• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Toho si važ Bobas, já to mám jak kdy a přes žně jsem ráda, když je v sedm - osm hodin doma.
Kolikrát přijede v noci, nebo vůbec a musí někde přespat.

Natálka teď bucá a dala jsem ji na dečku, aby se zase předvedl a akrásně se pomaličku otočila a měla z toho radost, že jí to jde a už by se nejradši plazila, ale j jí vysvětlila, že těch pokroků na jeden den stačí :grinning:

Holky, ještě že jsem u našich, venku je 34 st, to bychom v bytě měli aspoň 40 a to by bylo fakt nesnesitelné.

Už se těším až bude trochu normální počasí a budeme zase moct kočárkovat.
23. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Vikul, Stufek je kus chlapa. To vas za chvilku skoro dozeneme :wink: :grinning:

Misi, o slevach ani nemluv. Ja uz nesmim do obchodu. Dneska jsem zase prckovi koupila úúúúúúúúúúžasnou medvidkovou kombinezku na zimu :sweat_smile:

Ja jsem ted dva tydny sama doma bez manzi a fakt mi to leze na mozek. Uz aby byl zpatky, protoze nemam vubec cas chvilku pro sebe, clovek musi byt 24 hod. ve strehu kvuli malemu :frowning2:
23. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Zuzik to ma nejakou dlouhou pracovni dobu, ne? Manza chodi na sedm a je doma o ctvrt na pet. Coz jde. Jak prijde necham ho vetsinou osprsi (jezdi na kole) a hned mu vrazim malyho nebo se o to aspon pokusím :grinning:
Hrusti si dobra, manza ma jet v listopadu na 14 dni na rehabku tak se asi vterknu k nasim :grinning: Aspon na tyden.
Teda jakou velikost si koupila? Ja bych asi nevedela jakou bude mit v zime, s tema jeho dlouhyma nohama :grinning:
Bemo vy mate v byte takovy hic? My tu mame 26 ale je to prijemny.
23. črc 2009 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz
misi, on rozváží zboží u firmy s kancelářskými potřebami. Jenže i když je od Prahy, tak ho posílají do Č. Budějovi, Hradce Králové, Karlových Varů atd. Takže vstává ve tři, v půl šestý vyjíždí z Prahy naloženej a rozváží to celej den :frowning2: Na jídlo čas nemá, tahá těžký krámy a v tomhle hicu to je fakt vražda. Ještě jak má třeba dvouhodinový přejezdy, tak v autě vedro jako sviňa a to nemluvím o tom, že půlhodinovou pauzu fakt nemá a jezdí těch 10h bez přestávky... Takže otročina :frowning2:
23. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Misi, ja bych se taky k nasim nasackovala, ale nemame tam s prckem kde spinkat. Nasi bydli ve 3+1, jeste je tam s nimi bracha, takze fakt nehrozime. Koupila jsem 80, radsi o kousek vetsi nez mensi a prinejhorsim ji prodam :wink: je fakt uzasna :dizzy_face:

Zuziku, tak to tedy Petra fakt lituju. V tomhle vedru to fakt musi byt hrozny!!!! Muj manza delat do 17 hod, takze chodi domu kolem 18 hod a je pravda, ze si tedy prcka moc neuzije, proto jsem na nej delegovala koupani, aby se kluci vic pokamosili :grinning:
23. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
mě to právě kvůli malé taky mrzí, jenže na druhou stranu chápu, že je utahanej a mrtvej... Užije si s ní o víkendu, to ji i koupe :dizzy_face: Ale přes týden ji vidí tak dvě hodinky a to není nic moc :frowning2:
23. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
normálně, Verunku to vedro tak unavilo, že už mi zase před hodinou usnula v lehátku a spí pořád :slight_smile: To je nezvyk :slight_smile: Já tu mám otevřeno na průvan, ale nehne se mi ani jediný vlas na hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zítra má být o deset stupňů míň a v sobotu je 18... To jsou skoky jako prase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Zuzik to je naprd. A neuvazoval o necem jinem? Takhle si ho mala fakt moc neuzije :frowning2:
Hrusti tak to chapu, nasi maj barak a ted nam dokonce tatka dela pokoj ktery bude jen nas. Z meho pokojiku si totiz udelal ucebnu na autoskolu :grinning:
Malej tedka taky usnul, ale v 16.20 nam zacina to plavani. Necham ho spat do ctyr a pak ho nejak setrne premistim do autosedajdy.
Ted me vytocil manza, skoncil brzo a sel jeste na pojistovnu a ta krava pojistovacka ho tam zdrzuje az doted. Chapete to? Pristi nikam sam nepujde. Myslela sem ze mi s malym pomuze do auta a vychladi ho nez tam nalezem, ted je to zas na me a prcek se bude parit, protoze nenecham nastartovany auto pred barakem. Bych ho nejradsi zabila a tu zenskou taky. Grrr. :angry:
23. črc 2009 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
misi, uvažuje o tom pořád, jenže teď je to naprd, každej je rád, že nějakou práci vůbec má :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
No jo, teď je fakt blbá situace na trhu s prací, taky bych se bála ji měnit, člověk neví, jestli pak nezůstane na dlažbě.
23. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky,
bemo velka gratulace k přetačení,fakt velika šikulka :wink:
vikulko přeju at Štufek nema teplotky z očkovaní,krasna vaha

miši srazik byl na 12hodin,naštestí jsme byli na zahradce,ve stinku,mali hodne prospal,akorat Elin byla desne utahaná..bylo to super znali jsme se jen z jedne diskuze na netu o nedonošenych prtatech a vydeli se poprve a hned si rozumeli,pořad meli o čem mluvit,sedeli jsme tam do 16 hodiny a kdyby nebyli tak z daleka tak ješte dyl
23. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
miši jak dopadlo plavčo s tatkou?
zuzi je to jak u nas,když přijde chlap utahany z prace,tak musi nejdřiv vydechnout,s tou praci ted je to tak blbe,že mužem byt rady že neco mají

to vedro je fakt desny,ja jsem rano taky ješte žehlila než jsme jeli a hned jak jsme přijeli tak sel mali do vaničky se okoupat a Eliška do bazenu,vydržela v nem do 19 hodiny :grinning:

dneska jak jsme tak kecali přišla řeč na to cvičeni vojtovky a pry třeba v Podoli ji vubec nedavají cvičit a deti to doženou i tak,třebas pry pozdej,ale doženou..takže hrusti nechapu,proč zrovna vas ten neurolog tak honí.když nema Honzulka žadny nalez..jsem se ted divala na fotky Elin kdy\ž byla mala a kdybys vydela jak placala kone ve 3 mesicích :grinning: jenže ji nikdo neřešil a nas ted drtí :angry:
tak to vydržím,nechci si pak neco vyčitat,jen je to divne,že všude je to jinak
23. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hok¨lky tak jsme to snad zvládli.Teplotku měl před koupáním 37.6 tak ok :wink: Jinak dnešní den pořád spinkal :unamused: Po obídku spal skoro dvě hodky,pak se napapal a byl vzhuru hodku a pak zase usnul a spal přes dvě hodky :wink: Pak jsme vyrazili na chvilku ven,když bylo po dešti a po dvou hodkách zase usnul.TAk snad noc bude taky ok.
23. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Petrach to je skvele, ze to bylo super ten srazik :slight_smile: Kluci to zvladli na jednicku. Malej si to pry strasne uzival, kopal nohama jak silenej a smal se a viskal :grinning: Uz plavali na brísku, delali otuzovani a zaklady potapeni. Masaz byla fajne, ale pry mam ztuhly krcni svaly jak blazen, asi jak maleho porad taham. Tak jdu pristi tyden znovu jen na ten krk.
Vikul to je dobre, malej je sikula. My pro zmenu skoro nespali, dopo pul hodky a odpo tak hodku a pul dohromady. A vecer chudacka bolelo brisko.
23. črc 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre ranko holky
Tak ja mam za sebou krusnou noc. No ale uz snad bude lip. O astulku jsem zase malem prisla trdlicko moje me zase zahaprovala v narkoze. Muj byl v soku protoze fakt jsem ji malem musela rozdejchat, ale dobry chytla jsem to v cas takze to zvladla holka moje sama. No a asi dve hodiny po tom co jsme ji dovezli se zacala budit a chtela vstavat. No nejhorsi bylo ze furt knucela a nevedeli jsme proc. No a kdyz vstala tak furt se potacela ke dverim, no tak jsem ji pridrzovala abychom mohli sejit to jedno patro schodu. Vycurala se z obtizema se vybelhala nahoru zpet do pelechu a byla zase v klidku. Nejhorsi je ta bezmoc ze ji clovek nemuze vzit kdyz ma bolave brisko. No a furt chudera nekde narazi s krunyrem tak uz jsem vymyslela co ji dam na brisko odpoledne po kontrole aby ho nemusela nosit. Ted spinka v pelechu zakryta dekou a spokojena.
Petko to je super ze jste si to uzili. Ja uz se taky moc tesim na holky pristi tejden v praze :slight_smile:
Vikulko malej je sikula ze to takhle zmakl :slight_smile:
24. črc 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahoj holky!
Peti, to je dobre, ze jste si to uzili. Cloveku obcas prospeje nekam takhle vyrazit, aby se z toho doma uplne nezblaznil. Miminka jsou sice zlaticka, ale na mozek to leze :frowning2:

Misi, manza je fakt sikovny. Ja chci zkusit prcka objednat na vanicky v sprnu, aby si manza vzal dovcu a sel s nami. Ale musim se jeste zeptat dr. kvuli te vyrazce, co se nam dela. Po te masticce od dr to zmizelo a kdyz jsem ho zacala mazat zase normalne indulonou nebo lenienskou, tak uz ma ty nohy zase olezle. Doufam, ze to fakt nebude ekzem :angry:

Bobasku, drzime palecky, at to hafik zvladne. At je ji lip. To musi byt hruza, kdyz mu clovek nemuze pomoct!

Holky, dneska o vikendu moc na netu nebudu. Dneska jsem vam neverna s holkama z Krce :grinning: a odpoledne mi prijede kamoska a bude taky do zitra spat, mozna az do nedele, tak nevim, jak se dostanu na net.
Vsem preji hezky den a hezky vikend!
24. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Hrusti tak krasnej vikend a poradne si to uzij :wink: . A s pejskem diky moc dnes jedem jeste na kontrolu a dostanem domu nejake prasky od bolesti. Tak to bude urco lepsi a hlavne ji koupim takovej navlek na to brisko aby si to nemohla lizat a sundam ji ten krunyr. Stejne je nejvic nestastna z nej. Laska moje ctyrnoha. Ted uz zase hajinka a spinka byli jsme pred chvili venku :wink:
24. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Bobas drzim palce aste. Vim je to hrozny, scotty mel rozrizlou nohu, byl v narkoze a stim curanim presne jak pises, byl to strasnej pohled jak se statecne drzel nevycurat se do pelisku. Chudacci nasi. Porad sem ho pak chodila kontrolovat aby v tom spanku po narkoze byl v pohode. S tim srdickem to musel byt strasnej sok.

Hrusti ty nevernice jedna :grinning: Tak hezky vikend. My jdeme dneska na kycle. A ted po snidani vezu notas na t-mobile. Mame to nejake pomale. Tak se na to mrknou, mozna budou muset tu kartu poslat na reklamaci. Tak tu mozna delsi dobu nebudu. Tak na nas myslete. Pa.
24. črc 2009 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky děvčátka,
noc ok tak snad to bude dobrý :slight_smile: Je to opravdu šikulík....

Hrusti užij si víkendík a Misi držím palečky ať kyčle máte už v pořádku.

Bobásku také se těším na příští týden :slight_smile: Jinak je mi líto Astičky a doufám,že už jí je líp.Vím jak ti je.Mě tenkrát nebylo také do smíchu,ale snášela to dobře.První den jen spala a čurala a druhý den už byla ok jen na tu jizvu :slight_smile: Chce to čas...Ale myslím,že ty větší pejskové to snáší asi hůř :frowning2: Tak posíláme pohlazení a pofoukání na bolístku.
24. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
toz su zas tu, pra je vse ok, no ale merim si rychlost toho jejich slavnyho 4G a tady uvnitr max 120 ani to ne :angry: a za to platim litr
24. črc 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ju misi a nevyplatil by se ti nejakej vifi? :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky, u nás zase uspávání děs běs... Usnula v půl devátý a ve čtvrt na deset byla zase vzhůru, tak jsem ji potom šestkrát uspávala a šestkrát zase vstala. Tak jsem ji potom udělala další Nutráč a usnula o půlnoci... Od jedenácti strašnej hysterák,nevěděla jsem vůbec proč. No a dneska ji zase kouknu na ramínko a opět jí ruplo to očkování a teď tam má takový divný útvar, normálně kopeček nějaký tekutiny, který jí vylézá z toho kráteru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec nevím, co s tím.... Na kalmetizaci dneska nikdo není a dr. si s tím neví rady... Fakt bomba, jsem zase zralá na chocholouška, už je to počtvrtý, co jí to ruplo... Nám se to snad nikdy nezahojí :pensive:
Bobásku, Asty je mi moc líto... Naše to snášela taky blbě :frowning2: Nejhorší na tom je, že jí nemůžeš nijak pomoct, jen na koukat na to, jak ji to bolí... Ale neboj, určitě to už dneska bude dobré, držím palce :slight_smile:
Peti, to je dobře, že se srazík tak vydařil :slight_smile: Mám radost, že jste si rozumněly :slight_smile:
Vikulko, Štůfek je šikulka, že to takhle krásně zvládl :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
babas ja tam mam smlouvu na dva roky :frowning2:
Zuzik neboj zahoji, my to meli taky hrozny, ale pomohlo kdyz nam to detská dr poradne vymackala a od te doby se to hoji.
24. črc 2009 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
Vse nej Tynce k svatku :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz
Tak chodim po byte jak tydyt a zkousim signal, jo je tu 4G ale venku, by me zajimalo z ceho je ten nas barak postavenej :angry:
24. črc 2009 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz
misi, děkuju za uklidnění... Já už začínám propadat panice, že nám se to nezahojí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to v háji, na kalmetizaci jsou až 3. srpna a já se z toho do té doby asi picnu...
jinak přejeme Davídkovi od Anitky všechno nejlepší k jeho dnešním tříměsíčním narozeninkám :slight_smile: Hodně zdravíčka a štěstíčka do života :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jé no Davidkovi samozrejme preji taky :wink: Zuzik a detska to nezvladne? My na zadne kalnetizaci nebyli a vsechno delala ona.
24. črc 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj mamky a mimča,
tak už jsme doma. Včera jsme vyjely o půl jedenácté a v půl jedné jsem byla v Praze. Cesta byla v pohodě, jen Jižní spojka mi teda dala zabrat a příště to radši vezmu vesnicema okolo, protože je to fakt o pusu. Ti řidiči jsou jak šílení a těch aut. Fuj. Ale dojely jsme v pořádku, naštěstí.
Doma to ale byl boj. Týna byla mimo, samo si to tady po měsíci nepamatovala a pořád jen brečela. Tak jsem s ní jela ven. No a večer mi usnula až v deset. Naštěstí pak už spala, ale dnes je zase vychutnávková. Doufám, že si brzy zase zvykne.
Nějak vás nestíhám dočítat, jak jsem pořád v jednom kolotoči. Ale hned, jak bude po státnicích, tak zase budu chodit častěji. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už se ví, kde bude srazík? A v kolik? Dík
24. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Tak nejlip nam to jede v loznici a na terase. Na terase je to super, v loznici se to da. Nejhorsi je to v obyvaku a v detsky. Chjo.
24. črc 2009 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz
Vše nej nej Kristýnce k svátečku ä Davídkovi k pidi narozeninkám :dizzy_face: :zipper_mouth:
24. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.