• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
hrusti to je fakt ale bude líp určitě
22. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Zuziku, a mate monitor? Ty vogo, to by me taky omylo :frowning2:
No, prcek se obcas dusi, kdyz spatne polkne a to by se ve mne taky krve nedorezal.
Posledni dobou slinta jako bernardyn :grinning:

Anitt, tak tu chaloupku tise zavidim. My budeme cele prazdniny v Praze, az koncem srpna jedeme na Sumavu. Dr. byla rozumna a dala nam ockovani 2.hexy az po dovce, kdyby nahodou mel nejakou reakci.
22. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Jo a ptala jsem se fyzioterapeutky na tu manducu a taky to moc nedoporucuje, max. hodku denne. Pry do pul roku by miminka nemela byt delsi dobu ve svisle poloze :astonished:
22. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
hrusti, monitor nemáme :frowning2:
22. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Zuziku, neboj, ja doufam, ze prckove i kdyz bysme tam nebyli by to zvladli. Prcek kdyz mu davam kapicky baby calm pred jidlem tak to obcas shltne celou lzicku najednou a pak zacne lapat po dechu, protoze to spatne polkne.

prcek ted vytuhnul pod hrazdickou a to mel jist.

holky, jak vam prckove reagovali na 1.hexu? meli taky teplotku? my jsme meli 4 hod. po ockovani 37,2, tak jsem na radu dr. dala nurofen a rano mel 37,5, tak jsem mu dala jeste jednu davku nurofenu (pisou na nem, ze po ockovani se muzou davat jednorazove 2 davky), ale dala jsem mu jen 2 ml a ted mel 37,2, tak snad se to do vecera moc nevysplha a zitra budeme fit. mozna je to i tim vedrem :confused:
22. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
zuziku určitě by to zvládla i sama neboj boj o život je jeden s instinktů které mají již od narození :wink: ale je to nepříjemneé davídek se taky občas zakucká jídlem tak ho parkrát poplácám po zadíčkách a je klídek

hrusti s tou manducou je to jasný ale na to se člověk nesmí ptát doktorů ty nedoporučej nic takže všeho s mírou podle toho jak mimi reaguje nebála bych se toho

jinak teplota co píšeš je normální tu mi máme pořád odečítá se přeci půl stupně ne? takže 37,3 není teplota
22. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
jinak my jedeme na 14 dní do Harachova nemůžu se dočkat ale právě čekám kdy bude očkování a popřípadě vyš. té hlavičky aby nám to tam nevlezlo :unamused:
22. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Anitt, ta teplota byla po odecteni :wink: dr. mi rekla, ze pokud bude mit vecer vic jak 37 stupnu, tak mu mam dat cipek nebo sirup, aby se mu to nerozjelo. nastesti prcek neni nijak protivny, ani presly, takze pokud vecer nebude mit vic jak 38 stupnu po odecteni, tak mu nic uz davat nebudu a snad to bude zitra o.k.
22. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Anitt, a kdy dostanete tu 1.hexu? Nam ji dala dr vcera pri 3-mesicni ko. dalsi je za mesic, nam by to vyslo den pred odjezdem na dovcu, tak nam to posunula na zacatek zari :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky!
zuzik, teda to musel být hnus. Co to mohlo být, viď? A to nebylo ani nic slyšet? :astonished: To je hrůza :frowning2: Hlavně, že to dobře dopadlo :wink:
karca, tak to jste teda měli akčňácký :grinning: To fakt nezapomenete.
Jsem zase dala malou spinkat a zase tu začli jezdit s nějakým traktorem, jsem říkala včera,že to je pořád něco :angry:
Jinak mám dnes sraz z ajickem, ani k nám už nezajde pokecat, že? :frowning2:
hrusti, u nás se taky slintá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
anitt, a kdy jedete do Harachova? Já mám poblíž Harachova maminku a hodně tam jezdím :slight_smile:
hrusti, to se divím, že Vám to tak posunula. Mně řekla přijít přesně za 4týdny. Jinak beruna teplotu neměla, ale byla dobře protivná a pak brečela jako bolestně :pensive:
22. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Andy, nekde jsem cetla, ze koncem 4.mesice muzou vylezt prvni zoubky. Znama mi ale rikala, ze oni slintali 2 mesice nez jim vylezl zoubek :sweat_smile:
My kdyz paseme koniky, tak ma pod sebou louzicku jak slinta :grinning:
hrusti aha pardon :wink:

no já ještě nevím jdeme na ko příští čt tak už snad prozradí kdy co ajak
hrusti, jj, to máme taky :grinning: Včera zrovna na ní koukal můj jak pase a říkal teda ty slintáš :grinning: Jsem četla v dubńátkách, že jednomu mimču vylezl teď a je jí 3měsíce 2týdny. Mazec... :astonished:
22. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
andy tak až tam budeme tak ti písnu a kdyby jsi tam někde byla tak se můůžeme vidět a dát kafíčko :slight_smile:

ještě nevím přesně kdy tam pojedeme ale vše se uvidí podle ko ve čtvrtek

malej ted taky slintá a usíná vedle mě já tady budu odsávat snad ho nevzbudím uf
22. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
anitt, jj, to by bylo fajn :slight_smile: Já tak 1-2x týdně k mamině jezdím. Je tam aspoň kam chodit na procházky. Liberec je hezkej, ale pro ty procházky nic moc :unamused: Tak ať Vám to dobře zítra dopadne. Kam jdete na KO?
22. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
andy jdeme až další čt zítra jedeme na chaloupku :wink:

teda odsávání des běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
anitt, aha. A na srazík dojedeš?
22. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
no snad joo :slight_smile: jeste se neví kde bude?????
22. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky,
karčí teda na tohle vyročí budete spomínat ješze za 30let :grinning: s bačkurkama a dekou na nohach :wink:
zuzí teda jsem rada že to dobře dopadlo
anitko neboj nervní jsem taky,už i mun mi to říka,že jsem desne protivná :wink: to ta unava a odsavaní :angry:
ja ted piju meltu ,takovou ktera se neda normalne koupit,a moc mi pomohla,napadlo me,jestli bys ji nechtela skusit,bych ti poslala,když tak piísni ip adresu a hned pošlu

andy neboj,všude je neco..ono to určite nebude tak hrozne,na mimčo si chlapi huž zvykaji,když už jedno dite odroste,to přejde

anitko krasny odpočinek na chajde :wink:
22. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky, Karca to je teda dobry vyroci, no nekdy se to tak semele :grinning: Co jste si pujcili za film?
Zuzik fuj to je zazitek, hlavne ze to dobre dopadlo.
U nas je parak, k nasim jsem nakonec nejela, nechtelo se mi na tu chvilku. Doma ale mame prijemne, dneska jsem zaukolovala mojeho aby donesl teplomer at vime kolik je venku. Doma mame 25 a to je v pohode. Pes uz se taky presunul z terasy domu :grinning:
S tou manducou bych se taky dr neptala. Vetsina to ani nevidela a plete si to s klokankou.
Malej taky strasne slinta, uz tak mesic. Dr rikala ze ma trosku natekly dasnicky. Klidne muzou zuby jeste pockat.
Dopoledne jsem byla u kamosky, je chudina doma nemocna (je to nenakazliva nemoc). Malymu se chtelo spat a ne a ne zabrat, tak jsem si vzpomela na vas a uhoupala ho na balonu :grinning:
Zuzik proc vam tchyne tu chalupu aspon na 14 dni nepusti?
22. črc 2009 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
my meli včera navštevni den a nedostala jsem se sem,v devet večer jsem už lezla do postele uplne hotová,ty vedra me ničí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
navic prcek ma rad svuj klid a byl rozhozeny,hodne poplakaval,ani usnout nemohl

zitra jedeme v tom vedru do Zlina na srazik s holkama s nedonošenatkama,tak se teším..
prvne takhle nekam razime za zabavou :grinning: Šimonek bude jediny kluk,jinak sama holka..
22. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
misi, to by mě taky zajímalo. Oni mají všichni představu (včetně Petra), že tam budu jezdit s malou každý víkend, abych poslouchala to její šišlání a rady... Petr mi říkal, ať tam za ní na pár dní jedu, že by byla ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem na něj koukala jak puk, jestli to myslí vážně a pak jsme se rafli. Není tam místo a poslouchat ty její rady a furt ji mít za zadkem, to se mi fááákt nechce. Takže jsem špatná já, že tam nechci jezdit... To je jedno, já si prostě za svým stát budu.
22. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
peti, tak to srazík užijte :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Petrach ty jo zitra ma byt az 36 stupnu :confused: Mate klimu? At vam ten srazik klapne. Malej ma rad spolecnost, ale kdyz je toho moc tak je taky protivnej.
Zuzik tak ji to zkus navrhnout nebo spis tvojemu, ze by to nadhodil, aby jste mohli mit chalupu jen pro sebe.
Ale jinak se ti nedivim. Tchyne je taky radilka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale s kocarem jeste nevyjela :angry:
Ted mi napsala ma maserka, ze ma zitra okno na masaz na 16.30. a my mame na 16.20 plavani s prckem. TAk jsem domluvila, ze bude plavat manza a ja se budu masirovat. Doufam ze to zvladnou :sunglasses:
22. črc 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
misi taky mam hruzu nz toho vedra,Elin už je v pohode ale co prcek,navic si myslim že dame max 2 hodky a pojedem domu do chladku,tak uvydim no,dojedou sem holky až z Prahy,tak my mistni to musime dat :wink:
tchyne nas pry hodi autem,ja furt nejezdim..

zuzi ja bych na chalupu s tchyni taky nejela,každy chce mit to svoje a klidek,takže te chapu
misi zvladnou :wink: nebude tam sam,bude s instruktorkou..Elimu ta voda zitra udela dobře

naš prcek už spí 2 hodky,uplne opoceny,venku je hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Je fakt, že já jsem taky byla tulivý člověk, ale manža ne, takže teď když se nestíhám tulit, tak to nikomu nevadí.

Teda Zuzíku, to muselo být šílený, ještě že to dobře dopadlo.

Hoďka denně v manduce je ok, tak to je fajn, to my asi ani víc v průměru nedáme.

Včera jsme koukali na film Ďábel nosí pradu, nebavilo mě to vůbec.

Petrach, užij si srazík, to je super, když se člověk takhle může vídat s lidma, který jsou ve stejný situaci, ať už těhule, maminky, nebo nedonošeňátka.

Misi a chodíš na masáže pro požitek, nebo máš nějaký problém? Já začala chodit kvůli problému s krční páteří, od počítače jsem měla bloklej krk, pak to přešlo, ale pro požitek chodím dál.
22. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
karco, tak to máme podobné - u nás jsem taky byla na tulení já, takže teď aspoň Petr netrpí :grinning: Jinak jsem koukla no nové fotečky, jsou moc krásné. Anča je teda pořádný kus ženské a na té společné fotce vám to moooc sluší :slight_smile: Paráda :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Karco, trosku me boleli z prace zada, ale nic vazneho, ted uz je to v poho tak taky hlavne pro pozitek :slight_smile:
Ten film sem videla, me se libil :slight_smile:
Volala jsem na to plavco a manza muze v pohode prijit a dokonce jsou i v panskych satnach prebalovaci pulty :grinning:
22. črc 2009 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Karča, my včera měli 2 výročí svatby :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.