• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
karčí tak si tu oslavičku hezky užijte . my jsme taky neslavili dva roky protože přijeli tchánovci :frowning2: a pak už bylo pozdě tak snad dodatečně možná ted na chaloupce si uděláme svůj hezký den a večer :grinning:
21. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Holky, my jsme taky neslavili dva roky, protoze jsem se vratila z porodnice a nevedeli jsme co driv :grinning:
21. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Zuzi tezka zavist, to malej spal kdyz vypil 200ml tak tri hodky ale bylo to odpoledne. Dneska uz jsem zrusila kos. Malej se tam uz mlati do rucicek a mele se, ze mam strach, ze se to rozpadne. Takze dneska manza dneska rozdela cestovni postylku. O te co mame v pokojiku jsem taky uvazovala, ale neda se s ni nijak hongat a on tak lip usne, nevim co budu delat az vyroste ze vseho hongaciho. Jak uspavate prcky vy?
Anitt vydis tak zádny stres.
Bemo to je mazec. To nase tchyne a mamka jsou zas preuzkostlive, taky nic moc. Ale byla jsem u svagrovky chvilku co se malej narodil a ta me zas dostala, ze mi rekla ze mam malyho nechat na gauci a ze pujdeme do kuchyne. No taky jsem na ni hledela. Co kdyby mi z toho gauce spadl.
My paseme skoro furt, jakmile dam malyho na zada, okamzite se pretoci na brisko a pase.
Karco tak bezte jiny den :wink:
Zuzik moc gratuluju ke kyclim. My jdeme v patek, tak jsem zvedava co nam reknou. :frowning2:
21. črc 2009 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
misi, tak hlavně, ať už má Elík ty kyčle v pořádku :slight_smile: Malá usíná buď v kočárku nebo v autosedačce, někdy se unaví v lehátku a usne sama tam, ale jinak ji stále uspávám tak, že ji chovám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Což není moc dobrý, ale jinak mi nezabere. Když ji dám do postýlky, tak pořád brečí a já na to nemám nervy...
21. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Co je to Misi hongat? Hongací???

Já uspávám Anču tak, že jí vykoupu ve vaničce, nakojím a vrznu do postýlky a odejdu, ona za chvilku vytuhne, občas chce nejdřív dudlíka, tak má dudlajze a párkrát jí ho tam musím přijít vrátit, protože ho vyplivne a pak pokřikuje, ale jinak je zvyklá sama usnout, zavedli jsme tenhle systém už první den, co jsem přijela z porodnice, tak moc neprotestuje, ZATÍM....
21. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Karca to je ta moravstina :grinning: Je to houpat. Zuzik a ona se ti neprobudi, kdyz ji z toho kocarku vyndas? A to vozis doma?
Karca to mas supeeeer. No jo jsem si ho rozmazlila. Bylo mi ho lito ho vrznout hned samotneho do pokojika. A ted jsem o tom uvazovala, ale zas mam strach, aby se mi tam nepretacel na brisko a jestli by usnul. No a druha vec je ta ze se mi k nemu nechce litat ke kojeni pres cely byt. :grinning:
Tak dneska jeste kos, manza neslozil postylku. Ze bych zkusila tu postylku v detskym? :sweat_smile:
21. črc 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
misi my vždy vykoupeme nakrmím a on už usíná u krmení většinou si ani nekdrkne protože už je uplně vytuhlej a pak ho chvilku houpám v náručí a položím do postýlky , kolem osmé je ok a budí se až ve tři. :slight_smile:
a nastoupí moje druhá šichta. najim se umeju odsaju vyžehlim poklidim vysterilizuju a jdu na tři hodky chrnět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
misi, tím kočárkem ji uspím jen na prochajdě, jinak ne - po bytě s ním fakt nedrandím :grinning: Mě malá v šestinedělí usínala parádně po kojení jsem ji dala odříhnout a dala do postýlky a ona krásně usnula. Skončilo šestinedělí a malá si vynucovala chování, tak jsem chovala a teď už jinak neusne :frowning2:
21. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
holčiny změnilo se vám trochu manželství od doby co máte prcka . já jsem dost podrážděná občas asi unavou a tak a rychle se vytočim doufám že to prejde
21. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
anitt, to je normální, myslím si, že každému se vztah trochu změní :wink: Ještě v těhu jsem o tom četla článek. Bohužel, až 28% dětí do jednoho roku opustí tatínek - nezvládne to, že do vztahu přibyl někdo třetí. Tím nechci říct, že to bude případ někoho z nás. Pro oba rodiče je to náročné období - maminky jsou vyčerpané a tatínci se cítí odstrčení na vedlejší kolej (alespoň tak to bylo psané v tom článku). Neboj, bude určitě líp, chce to vydržet :wink:
21. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Zuzik chytry clanek, ma pravdu. Je to fakt narocne, pro oba, ale pro nas prece jen vic. Taky jsem vic podrazdena a myslim ze je to tim jak je clovek unaveny a ma starost o maleho aby na neco nezapomen, vsechno mu nabalil a tak. Myslim ze ty opustene deti budou hlavne z partnerstvi, kde ten chlap o to mimi zas tak nestal a pak to neustal. Pokud chteli mimco oba tak verim ze ten vztah to jen posili a vydrzi. Chlap kvuli mimu i neco prekousne. U nas to tak je. Malyho chtel vic manza a fakt se snazi. I kdyz nekdy me taky pekne toci, ale vetsinou to neni kvuli malymu :sweat_smile:
Muj zas dneska prisel s tulenim, bylo i vcera, tak to fakt neklaplo :grinning: Jsem mu rekla ze muze byt rad za nasi frekvenci jednou tydne :grinning: Ale je v poho, neurazil se :grinning:
21. črc 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mě beruna většinou usne sama, když vidím, že je unavená, tak dám dudana, hodím ji na bok, aby sebou moc nešila a ona usne, max.ji chvilku pohupu za plínku a ona spinká. Ale ouha, naučila se už z obou boku perfektně převracet jak na záda, tak už skoro na bříško, takže přes den tomu teď moc nedá, protože sebou šije a pořád zvedá nohy do vzduchu, nevím jestli ji bolí bříško. Každopádně je nejdýl do hodiny vzhůru a vzbudí se brekem, protože ji vzbudí ta její ruka šmátrací a ona je nevyspalá :frowning2: . Kdy už to přejde a nebudou s nima tak házet, nevíte?
misi, není rozmazlanej, naše beruna je rozmazlená, ta nespí vůbec v postýlce, neusne tam. Spí s náma v posteli :astonished:
anitt, bohužel ten můj se svoji ex rozešel, když klukovi nebyl ani rok. Taky to nějak nezvládli. A já teď vidím jak to tam asi bylo. Taky to máme úplně jiný. Podrážděná ani nejsem, spíš tím, že mi moc nepomáhá a já mám teď navíc berunu se kterou taky moc nepomůže, nemám perfektní věci jak byly dřív. A hlavně je furt naštvanej, že vždycky v krámě něco zapomenu koupit.. Já se v tom krámě prostě nedokážu soustředit pokud jedu s kočárem, tak ani nevím, co bych koupila Navíc mi to neulehčuje v tom, že mi nedokáže říct, co by si dal k jídlu a přitom skoro nic nejí a mě to nebaví za něj přemýšlet, co bude jíst :angry: Takže mi se hádáme jen kvůli těmhle blbostem. Ale ty máš určitě hodného manžela a je chápavý, vidí, že odstříkáváš, a že to není sranda :wink:
21. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
jojo je moc chápavej uvaří i poklidí když řeknu a nakupuje zásadně on v glousu když jede zpráce ale já se někdy děsím sama sebe že fakt někdy bouchnukvůli kravině díkybohu je chápavej a často to neřeší , no je to unava a vše dohromady . ale bude líp. to odsávání už mi kolikrát říkal at se na to vykašlu když viděl jak jsem hoová a unavená a teče to pomalu ale já mám cíl tři měsíce a pak alespon dvakrát denně dávku dokud to poteče nebo spíš pokape :unamused:
21. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz
anitt, to jsi fakt dobrá :wink: Manžílek je hodnej. Někdy si příjdu jak v jiným světě, jak tu máte hodný manžílky všechny :confounded:
21. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
andy my se hádáme hlavně kvůli jeho rodině . mezi náma je to ok ale jeho rodiče jsou divný. ale to je jedno nic není dokonalé .
21. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
jj, únava je prevít :frowning2: Já jsem v půl desátý uložila malou, teď jsem umyla nádobí, zametla a připravila Petrovi na zítra sváču :frowning2: Jak říkala Anitt, skončila ranní směna, začala noční :grinning: Jenže já to přes den nestíhám, takže zbývá večer a i díky tomu není žádné tulení :frowning2: Naštěstí to Petr chápe a pomůže mi, když je potřeba :slight_smile: Jen to vaření je jen na mně, to on neumí :grinning: Dokonce už i občas přebalí a tuhle mě překvapil tím, že jsem vylezla ze sprchy a malá byla vykoupaná :slight_smile:
misi, kamarádka byla v šestém měsíci těhu, když si její manžel (dohromady spolu byli 12let) našel přítelkyni s děckem :frowning2: Miminko chtěli oba, ale on to nějak nezvládl :angry: Teď bude malé rok a on k nim začal pravidelně docházet a kamarádce řekl, že teprve teď je to pro něj to mimi zajímavý!!! :angry: :rolling_eyes: Oni to mají fakt jinak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
jo anitt, tak tomu rozumím, my se taky hádáme hlavně kvůli jeho rodině (bytostně nesnáším, když tchýně na mimi šišlá a stojí mi pořád za pr.elí - jako kdyby kontrolovala, jestli to dělám správně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Doteď malé nic nekoupili, když nepočítám kočárek, na který nám přispěli... Takže to mně docela hodně dere!!
21. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
zuzik toho chlapa bych nakopala

já to ani nebudu rozepisovat co tchánovci to bych se akorát nas.....

tak šichta končí začíná spánek dobrou kočky zítra papa
21. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
jo, anitko, to já bych ho nakopala taky :frowning2: Dobrou noc :slight_smile:
21. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
Ty jo, holky, no všude je něco. Já jsem asi moc líná, tak si za to třeba můžu sama :grinning: Hlavně mám hroznou sklerózu. Jo, ale vadí mi, že mi s malou nepomůže :cry: Nebo, že si ji aspoň nevezme na procházku nebo do sedačky a nejede někam na 2hodinky... To vypadá jako že se chci malý zbavit, to ne, ale třeba bych si chtěla v klidu uklidit, uvařit, nakoupit. Já to fakt dělám jen napůl :frowning2:
zuzik, některý chlapi jsou opravdu těch miminek nevšímají moc a nejsou pro ně zajímavá. To je škoda :unamused:
21. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Jo, holky, určitě jste si všimly, že občas zaměňuju samohlásky, tak nejsem dyslektik nebo tak, jen ten můj noťas, nemá některý nadepsaný a já to dávám po paměti a pak to kolikrát po sobě nečtu, takže se mi nedivte :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
21. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
ahojky objevila jsem plavání na černáku třakže hned jak dorazíme z chalupy tak jdeme na to :grinning:

http://www.anahita.cz/cs/plavani-kojencu/
22. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

tak jen na skok,protože pojedeme na zahradu.Má být vedro :slight_smile:

Karco já uspávám také tak.Když je čas (to už poznám)tak jde do postýlky a nechávám ho tam samotného.Aby se to naučil.To tak dělám od narození.Jen když má třeba bolení tak jsem tam s ním :slight_smile: A krásně se to naučol.On je ted právě tak hodnej.Dnes spinkal také super.

Anitt to je super,že jdete na plavčo :slight_smile: A jsem ráda,že hlavička je v normě :wink:

Hrusti gratulace ke ko a Honzík je už pořádnech chlap......Jsem zvědavá na nás teď pěkně přibral :confused:
22. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem si to spaní včera s Ančí zakřikla, výročí se fakt nepodařilo, Anče celej den nespala, pak přijeli Ti tchánovci, byla protivka, takže se nedalo jít na večeři ani když odešli. Domluvili jsme se teda s manžou, že zajede do videopůjčovny a koupí nějaký chipsy a oslavíme to, až Ančí usne. No, ale co by čert nechtěl, spát nechtěla a nechtěla, poprvé od narození, takže jsme si nachystali oslavičku k TV a Anču tam vzali s sebou, jenomže se podařilo manžovi drknout do jeho sklenky s vínem, jak tam byla Anča, tak bylo málo místa, sklenka se rozbila, střepy všude a víno všude, tak jsme to uklidili a začali koukat na film (kterej byl teda fakt nudnej, no nepovedl se), po 30 minutách jsem rozlila víno já, takže galeje nanovo a to jsem řekla, že takhle to nejde a šla jsem vrznout Ančí do postýlky, mezi tim manža ještě shodil talíř se sushi, který přivezl místo chipsů a měli jsme to všechno na podlaze, Anče spát nechtěla furt, no děs, v noci houkal alarm monitoru dechu, protože se Ančí přesunula dolů do postýlky úplně mimo tu podložku a ráno zvonil budík, protože jsme museli s autem do servisu, takže výročí stálo za velký prd, ale když spadlo do sushi na zem, tak už jsme se jenom smáli, protože to bylo jak naschvál, prostě nám asi něco chtělo naznačit, ať si nemyslíme, že budeme mít intimní a hezký večer, když jsme si pořídili dítě :grinning: :grinning:

Jinak nám se asi manželství nezměnilo, zatím je to všechno stejný, ale je fakt, že my měli na sebe málo času i předtím, manža hodně pracuje, většinou končí tak ve 2 v noci, takže já jsem zvyklá být sama, i když je fakt, že má kancelář doma, takže člověk má pocit, že tam ten druhej s nim je. Já jinak většinou zaléhám večer s Ančí, protože stíhám poklidit během dne, včera jsem třeba vysála celej barák a poklidila s Ančí v manduce, sice nespala, ale čučákovala a byla hodná, ta manduca nám fakt skvěle funguje, jen se Ančí už pronese.

K.
22. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
S těma manžama..........., že všude je něco. :unamused:
22. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Vikul, Honzik uz je velky chlap. Asi chce dohnat Ance, kdyz se narodili skoro nastejno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karca, to se vam tedy to vyroci vyvedlo :grinning:

ad usinani - ja taky prcka nechavam samotneho v postylce. jen kdyz hodne breci, tak jdu k nemu, drzim ho za rucicku nebo mu ctu nejaka rikadla, aby usnul

ad manzelstvi - no u nas se to zmenilo, ja jsem utahana, podrazdena, vytoci me kazda blbost. manza mi tuhle rikal, ze kdyz prijde domu, tak pry hned kousu :angry: no, na jednu stranu se mi snazi pomoct, ze prcka vykoupe, jde s nim na prochajdu, ale na druhou stranu doma za sebou nechava borcus, tak mne hned vytoci. ted jak neni doma tak tady mam pekne poklizeno :grinning: no, ja jsem byla vzdycky takovy romanticky tulivy clovek a ted docela trpim, protoze na romantiku a tuleni neni moc cas, ani chut, tedy spis z me strany :wink:
22. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
karčíííí :grinning: :grinning: :grinning: to je námět na komedii :grinning:

ale aspon na tohle výročí fakt nezapomenete :grinning:
22. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
jinak monitor nám houkal taky Davídek byl uplně napříč postýlokou nacpanej uplně vepředu :grinning:

kde je mantinel , to jsem jako nepochopila :grinning: je to divoch ale asi ho trochu bolelo bříško tak se dokroutil až tam a ráno se pokadil z podoby

zítra jedeme na chaloupku nemůžu se dočkat hrozně se těším budeme pořád venku a vrátíme se až příští stredu
22. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsme měli akční noc :frowning2: Malá něco spolkla (mušku nebo nevím co) a nemohla se nadechnout. Šla jsem náhodou okolo a vidím, jak prohýbá záda, vyvalená kukadla a lapá po dechu. Krve by se ve mně nedořezal :cry: Takže jsem ji vyndala a trošku plácla po zádíčkách a dobrý. Bylo to strašný, hlavně když si uvědomím, že bych tam třeba nebyla :pensive: Pak jsem si ji vzala pro jistotu k sobě do postele a spaly jsme tak až do rána. V pět se vzbudila a usnula až v sedm. Pak vstávala v půl jedenáctý.
karca, tak to bylo super výročí :grinning: :grinning: Tak to oslavíte jindy :slight_smile:
anitt, taky bych jela na chaloupku, kdyby tam na celý prázdniny nebyla nakýblovaná tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Upřímně závidím :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.