• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
taky to nechápu :frowning2: Uvidíš, co ti napíše ten admin... Neměl žádný důvod to mazat :angry:
20. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
jako dělat to znovu mě jebne asi ufff. to mě teda štvou :angry:
20. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
no právě :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by mě asi hráblo taky :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak holky, my taky ještě nemazlíkovali. Už je to teda tak týden, co mi přijde, že jsem zahojená, ale občas mě to ještě při čůrání pobolívá. Já mám taky intimní dotaz pro ty, co rodili normálka, vypadáte dole jinak? Já jo, jsem z toho trošku přepadnutá. A taky mi přijde, že jinak dole "vonim", no moc mi to nevoní :frowning2: :frowning2:
20. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahojik holky,
buni me to po Elišce bolelo desne a ješte i ted občas,jak při ktere poloze
anitko ten ubytek je z toho stresu,kdy tam jdete? čim dřiv pujdete,tim lip,at už jsi klidnejší
doufam že ti to album nevymazali,jen je nekde chyba

zuzí ja bych teda taky pod stan nejela,ale uvydíte,třeba to nakonec bude super..každe dite je jine
vikulko přece nebude jist pořad to same :grinning: je to chytry kluk

jinak Verunce vše nej a hlavne pevne zdravíčko
20. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
karco, bohužel, dole vypadám úúúplně jinak :frowning2: Když jsem to viděla poprvý, tak jsem sebou málem šlehla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Njn, to je tím velkým nástřihem a třívrstvým šitím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak to pobolívání mám pořád taky, ani ne tak pobolívání jako spíš takové tahání... Je to nepříjemné...
20. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Tak že by bylo normální vypadat dole po porodu zásadně jinak?
20. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
karco, nevím, jestli je to normální, ale je to divný :frowning2: Mám docela depku z toho, že bych se měla takhle někomu ukázat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
holky nam napsali v porodce prevenar,ted nam ješte musi neuroložka povolit očkovaní,jdeme 18.8.tak doufam že už ho povoli
jinask jsme dnes zamluvili termin na křtiny 16.8,už se nam nevleze zřejme do zavinovačky :grinning: manža řika že to stejne neni moderni,ale na křtiny\ se davá
me je už lip,diky bohu,byl to druhy porod :angry:

zuziku mate krasne miry a vahu :grinning:
me bohužel desne pomalu načita net strtanky,5 minut jednu,takže než se sem dostanu tak chytam nerva,takže na fotky už nemam silu,už aby byl doma naš pc
20. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Zuzíku, tak to máme podobný pocity, chjo. :confounded:
20. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
tak album dělám znova nemám na to nervy uff :angry: nechápu proč se to smazalo ale je to jedno
20. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
tak ted uz fotky vidim :dizzy_face:
20. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Já taky, krásný fotečky a Davídek je fakt sekáč a maminka s tatínkem taky :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Jo Bobásku, ohledně toho srazíku, ještě čekám na předpověď počasí a taky se chci jít podívat do té restaurace na metru, abych to tam okoukla. Manža tam minule šel kolem a řikal, že se vejdeme klidně i na zahrádku, ale rezervé budeme dělat až bude jasné aspoň trochu počásko. Čas nevim, někdo chce v 11, někdo ve 13 hod. Tak holky, vyjádřete se všechny, ať se ví...
20. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
uf udelala jsem to znovu a díky za pochvaly že nemá velkou hlavičku??? :wink:
20. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Vikul na krabici nutrilonu je napsane, na jeho vahu 200 ml. Tak jsem mu to udelala a on to cely vypil. Ale nenutila jsem mu to. Ale nemel nic ode me. Ted jsem mu dala moje a nutros uz nechtel, ale jdeme koupat a pak urcite bude chtit, uz ho znam :unamused:
Ja vypadam dole stejne, ale mela jsem jen jeden maly steh. Holky tak snad to bude brzo ok. Jsem rada ze vim, ze s tim tulenim nejsme na stiru jen my.
Vsechno nejlepsi Verunce k mininarozkam, hezke fotecky, ta ma vlasu :grinning:
Anitt pekne albicko.
20. črc 2009 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt, mne tedy neprijde, ze by Davidek mel velkou hlavicku. Na foteckach je videt, jak pekne vyrostl. Kdyz jsem ho videla naposled, tak byl takovy malinky drobecek :slight_smile:

Co se tyce srazu, tak Prazandy si muzou dat klidne spicha driv a mimoprazsti dorazi jak jim to vyjde. Ono s tema prckama je obcas dost slozity se domlouvat na urcitou hodinu, protoze oni jak naschval budou jist a spat jinak :wink:
20. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
peti na ko k dr jdeme příští čt a pak asi to neuro uvidíme kam nás pošle no :unamused:

já uvidím se srazéíkem podle toho co s malým no. snad to taky dáme. ve středu jedeme s manžou do neděle na chlaloupku a pak tam budu ještě do středy s mamčou a ve čt k dr. tak to musím nějak vymyslet :wink:
20. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Anitt s tim kroucenim taky mi prijde ze se malej po nutrilonu vic krouti.
20. črc 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
misi a budeš měnit ? moc se to nemá , no asi se budou kroutit po všem dokud se nebudou pořádne hýbat.
od kdy eli drží věcí a strká si je do pusy je úžasnej teda :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Anitt diky, uz drzi dlouho. Ted mame obdobi co uvidim je moje a sup s tim do pusy :grinning: At uz je to ruka jak ho nekdo drzi nebo plinka :grinning: Menit nebudu, kdyz se krouti moc dam mu sabik, vetsinou to pomuze. On se krouti spis v noci, kdy se prave nehybe. Pres den je to v pohode. Ted vecer nutros nechtel, tak pil jen ode me.
20. črc 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
anitt, moc pěkné albíčko :slight_smile: Davídek je fešák a hlavičku má normální - žádný strach :wink:
karca, jsem ráda, že v tom nejsem sama, i když je to blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad se to brzy zlepší a budeme žít tak jako před porodem :slight_smile:
holky, děkujeme za přáníčka - jste moc hodné, jsem ráda, že vás tu mám :dizzy_face: Už se těším na srazík, až vás všechny poznám osobně. Já jsem pro tu 13hod na srazík. A kde že to nakonec bude?
Já teď dožehlila verunčiny pidivěci, malá mi od devíti spinká a zítra ráno jdeme na kyčle. Tam zase bude mamin, chjooo.
20. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Holky díky za odpovědi :slight_smile:
Zuzí- :grinning: (tvoje odpověd) a Verunce vše nej-je moc krásná,koukala jsem na fotečky :slight_smile: Taky máme 64 cm,no ted už asi víc.Jdem na KO.30.7.+ hexa.doufám že to Kačka přežije :sweat_smile:
Mišo-to asi žes nebyla tak natržená(holt,asi ta masáž hráze měla něco do sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Viku-tys to taky měla pohodičku-ten porod,vid? :slight_smile:
Anitt-krásný fotečky :wink: a my měli hlavičku ve 3.měsících 40 cm
Peti-tak obdivuju,že jsi šla do druhého-já bojím,bojím :frowning2: S netem to mám taky,blbne wifi a já bych se vztekla :angry:Jak pokřtíte?Nám ještě nedošla ani pozvánka na VÍTÁNÍ :unamused:
Karčo-já mám spodek takovej vyglandanější,ale jinak mě zašili hezky,ale hvězdičku(prdelku)mám trocha jinou-holt hemouši tam byli(už zalezli)A s tou "vůní"to mám stejně :confounded:

Jinak my s Nutrilonem problém nemáme,jen trožku tužší kakání a ted i dost prdí,ale to může mít ode mne.Mně Kačka vypije jen 120ml na noc-dnes jen 100ml a už 4 dny se mi budí v noci,asi ty vedra-má žížu,snad si to spinkání od 21-6-7 hod v kuse nerozhodila :astonished:

Nám ted došli vzorky BEBA,ale až od 6.měsíců a Nutrilon ted budeme mít v akci za 300,-v Albertě...už nám dochází :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
*trošku-ach ten češtin :grinning:
20. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky! Jsem byla od soboty do dnes u mamky, jsme se doma trochu rafli, tak jsem si řekla, že je na čase si odpočinout od sebe, chtěla jsem být do zítra, ale drahýmu se stýskalo už a nám taky. Myslím si, že to byl dobrý nápad :grinning: Teď jsi Vás jdu dočíst, ať jsem v obraze :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Vy jste toho nakecaly, půlhodiny jsem to četla.
Honzíkovi a Verunce přeji vše nej ke 3měsícům a taky Jůlince, ta snad měla v pátek.
My měly agpara taky samé desítky, ale asi proto, že beruna chtěla už sama na svět, i když byla císařem. Mamina s holčičkou, co byly s náma na pokoji, tak byla taky císařem, ale plánovaným pro pánevní polohu a taky měly samé. Já se divila, že měla takové výborné skóre, když to byla pinďa a ještě o 16dní dřív, ani žlloutenku neměla ani malinko. Asi na tom nezáleží. Hlavně že teď jsou všechny mimča oki. U nás mazlení taky nic moc, ze začátku to bylo jak poprvé, taky zajímavý. Teď už sice úplně dobrý, ale já jsem hrozně unavená a to pořád, i když spím dobře, malá taky. Hlavně už mám menzes měsíc a už mi z toho hrabe. Dr.mi napsala prášky, asi mi moc neseděj, celej měsíc pořád něco a od minulý neděle hodně :angry: Tak už ani nenasazuju a jestli to potrvá ještě týden, tak už budu volat dr. To ani očistky jsem neměla takovou dobu :confounded:
Jinak anittko, já tohle měla taky, malá pak um baštila a moje už nechtěla a plivala, proto jsem přestala ji ho dávat, když už celkově málo jedla :frowning2: Vydržela si dlouho. S hlavičkou se netrap, Davídek je v pořádku, úplně normální.
20. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
Ahojky děvčátka,
přeji krásný a klidný den.

Anitt mě se to také neotevřelo a to už tak týden :unamused: Zapoměla jsem ti to napsat :frowning2:

K dotazu Karci :Já dole vypadám úplně stejně :slight_smile: A sexík normální
A u tebe se není čemu divit,byla jsi tak potrhaná a to tě to bolelo ještě teĎ :cry:
21. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Buni jo,jo opravdu měla porod neporod :grinning: Teď tu koníkujeme se Štůfkem a posílá Vám pusinky :zipper_mouth:

Jinak on už dává mě a Pertovi pusinky.Jsem si řikala,že mu padá dlava,ale nepadala.Petr se taká naklonil a normálně mu ji vlepil a né jednou :slight_smile: Je to kocour
21. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
b vgz ghjmn tzfvsk§, m h a cbbb b
21. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
To napsal Štůfulka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.