• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Fotky parada, s tim fotakem je to dobry :grinning:
22. črc 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
karči super fotečky .
malej dnes odpoledne vůbec nespinká z toho hnusnýho dusna. a ještě k tomu na chalupu pojede i ségra s klukem a manžou a ta chalupanení moc velká a těšila jsem se že tam s manžou budemea spon dva dny sami a houby. tak tam asi pojedeme až v neděli a to manža zase musí domů . je to vháji tak jsme se těšili navíc zítra ty pařáky

ale bylo by nás tam moc a prcek potrebuje svůj klidek a já taky chjoooooo
22. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Holky, venku je fakt husty vedro :angry:
Karca, moc pekne fotecky. Ance je tedy kus zensky, Honzik ji asi nedozene, i kdyz se snazi sec muze :grinning:
Anitt, to se ti nedivim, ze mas po nalade. Ja mam taky radsi klid.
Peti, uzij si srazek a pak poreferuj.
Misi, manza je fakt dobry, ze pujde sam na plavco. To tedy nevim, jestli bych doma se stejnym navrhem uspela :confused:

Ja jsem tu mela cele odpoledne kamosku. Bylo to fajn. Byla z prcka uplne odvarena :grinning:
22. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
Anitt to je smula :frowning2: Uplne te chapu, taky bych se tesila na klidek. Tak snad to klapne priste nebo si musite koupit svoji chaloupku :wink:
Hrusti aspon ses nenudila :slight_smile: No dobrej, chodi vzdycky stejne s nama a normalne prcka koupe tak snad to zvladne :grinning: Akorad ho musim naucit tu masaz nozicek, protoze zitra se ma ucit rucicky :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky. Ten Hugýsek je, ale velikej, o proti té naší modelce :grinning:
karci, hezké fotečky.
anittko, to bych taky byla naštvaná, taky bych brala být raději sama.
misi, to je hodnej manža. My žádný šatny nemáme. My se převlíkáme na lehátku. No, ono to je rodinné centrum, tam kam chodíme a taky jdeme zítra, ale už V 10.hod., to bude něco :astonished:
22. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
My to mame na 16.20. To mate lepsi, to jeste nebude takovej hic. A jak se ajicek ma?
22. črc 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Anit, to by mě taky mrzelo, taky mám ráda teď svůj klídek a Ančí taky. Ty vedra jsou pro ty miminka fakt děs.

Já teď letim hubit mravence, máme jich na zahradě děsně moc a tvoří si hrady, jak kdyby to byli krtkové a ničí všechno co můžou, původní stav byl snad 30 mravenišť a na celkem malé ploše, co metr, to mraveniště.
22. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po náročném dni. Týna dnes byla opravdu vychutnávková. Nemohla vůbec usnout, takže jsem s ní ještě v sedm vyjela ven, aby se trochu provětrala, když už nebyl takový hic. A to usnula na půl hodiny. Celý den ječí jak píchlé prasátko a nic ji nebaví. Rostou jí taky asi zas zuby, takže to fakt stojí za to. :-/

andy: každý chlap má něco. Ten můj naznal, že si kvůli dítěti nezničí život a odfičel za jinou. Sice se zas vrátil a počali jsme Týnu, nicméně je to to stejné, co tenkrát, takže jsem to vzdala a jsem sama. No, jsem sice na všechno sama, ale zas mám klid. Takže si nevybereš.

anitt, hrusti: já tchýni taky nemusím. Nikča je má ale ráda. Teď mě pěkně naštvali, když si odváželi Niki a nevzali jí sedačku. Ona jim to prý říkala, ale babička naznala, že děda řídí dobře, takže sedačka není potřeba, načež ji ani nepřipoutali pásem. A taky jsem se dozvěděla, že ji děda vozí po městě na předních sedadlech. Byla jsem vytočená tak, že jsem řekla, že už tam nebude jezdit. :angry:

petrach: užijte si srazík. My se zítra vracíme po skoro měsíci do Prahy, ale jen na týden a po srazíku zas pojedem na Moravu ještě na 14 dní. Ta cesta zítra ale asi bude hnus v tom horku. Chudák Týna, doufám, že nebude moc ječet, protože to pak nejsem schopná řídit, jak jsem z ní nervní.

karca: to teda musela být super oslava. :wink:

Teď se jdu ještě chvilku učit na ty pitomý státnice a pak šup do pelechu. Tak dobrou noc a sladké, ničím nerušené sny.
22. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Kremčo, tak ať Ti učení leze rychle do hlavy, teda já to nechápu, kde na to bereš energii, fakt že jo.

Na tvoje tchánovce teda fakt jen čumim, to snad není ani možný!
22. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
kremco, no jo, máš pravdu. S chlapama to je někdy hrůza. To je jak s prací, všude je něco :grinning: A už má Týnka nějaký zub? Budou mít holky svátek teď v pátek, viď?
misi, vypadá moc dobře :slight_smile: a malej taky. Hezky ji baští a prospívá, spinká, tak v tomhle má pohodičku :slight_smile: No, Kikča vedle něj vypadá jak o 2měsíce mladší a to je jen asi o 25dní. Vlastně jako od Vás, Vy máte kluky stejný den.
karca, maravence nemám ráda :angry:
22. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
No, oni to ti starčí lidi nechápou trochu, dřív tohle nebylo, ale zase nebyl takový provoz a tolika bláznů
22. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
kremčo už je to lepší s tou rymou? ja si stejne myslim,že jsi super holka,takhle všechno zvladat sama..
me by když nic jineho chybel řidič :grinning: jsem fakt poleno a pořad se bojim a přitom řidičak mam

anitko to je teda pech s tou chajdou,znami to řeši tak,že aby se nepotkavali tak se střidaji po tydnech..
naše chalupa ted na podzim pujde do opravy,zatim se tam s prckem neda moc jezdit,tak jsme se domluvili že to deda s klukama da trochu do kupy,vykopal v kuchyni podlahu už před 2 lety a nic se nedeje :angry:

my jsme byli ted večer na faře skrz ty křtiny..mali konečne spí,taky je protiva v tech vedrech a desne slinta a furt si rve ruce do puse
22. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobre ranko holky
Petko tak si srazek mooc uzij jen to vedro asi bude hodne na prd :frowning2: .Tady uz je ted 23 :angry:
Karco krasna oslava :grinning:
Anitt to je naprd s tou chatou. :frowning2:
Kremca ani se ti nedivim ja bych jim dite uz taky nepujcila pokud nejsou schopni dodrzet zakladni bezpecnostni prvky :angry: . A ty hlavne opatrne dneska ma bejt fakt hic a lidi budou za tema volantama blbnout.
Misi to mas sikulu manzu ze to vezme za tebe :wink:
No holky nas ceka dneska kastrace hafana. A jedeme tam sni az na 17 hodinu tak uz snad tady bude lip. Hlasej tady uz na odpoledne bourky :slight_smile:
23. črc 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahojky a překrásné slunečné ránko,

já byla na zahradě celej den a bylo to fajn.Štůfík rozbalenej na dece a bylo mu dobře :slight_smile: A strašně ho zajímala travička :grinning: Já si tam pěkně mákla,protože jsme s mamčou musely posekat celou zahradu,ale docela mě to bavilo.Mám spálemé záda :frowning2:
Dnes nám přijade strejda Honzík a jdeme na ko.Tak to máme dvě očkování :frowning2: Snad to maličkej zvládne bez teplot atd...Myslela jsem si,že jdeme až 27,7 a ono prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem zvědavá jakého máme obříka
:grinning:
23. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky!
Kremco, to je fakt sila s tema tchanovcema. To by se mi taky nelibilo :angry:
Vikul, pak nahlas miry Stufka. Jsem zvedava, jaky je z nej chlapak. Hlavne to ockovani zvladnete bez nejakych velkych teplot. V tomhle vedru je to ockovani naprd :unamused:

Ja jsem dneska nemohla po rannim papani usnout, tak jsem v pul 6 vstala a sla zehlit. Jsem stihla vyzehlit vsechno pradlo nez se prcek vzbudil, aspon nebylo vedro, ale ted jsem k.o. Prcek usnul, tak mozna zkusim zalezt taky na chvilku do postele, jestli jeste na chvili zaberu :wink:
23. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky, ja dneska taky vstala na me brzo. O pul osme. Vysala jsem, trosku uklidila, jeste pojedu rychle do obchodu nez zacnou ty paraky. Malej zas radi na hraci dece :grinning:
Kremco to fakt nechapu, copak se nedivaji na tv? Jak je vsude nehod a co se muze stat kdyz neni dite pripoutany? Taky bych jim holky nepujcila. :angry:
Petrach na kolik mate ten srazik?
Hrusti ty jsi pracovita :slight_smile: Ja tu mam taky dva kose :confounded:
Bobas tak at to dobre dopadne s Astou a je brzo fit.
Vikul stufek to zvladne je sikula :wink:
23. črc 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak sem letím, abych se pochlubila :sweat_smile:

Natálka celý týden pečlivě trénovala a v noci před kojením se sama překulila na bříško.
Tak jsem ji zkusila dát zase na zádíčka, jestli to udlělá znova a ještě 2x.
Dnes při oblíkání sebou švihla a úplně ostříleně se mi 3x překulila.
No, je to naše šikulka, ale máma už teď bude muset být ostražitá :grinning:
23. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Bemo, to je maličká fakt šikulka. Anče se zatím otočila vždy omylem, jak jsem tak vysledovala.

Hrusti, ty si akční, ale člověk fakt musí urychleně využít každé situace, kdy mrňata vytuhnou a jít něco rychle udělat, i kdyby bylo 5 ráno, když má člověk energii.... Mně teď Anča vytuhává tady u PC, ale ze zvyku vim, že jak se vzdálim, tak je vzhůru, ale musim jít aspoň pověsit prádlo.
23. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Bemo, Natalce gratulujeme. Je to sikulka. Koukam, ze Natalka je o tyden starsi nez Honzik, tak to mame jeste tyden. Hmn, ale to asi nestihneme natrenovat :sweat_smile:
23. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, včerejší večer byl hroznej. Malá pořád kňourala, vůbec nechtěla zabrat a když už zabrala, tak byla za půl hodiny zase vzhůru... No děs, jsem vždycky něco rozdělala a nedodělala, protože jsem musela běžet k malý :frowning2: Nakonec usnula v deset a vzbudila se ve tři, pak jsme spaly až do devíti. Teď tu zase vejská, ach jooo. Ty vedra jsou na palici - je úplně zpocená a horká. Včera jsem ji měřila teplotu a měla 37.3 :frowning2:
Bemo, Natálka je šikulka, to ta naše beruška se ještě ani nepokouší překulit - chce jen hrozně sedět a když jí to nedovolím, tak se vzteká jako blázen :frowning2: Kdy se mají miminka přetáčet?
Kremco, to je taky děs ti tchánovci. Všude běží klipy a ve zprávách je o tom každou chvíli a oni ji nechtějí připoutat... Přítel je výborný řidič, ale nikdy bych ho nepustila bez autosedačky. Může být sebelepší řidič, ale ti ostatní řidiči ne... Náhoda je blbec, vůbec se nedivím, že už jim Niky nechceš půjčovat...
Hrusti a Misi, vy jste teda po ránu akční :slight_smile: Já tohle dělám večer, ráno jsem jak praštěná cihlou :grinning:
Vikulko, tak ať vám to očkování dopadne dobře a Štůfek nemá teploty :wink: Těšíme, až nám napíšeš jeho míry :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
hrusti malej je stejne jako Natalka a taky to jeste neumí. Dela jine kousky ktere by jeste delat nemel :grinning: . Kazde detatko je jine :wink:
Bemo Natalce moc moc gratulujeme :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Bemo super :slight_smile:ted zacne ta prava zabava :grinning: Holky v benetonu maji 50 procent slevy!!! Pro sebe jsem nic nevybrala, ale vyrazim jeste do detskeho :wink:
:wink: Zuzik a manza nehlidal? Aspon ze pak spala pet hodin. :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, děkujeme.

Tak jsem se chytla s babičkou, řekla o mě, že jsem nezodpovědná matka, když jsem si v pátek zašla na tři hodiny ke kadeřnici a malou měl na starosti manžel. O něm ještě prohlásila, že si vůbec nevěděl rady co má s Natálkou dělat. Tak se do toho pustila i moje mamka a řekla, ať si nevymýšlí, že se Ivoš staral dobře. No, ještě že už je pryč, omlouvá ji jenom její stáří a její alzheimer, i když mě nesnášela i když byla zdravá.
23. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Bemo to je na ranu ikdyz je fakt ze uz je starsi a nemysli to tem lidem. Hlavne ze se zastala mama :wink:
23. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
teda Bemo, to je fakt od ní hnusný :frowning2: Alespoň, že se tě zastala mamka :wink:
misi, Petr už spal. Vytuhl v osm a vstává ve tři, takže je to naprd. Usne dřív než Verunka a její brekot ho neprobudí :frowning2:
teď mi tu prdelka usnula v lehátku a spí už hodinku, tak jsem stačila utřít prach, umýt koupelnu a vyvyřit láhve :slight_smile: Holky, kolik můžu dát berušce čajíku přes celý den? Včera jsem jí ho dala jen večer a vypila 120ml :confused: Tak právě nevím, kolik toho může vypít během celého dne...
23. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Bemo to jsi fakt hrozna matka, ze chces byt hezka :grinning: Mozna ze babicka zavidi, ze ted uz zenska nemusi sedet doma uvazana u sporaku :grinning:
Zuzik tak to jo, ale zas ho mas brzo doma :wink: Me ted volal manza, ze je posilaji domu z prace, ze je nad 28 stupnu :grinning:
Ja mam udelany caj 120 ml a davam kdyz ma zizu trosku pres den, nebo mu casteji nabidnu prso.
Holky ja si dala na obed paelu a byla tam paprika a trosinku cibule, bylo to rozmrazene, za jak dlouho myslite ze se to dostane do mlika?
23. črc 2009 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky pusinečky,

tak male to pěkně oplakal,ale dobrý :wink: Dnes nemáme raději chdit ven.Male si dal brambůrek s mrkvičkou a 210ml UM a vytuhnul :unamused: Teď spí hodku....

Jinak míry 60-90-60 :grinning: :grinning: :grinning:

Ba néééééé,dnes nás jen vážili a nějak nám to zapoměli napsat do knížky :angry: Tak pokud si pamatuji dobře tak vážíme 7400g no prostě skolo 7,5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to přesně kilo za měsíc
23. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Misi 24hod. :wink:

Bemo gratulujeme k přetočení je opravdu šikulka :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
misi, brzo doma právě není, přijíždí kolem páté někdy dýl :frowning2:
23. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Holky tak kdyz vas tak ctu tak jsem rada za manzela pracovni dobu. Je pravda ze vstava v pet ale taky je kolem pul ctvrte uz doma. Takze ma cas blbnout s mareckem a neco malo i pomoct. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.