratkou prochajdu :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
karca, tak to nevim na to jsem nekoukala já jdu zmmonitoru a hned top předávám dr. a ta řekne dobrý, tak nevim v sobotu se podívám :grinning: jestli to stihnu, ted už fakt mažu na ten oběd
14. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky, CS mi dr. do prukajdy nenapsala, jen nejakou pozn. vag. 1,5x1,5, průmer 1,5. Nevite, co to znamena?
14. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak, já dosmažila palačinky a jdu se na ně vrhnout. Mám na ně strašnou chuť :slight_smile:
Hrusti: to je síla s těma ko, místo toho, aby nám řekli co nejvíc informací, tak neřeknou nic a ještě se tváří, že je hrozně obtěžujeme. To je fakt masakr, člověk se bojí zeptat a přitom je to tak důležitý :frowning2: Ach jo, já jsem zvědavá, co mi řeknou na té ko v porodnici, tam jdu poprvé :slight_smile: Co to znamená, že nemůžou najít pupečník? Proč ti to nevysvětlili? Takhle tě vystraší a nepodají vysvětlení - to je děs :angry:
karca: aha, tak to jdu juknout do průkajdy, jestli z toho záznamu z monitoru něco vyčtu :grinning:
14. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Zuzik-nemusíš mít mindráky,každej jsme nějakej a po porodu diety určitě nee,máš na to správnej náhled-mimi potřebuje výživu :wink:

Karca-já měla bříško jak hned malá vykoukla pryč jen trochu zvrásněná kůže zůstala,úplně jsem čečela a ted si přijdu zase jako dřív jen nezpevněná,ale je to zvláštní-pěkný pocit že se zase ohnu a můžu vše dělat a pupík nezavazí :grinning:

Holky já se tak těším až budete mít už všechny miminka u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
buni, tomu rozumím. Já už se tak těším, až si budu moct zavázat sama boty a že se do těch bot vejdu :grinning: Jéé, to bude paráda. A to nemluvím o stříhání nehtů na nohou a jejich pravidelné odchlupování - to bude príma to dělat bez funění a bez orosení :-d
14. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Zuziku, ja taky nebudu drzet zadnou dietu. Ja jsem nebyla zadna lanka ani pred tehu, takze ted nebudu lamat rekordy v hubnuti. Az se s mimi aklimatizujeme, tak se budu snazit jist zdrave a chodit na prochajdy s kocarkem a ono to snad pujde dolu samo :slight_smile:

Buni, brisko mas fakt moc pekne. Vubec neni videt, ze jsi rodila.

Ja jsem holky asi na hodku vytuhla. Byla jsem uplne hotova, utahana a navic me zase pobolivat podbrisek. Ted snad kazdy den. No jo, uz je to za par :grinning:
14. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Hrusti-děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě ted hodně odpočívej,já ke konci přes den taky spala a nabírala síly,fakt se to vyplatí.Po narození bude spánkovej deficit,tak toho využij, že můžeš ještě odpočívat :wink:

Zuzi-taky jsem toužila po tom se obstarat sama,jak boty tak jiné věci-je to parááááda :grinning:
14. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
Zuziku, ja taky funim kdyz neco delam. Strihani nehtu je bojovka, holeni taky, ale nastesti s tim holicim strojkem to docela jde, ze vim, ze se neriznu :grinning: . Manza odmitl me holit, pry me oholi pri prijmu v porodnici a pri nazouvani zasadne pouzivam lzici, protoze jinak bych se do bot nenarvala. Akorat ted u tech paskacu si budu muset nastavit nejak ty pasky, abych je jen nazula a nemusela se ohybat :slight_smile:
Tedy, me ted spanek fakt bodnul. Jdu udelat manzovi vecu a mozna nalozim kureci maso ala Bobas.
14. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
Zuzi: přesně tak taky se těším až si budu moc normálně navléct ponožky bez funění a hekání :grinning:
Manžel přišeldomu a říká že se mnou v sobotu na monitor nepojede protože už budu mít dávno prcka u sebe :grinning: je vtipnej.
Tak jsem po obědě nakonec jsem si dlaa smžený sýr :grinning: a pohárek zmrzlinkovej mnam
14. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
hrusti, já si minulou ko holila jen nohy a vypadala jsem jak kdybych spadla pod sekačku. Dr. se smál, že jsem pořezaná :grinning: Jenže mě je trapný tam přijít s neoholenýma nohama :frowning2: A minule jsem fakt už nedávala se oholit i na jiných místech, jenže to jsem věděla, že mě už nebude prohlížet. Až pojedu do porodky, tak mě budou muset taky oholit až na příjmu :frowning2: Já to sama nezvládnu a Petr se bojí, aby mě neříznul :frowning2:
Marek: třeba bude mít manžel pravdu - bylo by to hezký a do soboty je hafo času, člověk nikdy neví :grinning:
14. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
zuzi: no to jo :grinning: to nehrozí :wink:
Jinak já včera taky holila sama a fakt naposled !! Manžel mi šel brzo spát a tak jsem to nestihla ale na úterý bude holit on, vyžívá se v tom :grinning: taky se bál ale ukázala jsem mu jak na to a jak mu to panečku jde, musíš na něj být zuzi tvrdší :wink:
14. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
ono já bych i byla, ale já mám prostě v sobě nějakej blok, že bych si před ním připadala fakt trapně. Proto ani nemasírujeme hráz :frowning2: Chci být samostatná aspoň v těhle věcech, tak jsem i ráda, že ani jemu se do toho nechce - i když z jiného důvodu :slight_smile:
14. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
Zuziku, u nas je spis manza liny, vetsinou vecer se mu nechce. Ja si rikam, ze ho holeni nevytrhne, osobne zadne pocity, ze bych se citila trapne nemam. Pood bude mnohem vetsi masakr a kdyz tam bude se mnou a uvidi, co tam vyvadim, tak jsem teprv na nej zvedava :sweat_smile:
14. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
hrusti, to bude masakr, já se taky bojím, jak to bude zvládat se na mě koukat. Jen je to pro mě ponižující, víš? Asi jsem pitomá...
14. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Zuziku, za svoje pocity se neomlouvej a pitoma urcite nejsi. Proste kazdy to citi jinak. Ja mam strach, ze pro me bude svym zpusobem ponizujici ten porod :frowning2: Jednak jsem v nemocnici nikdy nebyla, tak budu rozhozena uz z toho a pak ten samotny porod a ta bolest, bojim se, ze budu hystericka a ze to nezvladnu a budu tam vyvadet. Dneska mi stacilo, kdyz jsem videla tu tehulku na prijmu k porodu a chtelo se mi zase brecet a cele dopoledne jsem z toho byla presla :zipper_mouth:
Holky, hezky vecer, jdeme s manzou koukat na dvd :slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Hrusti, já právě měla stahy taky max do 20, ale dneska kolem 40, nicméně doktor mi řekl, že podle stahů dělohy se fakt rodit nechystam, tak je to asi furt málo. A pobolívá Tě podbřišek jako menstruačně? Nejsou to poslíci? Nebuď smutná z kontroly, příště bude třeba lepší. Koukala jsem jinak do svých záznamů a nic tam o průměru vag. nemám, takže neporadim, co to je to 1,5x1,5.
Jo, jinak streptokoka mám negativního, jupí.

Dneska jsem se taky holila a došla k závěru, že příště si musim vzít zrcátko, takhle poslepu to fakt nemohu udělat pořádně. Zuzíku, já bych taky manžovi o holení neřekla, taky tyhle intimní věci radši dělám sama, ne že bych se před nim intimně styděla, na to jsme spolu už moc dlouho, ale když se tam dole má na mě koukat, tak musim být krásně oholená, voňavá atd., takže v tomto směru jsme na tom naprosto stejně, proto bych mu ani neřikala o té masáži hráze, je mi to blbý, no prostě, radši ho mám v těch intimních věcech jen na to příjemné. Jeho přítomnosti u porodu se zase tak moc nebojim, spoléhám na to, že bude u hlavy a dole nic neuvidí.

Jinak Makro mám za sebou, to byl zase program na celé odpoledne, ale je nakoupíno a i spoustu dobytek, ale jsem docela dost unavená. Jinak taky u všeho funim, vylézt schody mě zmůže jak kdybych uběhla 3 km. Přemýšlím, jestli je to fyzičkou, nebo že zásobuju Anatomíka kyslíkem, jestli je to fyzičkou, tak Potěž Bože, protože to jsem teda v pr…
14. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Hehehe, překlep, nenakoupili jsme dobytek, ale spoustu dobrůtek.
14. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
zuzi: já se před manželem taky stydím , ale prostě nechtěla jsem jít zarostlá k dr. připadala bych si jak nějaká pobuda a minule jsem to zkoušela sama jak se zrcátkem tak bez a pořezala jsem se tak jsem mu to nabídla a on se kupodivu chytil, je fakt že jsme se u toho řechtali jak blázni a já myslela že mi bude pěkně trapně ale měl u toho takvý hlášky asi to na mě poznal že nemám radost :wink:
Každopádně masáž hráze do toho bychjá nešla -můj názor je prostě že to nebylo a pokud je to potřeba tak si poradí pak PA a příroda to nechá na sobě a hlavně bych nechtěla aby mi pak tam manža nebo já něco pokazil, přeci jen je to chulostivé místo .
Jinak hrusti příjemnou zábavu s dvd
My dnes měli bolesti tak jsem 2 hodiny hopsala na míči a protahovala se aby to přestalo ale bolelo to pěkně :frowning2:
Už se těším na sobotu na ten monitor :dizzy_face:
Karco: mě se ted nechce moc nikam na nákupy , jsem hned hotová a tp jsem tak ráda nakupovala :grinning:
Co maminky se nějak neozívaj ???? No jo maj hold jiné starosti zlatíčka :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj, Andrea Anitta vzkazuje, ze na vas vsechny mysli, ze je v poradku i s Davidkem, ktery o sobe dava vedet v brisku. Anitta se dozvi v patek termin cisarskeho rezu takze dam zpravu i vam. Srdecne pozdravy vam vsem posila Anitta. Mejte se hezky. Manzel David :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jé ahoj Davide,
děkujeme za zprávičku.Mám velkou radost,že jsou oba v pořádku.Moc na ně s Kryštůfkem myslíme.Tak ji ode mě pozdravuj a malému dej přes bříško pusinku od tety Verči :grinning:
14. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jinak zdravím i pusinky tady na koníkovi.Včera male řval 2hod v kuse :cry: Měl zase koliku a dnes byl zase strašně moc hodnej.My nemít ty prdy pitomí tak o něm ani nevím :slight_smile: Jinak holky já jsem osypaná jako prase :confused: Mám sluneční alergii a svědí to jako ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím nosit dlouhý rukáv.To jsem zvědavá co budu dělat v létě
14. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Davide, moc děkujeme za pozdravy od Anittky. Také ji moc pozdravuj a pohlaď přes bříško Davídka :slight_smile: Určitě nám v pátek napiš, kdy budete mít Davídka u sebe. Mějte se všichni tři moc pěkně :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Buni pupíka máš ukázkového :slight_smile: To mě řikaj zda nečekám ještě jedno :confounded: I paní v lékárně mi nechtěla prodat dezinfekci,že ji prý nemohu a já ,to jako PROČ?Ona,že jsem těhotná a já ,že ne,ale že mám po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudák bylo ji trapně :unamused:
14. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tak jdu k tv a manžílkovi :grinning: Pa kočinky
14. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
karca: to je právě ono. Já taky nechci, aby mě viděl ještě před úpravou. Já se u toho porodu hlavně bojím, jak to bude Petr zvládat dívat se, jak trpím. Jinak se ale taky jako Hrusti bojím, že tam budu za hysterku. Mám asi sníženej práh bolesti, protože mě fakt bolí všechno. Nevím, jak ten porod přežiju, proto jsem ráda, že na něj nemám myšlenky :slight_smile:
Jinak já mám už druhý den bolesti v podbřišku a docela silný. Kolikrát se nemůžu ani postavit. Ale nebolí to ani jako menstruační bolesti - spíš to strašně píchá a jde to až do zad... Nemáte to taky některá? A není to nárazová bolest, ale vytrvalá. Trvá vždycky docela dlouho...
14. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Zuzí to už se to chystá k porodu a neboj zvládnete to.Je to úplně jiná bolest.Je to můj nejhezčí zážitek v životě :slight_smile:
14. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
Aha, Vikul, děkuju za info :slight_smile: Doufám, že už to nebude dlouho trvat, protože je to nepříjemné :slight_smile: Na porod jsem zvědavá, už se těším, až budu držet drobečka v ruce. To, co tomu předchází bych nejraději jaksi propásla :grinning:
14. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.