• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky holky,
obema Kristynkam přejeme vše nej k dnešnimu svatečku,hrozne moc zdravíčka a štestíčka :slight_smile:
Davidkovi k pidi narozkam taky hlavne at dobře dopadne u dr a Anitka se přestane trapit

bobasku musel to byt šok,to si nedovedu představit a jsi dobra že dokažeš dat prvni pomoc,tak at se asta brzo zotaví
vikulko Štufek je silny kluk,prospi se a bude dobře,hlavne že nema teploty,tak at je brzo ve sve kuži
zuzi taky me zaraží že detska si s tim nevi rady,holky maji pravdu,zřejme se ji to berunce huř hojí,tak snas se to brzo zhoji a budete mit klid

holky u nas se už asi definitivne spí od 20-5-6 hodin,je to celkem šok :wink: ale nestežuju si vubec,o pulnoci odsaju a ješte se vyspim
mali nese blbe ty vedra,pospava hodne a knučí ze spaní :frowning2: chudatko moje...asi to bude i tim srdičkem,ale chutnat mu chutná
24. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
holky, mě je taky trochu divný, že to nekontroluje jen obvoďačka, ale že nás posílá na kalmetizaci. Nikoho jinýho tam žádná dr. neposílá, tak nevím, proč s tím zrovna ta naše dr. tolik nadělá :frowning2: Čekám, že jí ten útvar zase brzo rupne, má to snad cenťák venku - vypadá to dost hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kristýnkám také přeju všechno nejlepší - hlavně zdravíčko :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Holky, děkujeme za přání. Koupila jsem Týnušce k svátku hrazdičku na madlo ke kočárku od Sassy. Je to sice až mimčo sedí, ale to už bude za chvilku. :slight_smile:
Davidkovi vše nej k pidi narozkám a druhé Kristýnce k svátku.
24. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
tak jsem opět přidala pár foteček :grinning: Já bych potřebovala těch alb víc :grinning:
24. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
teda holky, takovýhle mrtvo tu dlooouho nebylo :grinning: Já mám dotaz... Večer jsem malé udělala 160ml Nutráče (podle obalu na krabici má dítě ve 3měsících mezi 5,5 až 6,5kg vypít 166ml), ale bylo jí to málo, tak jsem dala ještě 120ml po hodině... Můžu to tak dělat nebo ne? Veru měla pořád hladík, tak proto jsem jí dala ještě tu 120ml...
24. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
ahoj holky,
přidávám se ke gratulacím :wink:

Zuzi-krásný fotečky,Verunka to má fakt veliký na tom ramínku :cry: a albíčka máš 3 ! :wink: tj.150 fotek :wink:
Já ti s Nutráčem neporadím,Kačka vypije max.120ml.Ale vím tady od holek,že by se to mělo dát ta další dávka až tak po 2 hodkách,ale zase pokud má hládek a nebolí jí pak bříško,tak asi může....nevím :sweat_smile:

Já bych zas potřebovala radu ohledně šupinek v hlavě.Mažu olejíčkem,vyčesávám a smývám šamponem a furt tam jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A za uchem má malou uzinku...co to je?
25. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
aHOJKY HOLKY,

Buni ty uzliny jsme měli také a dr. říkal že to je reakce na protilátky a že pokud prospívá tak je to ok :wink:
25. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko,

zuzik: já co vím, tak se UM má dávat za tři hodiny, proto je lepší jí dát na dávku víc, když chce. Já se teda neřídím pokyny na krabičce, ale požadavky mé malé. Sice krmím MM, ale kdybych krmila UM, tak to dělám stejně. Prostě jí dám tolik, kolik chce. Když chce 100, dám, když 250, tak to má. Ona si sama řekne, kolik jí zrovna stačí. Ale za hodinu je to brzy, protože z toho pak bolívá bříško a jsou prdíky. :slight_smile:

buni: ty šupinky má od ségry malá. byla s tím u mudry a prý jsou dvoje. Jedny, co jsou suchá kůže - dáš olej a jsou vyčesat. A druhá varianta jsou podkožní žlázky, které produkují maz, ten se naopak nesmí vyčesávat, jen mastit speciální mastičkou, protože by se to ještě víc rozlízalo a nezbavila by ses toho. Myslela jsem, že to máme taky, ale nakonec šlo jen o suchou kůži.
25. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
holky,díky.
my jdem k dr.až příští týden ve čtvrtek tak se jí pak na to zeptám :wink:

Kremca-my jsme právě v 1. měsíci měly vyrážku a tu měla z hormonů z dělohy a ta kožařka říkala že se jí časem můžou vytvořit lupy,ale nevím jako jestli ted nebo až v pubertě :sweat_smile:
Když to namažu olejem tak je to vláčné,ale vyčesat to nejde,po umytí to má suché a velký šupiny,když jí to sloupnu občas nehtem,ale radji to moc nedělám,když nevím co to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale spíš je to suché...tak uvidíme :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravim. Mam tady navstevu, tak jen v rychlosti :wink:
Zuziku, ja davam prckovi Bebu a ve 3.-4. mesici mu muzu davat ze 180 ml vody, coz prcek da vetsinou vecer, pres den kolem 160 ml, coz je ze 150 ml vody. Ale tabulkami bych se vubec neridila, pokud ma hlad, tak ji dej vic. Kdyz se preji, tak si maximalne ublinkne. Lepsi nez kdyz bude rvat hlady, ze :wink:

Buni, my mame taky ty supinky na hlave. Dr. mi rekla olejovat a vycesavat, ale mame to porad. Skoro uvazuju, ze se objedname s prckem na kozni, protoze se mu opet zacina delat ten ekzem, tak uz fakt nevim cim ho mazat :frowning2:
25. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Dodatečně Kristýnce a Davídkovi všechno nej :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky, my uz supinky nemame. Zato mame domaci nehody, zasekla se nam snura od vysavace, upadla nozicka u pracky. Ja uz nic dneska nedelam :frowning2: U nas pocasi nic moc, porad se strida slunicko s destem.
25. črc 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj berunky, tak konečně Vám taky můžu něco napsat. Nějak jsem nestíhala, ale dnes jsem doma počásko nic moc.
Děkuji za přáníčka vše nej Dájovi a Kikče od Kremci :wink:
peto, teda spíte hezky a pak ještě spinká dál?
Jinak já mám nějakou depku, tak s tím bojuju, ale to bude dobrý. Chjo. :frowning2:
25. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Andy, a kvuli cemu mas depku? Treba je to jen tim pocasim.
Ja jsem hrozne utahana, spala bych snad i ve stoje. Uz aby byl manza zpatky. Uz jsem mu nahlasila, ze pristi vikend spim v detskem pokoji a on vstava k prckovi, aby si ho uzil :wink:
25. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
hrusti, to asi ne. Já už to mám delší dobu, takovej divnej pocit. Není to nic hroznýho, ale štve mě to, ani pořádně nevím z čeho. Vyspalá jsem docela dost a díky kafču od jaaninky už ani nejsem tak unavená. To máš dobrý, že manža bude k malýmu vstávat. To já už jsem zvyklá, že vstávám jen já, že už bych se stejně budila, že co se děje... :confused: Jinak už jste jezdili s prckem v kočáře na bruslích? Já o tom furt přemýšlím. Ajicek mi říkala, že s Hugýsem jezdí, že má tak i lepší stabilitu...
25. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Andy, jezdil jen manza, ja ztim ne, ale az se vrati tak to planuji.
Ja jsem si zakazala myslet na to, co se deje v loznici, kdyz spim saa v pokoji, protoze kdyz jsem si to domabvyhadala, tak prece nevymeknu :wink:
Tak at se brzy citis psychicky lip :wink:
25. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
sorry za preklepy, mam prcka u sebea pisu jednou rukou :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
hrusti, vždyť v poho, já taky kolikrát píšu hrůza, ale já jsem líná to opravovat. To přejde snad :angry: Jo, tak to je jasný a nebudíš se?
25. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
No, vzbudila jsem se asi jednou, ale byla jsem tak utahana, ze jsem pak usnula a nastesti jsem prcka neslysela brecet, protoze to bych toho asi moc nenaspala :wink: taky jsem mela strach ho manzovi samotnymu nechat, ale musim je trenovat oba, protoze jinak bych se z toho asi zblaznila. a jak rikam, kdyz jsem to doma vyhadala, tak jsem nemohla vymeknout. manza ted psal, ze se vrati ve ctvrtek a mozna stihne i koupani :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak to už se těšíte, ne? No, to máš pravdu. To mě taky štve, že u nás není :unamused: Ješte, že mám tu mamku...
25. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Andy, bud rada, ze mas mamku tak blizko. Ja mam mamku relativne daleko, takze proto musi manza pomahat. Jsem mu rekla, ze kdyz nebude pomahat, tak zadnou sestricku Honzikovi neporidime, ze se neminim strhat :grinning:
25. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Bobásku, to jsou trápení s těma zvířátkama, když jsem nechala kastrovat naší Mašku, tak jsem byla s nervama úplně v prd…. Chudáčci malinký.

Hrusti, představ si, že nám indulona ze začátku taky vyhovovala a teď když Anče namažu indulonou, tak se mi taky lehce osype, už jí tedy nepoužívám.

Holky, v kolika měsících jste byli na sonu s kyčlema poprvé?

Zuzíku, ty s tim uspáváním máš fakt muka. A to očkování Vás taky pěkně trestá, ale neboj, to nebude nic vážného, jen to šíleně vypadá.

Holky, Anča má taky suchou hlavičku, mažu to teď krémem, přijde mi, že to funguje líp než olej.

Já jinak nestihla popřát Týnkám včas, tak dodatečně přeju teď. Andy, zlatíčko, nedepkuj, zase bude líp. To znám, bezdůvodná depka, ale když si sednu a usilovně přemýšlím, tak vždycky přijdu na to, že to nějaký důvod má, jen je v podvědomí schovanej.

Dneska tu byli naši, přijeli popřát Anče k svátku a přivezli jí dáreček, jak kdyby měla kulatý narozeniny, jukněte na jídelní židličku do fotoalba. Taky jsem tam dala fotečku, jakou jí taťka udělal krásnou hrací plochu, je to matrace, docela nízká, takže snad nehrozí, že by se něco stalo, když spadne, ale ještě dám kolem přeložený deky, i když teď ještě nehrozí, že by se tam dostala a hupla dolů. Plánuju jí tam nechávat samotnou, aby se „nudila“ a vymýšlela blbosti typu „přetáčení, lezení atd“.

Ohledně srazíku Vás obešlu do IP, protože potřebuju potvrdit účasti a dozeptat se na detaily…, ale tady v hromadným fóru mi vždycky odpoví půlka…
25. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Karčo-ta židlička je luxusní :wink: viděla jsem jí v dětským obchodě a je pěkně mastná :grinning:

Jinak jsem zapomněla napsat,že Kačka už se točí jak motovidlo na bříško-ještě tam má sice občas ručku,kterou si neumí vytáhnout,když si ju přilehne,ale jinak už jí to docela jde.A piští teda neskutečně,dnes mi dala zabrat,vůbec nechtěla spát a jen co usnula v náručí a já jí položila tak se vzbudila a brečela-nevím co jí trápilo,zkusila jsem všechno,ale možná měla jen blbej den :frowning2: Jinak je to pusinka,ve čtvrtek jsem uklidila celej byt a ona si krásně hrála v lehátku :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
karci, ta je krásná a Anča taky. Má svátek zítra, že? Tak všechno nej :wink: Já asi vám z čeho to je, ale raději nebudu konkrétní. Kolikrát si to tu čte dost mých známých :frowning2:
buni, Kačenka je taky šikula :wink:
25. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Zuzik super fotky, jak je tam mala vysmata, ta je super. Karco to neni zidlicka ale vesmirny kreslo :grinning: . Andy to je blby ze te tu smiruji, tak drzim palce at duvod depky brzo pomine. Ja doufam ze me tu nikdo nesmiruje :confused:
Buni to je super, malej uz je ted taky v lehatku celkem rad, vzdycky mlati do hracek. :slight_smile:
Dneska po pocatecnich nehodach, uz jsou spraveny byl fajn den. Byli jsme se projit v parku, vzali jsme i psa. Normalne desne taha ale mela jsem osmimetrovy natahovaci voditko tak to bylo v pohode. Malej celou dobu chrnel jak dudek :slight_smile:
Hrusti zavidim spanek, nevim co bych za to dala moct se vyspat osm hodin v kuse.
25. črc 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
misi, tak to je dobře že to tak pak dopadlo :wink: A myslíš, že by si spinkala, kdyby to třeba vzal za Tebe manža s odstříkaným mlíčkem? Já spala jednou 8hodin, je to 14dní. Jsem šla spát před 1 a ráno se malá vzbudí koukám na mobil, 6:58, tak vstávám a najednou zmerčím ty hodiny pořádně a ono 8:58, jsem byla trochu v šoku. Jinak máme tak 5-6hod.maximálně.
25. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
jo Aničce vše nej k zítřejšímu svátečku :slight_smile:
Andy,taky mě to občas chytne,ale naštěstí ne moc často,tak se drž :wink:
Míšo-obdivuju že s kočárkem vedeš ještě psa,já takhle šla 1x a myslela jsem že to naše psisko zaškrtím jak lítal a tahal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy máte taky tu stejnou lehačku,že?Kačka si ted nejvíc hraje s tou hrací obludou,furt ji strká do pusy a ječí u toho a jak tahá tak to furt hraje :grinning: :grinning:
Strká si už Eli už nožky do pusy?Malá už je začala chytat,tak čekám,že za chvíli bude mít paleček v pusině :grinning:
25. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
Krásnhé nedělní ránko,

Nejprve bych chtěla popřát k svátečku Aničce a posíláme se Štůfkem pusinky

TAk jsem to zvíře uspala :slight_smile:

Jinak my měli teď dva dny asi nevím co,ale měl hlen ve stolici.Tak buĎ zoubky nebo nějakou virozu.Volala jsem v pátek dr. tak jsem mu dávala vodu z rýže a dnes konečně dobrý.Už teď kadil normálně a to už touto dobou včera kadil alespoň 5xA nechtěl moc papat....Vypil tak max 100ml a to už se pak u toho kroutil :confused:

TAk dnes dostane rýži a cuketu :slight_smile:
26. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky!
Honzik asi vcera vyslysel prosbu utahane maminky a spinkal od 19:45 do 5 hod. :astonished: :astonished: :astonished: Nebo nas pichla moucha tse-tse :grinning:
Andy, doufam, ze ta depka neni kvuli drahemu :frowning2:
Karca, tedy Anicka musela byt hoooodne hodna. Ta zidlicka je fakt luxusni :dizzy_face: Vsechno nej Anicce ke svatku :slight_smile:
Jinak vsem preji hezkou nedeli!
26. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Jinak prstík do pusinky u nohy????To je ještě brzo :astonished: To my teď dva dny se snažíme strčit si ho kolnečně do papulky.
Ale to že má nožičky tak to už zjistila :grinning: To ano :wink:

A já mu to pomáhám proto,že se vždycky super vyprdí :grinning:
26. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.