• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky!
Koukam, ze nas chtel Stufek taky pozdravit :grinning:
My ted bastime. prcek uz je tezky, tak ho mam v lehatku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Necham ho po jidle trosku dachnout a pak ho zacnu mordovat se cvicenim :wink:
Dneska jdeme na 3-mesicni ko a ockovani, ale asi nas nenaockuje, protoze ma prcek trosku rymu. No uvidime co na to dr :confused:
21. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
vikul už mám nové album :grinning:
štůfek šikovnej co nám asi napsal zeptám se davídka treba tomu bude rozumět

já Davídka láduju težce vydreným mlékem a on mi u toho usíná trubka :wink: no pak si spolu zas půjdeme hajnout a po dalším krmení ven

holčiny včera jsem nedala vigantol nějak mi to vypadlo . stalo se vám to někdy ? jsem pitomá :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Anitt, me se to taky jednou stalo. Podle me se nic nestane, vzdyt se ma brat jak dlouho, tak ta jedna kapka snad nic neznamena :sweat_smile:
21. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Už jsem koukala hezké a moc Vám to sluší :slight_smile: My teď také v lehátku odpočíváme a čekáme na bobíka.Už při papání tlačil.Už je to práce,ale kaká hezky a umí to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera měl brokoli a tak jsem zvědavá co tam najdu :confused:

Hrusti tak přeji úspěšnou ko
21. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
snad ne no. hrusti jinak hodně štěstí na ko a pak mi písní ten obvod hlavičky jo? jsem hrozná vím ale potřebuju se pořád uklidnovat.

ted tady vytuh vedle mě troubík no a mně mlíko nedopil myslíte že ho mužu schovat na příště taková dřina to byla
21. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,

Anitt, krásné album, koukám, že to všichni pomalu předělávají, no jo no, místo je omezené :slight_smile:

Tak my jsme vstávali před půl osmou a většinou ty dvě hodinky blbneme a pak je gáblík a pak spinkáme, ale teď mi Natálka usnula během chvilky na dece, tak jsem ji přenesla do postýlky, s tím, že se vzbudí a nic, je úplnej ťuhík :slight_smile:

Holky, já jsem strašně naštvaná, my, když jsme byly u tchánovců, tak tam byla večer zábava a tchyně se mě ptala, jestli půjdeme, já jsem celkem i chtěla, tak jsem řekla, že ano a vite co ona na to?
Že půjdou napřed a zamluví místa a jak malou uspíme, tak máme přijít za nima. No já na ni koukala, jak puk. Řekla jsem jí, že Natálku doma samotnou nenechám a ona proč jako, že se přece nemůže nic stát. No chápete to, já mám nechat doma tříměsíční miminko úplně samotné.
A v týdnu, když jsem jí volala, ať jde na skype, že jí ukážu malou, tak je prý u příbuzné a hlídá jí děti na hodinku 5,7 let. Já mám fakt hroznou tchýni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
bemo to si dělá prdel????????? sory ale to je mazec to bych se s ní asi krutě chytla nechat mimčo samotné to fe fakt síla asi není normální pane bože :angry:
21. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak to vytlačil a už spinká.....Jdu něco dělat papa
21. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Bemo, to je fakt sila!!!! Tvoje tchyne snad nikdy nevychovavala deti :astonished:
No moje tchyne mi zase radila, ze pry kdyz se prcek leka, tak mu mam davat k postylce radio, at se neboji a je zvykly na hlasy. Tak jsem ji rekla, ze jsem rada,ze spi a kdyz bych mu tam dala radio, tak mi spat nebude :unamused:

Stufek je Sikula. My jsme ted taky usnuli, tak musim jit honem neco delat nez se vzbudi :wink:
21. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
hrusti taky dobrý :grinning:
21. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Holky, já to taky nechápu, přijde mi že fakt nikdy nemohla vychovat dvě děti.
Nechápu jak mohla něco takového vypustit z pusy.
Asi fakt nejdřív mluví a pak myslí.
Já měla sto chutí ji do toho mobilu říct, proč hlídá tak "velké" děti, že by se o sebe mohly postarat samy.

Hrusti, koukám, že ty naše tchyně si fakt někdy sedí na vedení, neměla by jsi tam Honzíkovi nainstalovat i televizi? Ať si zvyká i na lidi :grinning:
21. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj Holky
No o tchynich a jejich nazorech me radej nic nerikejte ja tu svoji male rozrezala na kousky. No vlastne v predstave kdyz me nasrala jsem to i udelala :grinning:
Jinak ja pocitam ze budu kolem obeda. Jeste chci pred srazkem navstivit kamosku takze pojedu z domu rano :grinning:
21. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my máme dneska s manžou výročí 3 roky od svatby, ale žádná oslavička asi nebude, protože přijedou jeho rodiče a ještě strejda, že chce vidět malou, takže prd, blbý je, že přijedou někdy odpoledne, ale neví přesně kdy, prej se budou snažim kolem 17 hoďky, no, takže se ani nedá naplánovat véča a tak. Nevadí, jsme dospělý, tak to snad přežijem, ale těšila jsem se, že půjdeme na večeřičku. Tak za rok....

Tchýně Vám teda nezávidim, Bemo, to teda jenom čučim, to by mě nenapadlo ani ve snu nechat doma dítě samotný a jít se bavit.

Štůfek je teda šikula, asi bude dělat do počítačů, jak tak na to koukam :slight_smile:.

Letim uklízet, papa.

K.
21. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky!
O tchýních by se dalo ledasco napsat. Já teda malou nechala v neděli na hlídání dědečkovi nevlastnímu a šla jsem mamce pomoct dělat inventuru večer, ale jen proto, že vím, že hezky spinká, a kdyby něco tak je to kousek, ale samotnou bych ji nenechala ani za Boha, vždyť je to miminko a co, když by se vzbudilo a začlo by plakat? Ta má nápady teda :angry:
Blbci mi tu před barákem začli sekat trávu, zrovna když malá usnula :confounded: To je pořád něco. Bydlíme v přízemí, o to to je horší :unamused:
21. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
hrusti a kté televizi ještě ovladač aby si popřípadě přepnul :grinning:
mazec tchyne fakt síla :angry:
21. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak malá dneska trhla rekord. Normálně spala od devíti do sedmi a to jsem ji ještě musela budit, protože jsme jely na ty kyčle :grinning: Fakt mazec a pak mi spala od půl jedenácté doteď, tak jsme si dáchla s ní, protože to ranní vstávání mi neudělalo dobře. Kyčle máme v pořádku, už na kontrolu vůbec nemusíme. Malá se na doktora zase smála jako sluníčko a pak mu tam začala brebentit - no prostě je to naše šikulka. Až dostane pigáro, tak asi na doktory změní názor, ale teď se jí nějak líbí :slight_smile:
Bemo, to je masakr s tou tchýní.... To mi nepřijde normální!!!! A pak hlídá starší děti, to nemohla Natálku na chvíli pohlídat taky???? Jsem asi mimo mísu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy, já jsem si říkala, kde jsi... Tak hlavně, že už je to lepší, ono to občas potřebuje - aspoň se provětrá vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karco, vše nej k výročí :slight_smile:
goeje eohojemv=kpkpnme - to jsem zdravila Štůfečka :grinning: Vikulko, je úžasnej a jak krásně píše to bude asi pan spisovatel :slight_smile:
Hrusti, ať vám ko dopadne dobře :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
karci, tak si to oslavíte třeba zítra, ne? :wink:
21. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ty jo, zuziku, Vy se máte... Malá má asi spací nemoc :grinning: Co ji dáváš místo toho nutrilonu? :grinning: Je teda fak, že když mi malá o půlnoci zblajzne víc jak 100ml, tak taky spíme těch 7-8hodin, ale 10 teda ne :sweat_smile: Jsem ráda, že se Vám to lepší s tím spaním, je to fakt zabíračka pak.. No jo, to potřebovalo, jsem i měla už nějakou depku a teď je hned líp :slight_smile: To je dobře, že kyčličky jsou v poho a už nemusíte. My jdem naposled asi za měsíc, teda jestli budou v poho.
21. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Zizi tak to je super ze je vse v poradku. U nas se chodi jeste v pul roce a pak pokud je vse ok tak uz ne.
Andy dulezite je ze je lip.
Jo a to spani je fakt dobry me ted malej spi max v noci 5 hodin v kuse a nekdy ani to ne. :angry: Asi uz ho to mlicko tolik nezasyti a on me vic nevybasti :grinning:
21. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
hiólčiny jak často a dlouho trenujete pasení :confused:
21. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
andy, já taky koukala jak puk, protože zatím nejvíc spala osm a půl hodiny. Já dávám pořád Nutrilon HA, včera zblajzla 133ml a pak ještě koukala, co by si dala, tak jsem jí dala ještě prso a u něho už vytuhla :slight_smile:
bobas, já se dr. právě ještě ptala, kdy máme ještě přijít a on řekl, že už nemusíme :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
anitt, já ji dávám pást koníky večer po koupání - jinak ne, ale ona pase fakt krásně od začátku, ale dřív jsem ji nechávala pást 5min každý den. To mi doporučila dr.
21. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
anitt, já tak 2xdenně pár minutek :wink: Držím prdelku a jedu od zhora dolu po páteři, to prý stimuluje ke zvedání :slight_smile:
zuzik, tak to je šikula, že tak hezky spinká..
bobas, jj, to je důležité :grinning:
21. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Zuzí vzkaz od Verunky vyřídím :grinning: Nebo asi spíš přečíst já jim nerozumím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zuzí to je úžasné jak spinká :slight_smile:To máš za ten začátek,kdy plakala :wink:

Anitt pasení se má trénovat hned od začátku a na dobu jak mimi může a chce.Tak už začni dávat nebo nebude mít sílu na další pokroky jako sezení,lezení atd...Nejprve se to miminkům moc nelíbí tak stačí na chviličku pokaždé ,když jsou vzhuru a hlavně před papáním.A tak se to bude prodlužovat a bude se jim to líbit.Štůfek je na bříšku teď pořád i po jídle.A to ho musím hlídat,protože pak zvrací :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak píše Andýsek je to správně :wink:
21. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Dnes máme už pět a půl měsíce :slight_smile:

K obídku zblajznul 3 lžičky brokolice a obě moje prsíčka pak usnul na 45min. pak si hrál hodku v postýlce a ted zase spí :grinning:
Já uvařila kuřecí polévku a poklidila.Už je to zase pohoda,když si stihnu vše udělat a ještě tu mohu být s Vámi :slight_smile:
To bylo hrozný období,když spal jen 40min. a musela jsem pořád jezdit venku :frowning2: Jak nám dělali ten panelák.
21. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
to my paseme už od začátku ale jen jsem nevěděla jak dlouho ho můžu nechávát :wink:
21. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Tak to jo :slight_smile: Nechávej ho dokavaď se nebude vztekat :wink:
21. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky od dr. Naockovala nas, vazime 6,29 kg a merime 61 cm, obvod hlavicky 41 cm.

Anitt, ptala jsem se dr. na to, ze te tvuj dr. strasi, ze ma mimi velkou hlavicku. Tak rikala, ze se mam kouknout do takove brozurky, co je u zdravotniho prukazu, jsou tam ruzne tabulky a v jedne tabulce je i vek ditete a obvod hlavicky a pokud by se prcek nevesel do zadne te primky, tak by se to teprve melo resit.
Jinak ja prcka nechavam nekolikrat za den na brisku, ono se mu tam libi a vzdycky se snazi pretocit sam, ale to jeste neumi, tak mu pomuzu a necham ho na brisku. Taky drzim prdelku a jeste navic hlavicku, aby ji moc nezaklanel.

Zuziku, z Verunky se normalne stava spavec :astonished: :grinning:
21. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
hrusti díky jsme na horní hranici ale pořád v přímce :wink:
21. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Andy, tak nakonec budeme slavit dneska, manža jel pro film do videopůjčovny a dáme si chipsy a vínko :slight_smile:.
Zuzíku, díky :slight_smile:

Anču dávám na pasení koníků tak 4x za den a tak na 5 minut pokaždé. Protože když řve a už neví co by, tak jí dám na pasení koníků a ona jak musí makat, tak nestíhá brečet :slight_smile:. Ale nic jí nedržim, nechávám jí, aby si to sama nějak dělala, jak jí to baví.
21. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.